Strona 10 z 19 PierwszyPierwszy ... 67891011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 462

Temat: Cyrkonie i wtapianie ozdob

  1. #226
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: jak nakladac ozdoby na tipsy?

    ja robie tak

    szkielt ,lampa,cover,lampa,clear na koncowke i ozdoby, lampa,clear buduje krzywa lampa, opeacowanie i nablyszczacz

    w miedzy czasie nic nie piluje i nie wolno zmywac warstwy dyspresyjnej bo ta dzieki niej sie wiaze zel z warstwa pod spodem

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #227
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: jak nakladac ozdoby na tipsy?

    agulusia idealnie, wszystko tak jak być powinno i racja nie wolno nic w między czasie działać z żelkiem, ale mam taka zagwozdkę do Was gdy robimy french i po wyjęciu z lampki okazuje się że klientka coś rozmazała, co zrobicie, żeby nie bawić się w starcie filmu dyspersyjnego ponownie piłowanie, odtłuszczanie.... jak to poprawić szybciej

  3. #228
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: jak nakladac ozdoby na tipsy?

    Cytat Napisał paznokietek1000 Zobacz post
    agulusia idealnie, wszystko tak jak być powinno i racja nie wolno nic w między czasie działać z żelkiem, ale mam taka zagwozdkę do Was gdy robimy french i po wyjęciu z lampki okazuje się że klientka coś rozmazała, co zrobicie, żeby nie bawić się w starcie filmu dyspersyjnego ponownie piłowanie, odtłuszczanie.... jak to poprawić szybciej
    Emmmm... nałożyć kamuflaż


  4. #229
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: jak nakladac ozdoby na tipsy?

    anita


    Odp: jak nakladac ozdoby na tipsy?
    Kochani ja chciała bym wrócic do brokatu bardzo lubie ten materiał do zdobienia ale zabardzo nie wiem jak z nim postępować dowiedziałam sie tu o waszych sposobach nakładania i super sama zastosowalam osobny pedzelek i posypywac nim zel zrobilam to na druga warstwe zelu i powiem tak super pieknie ulozylam co chcialam ale pierwsze to chyba wydawalo mi sie ze za malo tego zelu nalozylam jakos za suche mi sie te brokaty wydawaly(czy to tak ma wyglądać),a drugie to włozyłam ozdobiony paznokic do lampy a pózniej hmmmmmm trzeba przemyc ta warstwe co została tak?wiec tak ja najpierw sprobowalam ja przemyc i wyszlo masakrycznie wiec metda prób i błedów ....spiłowałam i nakładam od nowa,doszlam do wyjecia z lampy i przemyłam tylko tam gdzie nie było brokatu i nałozyłam nastepna warstwe żelu i do lampy pozniej znow przemylam tylko to co bez brokatu bo on nadal jakis taki dziwny i dopiero za 3 razem zmylam całosc ale kurcze nie wiem czy to tak ma wygladac i powiem wam z dopiero ta 3 warstwa przykryla ten brokat balam sie ze go spiluje, a moze ja za cienko nakladam tego zelupomozcie bo jakos nie moge znalezc zyczliwej osoby co by mi to wyjasnila.


    na wieczku jakiegoś pudełka daj w proporcji 1:1 żel i brokat, wymieszaj dokładnie i dopiero nakładaj na paznokcie będzie łatwiej bo jak sie utwardzi to nie rozmarzesz po całym tipsie i nie potrzeba 3 warst żeby to zatopić

  5. #230

    Domyślnie Odp: jak nakladac ozdoby na tipsy?

    a ja mam pytanie uzywalyscie kiedys folii hologramowych z dekorynki
    chodzi mi o takie co przykleja sie klejem pozneij odrywa i zostajje wzorek na paznokciu
    jestem ciekawa jak to wyglada na koncui czy to takie latwe jak sie wydaje;p

  6. #231
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: jak nakladac ozdoby na tipsy?

    Cytat Napisał paznokietek1000 Zobacz post
    agulusia idealnie, wszystko tak jak być powinno i racja nie wolno nic w między czasie działać z żelkiem, ale mam taka zagwozdkę do Was gdy robimy french i po wyjęciu z lampki okazuje się że klientka coś rozmazała, co zrobicie, żeby nie bawić się w starcie filmu dyspersyjnego ponownie piłowanie, odtłuszczanie.... jak to poprawić szybciej
    przeciagnac belikatnie bialym i coverkiem tak zeby tylko pokryc tak mi sie wydaje
    raz mi sie to zdarzylo i wyszlo idealnie

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #232
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: jak nakladac ozdoby na tipsy?

    Cytat Napisał paznokietek1000 Zobacz post
    agulusia idealnie, wszystko tak jak być powinno i racja nie wolno nic w między czasie działać z żelkiem, ale mam taka zagwozdkę do Was gdy robimy french i po wyjęciu z lampki okazuje się że klientka coś rozmazała, co zrobicie, żeby nie bawić się w starcie filmu dyspersyjnego ponownie piłowanie, odtłuszczanie.... jak to poprawić szybciej
    a ja nawet jeśli nie bardzo mam czas, bo cos tam to i tak wole zrobić od nowa, bo wg mnie najgorsze są poprawki, lepiejn posiedzić 10 minut dłużej, ale potem nie mam m wyrzutów sumienia

    ---------- Dodano o godzinie 10:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:14 ----------

    Cytat Napisał afterglow Zobacz post
    Woszczurku, a jeśli używasz kamuflażu? to jak robisz?
    a jesli używam kamuflażu (chyba chodzi ci o brokatowy french) to robię tak: (skopiowałam tamto i dodałam w odpowiednie miejsce cover)

    1. dezynfekcja,
    2. odsunięcie skórek
    3. matowienie
    4. odtuszczenie
    5. forma/ kto robi na tipsie to tips
    6. primer
    7. szkielet---lapma
    8. sciąganie formy, przemywanie, wyrównanie do równści pilnikiem zeby nie było "gór i dolin"
    9. teraz cover i od razu formuję linię usmiechu---->lampa
    10. jeśli robię french z żelu to nie przemywam masy z covera tylko lekko zachaczam kolorem na mokry cover i przecieram wytartym w "cleanerze" pedzelkiem, jeśli jest to brokat to przemywam cover i daję cienko żel tylko na ta częśc gdzie ma być brokat (uśmiech ) na to pedzlem wachlarzem nakładam brokat,nie dotykając żelu tylko "pukając" palcem w pędzle żeby brokat sam zleciał
    11. resztę zbędnego brokatu strząsam żeby został tylko tam gdzie ma zostać--- lampa
    12. bez przecierania nakładam dośc gruba warstwę żelu claer budując od razu krzywiznę---lampa
    13. optacowanie ostatecznego kształtu
    14. nabłyszcanie---lampa
    15. oliwka na skórki

    kolorowy french KPK dałam tutaj http://forum.wzorki.info/zdjecia-paz...html#post61048 tu wiadać co daje najpierw

  8. #233
    Rozkręcanko Avatar ciotka69
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Tromsø
    Postów
    37

    Domyślnie Odp: jak nakladac ozdoby na tipsy?

    Cytat Napisał mgilka25 Zobacz post
    ja również zaczynam od dołu, i dociskam troszke tez po boczkach , jesli klej wyleci to sie nic nie dzieje zwsze mozna go usunac ..

    a sluchajcie mam pytanko ... jak jest różnica miedzy zelem a akrylem ? poza tym ze jedno to proszek a drugie zel
    sposób utwardzania się rozni) zel utwardza sie po włożeniu do lampy, a akryl paruje no i łatwiej sie obrabia pazurek żelowy) A ja i tak wole akryl

  9. #234
    Wczytuje się Avatar Halszka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: jak nakladac ozdoby na tipsy?

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    klej w pedelku jak najbardziej a te wycisskane to sie do niczego nie nadaja,tylko sam problem z nim..
    Zgadzam się

  10. #235
    Wczytuje się Avatar Halszka
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    17

    Smile Odp: Cyrkonie na pazurkach

    Cytat Napisał barbara_kawka Zobacz post
    ja osobiscie pare razy cyrkonie dawalam na klej... ale moj jest bialy , brzydki i cyrkonie szybko odpadaly... a teraz robie podobnie jak dziewczyny : po zbudowaniu pazurka , na warstwe nablyszczajaca daje kropke zelu jednofazowego i na to cyrkonie... do lampki i potem top coat
    Dziękuję...skorzystam, ja na klej
    Ostatnio edytowane przez Halszka ; 10-10-2009 o 01:45 Powód: bład -styl

  11. #236
    Nałogowiec Avatar insane
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    384

    Domyślnie Odp: Jak zatapiacie koronki

    Ja buduję szkielecik na formie, następnie nakładam jeszcze jedną cieniutką warstwę żelu przyciętą koronkę dociskam i wkładam do lampki. Zazwyczaj się trzyma. Można też przykleić. W obecnym numerze "paznokci" jest opisane, że można owinąć palec z koronką folią i tak zatapiać. Ja nigdy nie próbowałam.

  12. #237
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: jak nakladac ozdoby na tipsy?

    Cytat Napisał madzialena Zobacz post
    ja smaruje wyznaczone miejsce przykładam do paznokcia i tak jakby śliznę tipsa, po czym ustawiam na odpowiednim miejscu dociskam w ten sposób pozbywam się powietrza
    a co do siateczek to dzisiaj sama na sobie będę próbować i zobaczymy jak mi sie uda

    Ja tak właśnie robię, wtedy paznokiec jest skierowany odpowiednio, a nie tak jak niektórzy robią meeega skocznie

    Co do siateczki, to na klej daję, na żelu jakoś mi mało się trzymała

  13. #238
    Wczytuje się Avatar dancia
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Aberdeen
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jak zatapiacie koronki

    a ja mam takie pytanko, na którą warstwę żelu wtapiać/przykleić koronkę, pracuję na żelu jednofazowym, a przy okazji mam jeszcze jedno pytanko: kupiłam piekny lakier taki mocniutki jaskrawy róż, ale po wyschnięciu jest matowy, co mam na niego położyć, sealant czy on się będzie trzymał na lakierze, czy zwykły nabłyszczacz...od niedawna robię pazurki, a jak robię to french ze zdobieniami i z lakierkami i koronkami to jeszcze nie mam doświadczenia

  14. #239
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Jak zatapiacie koronki

    koronke to zaraz na pierwsza warstwe(szkielet) najlepiej dac, zeby pozniej sie pilnikiem nie dokopac bo bedzie nie wesolo

    co do lakieru to zwykly bezbarwny tez da polysk

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  15. #240
    Wczytuje się Avatar dancia
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Aberdeen
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Jak zatapiacie koronki

    śliczne dzięki za pomoc, ale mam jeszcze jedno pytanko: czy jeśli uzupełniam paznokcie to spiłowuję cały żel? jeśli są wtopione ozdoby to wiem, że tak, ale jeśli nie to też cały żelik?

  16. #241
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zatapiacie koronki

    to zależy co tak naprawdę robisz, bo przy zwykłym uzupełnieniu nie trzeba spiłowywać, tylko nadajesz kształt i uzupełniasz głównie od wału, jeżeli zmieniasz ozdoby lub malujesz na nowo frencza, to piłujesz do szkieletu

  17. #242
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Jak zatapiacie koronki

    przy odnowie tylko spolowujemy ozdoby i ogolnie dokopujemy sie do szkieletu
    przy uzu=pelnieniu ja zawsze pozbywam sie nablyszczacza spilowuje zapowietrzenia , nakladam bonder, dopelniam ozdoby buduje pazurka bardzo delikatnie, opilowuje i nablyszczam

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  18. #243
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Jak zatapiacie koronki

    co do koronki to jak piłuje później brzegi paznokcia to w końcu sie do niej dopiłowuje.. i pózniej nie wiem co z tym fantem zrobic?

    ________________________________________


  19. #244
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zatapiacie koronki

    to najpierw ją przytnij tak żeby akurat styknęło

  20. #245
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Jak zatapiacie koronki

    ja robie tak:

    buduje szkielet
    ściagam formę
    opracowuje do równości
    na tą część gzdie ma być koronka daję klej (ostatnio że nie miałam do tipsów to dałam kropelkę) i na ten mokry klej "owijam koronkę" i trzymam ją mocno pod pazkociem tak aby dobrze dolegała.
    jak klej wyschnie to zalewam cienką warstwa clearu, utwarzdzam, piłuję boki ni nic mi się nie oderwie nie spiłuje i w ogóle

  21. #246
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak zatapiacie koronki

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    ostatnio że nie miałam do tipsów to dałam kropelkę)

    widziałaś klej do tipsów x-rated? jak to nie jest kropelka to ja jestem chiński cesarz, moim zdaniem wsystkie te kleje to to samo, płacimy za ładniejsze opakowanie..

  22. #247
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: Jak zatapiacie koronki

    mi zostają takie strzępki nierówne od tej oronki po piłowaniu... jak zabiore sie za wtapianie koronki gdzies i nie wyjdzie to zrobie fotke i pokaze o co mi chodzi i co się robi

    ________________________________________


  23. #248
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Jak zatapiacie koronki

    mam to samo wiem o co chodzi, dlatego tez nie lubię jej zatapiać





  24. #249
    hehehehe Avatar Agusia_pa2
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cieszyn/Helmstedt
    Postów
    1 421

    Domyślnie Odp: Jak zatapiacie koronki

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    widziałaś klej do tipsów x-rated? jak to nie jest kropelka to ja jestem chiński cesarz, moim zdaniem wsystkie te kleje to to samo, płacimy za ładniejsze opakowanie..
    Tez tak myśle Robią nas po prostu w bambuko
    Nie patrz nigdy na twarz, czy piekna i mila. Patrz tylko na serce, bo w nim dobroć i sila



  25. #250
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: Jak zatapiacie koronki

    ja wycinam kawałek koronki jaki chcę przykleić a następnie biorę go na kropelkę akrylu i przyklejam na pazurka... potem dokładam jeszcze akrylu przy przykryć koronkę i gdy akryl zasycha, przyciskam pędzlem koronkę by nie odstawała. Działa ten sposób ale jest dość czasochłonny. Moja kumpla mówiła ze namacza koronkę w goracej wodzie i potem jest taka mięciutka i łatwo ją przykleić. nie próbowałam.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Formy do wyrobu ozdob
    By x33Nisia in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-04-2010, 13:50
  2. Cyrkonie na włosach
    By Chanti25 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 23-03-2010, 21:06

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •