Strona 10 z 13 PierwszyPierwszy ... 678910111213 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 226 do 250 z 325

Temat: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

  1. #226
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Sylla to bardzo mało.
    Chociaż zadowolona jesteś z efektu?
    allegro chyba wymiana.kolega koleżanki za projekt ulotki i wizytówki chce 100zł.
    Chyba też zamówię na all.

  2. #227
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Ja jestem bardzo zadowolona z wizytówek. Są profesjonalnie wykonane i projekt mi kilka razy przysyłali, poprawiali co chciałam. Bo jak zamówisz to projekt robią i dają do zaakceptowania i poprawki nanoszą i dopiero drukują. Jak dla mnie super. Jak się rozglądałam po aukcjach to większość jest z projektem gratis!

  3. #228
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Jakościowo - super Czasem przeginają z wartością wysyłki ale biorę ich na przetrzymanie i dają mi super rabat
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  4. #229
    No to..wpadłam Avatar Sindi89
    Zarejestrowany
    Mar 2012
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    137

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Moje znajome co mają salony ,wprowadzają konkursy na fb na zasadzie ze albo trzeba polubieć ,albo udostepnic daną stronę/ofertę . Chetnych jej sporo do darmowych uslug wiec i do rozsylania info ze się istnieje tez ,mysle ze to dobry pomysl byle by nie robic tego za czesto Ja sama tez się nad tym zastanawialam kiedyś

  5. #230
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    A oto i moje gadżeciki

    -Dałam sobie zrobic przez grafików logo swojej firmy ktore bedzie fartuszku, reczniczkach, gadzetach itp
    -plakaty (50szt)
    -dwustronne ulotki (1000szt)
    -dwustronne wizytowki (500szt), z kalendarzykiem bo wtedy wieksze prawdopodobienstwo ze znajdzie swoje miejsce w damskim portfelu

    Dodam ze razem mnie to wynioslo niecale 250 zl (na allegro)


    Remoncik lokalu jeszcze trwa ale jak skoncze to wstawie tez i sie pochwale. Doczekac sie nie moge
    Ostatnio edytowane przez Evelina.J ; 01-03-2013 o 12:37

  6. #231
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Dziewczyny mam taki plan żeby np przez 2 kolejne miesiące wszystkim nowym klientkom dawać karty,które przy którejś wizycie beda upoważniać do np.50% zniżki.
    I tu pytanie -przy której wizycie dac taki duzy rabat nowej klientce?
    3,4?No bo przecież nie przy drugiej...

    A co ze stałymi klientkam?
    Przeciez dotrze do nich ta informacja wiec dla nich tez cos trzeba przygotować,ale co
    Nie chciałabym żeby poczuły sie gorsze...
    Jak byście to rozwiazały?

  7. #232
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    evelina sylla podacie linki u kogo zamawialscie?
    sandrus chyba dla stalych i nowych musisz zrobic to samo ...

  8. #233
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    No niby wiem,ze oferta powinna być również atrakcyjna dla starych klientek,ale na takie szaleństwo chyba nie mogę sobie pozwolić

    chyba muszę to jakoś inaczej rozwiązać.

  9. #234
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Może dla stałych klienek cos gratis?
    Albo jeśli klientka nowa lub stała przyprowadzi nową klientke to gratis lub rabat przy kolejnej wizycie

  10. #235
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Przy kazdej kolejnej wizycie nie bedę udzielała rabatu ponieważ i tak mam atrakcyjne ceny.

    Kolejna sprawa-zaproponowanie konkretnego rabatu przy powiedzmy 3 wizycie może zadziałać mobilizująco dla nowej klientki.
    3 czy nawet 4 wizyta wcale nie jest tak odległa wiec skorzystanie z moich usług wydaje sie byc wtedy bardziej realne.

    Jesli stałe klientki powiedzmy w maju dostaną taka kartę rabatowa na 3 wizyte to lipiec/sierpień moje obroty bedą srednio 50% mniejsze a na to nie moge sobie pozwolic ze względu na koszty prowadzenia dg.

  11. #236
    Nałogowiec Avatar fryzzz
    Zarejestrowany
    May 2012
    Skąd
    Czeladź
    Postów
    565

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Raczej miałam na myśli to że jeśli klientka przyprowadzi Ci nową klientkę np koleżankę to zaoferuj jej rabat lub jakis gratis ale tak żeby Ci się to opłacało np. za przyprowadzeie nowej klientki dla osoby ktora Cię poleciła parafina gratis przy kolejnej stylizacji paznokci lub możliwość 3 zabiegu ze zniżką 50% ale w takim przypadku warto napisac ze ta oferta wazna jest np do końca czerwca. Jeśli widzisz ze ten zabieg wypadnie w kiepskim okresie i nie bedziesz chciała pracowac wtedy za pol ceny to moze 5, 6 czy 7 zabieg gratis trzeba wszystko przeliczyc

    Jak zmobilizujesz klientki to przyjda czesciej zeby moc wykorzystac ten rabat a ty w tym czasie zrobisz 3 zamiast 2 stylizacji bo np nie bedzie czekala miesiac tylko 3 tygodnie a do tego zyskasz nowa klientke dla ktorej moze obowiazywac taka sama promocja

    I tak samo wygladalo by to dla nowych klientek 3 stylizacja za pol ceny ale jest ograniczenie czasowe

    Ja jak miałam mały przestój po świętach wysłałam do stałych klienek wiadomości, że specjalnie dla nich czeka oferta specjalna do konca miesiaca do kazdej koloryzacji wlosow, zabieg regeneracyjny gratis, dodatkowo napisalam krotko o jego zaletach i przypomnialam na koncu ze promocja jest ograniczona czasowo i jaka jest standardowa cena zabiegu

  12. #237
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    evelina sylla podacie linki u kogo zamawialscie?
    Ja brałam wizytówki u tego sprzedawcy.
    Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

    Na prawdę polecam . Cena super i jakość tez rewelacja. Wreszcie mam spokój z wizytówkami na jakiś czas...

  13. #238
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Sylla a jak z jakością papieru?
    Ja teraz robiłam na szybko u siebie stacjonarnie i za 35zł za 100szt papier jest tragiczny!
    zawsze to lepsze niz nic,ale generalnie nie lubię dziadostwa.

  14. #239
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    ja bym na karcie rabatowej czy czyms takim zaznaczyla, ze rabaty nie obowiązują : tydzien przed długimi weekendami i innymi tego typu swietami a takze w grudniu. life is brutal, gwarantuję ci, ze panie, ktore nie sa stale stale (nie mam na mysli tych co od kilku lat przychodzą regularnie co 3tyg niewazne co wypadnie), przetrzymaja pazury i wszystkie przyjdą ci przed np bozym narodzeniem i strzelisz sobie w kolano. Lepiej dopisac ze w przypadku gdy rabat czy tam darmowa stylizacja wypada w tym okresie to przechodzi na nastepny termin.

    ja teraz tez rozwazam karty stalego klienta etc, chociaz moje stale panie i tak placą nieco mniej.

  15. #240
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Cytat Napisał sandrus Zobacz post
    Sylla a jak z jakością papieru?
    Ja teraz robiłam na szybko u siebie stacjonarnie i za 35zł za 100szt papier jest tragiczny!
    zawsze to lepsze niz nic,ale generalnie nie lubię dziadostwa.

    Sandruś ja mam od nich wizytówki dwustronne foliowane, są niesamowicie dobrej jakości! Zrobili mi cudny projekt, wprowadzali poprawki według moich próśb. W efekcie po zamówieniu wizytówek skończyło się na zrobieniu dodatkowo 3 szyldów i kolejnej partii wizytówek A teraz przymierzam się do zamówienia potykacza.

  16. #241
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Asiu ja również stałe klientki liczę taryfa ulgową.dodatkowo nie kasuję ich za naprawy paznokcia jeśli przydarzy sie jakiś wypadek między stylizacjami.
    Dla nich zawsze znajde czas wiec obdarowanie ich rabatem na np.te 50% zniżki za którymś kolejnym razem było by dla mnie nie na rękę.
    No taka prawda.Co tu ukrywać.

    Na chwile obecną wymyśliłam sobie,że rabat zrobię w wysokości 30% a nie jak na początku zaplanowałam 50% i zniżka będzie od ceny regularnej a nie jakiejś już i tak promocyjnej jesli np taka akurat sie trafi w tym czasie.

    Ladyss no to super.
    zaraz zobaczę ich ofertę i na pewno skorzystam

  17. #242
    No to..wpadłam Avatar kamillxx
    Zarejestrowany
    Nov 2012
    Skąd
    warszawa
    Postów
    286

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    sandus daj znac jak bedziesz od nich zamawiac przylacze sie do zamowienia

  18. #243
    Totalna maniaczka Avatar sylla
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    w domku jednorodzinnym... ;-)
    Postów
    1 250

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Sylla a jak z jakością papieru?
    Ja teraz robiłam na szybko u siebie stacjonarnie i za 35zł za 100szt papier jest tragiczny!
    zawsze to lepsze niz nic,ale generalnie nie lubię dziadostwa.
    Ja za swoje 500 szt na Allegro dałam chyba 65 zł z dostawą. Zrobili mi projekt . Wizytówki są jednostronne ale laminat mają na dwóch stronach . Są bardzo dobrej jakości . Polecam . Za to samo w miejscowej drukarni wołają grubo ponad stówę . Mało tego trzeba min 1000 szt zamówić. A jak na moje potrzeby to dużo za dużo

  19. #244
    Nałogowiec Avatar Cataleya 1981
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Great Harwood/UK
    Postów
    456

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Dziewczyny a jak uważacie lepiej wrzucać do skrzynek wizytówki czy ulotki ? Pytam bo mam dziki plan podjechać pod miasto do dość bogatej miejscowości i poroznosić po domkach (baaa rezydencjach) no własnie.. ulotki czy wizytówki ? Ulotkę łatwo wywalić, przy wizytówce mi zawsze jakoś tak... i mam ich całą stertę
    Stylizacja rzęs - Great Harwood UK https://www.facebook.com/ForYourLashes

    2-3 maj 2015


  20. #245
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Ja roznosze ulotki i klops.wiec probuj wizytowki




  21. #246
    Nałogowiec Avatar MartaOSz
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    424

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Dziewczyny mam pytanie do Was. Być moze któraś m ipomoże . Poszukuje kogos do zaprojektowania szyldu. Niestety stary okazał sie nie trafiony - Mało widoczny. Może macie kogoś sprawdzonego?

  22. #247
    Nałogowiec Avatar reniusia1002
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    GORZÓW;UK
    Postów
    320

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    dokladnie ulotka od razu laduje w koszu najblizszym a wizytowka nie .wizytowka kojarzy sie z klasa elegancja i szykiem i tak szybko jej nikt nie wyzuci.owszem znajda sie udzie ktorzy tak zrobie ale bedzie ich malo.takze wizytowka to swietna i nie droga reklama.

  23. #248
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Jak jak robiłam projekt ulotki zrobiłam od razu mini promocję Z ulotką 15 zł tańszy peeling kawitacyjny z maską i powiem Wam, że mam sporo klientek. Przy okazji można zaproponować inne zabiegi

  24. #249
    Nałogowiec Avatar mucha
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Irlandia
    Postów
    574

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    U to widzę, że sporo się zmieniło. 10 lat temu nie można było "wrzucić" ulotki ani wizytówki do skrzynki.

    Siedzę i szukam jakiej alternatywy na reklamowanie się. :/

    W najbliższych miejscowościach ulotki rozniosłam po salonach fryzjerskich, poszła reklama z magazynie ogłoszeniowym, chciałam zamówić potykacz ale cena pozwolenia z urzędu miasta i ubezpieczenie mnie zabiło....

    to darmowe udostępnianie na FB tez mnie jakoś nie przekonuje.... kilka małolat się skusi, wykleję za darmo ... a mi zależy na stałych klientkach ...

    Nie zadziałał u mnie haczyk, "50% rabat za każdą nową klientkę".

    krucho Stałe klientki dostały na święta vouchery w wysokości około 20 euro tj 40% ceny uzupełnienia...

    Zastanawiam się nad klientkami urodzinowymi. Jeżeli klientka ma urodziny dostaje np 30% rabatu. ?


    co u Was działało najlepiej. Oprócz polecenia




    Poza tym jest tutaj ktoś jeszcze kto zaprojektuje ulotkę ?
    Ostatnio edytowane przez mucha ; 09-01-2014 o 01:13

  25. #250
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2012
    Postów
    46

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Jeśli chodzi o formę reklamy, to zauważyłam, że bardzo dobrze sprawdza się partnerstwo biznesowe, np. kosmetyczka podejmująca współpracę z fotografem ślubnym, jak ktoś szuka fotografa i wie, że trafił na dobrego, a z polecenia otrzyma namiary na osobę robiącą paznokcie, czy w ogóle zajmującą się kosmetyką, to jest skłonna skusić się na coś z polecenia, niż szukać na własną rękę. A jak będzie zadowolona z obsługi, to wróci

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •