Strona 1 z 5 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 117

Temat: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

  1. #1
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    Onet.pl Blog
    Zapraszam do lektury i dyskusji.

  2. #2
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    ooooooo to dobre troche sie usmiałam, ale... ten link podany po dartykułem ...Pazurki... - Onet.pl Ludzie i zdjęcie jakie sie ukazuje jako pierwsze jest troche nietrafine... znam blog zarówno Kasi jak i Bożeny i tamte paznokcie maja się nijak do ich (Kasi i Boni) prac...

    wybaczcie ale... Załącznik 10215 no za chiny ludowe nie pasuje do Kasi i Boni...

  3. #3
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    A ja nie moge otworzyc jak zwykle i nie mam czasu

  4. #4
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    hmm przeczytałam pierwszą stronę,a resztę pobierznie bo mnie znudził artykuł..Pewnie jest on ciekawy dla osób,którym ta tematyka jest całkiem obca.

  5. #5
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    Czytałam ten artykuł z samego rana. Najlepsze są wypowiedzi pod nim. Jak zwykle głos zabrały osoby, które nie mają zielonego pojęcia o temacie. To tak jak moja teściowa ostatnio stwierdziła, że osoby noszące dużo kolczyków szybko się starzeją. Jak ją spytałam kto jej takich bzdur nagadał, to nie potrafiła udzielić odpowiedzi. Dokładnie jest tak samo jeśli chodzi o opinie ludzi na temat osób noszących przedłużone paznokcie.

  6. #6
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    (...)To tak jak moja teściowa ostatnio stwierdziła, że osoby noszące dużo kolczyków szybko się starzeją. Jak ją spytałam kto jej takich bzdur nagadał, to nie potrafiła udzielić odpowiedzi. (...)
    he he he... mam taką sama teściową, jak wczoraj rozmawiałam z nią o warsztatach to stwierdziła, że jak tyle lamp na raz bedzie swiecić (tzn max5 na raz) to na pewno korki wywali, to jej mówię że jej żelazko pobiera tyle energii co 80lamp UV włączonych na raz, to mi powiedziała, że ona pamieta jak kiedyś PRZEZ MOJA LAMPĘ wywalało korki jak robiłam jakiejś tam pani paznokci... szkoda tylko że pani miała akryle a zwarcie było na jej bojlerze tfuuu oftop trochę... sory

  7. #7
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    az mi sie cisnienie podniosło... nienawidze takich artykułów, wypowiedzi i takiego toku myslenia ! Ten kto nie ma z tym doczynienia nawet w najmniejszym stopniu NIGDY tego nie zrozumie.. tak jest, bylo i będzie... Jakiś czas temu w Rozmowach w toku był temat pt: 'Lansik, tipsik i solara, mówia na mnie blachara' Gdy poczatkowo usłyszalam zapowiedzi tych rozmów myslałam ze bedzie ciekawie ( jakies okropne dziewczyny ze strasznie zniszczona i spalona cerą, krótka mini, blond włosy, a wrecz tlenione itd...) a tu nagle szok... były 'normalne' dziewczyny... Poczułam sie w pewien sposób urazona.. bo ja tez raz na jakis czas moge sie przejsc na solarium, paznokcie kocham a na punkcie sportowych samochodów, a w szczególności jednego mam prawie orgazm i to ze mi sie on podoba, wiem cos a nie cos o nim i chciałabym miec takiego (choć to nierealne) to nie znaczy ze od razu lece na samochody i jestem blacharą.. co to ma być ... owszem byly i takie wytrzepane dziewczyny ze tak powiem.. ale naprawde sa o miliard razy gorsze, ktore mozna nazwac mianem blachary, wiec w ogóle tego nie rozumiem ...

    ________________________________________


  8. #8
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    no to jest taki stereotyp tipsiary i musimy z tym walczyć. Jak mam na początku robiłam sobie żelem tylko frenche i były okropnie krzywe i w ogóle to wszyscy że ładne itp a jak sobie walnę teraz szpice albo brokaciki to od razu gadają jak można tipsy nosić (już kilka osób nauczyłam, że to na formie) i że to brzydko wygląda... I to młode osoby tak mówią, ale walczę z tym i idzie z namawianiem coraz lepiej
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  9. #9
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    ja tego artykulu wcale zle ie odczytuje, jest napisany poglad z dwoch stron, zwolennikow i przeciwnikow, wiec nie ma sie czego czepiac

  10. #10
    Totalna maniaczka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gniezno
    Postów
    1 187

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    Cytat Napisał natalia268 Zobacz post
    az mi sie cisnienie podniosło... nienawidze takich artykułów, wypowiedzi i takiego toku myslenia ! Ten kto nie ma z tym doczynienia nawet w najmniejszym stopniu NIGDY tego nie zrozumie.. tak jest, bylo i będzie... Jakiś czas temu w Rozmowach w toku był temat pt: 'Lansik, tipsik i solara, mówia na mnie blachara' Gdy poczatkowo usłyszalam zapowiedzi tych rozmów myslałam ze bedzie ciekawie ( jakies okropne dziewczyny ze strasznie zniszczona i spalona cerą, krótka mini, blond włosy, a wrecz tlenione itd...) a tu nagle szok... były 'normalne' dziewczyny... Poczułam sie w pewien sposób urazona.. bo ja tez raz na jakis czas moge sie przejsc na solarium, paznokcie kocham a na punkcie sportowych samochodów, a w szczególności jednego mam prawie orgazm i to ze mi sie on podoba, wiem cos a nie cos o nim i chciałabym miec takiego (choć to nierealne) to nie znaczy ze od razu lece na samochody i jestem blacharą.. co to ma być ... owszem byly i takie wytrzepane dziewczyny ze tak powiem.. ale naprawde sa o miliard razy gorsze, ktore mozna nazwac mianem blachary, wiec w ogóle tego nie rozumiem ...
    zgodze sie z Toba natalia, wkurza mnie to, że ktos nie znajac drugiego czlowieka potrafi powiedziec jaki on/ona jest. Co komu do tego, że dziewczyna jest zadbana, ma ładnie wlosy zrobione, ładnie sie ubierze no i ma pazurki. Chce sie po prostu podobac. Czy od razu taka dziwczyna musi byc nazywana tipsiara czy blachara Fakt, sa dziewczyny, ktore przesadzaja z tym i tamtym, ale to nie jest powod żeby kogos tak nazywac.

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    no to jest taki stereotyp tipsiary i musimy z tym walczyć. Jak mam na początku robiłam sobie żelem tylko frenche i były okropnie krzywe i w ogóle to wszyscy że ładne itp a jak sobie walnę teraz szpice albo brokaciki to od razu gadają jak można tipsy nosić (już kilka osób nauczyłam, że to na formie) i że to brzydko wygląda... I to młode osoby tak mówią, ale walczę z tym i idzie z namawianiem coraz lepiej
    chyba to jest zadzrosc ludzi. Ktos nie moze czegos pojac, ze druga osoba ma talent i dlatego tak mowia.

  11. #11
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    złośliwe komentarze biorą się często z podświadomej zazdrości...
    moim zdaniem, ładnie to wygląda gdy dziewczyna ma zadbane paznokcie

  12. #12
    pss... Avatar Emist
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    Świat jest jedną wielką komodą z milionami szufladek.Zamkną Cię w jednej i już,to że dziewczyna lubi ładnie i zadbanie wyglądać (ładne paznokcie,makijaż,fryzura,ciuch) nie oznacza zaraz,że żyje ze sponsoringu czy podobnej profesji.
    Dlaczego ludzie nie rozumieją,że wiele kobiet robi sobie paznokcie,by mieć je ładne i zadbane,nie raz czytam "naturalna płytka tylko i wyłącznie" a co z kobietami pracującymi fizycznie,w chemi czy nawet w rękawiczkach ochronnych(same kochane wiecie,jak ich łapki wyglądają)?! One już prawa do ładnego wyglądu nie mają...

  13. #13
    No to..wpadłam Avatar bluenails
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    mnie też wkurzył ten artykuł

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar bluenails
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    153

    Domyślnie niemodne tipsy ..

    wiecie dziewczynki co mi dziś kolega powiedział ze stylistka paznokci to zawód bez przyszłości bo dlugo tipsy nie beda modne ze daje im jeszcze może z 2lata smutno mi się zrobiło że tak powiedział ..........bo ja kocham pazurki

  15. #15
    No to..wpadłam Avatar qatrycja
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    gadanie... "tipsy" nie tipsy.. wydaje mi się że kobiety były, są i będą chciały być zadbane zawsze! a przecież dłonie to wizytówka człowieka. Jedynie co może się zmienić to trendy. Zauważ że teraz furore robią szpice... co komu się podoba..
    Moje motto? - Nigdy nie mów nigdy!

  16. #16
    Totalna maniaczka Avatar sylwia-p_86
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    718

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    Powiedz swojemu koledze,że jak chce sie wymadrzac to niech zrobi to przynajmniej w jezyku profesjonalistow i wyjasnij ze ty rzadnych tipsow nie robisz bo te w fabryce produkujaja sie boje myslec co bedzie za 2 lata bo ciagle idziemy w tym do przodu i za ten okres czasu zapene produkty beda na wysokim poziomie jak i nasze umiejetnosci.

    I sie nie przejmuj facetem pajacem grochy tez byly modne w latach 60-tych

  17. #17
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    Chyba wręcz odwrotnie co raz więcej osób robi sobie paznokcie, na rynek wchodzi coraz więcej nowoczesnych produktów... zresztą co facet może o tym wiedzieć

  18. #18
    No to..wpadłam Avatar bluenails
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    no właśnie gada głupoty przecież wszystko idzie do przodu nowe techniki nowe kształty i co nagle miało by to wszystko zaginąć bo będziie moda na naturalne paznokcie tak jak on uważa ehhh

  19. #19
    No to..wpadłam Avatar qatrycja
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    moda na naturalne jest chyba zawsze... każda się stara żeby paznokcie wyglądały jak najbardziej naturalnie jeśli chodzi o frenche, bo nie mówie tutaj o tych paznokciach na których można troche poszaleć może nie wygladają naturalnie ale bardzo ładnie się prezentują. Może ma uprzedzenie chłopak po "tipsiarach"...
    Moje motto? - Nigdy nie mów nigdy!

  20. #20
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    bluenails, nie słuchaj go moim zdaniem pazurki są u nas w fazie rozwojowej kobiety dbały o paznokcie , dbaja i będą dbać a ten kolega, to zna sie na tym jak świnia na gwiazdach nosek do góry

  21. #21
    No to..wpadłam Avatar aniusiablondyna
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    115

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    a mi się wydaje że przedłużane pazurki będą coraz modniejsze, wszystkie techniki udoskonalane , a pazurki będą wyglądały coraz naturalniej.

    P.S. A kolega jest prorokiem?

  22. #22
    No to..wpadłam Avatar bluenails
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    chyba tak bawi sie w proroka

  23. #23
    Nałogowiec Avatar aneczka19895
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    koniec świata... ;)
    Postów
    640

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    Powiedział co wiedział a jak widać nie wiedział na ten temat zbyt wiele każda kobieta chce mieć zadbane dłonie i wydaje mi się, że to wielkie BUUUM na zadbane paznokcie będzie trwało o wiele dłużej niż kolega stwierdził

  24. #24
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    Kolega powinien sie leczyc..hehe..
    Stylizacja paznokci zawsze byla w modzie tak jak i moda..i na pewno nie minie.
    .jedynie trendy w tym kierunku sie zmieniaja..
    duzo pisania na ten temat..ale podsunelas mi za to dobry pomysl tym postem..podziekowania mi sie skonczyly ale na pewno nie zapomne jutro podziekowac..

  25. #25
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    a ja tam się po części zgadzam z "kolegą" tez uważam że tipsy (w sensie brzydkie łopatowate płaskie i grube) to na pewno sa bez przyszłości... bo ileż mozna nosić coś co przydaje się jedynie do przesadzania kwiatków, a koleżanka nosi pieknie przedłużone pazurki

    każda kobieta chce być piekna miec zadbane dłonie i paznokcie, więc jedyne co może "umrzeć" to tipsy od tipsownicy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dowcipy :)
    By Kamis in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 678
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 20:51
  2. ale jestem szczesliwa
    By mala in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 21-05-2009, 11:24

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •