Strona 16 z 19 PierwszyPierwszy ... 61213141516171819 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 376 do 400 z 462

Temat: Cyrkonie i wtapianie ozdob

  1. #376
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Problem z wtapianiem foli moro itp :(

    Może jak ja dotąd w ostatnią warstwę zanim tutaj zawitałam i się doedukowałam
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  2. #377
    Rozkręcanko Avatar riczka
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    48

    Domyślnie Odp: Problem z wtapianiem foli moro itp :(

    Do drugiej. możliwe ,że to z powodu ,ze dałam za mało żelu...

  3. #378
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: Problem z wtapianiem foli moro itp :(

    Riczka...Niestety kroliczki sa ciezkie do wklejenia dobry pomysl na wklejenie to wygicie kroliczka najpierw delikatnie by nie pojawily sie zgiecia i wtedy bez problemu go nakleisz

    natala akryl ma to do siebie ze szybko schnie to zalezy na jakim etapie jeste przy tym akrylu,nie jest on latwy ale do okielznania..masz kilka wyjsc z sytuacji
    najpierw na tipsika delikatnie pokryty akrylem czy szkielecik jesli pracujesz na formie i wtedy peseta,ozdoba i przyklejasz na klej
    druga opcja majac kuleczke akrylu namaczasz ja delikatanie w danej ozdobie i wtedy na pazurek..powodzenia zycze..

  4. #379
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: Zdobienie paznokci - nic trudnego

    Dziewczyny a mam takie pytanie... może głupie ale nie kumam tego...
    jak mam przyczepić na wierzchu cyrkonie żeby nie odpadły? dotychczas robiłam tak że opracowałam zbudowanego pazurka i na klej przykleiłam? i żelem nabłyszczającym i w lampe. ale czasem odpadają a przecież nie włoże ich w mokry zbudowany paznokieć bo wtedy jak go opracuje zachacze cyrkonie i je zetre... niewiem czy napisałam tu gdzie trzeba

  5. #380
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Zdobienie paznokci - nic trudnego

    ja przyklejam na kleju z alle i trzyma jak beton ale możesz też dać w to miejsce gdzie chcesz cyrkonie dać kropkę akrylu lub żelu i na to cyrkonię
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  6. #381
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    Ja tak samo jak fabi przyklejam na klej.. kropeczka w miejscu gdzie ma być cyrkonia i trzymają się ja beton

  7. #382
    Rozkręcanko Avatar smuteczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    moze sie myle, ale wydaje mi sie, ze to zalezy od wielu roznych rzeczy jak sie cyrkonie trzymaja - kleju, wykonywanych prac, ksztaltu cyrkonii, ich miejsca na paznokciu. tez mam klej z alle, nakleilam cyrkonie na paznokciu od strony skorek i juz tego samego dnia, bez rekawiczek pracujac w stajni przy koniu, pozbylam sie 5 cyrkonii. teraz mniej wiecej co dzien odpada mi jedna (nawet nie wiem kiedy). O, dodam ze odpadaja "lezki"...

  8. #383
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    ja cienkimi niteczkami żelu oblewam cyrkonie dookoła tzn. mini zalewanie cyrkoni i się zawsze trzymają swietnie, zaś na akrylu clear trzymają mi się doskonale!

  9. #384
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    ja też klejem z alle a następnie żelem nabłyszczającym i w lampe, <pracuje na akrylach> no i mojej klientce odpadły ona nie robiła z tego powodu problemu bo fajna babka jest ale boję się że jak trafie na jakąś wredną i jej odpadną i mnie jeszcze pobije wtedy spróbóje z tym zakrylem tak kapke w miejsce cyrkonii

  10. #385
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    ja też jak robię np. kwiatki i daje cyrkonie to na nabłyszczonym pazurku robię kilka rysek pilniczkiem i daje kropelkę kleju (też z alle) i cyrkonia na to ... potem lepie kwiatuszka itp. .... jak czasem potrzebuje ją zdjąć w sensie cyrkonię to czasem muszę ją frezarką spiłować bo oderwać nie mogę .... może masz już stary klej i odpadają .... to że klej nie zasechł to nie znaczy że jest w 100 % dobry i trzeba kupić nowy ....

  11. #386
    No to..wpadłam Avatar Latika
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Mysłowice/Italia
    Postów
    196

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    Najlepsze sa matowe od spodu.Ja kleje na klej ,zalewam boki zelem a potem jeszcze utwardzaczem z joko naokoło i jeszcze nigdy żadna mi nie odpadła
    "Dłonie są krajobrazem serca"

  12. #387
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    Cytat Napisał minimouse Zobacz post
    ja też jak robię np. kwiatki i daje cyrkonie to na nabłyszczonym pazurku robię kilka rysek pilniczkiem i daje kropelkę kleju (też z alle) i cyrkonia na to ... potem lepie kwiatuszka itp. .... jak czasem potrzebuje ją zdjąć w sensie cyrkonię to czasem muszę ją frezarką spiłować bo oderwać nie mogę .... może masz już stary klej i odpadają .... to że klej nie zasechł to nie znaczy że jest w 100 % dobry i trzeba kupić nowy ....
    tipsy kleje na ten sam klej i ok jest nie wszystkie odpadają cyrkonie, dlatego zastanawiałam się jaki jest inny sposób na ich umiejscowienie także dziękuję za rady, teraz już wiem że na klej bądź na ciupke akrylu/żelu

  13. #388
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar kasiasssss
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    zlotow\limerick
    Postów
    3 585

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    mysle ze jak bedziesz to czesciej robic to nabierzesz wprawy i bedzie ok
    wszystkie marzenia sie spelniaja

  14. #389
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    ja tez nie wiem jaka jest zależność. u mnie czasem się trzymają a czasem nie.

  15. #390
    Rozkręcanko Avatar ooasiaoo
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Iława
    Postów
    33

    Nai Odp: wtapianie ozdob

    A co robić by przy nakładaniu tylu ozdób paznokieć nie był taki gruby

  16. #391
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    wtedy najlepiej wtapiać już od szkieletu (wg mnie) i jeżeli chcemy ich wtop0ić dużo dobrze jest wybrać ozdoby dobrze kryjące (żeby nie kłaść kilku warstw jednej). Polecam też nie kłaść grubo na końcówce-pazurki można grubiej zrobić ale końcówkę od spodu frezem potraktować i będzie efekt cienkich



  17. #392
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    ja to po prostu praktycznie w ogóle nie używam do nakładania ozdób akrylu. Brokacik to troszkę z akrylem ale inne ozdoby to wystarczy aby pędzelek był nawilżony by ozdoby sie do niego przyczepiały. a np muszlę która jest czasem kanciasta wciskam pędzlem w wilgotny jeszcze np. podkład brokatu z akrylem.

  18. #393
    Rozkręcanko Avatar ooasiaoo
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Iława
    Postów
    33

    Nai Odp: wtapianie ozdob

    Hmmm... nie rozumiem jak w szkielet? Po odtłuszczeniu nie nakładać pierszej warstwy żelu i do lampy...tylko od razu ozdoby? Tylko na czym one maja sie trzymac? Heheh No jak brokacik to spoko. Mozna sobie w osobnym miejscu zmieszać z żelem i nakładać ale jak chcemy jakieś inne ozdoby hologramy itd.?

  19. #394
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    do szkieletu chodziło jej o formę, jeżeli robisz na tipsie to jeżeli wiesz, że dasz dużo ozdób staraj się dobierać w miare płaskie, no i naklejaj na pierwszą warstwę żelu.

  20. #395
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    ....cienką warstwę żelu
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  21. #396
    Rozkręcanko Avatar ooasiaoo
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Iława
    Postów
    33

    Nai Odp: wtapianie ozdob

    No to teraz juz rozumiem Nie zrozumiałam się z koleżanka Zawsze daje ozdoby na pierwsza cienką warstwę żelu

  22. #397
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: kwadraciki,kółeczka

    Ojej znalazłam ten temat (wreszcie) i myślałam, że coś podpowiecie na temat tych ozdób z dziurką, jakie fajne pomysły a tu nic dziewczynki może macie jakieś na trójkąciki z dziurką bo mam chyba z 10 słoiczków i ani jednego pomysłu :/

  23. #398
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    mi tam jedynie do frencha jako drobny akcent się podobają...a tak to ciężko cokolwiek wymyślić...Kwiatuszki i kółeczka też fajnie do brokatowych zdobień wyglądają.
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  24. #399
    Molestantka klawiatury Avatar kasiulka81
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Katowice
    Postów
    2 023

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    Dzięki za jakikolwiek odzew w tym temacie bo powiem szczerze, że jakoś nie mam weny twórczej na wykorzystanie tych ozdób :/ jakoś ciężko się wtapia bo są dość duże o grube. Jak coś z nich wymyślę to oczywiście pokażę Pozdrawiam

  25. #400
    Wczytuje się Avatar marisol82
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: wtapianie ozdob

    Było gzdieś pytanie odnośnie siateczek i koronek-tak więc ja przykładam na pierwsza warstwę żelu i owijam palec folią spozywczą i do lampy-tak mnie na szkoleniu uczyli-i sie trzyma-póżniej kolejna warstwa żelu i dalej tak jak zawsze-kwiatki suszone tez tak robie
    Ale mam pytanie co do kwiatków silokonowych 3D-zakupiłam sobie z alle i ktoś mi radził na wierzch przyklejać-już po nabłyszczeniu-tylko,że one sa tak delikatne,że mam wątpliwości czy po jednym dniu sie nie porozrywają,czy odpadna?Pomóżcie
    Mój mąż to skarb!Właśnie ide go zakopać

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Formy do wyrobu ozdob
    By x33Nisia in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-04-2010, 13:50
  2. Cyrkonie na włosach
    By Chanti25 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 23-03-2010, 21:06

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •