Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 55

Temat: ŁÓDŹ Szkolenia

  1. #26
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    Ooo tego jeszcze nie sprawdzałam zaraz zobacze co oni mają tam do zaoferowania Anika a ty byłaś tam na kursikach?

  2. #27

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    paznokcie Perfect Nails - Onet.pl Blog

    slyszlam opinie ze tutaj jest super po zdjeciach wydaje sie porzadnie atmosfera ponoc tez super
    jak bede szla to tam

    perfectnails.pl

  3. #28
    No to..wpadłam Avatar kinga741
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz/UK-Strabane
    Postów
    137

    Smile Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    Bylam I sie szkolilam u Pani Moniki uwazam ze to dobra inwestycja naprawde polecam.Bylam rok temu mysle ze nic sie nie zmienilo.Wczesniej bylam samoukiem.Bardzo sobie chwale te szkolenia.

  4. #29
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    Kasia1407 jeszcze nie robiłam tam kursów ale nie słyszałam żeby ktoś się skarżył na ich kursy Z panią Agatą Sadowską będe mieć niedługo szkolenie z zabiegów SPA na ręce i dłonie Ogólnie bardzo miła osóbka
    The world is mine

  5. #30
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Postów
    35

    Domyślnie ŁÓDŹ szkolenia

    Zapisałam się wczoraj na kursy do perfekt nails za tydzień zaczynam kursiki Dam wam znać jak było choć wydaje mi sie że nie będę żałować ponieważ ta Pani Monika jest tak przemiła a po za tym po blogu widać że pazurki robi rewelacyjne Już nie mogę się doczekać



    Dziewczyny z cała odpowiedzialnością mogę wam polecić Perfekt Nails, jestem po tych kursach o wiele pewniejsza siebie, Pani Monika super przemiła osoba która naprawde wszystko wytłumaczy. Napewno to nie jest mój pierwszy kurs który tam ukończyłam nie długo mam zamiar iść na zdobienie 2 stopnia Polecam wam to szkolenie gwarantuje że nie będziecie żałować
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 24-08-2010 o 09:46

  6. #31
    Kosmetyczka Avatar justyna838
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    Witam was dziewczyny! Z tego co tu przeczytałam to nie polecacie kursów w Beautice? Bo ja też jestem po szkoleniu ale to było dawno.. w 2007 roku w szkole kosmetycznej i nie jestem zadowolona z niego. Przez te lata "szkoliłam" się sama i szukam teraz naprawdę dobrego kursu żeby pieniążki nie poszły w błoto. Może macie jeszcze jakieś godne polecenia szkolenia? Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi. Pozdrawiam

  7. #32
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    Trafny temat malutka , widziałam ofertę perfect nails i powiem szczerze że wygląda kusząco nawet bardziej niż Beautica do której nie byłam przekonana , zrobię tam jedynie kurs na kolorowy akryl.
    Apropo fajnie by było zgromadzić dziewczyny z Łodzi i okolic i urządzić jakieś warsztaciki , byłoby genialnie

  8. #33
    Totalna maniaczka Avatar chechlol
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    773

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    a ja chciałam Wam polecić szkolenia u Ani Rosińskiej,naprawdę polecam szkolenia są indywidualne i naprawdę wszystko jest szczegółowo wytłumaczone.Ania prowadzi szkolenia Lady's Nails
    Łódź, ul. Sienkiewicza 31/34a,podaję Wam bloga

    Nails by Anna: 08/07/07

  9. #34
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    Właśnie się zastanawiam nad tymi indywidualnymi szkoleniami. Niestety póki co kasy nie mam ale myślę, że jak już uciułam to wybiorę indywidualne.

    Królowa Aleksandra

  10. #35
    Rozkręcanko Avatar Majaa
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Kielce
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Szkolenia w Łodzi?

    Cytat Napisał Anika Zobacz post
    Jakis czas temu w Beautice w Lodzi zaszly duze zmiany. Poza remontem jest nowy szkoleniowiec. Babka ponoc jest cieta i maltretuje do tej pory az sie nauczysz. A poprzednia tam juz nie pracuje...
    a szkoda,że nie pracuje bo miała zdecydowanie lepsze umiejętności niż owa pani E

    zdecydowanie bardziej polecam Monikę Jedrzejewską mialam u niej szkolenie-jest cierpliwa i potrafi przekazać wiedzę

  11. #36
    Wczytuje się Avatar Magdalena
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    Cytat Napisał justyna838 Zobacz post
    Witam was dziewczyny! Z tego co tu przeczytałam to nie polecacie kursów w Beautice? Bo ja też jestem po szkoleniu ale to było dawno.. w 2007 roku w szkole kosmetycznej i nie jestem zadowolona z niego. Przez te lata "szkoliłam" się sama i szukam teraz naprawdę dobrego kursu żeby pieniążki nie poszły w błoto. Może macie jeszcze jakieś godne polecenia szkolenia? Będę bardzo wdzięczna za podpowiedzi. Pozdrawiam
    Ja tam nie widzę, żeby dziewczyny NIE polecały kursów w Beautice
    Słyszałam o poziomie tych kursów samo dobre, a stylistki które znam i które twierdzą, że robiły tam kurs robią naprawdę porządne paznokietki. No, przynajmniej te, które znam Właśnie ostatnio wypatrzyłam na stronie Beautiki kurs malowania One stroke i bardzo się na niego nakręciłam. No i cena jest zachęcająca, bo tylko 250zł. Czy któraś z Was robiła może u nich to szkolenie? Macie jakieś opinie?

  12. #37
    Rozkręcanko Avatar Lilka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brąszewice
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    Mam prośbę do dziewczyn z Łodzi i okolic...
    Chcę iść na kurs kurs kosmetyczny z UP z Sieradza. Mogłybyście mi polecić jakąś szkołę w Łodzi
    U nas w Sieradzu niestety nie ma takich kursów. Zależy mi na szkoleniu z przedłużania rzęs, makijażu, henna brwi i rzęs i jeszcze gdyby była depilacja to było by super. Urząd pracy może finansować tylko jedno szkolenie w roku, dlatego szukam szkoły która robi kompleksowe kursy kosmetyczne, aby wszystkie zabiegi, które wypisałam, były na jednym kursie. Pomóżcie mi znaleźć taką szkołę Ja mieszkam w okolicach Sieradz i nie bardzo orientuje się w Łodzi.
    W życiu warto robić to - co daje szczęście!
    lilka-nails.blogspot.com/

  13. #38
    Rozkręcanko Avatar Lilka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brąszewice
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    kurcze nikt nie jest w stanie mi pomóc
    W życiu warto robić to - co daje szczęście!
    lilka-nails.blogspot.com/

  14. #39
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    JA polecam ŻAK.
    Uczę się tam , super wyposażone pracownie , dobrzy nauczyciele, organizują kursy 100h -podstawa
    200h - zaawansowana
    Jest też możliwe połączenie kosmetyki z wizażem.
    Współpracują z UP
    Trzeba wierzyć w swe marzenia i cele ... dopiero wtedy się spełnią.
    http://malemetamorfozy.blogspot.com/

  15. #40
    Rozkręcanko Avatar Lilka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brąszewice
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    Dziękuje za odpowiedz!
    Właśnie o taki kurs mi chodziło, a orientujesz się może ile kosztuje kosmetyka połączona z wizażem? I dokładnie co jest na kursie kosmetycznym?
    W moim UP babka powiedział, że prawdopodobnie nie sfinansują mi całego kursu, tylko część będę musiała dopłacić, bo w tym roku fundusze mają obcięte :-(
    W życiu warto robić to - co daje szczęście!
    lilka-nails.blogspot.com/

  16. #41
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Ale fajnie mogę już tutaj pisać Chciałam się dowiedzieć czy znacie jakieś miejsce w Łodzi, gdzie można zrobić kursik z malowanek itd? Bo ja za żadne Chiny nie wiem jak się zabrać do tego malowania. Chciałabym skorzystać z takiego szkolenia, bo wtedy może ktoś by mnie poinstruował co i jak.

  17. #42
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    A ja w te wakacje przymierzam się do kursu z pedicure leczniczego.
    Znalazłam taki w StarNail w Łodzi, tylko szkolenie trwa jeden dzień kurcze, jednak program wydaje sie być ok:

    -BHP (bezpieczeństwo i higiena pracy)
    • dezynfekcja, sterylizacja
    • materiałoznawstwo (narzędzia, preparaty, schemat zabiegu)
    • praca frezarką (dobór frezów, rodzaje)
    • dobór narzędzi
    • preparaty w pedicure leczniczym i kosmetycznym
    • problemy występujące na stopach (modzele, odciski, wrastające paznokcie)
    • profilaktyka, zapobieganie, dobór preparatów do stosowania dla klienta
    • sposoby leczenia wrastających paznokci (klamry plastikowe i plastikowo
    drutowe)
    • usuwanie odcisków, modzeli
    • podcinanie wrastających paznokci
    • usuwanie wrastających paznokci przy użyciu narzędzi oraz frezów
    • problem pękających pięt
    • usuwanie rozpadlin
    • profilaktyka, leczenie

    Czy któraś z dziewczyn przechodziła takie szkolenie z pedicure leczniczego Czy robiłyście w StarNail, czy innym ośrodku Poza tym wiem, że niektóre ośrodki zapewniają tzw. modelki ale w StarNail nie ma wymienione czy zapewniają kogoś
    The world is mine

  18. #43
    No to..wpadłam Avatar KingaNiewiadomska
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    209

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    Ja odbyłam kursik w Beautice Podaję ceny na dole


    PAKIETY SZKOLENIOWE:


    Metoda akrylowa + metoda żelowa = 1400zł +23% VAT Czas trwania: 5 dni

    Metoda akrylowa lub żelowa + kolorowy akryl poziom I = 900zł +23% VAT czas trwania: 4 dni

    Metoda akrylowa lub żelowa + kolorowy akryl poziom II = 1050zł +23% VAT czas trwania: 4 dni

    Metoda akrylowa lub żelowa + malowanie farbkami poziom I = 999zł +23% VAT czas trwania: 4dni

    Metoda akrylowa lub żelowa + malowanie farbkami poziom II = 1050zł +23% VAT czas trwania: 4 dni

    Metoda akrylowa lub żelowa + kolorowy akryl poziom I + malowanie fabrkami poziom I = 1200zł +23% VAT czas trwania 5 dni

    Kolorowy akryl poziom II + malowanie farbkami poziom II = 700zł +23% VAT czas trwania: 2 dni

    Kolorowy akryl poziom II + malowanie One Stroke = 500zł +23% VAT czas trwania: 1 dzień

    Manicure + Pedicure = 650zł +23% VAT Czas trwania: 2 dni

    Po każdym szkoleniu nasi kursanci otrzymują zniżkę 5% na zakupy :-)
    W czasie szkolenia zapewniamy ciepłe i zimne napoje oraz lunch. Naszą szczególną zaletą jest kompedium wiedzy, przyjazna atmosfera, nieograniczony dostęp do nieskończonej ilości produktów oraz materiały dydaktyczne, które otrzymujecie Państwo pierwszego dnia szkolenia.

    Ewelinka z Agatka pokazały mi wszystko czego jeszcze nie widziałam bądź nie potrafiłam.Tlumaczyly wszystko kilka razy indywidualnie mimo towarzyszącej mi kursantki.(bylysmy we dwie).Sylwia czesto zagladala i komentowała postępy bądź ich braki co sklanialo do jeszcze intensywniejszych cwiczen. Byly 'prace domowe' typu trenowanie uśmiechu- a co za tym idzie pożyczenie produktów do nauki. Osobiscie polecam... Jest nowy program szkolen, który mnie osobiście BARDZO odpowiada. Malowanki tez pierwsza klasa- wzory Pepyn'a ... No i myslalam ze z akrylu kolorowego beda jakies podstawowe kwiatuszki ale zostalam milo zaskoczona różami, margaretkami, ślimaczkami, 'kapustkami'...Naturalnie egzamin teoretyczny i praktyczny
    I zapewniają jedzonko hihi
    kliknijcie sobie na link i zobaczcie szczegółowy opis szkolen
    Beautica - Szkolenia
    Ostatnio edytowane przez KingaNiewiadomska ; 24-05-2011 o 14:11

  19. #44

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    kinga741 czyli polecasz kursik w perfect nails?
    mam zamiar sie chyba tam wybrac
    juz tyle czasu zdecydowac sie nie moge
    umiem robic pazurki szkoda mi tyle pieniążków tylko dla papierku..

  20. #45

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    wydaje mi się że zawsze możesz się nauczyć czegoś nowego :/ jak trafisz na beznadziejny kurs to nawet gdy pojawią się pytania to zostaną one bez odpowiedzi ( tak jak w moim przypadku, pomimo że szłam na kurs też po papier :/ )

  21. #46
    No to..wpadłam Avatar Alexandraa
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    239

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    Ceny masakra. Tak bym chciała iść na kurs ale nie mam kasy.
    Może kiedyś się uda.

    Królowa Aleksandra

  22. #47
    Totalna maniaczka Avatar chechlol
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    773

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał KarolciaK Zobacz post
    Ale fajnie mogę już tutaj pisać Chciałam się dowiedzieć czy znacie jakieś miejsce w Łodzi, gdzie można zrobić kursik z malowanek itd? Bo ja za żadne Chiny nie wiem jak się zabrać do tego malowania. Chciałabym skorzystać z takiego szkolenia, bo wtedy może ktoś by mnie poinstruował co i jak.
    ja w yum roku byłam u Moniki paznokcie Perfect Nails - Onet.pl Blog na szkoleniu farbkowym i polecam sporo się nauczyłam,polecam

  23. #48
    Rozkręcanko Avatar Majaa
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Kielce
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: Kursy, opinie, doświadczenia

    Cytat Napisał chechlol Zobacz post
    ja w yum roku byłam u Moniki paznokcie Perfect Nails - Onet.pl Blog na szkoleniu farbkowym i polecam sporo się nauczyłam,polecam
    Monika jest świetnym instruktorem. Ciepła, cierpliwa, kompetentna...
    Klinika Pięknych Paznokci
    Kielce ul. Źródłowa 6
    www.paznokcie-kursy.pl

  24. #49
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    Odnowie troszke temat. Wybieram sie wlasnie w marcu na szkolenie u Moniki Jedrzejewskiej.Napisze jak juz bede po.Mysle,ze nie bede zawiedziona. po tylu pozytywnych opiniach moge jechac spokojnie

  25. #50

    Domyślnie Odp: ŁÓDŹ Szkolenia

    ojej superrr Zazdroszcze sama bym poszla na ten kurs
    a ile placisz?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. [Darmowe szkolenie] Stylizacja Paznokci
    By Kamis in forum Kursy i Szkolenia
    Odpowiedzi: 54
    Ostatni post / autor: 05-08-2019, 10:23

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •