Strona 13 z 13 PierwszyPierwszy ... 3910111213
Pokaż wyniki 301 do 325 z 325

Temat: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

  1. #301
    Wczytuje się Avatar ank13pietro
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Puławy
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Dziewczyny, warto robić wizytówki, zanim mam dg? Już w sumie zaczęłam działaś "na rynku", ale działalność zakładam dopiero we wrześniu najwcześniej.

  2. #302

    Foo Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    A ja ostatnio przeglądałam sobie internety jak co wieczór i pomyślałam, że przydałyby się jakieś nowe wizytówki bo i tak się powoli kończą stare i natknęłam się na bardzo atrakcyjną ofertę. W drukarni internetowej Diamond Druk mają naprawdę super ceny wizytówek, ale mają też jakieś bardziej nowoczesne - multiloft chyba? Są droższe ale bardzo ładne - mają kolory rdzeń. Można wziąć różowy. Marzą mi się takie białe wizytówki z różowym środkiem . Chyba sobie zamówię. Co o tym myślicie? Patrzcie Wizytówki Multiloft

  3. #303
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2016
    Postów
    2

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    założyłem nowy temat dot. promocji przez internet, bo wydaje mi się że ulotki i wizytówki to już odchodzą do lamusa - bynajmniej w przypadku mojego salonu ulotki nie działają totalnie. a wy co uważacie na temat ulotek - czy to jeszcze działa?

  4. #304
    Rozkręcanko ban
    Zarejestrowany
    Jun 2016
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Jakiś czas temu dowiedziałam się, że jest możliwość, aby stworzyć na słodyczach logo swojej firmy Cukierki następnie trafiają do większego grona odbiorców i możemy pozyskać nowych fanów Jeżeli chcecie dowiedzieć się więcej, to warto zerknąć tutaj: Lizaki reklamowe, lizaki z logo - Słodkie Upominki - uważam, że naprawdę dobra forma na reklamowanie swoich usług

  5. #305
    Wczytuje się Avatar linka78
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    POmyślcie o reklamach w waszym mieście na bannerach reklamowych przy drogach na przykład. Warto też zainteresować się relamą w internecie. Jakiś własny fanpage na facebooku plus jakaś prosta strona gdzię można się z wami skontaktować i obejrzeć pracę. Myślę, że sporo kobiet szuka w internecie takich informacji.

  6. #306
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2016
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Takie bannery to już jest spory wydatek, nie wiem czy dla salonu byłoby to opłacalne. Ja jednak stawiam na ulotki, ale tez zdaję sobie sprawę, że trzeba jakoś na tą ulotkę zwrócić uwagę. Gdy jest kiepskiej jakości, to po prostu wędruje do kosza, a nie o to nam chodzi, by nasze pieniądze tam lądowały. Myślę natomiast o ulotkach składanych, jak przeglądałam oferty w sieci https://diamond-druk.pl/ulotki-skladane są dość niestandardowe i mało spotykane. Ceny takie, że spokojnie można sobie pozwolić na tego typu promocję i jeszcze wysyłka gratis. Tylko jeszcze wizji mi brakuje, co ma się na nich znajdować.

  7. #307

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    W dzisiejszych czasach najlepszą opcją chyba jest reklama w internecie - mam na myśli reklamę "targetowaną" - np. na Facebook'u. Są to niewielkie koszta, a efekty zadowalające.

  8. #308
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Feb 2017
    Postów
    5

    Nai Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Ja ostatnio się bawię różnymi programami, ale jeszcze nie jestem zadowolona z efektów, więc niestety nie pomogę. Za to zachęcam do zabawy, to wciągające

  9. #309
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2016
    Skąd
    Kraków
    Postów
    12

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Koniecznie fanpage na facebooku i własna strona internetowa W tych czasach bez tego to ani rusz...

  10. #310
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2017
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Jestem konsultantką od jakiegoś roku z pierwszymi sukcesami na koncie. Jeśli chcesz dołączyć do klubu - Pierwszego w województwach zachodnich i drugiego w Polsce to zapraszamy.
    Daje na początek 20% zniżki i 14 dni na spłatę w ori. Więcej na fanpage'u Konsultant Oriflame Brojce
    Daję możliwość kupienia towaru dla siebie lub prowadzenia sklepu internetowego i zarabiania ładnej sumki 😉 więcej na FB
    Oriflame to trzy opcje sprzedaży a nie tylko chodzenie po domach. Zbierasz punkty na Orlenie? Zbieraj i za kosmetyki i wymieniaj na nagrody. Kosmetyki Cię uczulają? W rossmanie nie oddasz kosmetyku opróżnionego do 30%
    4 dni w tygodniu poświęć na szkolenie razem z nami. Napisz do mnie na Konsultant Oriflame Brojce na FB.

  11. #311
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    545

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Jest ogólnie bardzo wiele mozliwości:
    ulotki
    wizytówki
    ewentualnie reklama za pomocą bilboardu ( na swoim salonie , bądź też wynajmując jakieś miejce reklamowe w swoim mieście). Bardzo wiele osob nie szuka informacji przez internet i wciąż bazuje na tradycyjnych formach reklamy.

    Takie banery można zamawiać w drukarniach wielkoformatowych (polecam wybrać sprawdzoną drukarnię tego typu).
    http://studio306.pl/
    Ostatnio edytowane przez cass ; 30-05-2017 o 07:45

  12. #312
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Wiesz ile kosztuje taki baner reklamowy? Jesli nie to Ci odpowiem: nie mało. Orientowałam sie ostatnio i nie dość,że trzeba zapłacic sporo ekipie za powieszenie to jeszcze trzeba płacić miesięcznie sporą kasę za to,że to wisi....

    O wiele lepiej jest zostać przy wizytówkach czy ulotkach. Szczególnie,że w drukarniach internetowych można je zamówić sobie za grosze....
    https://www.openprint.pl/
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 22-09-2017 o 13:17

  13. #313
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Dec 2016
    Postów
    27

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Zgadzam się, że w dzisiejszych czasach reklama w internecie to podstawa. Facebook, swoja strona. Dobrze, żebyś miała tam już jakieś wstawione swoje prace. Bo skoro zakładasz własny gabinet, to pewnie już masz doświadczenie
    A ulotki są tak naprawdę bardzo mało kosztowną sprawą. Znajdź fajnego grafika, projekty takich ulotek to mniej niż 500 zł. A wydruk 100 czy 1000 sztuk jest baaardzo zbliżony cenowo. Najdroższe jest tzw. "uruchomienie maszyny", więc nikt nie drukuje 20 ulotek

  14. #314
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Myśle,że dobra wizytówka do dobra reklama. Ja w swoim salonie je posiadam i wiem,że dużo moich klientek zyskuje właśnie dzięki nim. Drukarnia Wrocław osobiście to im zaufałam. Mają genialną jakość druku

  15. #315
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2018
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Ulotki na pewno są fajnym rozwiązaniem szczególnie na początku jak otworzymy salon i chcemy zdobyć klientów - potem z doświadczenia wiem, że to już nie działa bo kolejne partie ulotek dostarczają nam te same osoby, więc tak naprawdę taka promocja mimo wszystko wychodzi drogo. Jak chcecie poinformować o promocjach, czy jakiś rabatach nowych usługach to fajnie się sprawdza aplikacja Gabi.net.pl - nie wiem czy ktoś korzystał?

    W skrócie macie taki kalendarz on-line wizyty, który wysyła przypomnienie o wizytach - fajna opcja bo unikacie dziesiątek telefonów aby sprawdzić wizytę, druga sprawa możecie fajnie i łatwo poinformować klientów, których macie w bazie o np. nowej promocji, przesłać jakieś kody rabatowe. To u nas fajnie działa jeśli chodzi o zapełnienie takich martwych okresów, jak mamy dużo okienek robimy jakieś limitowane promocje i dzień się momentalnie zapełnia, bo na niektórych 10% rabatu działa naprawdę mobilizująco. Aplikacje mozna przetestować za darmo, potem koszt nie jest duży kilkanaście złotych.

  16. #316
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    17

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Wizytówki muszą być, choćby tak sobie położone na recepcji, żeby klientki wiedziały, jak mają się umówić na kolejną wizytę, tak samo ulotki, szczególnie, jak jest jakiś nowy zabieg wprowadzany, to tam może być krótkie info o tym, żeby sobie wzięły i poczytały. Tyle, że fajnie by było, jakby im się wizytówka portfelu choć trochę wyróżniały od innych:
    „Utarło się, że biznesowe wizytówki powinny mieć stonowane barwy. Jednak nie tylko czerń i biel nadają im „biznesowego” charakteru.*Wizytówki*multiloft to coś więcej niż pomysł na kolorową wizytówkę, to również skuteczny sposób na wyróżnienie się z tłumu.”, więcej: Wyróżnij się z tłumu ? wizytówki multiloft w kolorach tęczy - Printologia ? wszystko o druku, pracy w drukarni i poligrafii

  17. #317
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Z moich obserwacji wynika, że klienci najbardziej zwracają jednak uwagę na dobrą komunikację. I to pewnie właśnie jest przyczyną rozwoju telefonii internetowej w Polsce Ostatnio widziałam na https://dzinga.com/pl/blog/business-...foni-w-polsce/ bardzo ciekawą infografikę, z której wynika, że w ciągu ostatnich 5 lat dynamiczna cyfryzacja w Polsce przyczyniła się do znacznej penetracji rynku ICT, a tym samym potężnej modernizacji telekomunikacji!

  18. #318
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Apr 2018
    Postów
    56

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Ulotki to bardzo dobry pomysł. Tradycyjna forma reklamy zawsze będzie owocna. Polecam drukowanie wrocław w Reprotechnice . Sama u nich drukowałam ulotki i nie pamiętam powyżej jakiej kwoty ale dostałam jakiś rabacik. Nic tak nie przyciąga klienta jak promocje

  19. #319
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    45

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Na pewno zależy od rodzaju działalności i jego skali. Warto łączyć metody, na pewno dobrze zrobione ulotki jeszcze nikomu nie zaszkodziły. Ale także warto przykładowo reklamować się w internecie, chociażby w wyszukiwarkach bądź stronach internetowych. Polecam się właśnie zainteresować jak Jak działa Google Ads bo przynosi wiele korzyści.

  20. #320
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    677

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    To co mogę Wam polecić w kontekście reklamy jeśli chodzi o lokale gastronomiczne czy hotelowe to wirtualny spacer ! Sama zdecydowałam się na takich ruch i skorzystałam z oferty dostępnej na stronie https://wirtualne-spacery.pl/ . Jak dla mnie dość mocno podnosi to renomę takiego miejsca, ale przede wszystkim to o co chodzi w tym wątku... Reklamuje i zachęca wystrojem do przybycia

  21. #321

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Najlepsza reklama w tych czasach to reklama w internecie Wszystkie panie teraz szukają jakichś salonów przez internet. Google czy Facebook, dlatego fajnie ogarnąć sobie Kampanie reklamowe Google Ads, które dają natychmiastowy efekt

  22. #322
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Ogólnie kolorowe etykiety znajdziesz w sklepie internetowym https://www.hit-kody.com.pl/pl/hkk-print/ Jak sam możesz zobaczyć ceny nie są wygórowane, a produkt wygląda na naprawdę porządny. Skorzystajcie sobie, jeśli tylko macie okazje, bo myślę, że potrzebne etykiety powinny być jak najlepszej jakości.

  23. #323
    Wczytuje się Avatar Samantia
    Zarejestrowany
    Oct 2017
    Postów
    21

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Pod uwagę warto na pewno wziąć również reklamę zewnętrzną. Firma PRO-KOMP ma świetne usługi tego typu, które gwarantują efekty w krótkim czasie. Warto skorzystać, jeśli zależy wam na rozwoju swojej firmy.

  24. #324
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Nov 2016
    Postów
    158

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Moim zdaniem dobrą formą reklamy będą ulotki i plakaty reklamowe rozwieszane w okolicy firmy. Ja tak zrobiłam i dało to dobre efekty, miałam dzięki temu więcej klientów. Tutaj https://chroma.pl/pl macie drukarnię internetową w której zamówicie takie rzeczy w dobrej cenie i dobrej jakości.

  25. #325
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Dobrze jest też pomyśleć o pozycjonowaniu, to bardzo dużo daje. Bardzo dobrze sprawdza się w tym agencja interaktywna webrange. Poza pozycjonowaniem oferują też tworzenie storn internetowych, a to swego rodzaju wizytówka firmy, więc też trzeba o do zadbać .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •