Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 55

Temat: ŁÓDŹ Szkolenia

  1. #1

    Domyślnie ŁÓDŹ Szkolenia

    Witam Drogie Panie
    MAM takie pytanie czy któraś z was miała szkolenia w lodzi?
    macie jakieś ciekawe propozycje?
    bo mam zamiar zrobic i poszukuje sprawdzonego dobrego kursu
    na którym nie wydam pieniędzy w błoto.....
    proszę o wasze opinie

  2. #2
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    W Łodzi chwalą sobie SPN Beautica, jednak wiem, że zdania są podzielone. Ja swój kurs robiłam jeszcze przez Urząd Pracy, więc nie szukałam nigdzie indziej.

  3. #3

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    Wiem Ivonkogdzies juz tam wyczytalam gdzie Ty robilas
    wlasnie chciclam isc do tego SPN ale tez cczytalam gdzies na forum ze babka ktora uczy ciagle sobie gdzies chodzi gada z kolezankami i wychodzi na papierosaaa.
    bylam juz zdecydowana zeby tam isc ale jak przeczytalam to mnie troszke odrzucilo... i dlatego teraz mam dylemat

  4. #4
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    Przez długi czas robiłam zakupy tylko w Star Nails na Narutowicza i oni mają swojego szkoleniowca oraz bardzo ciekawy pakiet szkoleniowy. Dostajesz również wszystko co jest potrzebne do pracy na własność. Pani Agata Sadowska, to przemiła osoba, ale jak szkoli, to nie potrafię powiedzieć, bo miałam z nią kontakt tylko na targach. Kupowałam u nich akryżel i miałam krótkie przeszkolenie. Byłam zadowolona ze sposobu w jaki to zrobiła, ale to dotyczyło konkretnego produktu. Najlepiej by było, gdybyś się z nią skontaktowała. Podaję Ci link do ich strony odnośnie szkoleń. Zobacz sobie co oferują.
    Szkolenia Star Nail

  5. #5

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    Dzieki wielkie a co to jest ta metoda akryzel
    fajne maja te zestawy tylko kurcze tam jest napisane ze zel na tipisie a na formie juz nie ucza

  6. #6
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    No niestety chyba tylko na tipsie metoda żelowa. A akryżel, to połączenie żelu z proszkiem akrylowym.

  7. #7

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    Dzieki Ivonko a powiedz mi TY masz jakis salonik w lodzi czy jak robisz pazurki w domku?

  8. #8
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    Kochana jeszcze w domku, bo w tej chwili robię dwa szkolenia z wizażu (jeden prywatnie, a drugi z dotacji unijnych z pośredniaka). Jak skończę, to biorę się za rozkręcanie interesu.

  9. #9

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    no prosze to fajnieee
    ja bardzo chcilam isc na kosmetologie ale no nie udało się za dużo punktów chcieli na medyku..
    wiec jestem na ochronie środowiska na polibudzie..
    troszkę moje marzenia sie ulotniły

  10. #10

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    Co do szkoleń Łodzi to GORĄCO POLECAM PERFECT NAILS szkolenia przeprowadza Monika Jędrzejewska

  11. #11

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    a ile kosztuja kursy wiesz a gdzie to w ogole jest bo ja nie mam zielonego pojecia...

  12. #12

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    a ile kosztuja kursy wiesz a gdzie to w ogole jest bo ja nie mam zielonego pojecia...

    To jest blog Moniki paznokcie Perfect Nails - Onet.pl Blog
    I strona perfectnails.pl


    Tam znajdziesz wszystkie informacje

  13. #13

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    noo ciekawa oferta dosyccc ja to bym robila jakis pakiet zeby miec juz z glowy a wtedy wyjdzie troszke taniej
    an skad wiesz ze dobra robilas tam kursik?

  14. #14
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    Cytat Napisał seqoya Zobacz post
    To jest blog Moniki paznokcie Perfect Nails - Onet.pl Blog
    I strona perfectnails.pl


    Tam znajdziesz wszystkie informacje

    Niestety strona nie działa a Pani Monika bloga troszkę zapuściła.
    Wysłałam już maila.

    Tez wolałabym pakiet, żeby od razu wszystko zrobić. Ale to strasznie drogo


  15. #15
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    Jakis czas temu w Beautice w Lodzi zaszly duze zmiany. Poza remontem jest nowy szkoleniowiec. Babka ponoc jest cieta i maltretuje do tej pory az sie nauczysz. A poprzednia tam juz nie pracuje...

  16. #16

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    wiem bylam ostatnio tez widizlam nowy wystroj
    no ja akurat widizlam Pania szkoleniowiec to bardzo mila sie wydawalaa
    i mowila ze jak juz cos tam umiem to nie bedziemy robily tych prostych rzeczy tylko jakies trudniejsze juz
    wiec nie wiem jak to bedzie wygladalo
    ale kusiii mnie zrobienie tego kursu tamtylko ze wiadomo co jest przeszkoda narazie..

  17. #17
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    Malutkaistotkaa nie lam sie kobito Mamy Nowy LEPSZY Rok! Jestem pewna, ze zrobisz kursik. Grunt to pozytywne nastawienie

  18. #18
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    Cytat Napisał Anika Zobacz post
    Jakis czas temu w Beautice w Lodzi zaszly duze zmiany. Poza remontem jest nowy szkoleniowiec. Babka ponoc jest cieta i maltretuje do tej pory az sie nauczysz. A poprzednia tam juz nie pracuje...
    To dobrze. Lubie takich ludzi.

    Cytat Napisał malutkaistotkaa Zobacz post
    ale kusiii mnie zrobienie tego kursu tamtylko ze wiadomo co jest przeszkoda narazie..

    U mnie tez to jest jedyną przeszkodą.


    Królowa Aleksandra

  19. #19
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    No niestety chyba u większości tak jest :/ no ale trzeba wierzyć i ciułać
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  20. #20
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    Dziewczyny a może się orientujecie gdzie w Łodzi mogę zrobić kurs pedicure leczniczy Tylko żeby był sprawdzony oczywiście
    The world is mine

  21. #21
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Postów
    35

    Domyślnie

    Ja mogę polecić Diamond Cosmetics. Super instruktorka, przemiła która naprawdę wszystko dokładnie tłumaczy. Ja byłam mega zadowolona z kursów tam

    Centrum Edukacji Erudio
    Hej dziewczyny chciałam sie zapytać czy słyszałyście o tej szkółce? Ponieważ mocno się zastanawiam nad nią ale chciałabym pierw zdobyć jakieś opinie. A jeżeli nie to czy znacie jakieś dobre kursy oczywiście na paznokietki które można zrobić w łodzi? Ja już jestem po kursach ale chciałabym sie jeszcze doszkolić i otworzyć coś swojego bo jak narazie nie czuje sie jeszcze na siłach

    ---------- Dodano o godzinie 16:08 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:42 ----------

    Jeszcze chciałam sie zapytać o perfectnails przed chwilą rozmawiałam z tą instruktorką bardzo miła osoba i interesująca oferta czy któraś z was była tam na kursach? Jeżeli tak to zdajcie relacjie
    Ostatnio edytowane przez Emist ; 02-08-2010 o 19:57 Powód: przeniosłam,połączyłam/Emist

  22. #22
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Centrum Edukacji Erudio- LÓDŹ???

    Kasia1470 bo same kursy nie wystarczą niestety. W zawodzie stylistki bardzo istotna jest praktyka. Im więcej ćwiczysz, tym lepsze widać efekty. Fakt faktem, że kurs a kurs to jest różnica i jak przychodzi do wyboru szkoły albo kursu to trzeba zrobić dobre rozeznanie w temacie, żeby nie trafić na jakiś beznadziejny ośrodek. Co do szkoleń Erudio nie mam zielonego pojęcia o poziomie ich nauczania. A sprawdzałaś może Beautica w Łodzi
    The world is mine

  23. #23
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    Kasia 1407 czy możesz podać namiary na ten kurs firmy Diamond Cosmetics Co do Erudio nie mam pojecia o poziomie ich szkoleń. Przeglądałam jedynie ich stronke internetową ale ogólnie nie znam ich ośrodka.
    The world is mine

  24. #24
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Sprawdzałam i nawet jak byłam na poprzednich kursach to moja instruktorka właśnie sie tam szkoliła i powiedziała że na początku jak jeszcze ta właścicielka prowadziła te kursy to można było sie dużo nauczyć a teraz jak zatrudniła pracownice to już nie jest tak fajnie i nie jestem za bardzo zainteresowana robić tam kursów A po za tym mnie interesują kursy indywidualne a tam robią tylko grupowe. szkoda że nic nie wiecie na temat tych szkółek. Chyba się zdecyduje na Perfekt Nails ponieważ nie jest tak drogo i ta instruktorka wydała mi się taka znająca się na rzeczy No ale jeszcze zobaczymy jak to będzie.

  25. #25
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Kasia1407 a firma StarNails International
    The world is mine

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [Darmowe szkolenie] Stylizacja Paznokci
    By Kamis in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 05-08-2019, 10:23

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •