Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 117

Temat: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

  1. #26
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    dobre woszczur i bardzo trafne stwierdzenie..

  2. #27
    Nałogowiec Avatar total
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    542

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    Czy ja wiem Mnie się dopiero to zaczyna podobać ,a za 2 lata ,to ja może w końcu zrobię porządnie pazura

  3. #28
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    Być może chodziło mu bardziej o to, że zmieni się preferencja kształtu, długości, zdobień. Być może faktycznie za 2 lata będziemy miały mniej klienetek robiących zdobne szpice na codzień a więcej (jeszcze...) frenchy na długość paluszka - może. Jednak popularność np. lakieru do paznokci nie zmniejszyła się na przestrzeni tylu lat, ile on istnieje. Zmieniały się preferencje kolorystyczne, jedynie. W tej chwili zdobienie paznokci zdaje się być bardzo intensywnie rozwijającą dziedziną (ze względu na faktycznie rosnące zainteresowanie), to - istotnie - może z czasem się zmienić. Uspokoi się, stonuje... nie będzie tylu nowych zapalonych stylistek, ile jest teraz. To wszystko możliwe - a nawet prawdopodobne. Jak ze wspomnianymi grochami - raz są super, raz pase, ale wracają... A dziewczyny ze zniszczonymi, obgryzionymi paznokciami będą zawsze i zawsze będą potrzebowały pomocy w tej kwestii. Zawsze będą dziewczyny brały śluby i chciały błyszczeć na sylwestra. Kiedyś nosiły tipsy, dziś robią paznokcie. Może za 2 lata stanie się już coś, co zmieni oblicze branży, choć tego bym jeszcze nie obstawiała, tak czy inaczej jak już dziewczyny wspomniały - owszem, pewnie zmieni się moda, zmienią się trendy, ale nigdy kobiety nie przestaną o siebie dbać i potrzebować do tego specjalistek.
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  4. #29
    No to..wpadłam Avatar bluenails
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    on miał też to na myśli że to zawód bez przyszłości tak mi powiedział

  5. #30
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    To na pewno nie jest zawód bez przyszłości. Wręcz przeciwnie -kosmetyczki, wszelkiego rodzaju stylistki, z roku na rok zwiększa się na takie usługi zapotrzebowanie.
    Zgodze się z tym, że tipsy za niedługo wyjdą kompletnie z obiegu. I bardzo dobrze, ja w 100% wolę formy
    Uważam, że dzięki nim możemy popisać się naszą kreatywnością i "warsztatem".


  6. #31
    Nfu.Oh Educator Team Avatar nuki
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    88

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    Kobiety zdobią paznokcie od tysięcy lat i nagle za 2 lata miałyby przestać?

    Przedłużanie paznokci to nie moda, żeby miała przeminąć. To taka sama dziedzina urody i sztuki jak makijaż, piercing czy tatuaż, które także towarzyszą cywilizacjom od tysięcy lat i realnie nie zapowiada się, by tak po prostu miały się skończyć. Myślę, że wręcz przeciwnie.

  7. #32
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    a jaki zawod ma twoj kolega?co on robi albo na co sie uczy`?

  8. #33
    No to..wpadłam Avatar bluenails
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    jak ktoś nie jest w temacie to właśnie gada takie głupoty jak on ...

    ---------- Dodano o godzinie 21:20 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:19 ----------

    on w bankowośći

  9. #34
    Nałogowiec Avatar wercia
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Krakow
    Postów
    657

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    Duzo kobiet woli naturalne paznokietki nie wszystkie lubia jakies fajne wzorki ze mozna troche poszalec mi sie zawsze wzorki i inne podobaly

  10. #35
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    kto jak woli...u mnie np. w miescie jest kupa salonow i wiecznie puste albo po zamykane Niemki nie chca ladnych, zadbanych dloni ?...chyba tylko ja mieszkam w takim dziwnym miescie...moj chlop woli naturalki z jakims tam delikatnym wzorkiem ale ja tam go nie slucham bo facet sie nie zna

  11. #36
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    kobiety zawsze będą o siebie dbać... powiem nawet że cała uroda to bardzo szybko rozwijający się segment

    powszechnie słowo 'tipsy' źle się kojarzy, ale jak się przyjrzysz np w telewizji to praktycznie każda prezenterka ma frencze lub jakieś inne naturalki -to tak dla przykładu

    szkoda że nie negują obgryzków grzybicy i innycch syfów...

    jak się ktoś nie zna niech nie gada, a na bankowości powinien umieć obliczyć zyskowność takiego biznesu biorąc pod uwagę różne czynniki (wiem bo mam pokrewne studia..)

  12. #37
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    Wiecie kto tworzy te artykuly Zazdrosne babki z ,,ogryzkami"!

  13. #38
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    Powiem tak zenujace,sa gusta i gusciki i o nich sie nie dyskutkuje....
    Polacy potrafia tylko krytykowac i nie znaja konstruktywnej krytyki....
    czuja sie anonimowi i bezkarni i pisza co i m na jezyk przyjdzie,czepiaja sie slowek, ludzkich przejezyczen dla Mnie to juz przegiecie...
    trzeba byc obiektywnym,Ja rozumiem jak najbardziej ze sa mezczyzni ktorzy nie lubia nia przepadaja za sztucznoscia..
    ale to znzczy ze jestem kims gorszym...
    sa zwolennicy i tacy ktorzy zawsze beda czemus przeciwni...
    wierzcie Mi nigdzie w zadnym kraju nie spotkalam sie z takim krytykowaniem ludzi,upodoban,mody czy panujacych obyczaji jak tu w Polsce..
    mam swoj styl i swoja klase to Moje kurna zycie i mam je tylko jedno kocham robic to co robie nie kazdy ma takie szczecie by robic to co wlasnie lubi,to My kierujemy swoim zyciem a nie INNI...
    a czy komus to pasuje czy nie to juz inwidualna sprawa...
    I nie powinnismy sie tym zbytnio przejmowac jesli sami wiemy co chcemy w zyciu osiagnac i czujemy sie z tym szczeliwi..
    to nasze szczescie..
    a Ci co tak wiecznie tylko krytykuja widac ze sami sa nieszczesliwi i nigdy im sie nie da dogodzic...maja swoj swiat no im go takim zostawmy..

  14. #39
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    Zgadzam sie z annamon79 Uwazam rowniez, ze mocna krytyka polskiego spoleczenstwa wynika z tego, ze zyjemy jeszcze w kraju konserwatywnym. Warto tez zaznaczyc, ze ludzie sa strasznie podatni na media Artykul w gazecie, wiadomosci w telewizji, informacje z internetu...To wszystko jest GOTOWA POTRAWA PODANA LADNIE NA TALERZU, ktora ludzie pochlaniaja bez zastanowienia Nie bez powodu natura dala ludziom mozg, nie tylko po to, zeby go miec, ale takze zeby z niego korzystac, czyli: badac ,analizowac itd. Nie wszystko co sie poda do publicznej informacji jest prawda. Szkoda, ze taka malo ludzi zdaje sobie z tego sprawe.
    Wiele osob nie rozumie, ze media to nie tylko przeplyw informacji ale rowniez MANIPULACJA LUDZMI.

    Biorac jednak pod lupe artykul ,,Nie jestem tipsiara", warto byloby sie zastanowic nad jego celowoscia.
    Ale zacznijmy od samego poczatku

    Tytuly artykulow maja na celu przykciagac wzrok czytelnika. Tytul ,,Nie jestem tipsiara" jak najbardziej spelnia ten wymog. Jego autor, a wlasciwie autorka wiedziala, ze zabrzmi on kontrowersyjnie, przez co wiecej ludzi go przeczyta.
    Na poczatku artykulu, podane przyklady krytryki, maja na celu zachecic do dalszego czytania.
    W raz z dalszym czytaniem okazuje sie, ze owe ,, tipsiarstwo" staje sie coraz bardziej popularne jako sztuka. Co wiecej zaczyna byc wymieniane corazwiecej zalet paznokci przedluzanych.
    Cytat:"Żadna naprawdę elegancka kobieta nie nosi tipsów", ktory znajdziemy juz na samym poczatku artykulu, w raz z zaglebianiem sie w tekst staje sie coraz bardziej nietrafny, gdyz jak podaje pozniej autorka, szerokie grono kobiet, z roznych, srodowisk, branzy nosza przedluzane paznokcie. I tu zostaly wymienione: studentki, nauczycielki, nawet pani, ktora jest rzecznikiem prasowym- jestem pewna ze ta pani nie nosi dresow do pracy, raczej widze ja jako elegancka kobiete, a ponoc te nie nosza tipsow Mozna by teraz wysnuc wnioski, ze pan, ktory sie tak wypowiedzial, nie ma zielonego pojecia o temacie.
    W artykule jest wiecej opini pozytywnych niz negatywnych. W zasadzie nie napisano nic co mialo by byc zniecheceniem do przedluzania paznokci.
    Uwazam ,ze sam artykul mial na celu przyblizenie ludziom i zaznajomienie sie tematem przedluzanych paznokci, pracy styliski, paznokci, ktore moga motywowac do tworzenia sztuki.
    Celowoscia artykulu, napewno nie jest krytyka, poniewaz samo zakonczenie rowniez obfituje w sama pozytywy, podane na przykladach ludzi, a nie opini samej autorki. Bardzo obiektywnie

    A co sie tyczy komentarzy ktore znajdujemy pod arytkulem, to nawet slepy zauwazy ze sa one poprostu... subiektywne. Uwazam tez, ze wiekszosc ludzi co napisala te komentarze , nie przeczytala calego artykulu tylko jego poczatek, a wiek komentujacych najprawdopodobniej zamyka sie na roku 16

    A rany, chyba za bardzo wczulam sie w temat

  15. #40
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    heh dla mnie to zwykła zazdrość, norma.. (w skrócie)

    swoją droga nie lubię słowa tiipserka czy tam tipsiara, kojarzy mi się z plastikową tandetą

  16. #41
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: Artykuł " Nie jestem "tipsiarą"! "

    Głupoty wypisują wszędzie i drażni mnie to coraz bardziej, nawet w świecie kobiety czytałam o przedłużanych pazurkach akryl max godzine wysusza płytkę , żel osłabia płytkę a czytelnik chłonie takie wiadomości jak gabka.. nawet pan z pogotowia się dziś do moich pazurków doczepił !
    Wnerwiają mnie takie bzdury wypisywane w okół ale cóż świata nie zmienie a z paznokci nie zrezygnuje









  17. #42
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    Mi się wydaje, że może być w tym troszkę prawdy. Słyszałam, że przedłużanie paznokci nie będzie już takie popularne a modny będzie sam manicure i naturalne paznokcie. Bo przecież zadbane paznokcie to nie zawsze przedłużone i fikuśnie ozdobione.
    Ale wydaje mi się, że to jest po prostu napędzanie rynku bo ktoś wymyślił nowy produkt i tyle.

    Królowa Aleksandra

  18. #43
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    mi się zdaje wręcz odwrotnie, że rynek ciągle ewoluuje, może w modzie będzie elegancja a nie festyn. a pamiętacie jak było ze szpicami? na początku nikomu sie nie podobały

  19. #44
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    Asiu zgodzę się z Tobą. Mi na początku szpice kompletnie się nie podobały, a teraz - wariuje jak je widzę Zdecydowanie ta branża będzie się cały czas rozwijać... na szczęście

  20. #45
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    A mi się dalej nie bardzo podobają.

    Królowa Aleksandra

  21. #46

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    poczekaj jeszcze trochu i uwierz ze zaczna Ci sie podoba... ja po dwóch latach zaczelam na ich punkcie swirowac ...
    no a pazury zawsze bede modne, bo ktora baba nie chce miec zadbanych raczek
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  22. #47
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    Po dwóch latach...? No to nieźle, to może jest dla mnie szansa.

    Królowa Aleksandra

  23. #48
    No to..wpadłam Avatar bluenails
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    153

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    a teraz mam frencha to już ładne haha tylko te kolorowe niemodneehh te chłopy

  24. #49
    No to..wpadłam Avatar deissy
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Dworszowice kościelne,okolice Pajęczna,Częstochowy
    Postów
    173

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    Ja też uważam że tipsy będą zawsze potrzebne,kobiety uwielbiają o siebie dbać,mieć piękne dłonie.Może się zmienić zainteresowanie wzorami czy zdobieniami,ale tipsy nie znikną.

  25. #50
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: niemodne tipsy ..

    e tam... przedluzanie paznokci jest i bedzie modne i nie mowmy tu o samych tipsach... bo to tylko kawalek tworzywa ... a dopiero jak wpadnie w nasze sprytne raczki to cuuuuuda na kiju no i tak jak juz kolezanka wyzej napisala : one to z fabryki hehe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Dowcipy :)
    By Kamis in forum Humor :)
    Odpowiedzi: 678
    Ostatni post / autor: 14-06-2022, 20:51
  2. ale jestem szczesliwa
    By mala in forum Ogólnie o paznokciach
    Odpowiedzi: 28
    Ostatni post / autor: 21-05-2009, 11:24

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •