Strona 2 z 19 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 462

Temat: Cyrkonie i wtapianie ozdob

  1. #26
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    68

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    a ja zatapiam w drugiej warstwie żelu , gdyż bezpieczniej jest mi później spiłować stary żel przy uzupełnianiu tipsów ze zmiana wzoru ( jeżeli klientka sobie zażyczy zmiany bo ten już się jej znudził, to wiem że nie naruszę płytki paznokciowej) Jedynie cyrkonie przyklejam na wierzch.


    Popieram Robię tak samo! Jedynie 1 warstawa jest dosyc cienka

  2. #27
    Rozkręcanko Avatar Śnieżynka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    44

    Domyślnie

    ja rowniez kłade najpierw cienka warstwe zelu na podkład, dopiero w kolejnej zatapiem ozdoby, juz nawet nie chodzi o bezpieczne sciagniecie zelu, ale zdazyło mi sie ze ozdoby odbarwiły naturalny paznokiec, a to juz niezafajne...

  3. #28
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    czy wtapiacie owoce? wskazowki zegara i takie rozne ozdoby?mam dwie fotki ozdobionych owocami ale slabo widac porobie wiecej fotek to wstawie

  4. #29
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    ja również wtapiam w drugą warstwę żelu mam sporo ozdób i raczej je wszystkie wtapiam ale mam pytanko jak wtapiacie kabaretkę lub koronkę,zakupiłam całkiem niedawno i gdy kładę żel to ona się podwija i już nic nie mogę zrobic albo kupiłam za twardą-a tak mi się podobają

  5. #30
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    wiec ja przyklejam punktowo na klej,czekam az podeschnie i klade zel lub akryl

  6. #31
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    no dobrze ale jak to wygląda- przyklejasz koronkę na utwardzony żel przydało by się później po całości pojechac po wszystkim klejem,poczekac aż klej wyschnie nastepnie delikatnie zmatowic i na to żel nawierzchniowy

  7. #32
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    ja przyklejam na tips obrobiony odrazu,pozniej nakladam zel tak sie lepiej wtopi

  8. #33
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    a ja zatapiam w drugiej warstwie żelu. Jak położę dany kawałeczek koronki czy siateczki na drugiej warstwie żelu to od razu kładę na tą koronkę jeszcze raz żel, uklepie pędzelkiem i dopiero wtedy wkładam do lampy. Oczywiście NIE KUPUJE tych koronek w hurtowniach czy w sklepach kosmetycznych. Ja kupuje je w pasmanterii, są one o wiele tańsze (bez porównania) i przede wszystkim nic nie odstaje. Pięknie się układają na tipsie
    SZCZĘŚLIWA

  9. #34
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie

    ja na drugiej warstwei zatapiam jak zakladam nowe pazurki ( tzn np rysuje zelem frencha czy skos i tam daje brokat ( to taka dodatkwa warstwa)
    a jak uzupelniam to od razu po spilowaniu i rzygotowaniu na pierwsza warstwe

  10. #35
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Smile

    Cytat Napisał DymciA Zobacz post
    ja na drugiej warstwei zatapiam jak zakladam nowe pazurki ( tzn np rysuje zelem frencha czy skos i tam daje brokat ( to taka dodatkwa warstwa)
    a jak uzupelniam to od razu po spilowaniu i rzygotowaniu na pierwsza warstwe
    Ja też robię tak jak DymciA
    SZCZĘŚLIWA

  11. #36
    Wczytuje się Avatar kala0704
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    24

    Domyślnie

    Ja też ozdoby wtapiam w 2-gą warstwę żelu, a koronkę zawsze przyklejam na kleju ( na kuleczki z akrylu wychodziło mi trochę za grubo) no a cyrkonie w quick finish

  12. #37
    Debiutantka Avatar mgilka25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sieraków wlkp
    Postów
    4

    Domyślnie

    ja również zaczynam od dołu, i dociskam troszke tez po boczkach , jesli klej wyleci to sie nic nie dzieje zwsze mozna go usunac ..

    a sluchajcie mam pytanko ... jak jest różnica miedzy zelem a akrylem ? poza tym ze jedno to proszek a drugie zel

  13. #38
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie kwadraciki,kółeczka

    dziewczyny posiadam sporo ozdób do paznokci ale połowy z tego chociaż sie bardzo staram nie mogę wtopic np:mam kwadraty i jak klientka chciała szachownice to jej połozyłam ale one były te kwadraty jakieś duże,nie raz widze na zdjeciach ładne szachownice może gdzieś można kupic mniejsze ozdoby,to samo jest z kółeczkami,łezkami,kwiatkami itp

  14. #39
    No to..wpadłam Avatar czarus
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Ustroń koło Cieszyna
    Postów
    159

    Domyślnie

    moje ozdoby są wtapiane w drugą wartwę żelu zawsze można je szybko zmienic a cyrkonie njaczesciej daję na górę

  15. #40
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    dziewczyny mam pytanko czy owoce do wtapiania są grubsze i cieńsze czy wszystkie są jednakowej grubości

  16. #41
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    a co myślicie o zakupie gotowych kwiatków akrylowych

  17. #42
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie

    moim zdaniem za bardzo odstaja.,,...
    te co sie robi to ladnie przylegaja i na codzien sa OK
    a te tak czy siak beda odstawac - ale na wyjatkowe okazje to sie zgodze

  18. #43
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Cytat Napisał agusiaani Zobacz post
    dziewczyny mam pytanko czy owoce do wtapiania są grubsze i cieńsze czy wszystkie są jednakowej grubości

    też jestem ciekawa, bo właśnie zamówiłam kilka kompletów może ktoś nam napisze?
    a gotowe akrylowe kwiatki są takie sobie ( jak dla mnie), i używałam je tylko raz do zdobień ślubnych... ale to nie to samo co własnoręcznie robione akrylowe kwiatki. Osobiście ich nie polecam bo są sterczące ( grube)
    SZCZĘŚLIWA

  19. #44
    Rozkręcanko Avatar Majka28
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Czarne
    Postów
    41

    Domyślnie

    fajne ozdoby są na www.emiga.pl zerknij sobie naprawde mają b.duży wybór

  20. #45
    No to..wpadłam Avatar skarbenia7
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa / Wiersze
    Postów
    232

    Domyślnie

    Dziewczyny, chciałabym się naumieć robić ładne kwiatki z akrylu... Wiem, praktyka i jeszcze raz praktyka Jak narazie wychodzą mi średnie. A wogóle to możecie mi dać jakąś wskazówkę jak ładnie wtapiać ozdoby w akryl? Np. french z brokatem.
    Z góry dzięki

  21. #46
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Nie jesteś sama ja cały czas się uczę...
    Z tego co sie dowiedziałam na forum to wiem że trzeba dobrać odpowiedni pędzelek: zwykły lub koci język. Należy także brać odpowiednia ilość liquidu ( nie za duzo bo kwiatki sie rozmywają). Niektóre dziewczyny klada na chwilke kuleczke z akrylu na papier aby nadmiar liquidu usunac i dopiero potem klada na paznokcia i formuja kwiatka
    Trzeba duzo cwiczyc i cwiczyc-ja tak robię
    Pozdrawiam
    SZCZĘŚLIWA

  22. #47
    No to..wpadłam Avatar marta01_11
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    130

    Domyślnie

    również uważam że kwiatki akrylowe lepiej robić samemu niż używać gotowych z owocami jeszcze nie miałam styczności więc nie pomogę
    a mam pytanko macie jakieś zdjęcia ze zdobienia farbkami akrylowymi ktoś może ma już wprawę w tym zdobieniu

  23. #48
    Debiutantka Avatar lidka07
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    2

    Domyślnie

    Ja kieszonkę smaruje klejem i przyklejam stopniowo że tak powiem hehe najpierw górną część kieszonki i potem dalej. Wtedy powietrze nie podchodzi;p

  24. #49

    Domyślnie

    Cytat Napisał Sandra992 Zobacz post
    Powiedzcie mi jak przyklejacie tipsy.

    Nakładacie kropelkę (no może 2) kleju na wyznaczone miejsce na tipsie, i przyciskacie tips tak jakby od góry paznokcia? Czyli, że jakby miał "wycisnąć" się klej to wyciśnie się na paznokieć?
    Kurcze.. trudno to opisać

    ja używam kleju z pędzelkiem chyba Cie zrozumiałam i tak właśnie robię

  25. #50
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    klej w pedelku jak najbardziej a te wycisskane to sie do niczego nie nadaja,tylko sam problem z nim..

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 12 users browsing this thread. (0 members and 12 guests)

Podobne wątki

  1. Formy do wyrobu ozdob
    By x33Nisia in forum Ozdoby na paznokcie
    Odpowiedzi: 9
    Ostatni post / autor: 22-04-2010, 13:50
  2. Cyrkonie na włosach
    By Chanti25 in forum Włosy - Fryzury
    Odpowiedzi: 20
    Ostatni post / autor: 23-03-2010, 21:06

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •