Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 462

Temat: Cyrkonie i wtapianie ozdob

  1. #26
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    68

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    a ja zatapiam w drugiej warstwie żelu , gdyż bezpieczniej jest mi później spiłować stary żel przy uzupełnianiu tipsów ze zmiana wzoru ( jeżeli klientka sobie zażyczy zmiany bo ten już się jej znudził, to wiem że nie naruszę płytki paznokciowej) Jedynie cyrkonie przyklejam na wierzch.


    Popieram Robię tak samo! Jedynie 1 warstawa jest dosyc cienka

  2. #27
    Rozkręcanko Avatar Śnieżynka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie

    ja rowniez kłade najpierw cienka warstwe zelu na podkład, dopiero w kolejnej zatapiem ozdoby, juz nawet nie chodzi o bezpieczne sciagniecie zelu, ale zdazyło mi sie ze ozdoby odbarwiły naturalny paznokiec, a to juz niezafajne...

  3. #28
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    czy wtapiacie owoce? wskazowki zegara i takie rozne ozdoby?mam dwie fotki ozdobionych owocami ale slabo widac porobie wiecej fotek to wstawie

  4. #29
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    ja również wtapiam w drugą warstwę żelu mam sporo ozdób i raczej je wszystkie wtapiam ale mam pytanko jak wtapiacie kabaretkę lub koronkę,zakupiłam całkiem niedawno i gdy kładę żel to ona się podwija i już nic nie mogę zrobic albo kupiłam za twardą-a tak mi się podobają

  5. #30
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    wiec ja przyklejam punktowo na klej,czekam az podeschnie i klade zel lub akryl

  6. #31
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    no dobrze ale jak to wygląda- przyklejasz koronkę na utwardzony żel przydało by się później po całości pojechac po wszystkim klejem,poczekac aż klej wyschnie nastepnie delikatnie zmatowic i na to żel nawierzchniowy

  7. #32
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    ja przyklejam na tips obrobiony odrazu,pozniej nakladam zel tak sie lepiej wtopi

  8. #33
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    a ja zatapiam w drugiej warstwie żelu. Jak położę dany kawałeczek koronki czy siateczki na drugiej warstwie żelu to od razu kładę na tą koronkę jeszcze raz żel, uklepie pędzelkiem i dopiero wtedy wkładam do lampy. Oczywiście NIE KUPUJE tych koronek w hurtowniach czy w sklepach kosmetycznych. Ja kupuje je w pasmanterii, są one o wiele tańsze (bez porównania) i przede wszystkim nic nie odstaje. Pięknie się układają na tipsie
    SZCZĘŚLIWA

  9. #34
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie

    ja na drugiej warstwei zatapiam jak zakladam nowe pazurki ( tzn np rysuje zelem frencha czy skos i tam daje brokat ( to taka dodatkwa warstwa)
    a jak uzupelniam to od razu po spilowaniu i rzygotowaniu na pierwsza warstwe

  10. #35
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Smile

    Cytat Napisał DymciA Zobacz post
    ja na drugiej warstwei zatapiam jak zakladam nowe pazurki ( tzn np rysuje zelem frencha czy skos i tam daje brokat ( to taka dodatkwa warstwa)
    a jak uzupelniam to od razu po spilowaniu i rzygotowaniu na pierwsza warstwe
    Ja też robię tak jak DymciA
    SZCZĘŚLIWA

  11. #36
    Wczytuje się Avatar kala0704
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    24

    Domyślnie

    Ja też ozdoby wtapiam w 2-gą warstwę żelu, a koronkę zawsze przyklejam na kleju ( na kuleczki z akrylu wychodziło mi trochę za grubo) no a cyrkonie w quick finish

  12. #37
    Debiutantka Avatar mgilka25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sieraków wlkp
    Postów
    4

    Domyślnie

    ja również zaczynam od dołu, i dociskam troszke tez po boczkach , jesli klej wyleci to sie nic nie dzieje zwsze mozna go usunac ..

    a sluchajcie mam pytanko ... jak jest różnica miedzy zelem a akrylem ? poza tym ze jedno to proszek a drugie zel

  13. #38
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie kwadraciki,kółeczka

    dziewczyny posiadam sporo ozdób do paznokci ale połowy z tego chociaż sie bardzo staram nie mogę wtopic np:mam kwadraty i jak klientka chciała szachownice to jej połozyłam ale one były te kwadraty jakieś duże,nie raz widze na zdjeciach ładne szachownice może gdzieś można kupic mniejsze ozdoby,to samo jest z kółeczkami,łezkami,kwiatkami itp

  14. #39
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    moje ozdoby są wtapiane w drugą wartwę żelu zawsze można je szybko zmienic a cyrkonie njaczesciej daję na górę

  15. #40
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    dziewczyny mam pytanko czy owoce do wtapiania są grubsze i cieńsze czy wszystkie są jednakowej grubości

  16. #41
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    a co myślicie o zakupie gotowych kwiatków akrylowych

  17. #42
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie

    moim zdaniem za bardzo odstaja.,,...
    te co sie robi to ladnie przylegaja i na codzien sa OK
    a te tak czy siak beda odstawac - ale na wyjatkowe okazje to sie zgodze

  18. #43
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Cytat Napisał agusiaani Zobacz post
    dziewczyny mam pytanko czy owoce do wtapiania są grubsze i cieńsze czy wszystkie są jednakowej grubości

    też jestem ciekawa, bo właśnie zamówiłam kilka kompletów może ktoś nam napisze?
    a gotowe akrylowe kwiatki są takie sobie ( jak dla mnie), i używałam je tylko raz do zdobień ślubnych... ale to nie to samo co własnoręcznie robione akrylowe kwiatki. Osobiście ich nie polecam bo są sterczące ( grube)
    SZCZĘŚLIWA

  19. #44
    Rozkręcanko Avatar Majka28
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Czarne
    Postów
    41

    Domyślnie

    fajne ozdoby są na www.emiga.pl zerknij sobie naprawde mają b.duży wybór

  20. #45
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie

    Dziewczyny, chciałabym się naumieć robić ładne kwiatki z akrylu... Wiem, praktyka i jeszcze raz praktyka Jak narazie wychodzą mi średnie. A wogóle to możecie mi dać jakąś wskazówkę jak ładnie wtapiać ozdoby w akryl? Np. french z brokatem.
    Z góry dzięki

  21. #46
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Nie jesteś sama ja cały czas się uczę...
    Z tego co sie dowiedziałam na forum to wiem że trzeba dobrać odpowiedni pędzelek: zwykły lub koci język. Należy także brać odpowiednia ilość liquidu ( nie za duzo bo kwiatki sie rozmywają). Niektóre dziewczyny klada na chwilke kuleczke z akrylu na papier aby nadmiar liquidu usunac i dopiero potem klada na paznokcia i formuja kwiatka
    Trzeba duzo cwiczyc i cwiczyc-ja tak robię
    Pozdrawiam
    SZCZĘŚLIWA

  22. #47
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    również uważam że kwiatki akrylowe lepiej robić samemu niż używać gotowych z owocami jeszcze nie miałam styczności więc nie pomogę
    a mam pytanko macie jakieś zdjęcia ze zdobienia farbkami akrylowymi ktoś może ma już wprawę w tym zdobieniu

  23. #48
    Debiutantka Avatar lidka07
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    2

    Domyślnie

    Ja kieszonkę smaruje klejem i przyklejam stopniowo że tak powiem hehe najpierw górną część kieszonki i potem dalej. Wtedy powietrze nie podchodzi;p

  24. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sandra992 Zobacz post
    Powiedzcie mi jak przyklejacie tipsy.

    Nakładacie kropelkę (no może 2) kleju na wyznaczone miejsce na tipsie, i przyciskacie tips tak jakby od góry paznokcia? Czyli, że jakby miał "wycisnąć" się klej to wyciśnie się na paznokieć?
    Kurcze.. trudno to opisać

    ja używam kleju z pędzelkiem chyba Cie zrozumiałam i tak właśnie robię

  25. #50
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    klej w pedelku jak najbardziej a te wycisskane to sie do niczego nie nadaja,tylko sam problem z nim..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Formy do wyrobu ozdob
    By x33Nisia in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-04-2010, 14:50
  2. Cyrkonie na włosach
    By Chanti25 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 23-03-2010, 22:06

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •