Pokaż wyniki 1 do 3 z 3

Temat: Opakowania na kosmetyki

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Opakowania na kosmetyki

    Chciałabym w przyszłym roku wystartować z własna firma kosmetyczną. Jest to moje wielkie marzenie. Jak powinny wygladać opakowania kosmetyczne tak abyscie zwrócili na nie swoją uwagę?
    Podpowiecie?

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Opakowania na kosmetyki

    Cytat Napisał cass Zobacz post
    Chciałabym w przyszłym roku wystartować z własna firma kosmetyczną. Jest to moje wielkie marzenie. Jak powinny wygladać opakowania kosmetyczne tak abyscie zwrócili na nie swoją uwagę?
    Podpowiecie?
    Sama zwracam uwagę głównie na sklad kosmetyków, na jakie się decyduje bo t skład jest dla mnie najważniejszy Aczkolwiek przyznam tutaj rację opiniom, ze przyjemniej jest korzystać z kosmetyków w ładnieijszych i praktyczniejszych opakowaniach

    Polecam samodzielnie nie projektować opakowań ale skontaktować się ze studiem graficznym, które profesjonalnie zaprojektuje takie opakowanie.Dobrze jesli będzie wygladało ładnie.
    https://www.fingerprint.pl/opakowani...-na-metalizie/
    Ostatnio edytowane przez ell ; 11-01-2021 o 12:19

  3. #3
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Opakowania na kosmetyki

    Ja jestem posiadaczką kręconych włosów. Moja szafka kosmetyków do włosów jest o wiele większa niż kolorowki, którą i tak używam mineralną. Składy mają dla mnie duże znaczenie, w dodatku lubię małe polskie marki nie tylko jeśli chodzi o kosmetyki ale też ubrania. Wolę kupić 1 droższa rzecz ale z lepszym składem. Tylko ze ta jakość muszę czuć, jeśli kupuje droższe ubranie oczekuje że zostanie ze mną na dłużej, że w razie problemów z drugiej strony człowiek się mną zainteresuje a nie odbije się od systemu. Jeśli raz kupię droższy produkt i będę miała podejrzenia że to nie jest to za co płacę to nie dam drugiej szansy, chyba że jestem długo z marką i jednorazowo coś będzie nie tak. Jeśli chodzi o kosmetyki do włosów czytam sama składy, ale tez mam swoje marki, które biorę w ciemno bo mam do nich zaufanie.

    Dobrze jest też zainwestować w dobry sklep online:
    https://blackdale.eu/tworzenie-sklepow-internetowych/

    Możesz skontaktować się z Blackdale - zajmują się tworzeniem takich sklepów.
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 09-02-2024 o 09:43

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. kosmetyki mineralne i eko kosmetyki
    By Bożena P in forum Kosmetyki
    Odpowiedzi: 36
    Ostatni post / autor: 29-07-2022, 00:35
  2. Kosmetyki z cbd
    By cass in forum Pielęgnacja twarzy i ciała
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 18-08-2020, 08:42
  3. opakowania, słoiczki, pojemniczki itp
    By agnieszka-nails in forum Pomoc Pytania Problemy
    Odpowiedzi: 8
    Ostatni post / autor: 14-06-2013, 16:09

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •