Pokaż wyniki 1 do 21 z 21

Temat: Usmażony żel :/ możliwe?

  1. #1
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Usmażony żel :/ możliwe?

    Witam wszystkie Panie.
    Dziś zdarzył mi się pewien wypadek przy pracy.
    Pani wyciąga pazury akrylowe z lampki po nabłyszczaniu, a one całe zjarane jak po wycieczce na Karaiby!
    Brązowiutkie całe...
    Spiłowałam nabłyszczacz i było ok, ale nie rozumiem za Chiny ludowe dlaczego tak się stało...
    Quick finish (dr) + 2 min w lampie (zalecone przez producenta) = usmażony nabłyszczacz...
    Ciekawe
    A oto i winowajcy z nowym nabłyszczaczem (lakier uv the edge)

    Combo+brokat+nabłyszczacz

  2. #2
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    hmmm nie umiem sobie wyobrazić jak usmażony..hmm
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  3. #3
    Nałogowiec Avatar Paulistka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    WARSZAWA/mce
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    Hmmm...ale że w naszych lampkach UV? Mnie się tak zdarzyło ale w solarium (tzn mojej klientce) i nie był to nabłyszczacz, który trzeba utwardzać tylko sam wysychał...

  4. #4
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    fiu fiu, cóż ciężko coś powiedzieć, moja klientka raz też zrobiła taki zabieg ale ze świeżutkimi pazurkami żelowymi ona poszła na solarium i wyszła z brązowa kupa na paznokciach zamiast ślicznego białego frencha





  5. #5
    Nałogowiec Avatar korcia225
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    sokola
    Postów
    485

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    ciekawe mi się to jeszcze nie przydarzyło kiedyś mi bardzo z żółkły ale przemyłam zmywaczem do paznokci i były dalej bielusieńkie

  6. #6
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    Dziwne a jaką miałaś reakcję przy klientce? Pewnie byłaś nieźle zaskoczona

  7. #7
    Rozkręcanko Avatar AniaSm
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    generalnie akryl żółknie pod wpływem promieni UV.Dlatego zaleca się nakładanie nabłyszczacza żelowego utwardzanego w lampie aby zapobiec żółknięciu..myślę że takie wypadki mogą sie zdarzyć i chyba obwiniałabym ten nabłyszczacz..ale pewna nie jestem..wiem jak wyglądają takie "zapiekanki"..nic fajnego.zwłaszcza dla klientki...hmmm..

  8. #8
    Nałogowiec Avatar Zuzanna Rzeszewska
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Dublin
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    Cytat Napisał pa_pi1 Zobacz post
    Dziwne a jaką miałaś reakcję przy klientce? Pewnie byłaś nieźle zaskoczona
    Klientka zniesmaczona, ja zaszokowana i przede wszystkim bardzo zawstydzona.
    Wyrzuciłam nabłyszczacz i problem nigdy więcej się nie pojawił

  9. #9
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    może nabłyszczacz masz już przeterminowany.

  10. #10

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    usmazony...a to ciekaweee...moze byl juz stary albo cos ze skladem sie stalo...

    mi kiedys przydarzylo sie robic pazurki pani na werandzie byl cien ale bylo cieplo zelel byly zamkniete...
    ja zaczynam robic otwieram je a one zastygniete jakby wszystkie byly pod lampa...
    bylam w takim szoku... cale szczescie ze nie wszystko zastyglo i reszteczkami moglam zrobic jej pazurki...
    bylo jej strasznie glupio bo ona nalegaala zeby zrobic pazurki na powietrzu...

  11. #11
    No to..wpadłam Avatar justi9
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    leszno
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    usmazony...a to ciekaweee...moze byl juz stary albo cos ze skladem sie stalo...

    mi kiedys przydarzylo sie robic pazurki pani na werandzie byl cien ale bylo cieplo zelel byly zamkniete...
    ja zaczynam robic otwieram je a one zastygniete jakby wszystkie byly pod lampa...
    bylam w takim szoku... cale szczescie ze nie wszystko zastyglo i reszteczkami moglam zrobic jej pazurki...
    bylo jej strasznie glupio bo ona nalegaala zeby zrobic pazurki na powietrzu...
    ja zrobilam tak samo ale mialam swoj zestaw 2 dni dopiero i to z niewiedzy i mojej winy

  12. #12

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    eeeh no wlasniee
    widac im spora temp nie sprzyja

  13. #13
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    to napewno wina nabłyszczacza, miałam podobne przypadek, zmieniłam nabłyszczacz i już mi się tak nie dzieje
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  14. #14
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    ja tez stawiam na nablyszczac raz mialam taki co go nawet 30 min w lampie trzymalam i nadal nie wysechl
    wiec zwal wine na niego jesli problem sie nie powtorzyl
    powodzonka
    no to zaczynamy

  15. #15
    No to..wpadłam Avatar anoosia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    bestilka niektore nablyszczacze maja wartswe dyspresyjna ktora po utwardzeniu wystarczy przemyc i wtedy blyszcza
    co do Quick finisha od Dr ja go uywam juz od ponad roku juz 3 czy 4 butelke zaczynam i nigdy cos takiego mi sie nie przytrafilo ba on nawet ma w swoim skladzie filtr uv przeciw zolknieciu moze rzeczywiscie byl przeterminowany czy cos

  16. #16
    No to..wpadłam Avatar hassi
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Stargard Szczeciński
    Postów
    284

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    Ja mialam tak jak dziewczyny, tez kiupilam sobie w wakacje zestaw, i to z dosc dobrej firmy, nie za taniej. I mowie ha! bede cwiczyc, pogoda przepiękna, tato mi na ogród wyciągnął przedłużacz i ja do roboty.. wszytskie zele szlag trafil
    "Piękna kobieta to niebo dla oczu, piekło dla duszy i czyściec dla kieszeni.."

  17. #17
    No to..wpadłam Avatar anoosia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    262

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    hehe no co wy przeciez swiatlo sloneczne czy dzienne(bo nie musi wcale mocno swiecic slonce)to nic innego jak promienie uv;p dlatego nie mozna ani na dworzu robic ani klasc zelu nawet zamknietego na okno ja kiedys robilam znajomej pazury w pokoju i akurat swiecilo mocno w strone biurka ale zaslonilam (otwarte)okno granatowa roleta i polozylam zel w cieniu podkladki pod reke a i tak zrobila mi sie skorupka ;/najlepiej w jakims zaciemnionym kacie robic jak mocno grzejeja sie przenioslam do drugiego pokoju gdzie slonce jest dopiero poznym popoludniem i juz tak mocno nie daje no i rolety obowiazkowo zasloniete

  18. #18

    Domyślnie Odp: Usmażony żel :/ możliwe?

    widze ze nie tylko ja mialam ten problem ale Wy rowniez

  19. #19
    Debiutantka Avatar czarna mamba
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Skierniewice
    Postów
    1

    Unhappy Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Witam wszystkie dziewczyny!
    Pierwszy raz piszę na tym forum choć często tu jestem i przeglądam różne tematy.Super forum i mam nadzieję, że mi pomożecie.
    Robiłam ostatnio french i pierwszy raz zdarzyła mi się taka sytuacja, po nałożeniu warstwy budującej i włożeniu do lampy UV na 3 min, żel zrobił się na białej końcówce żółty, taki jakby się przypiekł!Zbladłam bo pierwszy raz tak mi się stało!Powiedzcie mi dlaczego?Mam dwa różne żele tzn. biały żel mam z firmy BelArte, a żel clear kupiłam z NailDesign bo w kosmetyki tej firmy zaopatrzona jest hurtownia w moim mieście.Było bardzo cieplo i żel clear zrobił się bardziej wodnisty, może to też przyczyna tego żółknięcia...Nie wiem czy w dobrym wątku sie dopisałam jeśli nie to przepraszam!

  20. #20
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    od tego , że żel jest wodnity na pewno nie- bo konsystencja nie ma nic do rzeczy. Kiedy wymieniałas żarówki?

  21. #21
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie Odp: czemu się tak dzieje - wszystkie problemy których nie ma w tematach :)

    Są żele które właśnie się ,,przypiekają" . Najczęściej dzieje się tak jak wydłużymy czas utwardzania. Ja też mialam podobną sytuacje. Musisz sprawdzic czy żele te wymagają 3 min czy może 2 min ( o ile to przezroczyste). Widoczne to bylo na białym żelu bo wiadomo że to kontrast a na płytce naturalnej nie jest to az tak zauważalne Mowi sie tez ze łączenie firm nie zawsze dobrze wychodzi bo skład jest proporcjonalnie do siebie dopasowany a pod czas łączenia różnie to wychodzi dlatego firmy nie polecaja łączenia. Kolejna sprawa to że nail design nie jest polecaną firmą ( tej Belart nie znaju ; ) i może jakościowo nie jest zbyt dobry i ma taka tendencje... Wiesz polecam Ci zrobic tak:
    na przezroczystym tipsie nałóż ten budujacy i sprawdz jak bedzie wygladał po zalecanym czasie utwardzania, pozniej utwardzaj go odrobine dłużej i zobacz jak bedzie wygldal. To samo zrob z bialym ( tylko nie pokrywaj go niczym sam taki bialy żel) i zobacz ktory żółknie i po jakim czasie wtedy bedziesz miala podpowiedz

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •