Strona 2 z 13 PierwszyPierwszy 12345612 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 26 do 50 z 325

Temat: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

  1. #26
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Jade ulotki to fajna sprawa, możesz porozwieszać i wogóle - poniżej daję linka do holenderskiej strony - robią wizytówki - wzory masz podane wybierasz sobie jakiś i układasz w swoją wizytówę. Możesz wybrać darmowe wzory i za 250 szt zapłacisz tylko za przesyłkę 7 € albo dolarów. Są wzory i droższe - ja mam taką (zdjęcie niżej) od nich wizytóweczkę i za 500 szt zapłaciłam 40 € ponadto dają Ci stronkę internetową, gdzie możesz zamieścić swoje prace - stronka za pierwszy miesiąc za free potem 5 € miesięcznie

    www.vistaprint.com
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  2. #27
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Dzieki ale niema linkaa jak to sie ma do funtow?

    ---------- Dodano o godzinie 09:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:24 ----------

    dziekuje juz jest

    ---------- Dodano o godzinie 09:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 09:25 ----------

    bardzo ladnetylko jest male ale..brak kursu jeszcze

  3. #28
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    woszczurku świetnie to zaprojektowałaś i też jestem tego znadnia co zizi, przynajmniej takie pierwsze wrażenie odniosłam... magia...

    nieszkam twoja wizytówka też jest suuuper...
    z forum można się wiele nauczyć

  4. #29
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    [quote=Jade;56477]Dzieki ale niema linkaa jak to sie ma do funtow?

    różnica jest nieznaczna - bo jesli zapłacisz im kartą to automatycznie samo przelicza ale, żebyś się nie zamartwiała to daję ci ich llinka dla brytyjskich klientów i tu masz w funtach

    http://www.vistaprint.co.uk

    poza tym w listwie masz opcję - wybierz kraj i możesz sobie u nich zrobić wizytóweczkę i masz wszystko w swoim języku i walucie

    Proszę upezejmie - dla dziewczyn w Polsce

    http://www.vistaprint.pl
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  5. #30
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Taką wizytówkę uzupełniacie sobie same na ich stronie i edytujecie jak się wam podoba, a za tą akurat zapłacicie 27.99 zł za 250 szt
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  6. #31
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    qrcze moja ulotka przy ulotce nieszkam to dziecinada, tylko własnie moja koncepcja opierała się na:
    "czary mary niechaj zniknie pazur szary,
    niechaj będzie kolorowy,
    piekny równy, odlotowy"


    czyyyyyy coś w ten deseń

  7. #32
    Szkoleniowiec Avatar nieszkam78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dublin , Citywest
    Postów
    495

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    qrcze moja ulotka przy ulotce nieszkam to dziecinada, tylko własnie moja koncepcja opierała się na:
    "czary mary niechaj zniknie pazur szary,
    niechaj będzie kolorowy,
    piekny równy, odlotowy"

    czyyyyyy coś w ten deseń


    Woszczurku Twoja uloteczka jest cacy naprawdę niezła bo raczej niespotykana
    A tu w tej zapyziałaj Irlandii nie muszę takich robić - wystarczy, że mam swoje zrobione pazurki i babkom gały wyłażą - bo one tu tylko frencza znają w sklepach się pytają jak płacę - gdzie takie paznokcie robią i patrzą mi na ręce jak sroki w gnat a ja im wizytóweczkę i już
    Wszystko jest w naszych rękach, więc nie mogą zostać pominięte.
    (G. Chanel)

  8. #33
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Cytat Napisał nieszkam78 Zobacz post
    Woszczurku Twoja uloteczka jest cacy naprawdę niezła bo raczej niespotykana
    A tu w tej zapyziałaj Irlandii nie muszę takich robić - wystarczy, że mam swoje zrobione pazurki i babkom gały wyłażą - bo one tu tylko frencza znają w sklepach się pytają jak płacę - gdzie takie paznokcie robią i patrzą mi na ręce jak sroki w gnat a ja im wizytóweczkę i już
    ty to masz szcęście

  9. #34
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    woszczurku z takimi zaklęciami to nic dziwnego że takie śliczne pazurki robisz...
    z forum można się wiele nauczyć

  10. #35
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    No to ja dam moja ulotkę tylko pierwsza cześć jest Wam nie potrzebna-może się przyda a może mi podpowiecie co zmienić, bo jeszcze do druku nie poszły
    Załącznik 8099
    SZCZĘŚLIWA

  11. #36
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    No to ja dam moja ulotkę tylko pierwsza cześć jest Wam nie potrzebna-może się przyda a może mi podpowiecie co zmienić, bo jeszcze do druku nie poszły
    Załącznik 8099
    ja bym dodała jakies zdjątko paznokci żeby bylo wiadomo czego ulotka dotyczy,(nie chce tu się wymadzrać czy coś) ale jak sie spojrzytak mimochodem to sam tekst... tak jakoś "pożyczkowo" myslę że zdjęcie dłoni poprawi i przykłuje uwagę

    albo zdjęcie salonu, czy szyldu czy coś co bedzie sie kojarzyło z usługa jaką wykonujesz

  12. #37
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    ja bym dodała jakies zdjątko paznokci żeby bylo wiadomo czego ulotka dotyczy,(nie chce tu się wymadzrać czy coś) ale jak sie spojrzytak mimochodem to sam tekst... tak jakoś "pożyczkowo" myslę że zdjęcie dłoni poprawi i przykłuje uwagę
    to samo miałam napisać... przydało by się jakieś zdjęcie, bo jak sie spojrzy na ulotkę(bo nie każdemu chce się czytać co jest na ulotce tym bardziej jak zawiera dużą ilośc tekstu) to nie wiadomo czego ona dotyczy a jak będzie jakieś zdjęcie to od razu będzie wiadomo

  13. #38
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Tak właśnie myślę ze za dużo tekstu ... Musze skrócić i dodać zdjęcia Jak zmienię to pokaże-co ja bym bez Was zrobiła Dziękuje
    SZCZĘŚLIWA

  14. #39
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    chanti super i też obstawiam za fotką dałabym taką ledwo widoczną zeby ulotka była przejrzysta. tekst jest taki fajny ze możesz go użyć do jakiejś innej reklamy, internetowej czy gazetowej, super to wymyśliłaś

  15. #40
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Dziękuje Wszystkim za cenne porady, jak macie jeszcze jakieś to poproszę
    SZCZĘŚLIWA

  16. #41
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    Dziękuje Wszystkim za cenne porady, jak macie jeszcze jakieś to poproszę
    Poza zdjątkami, o których pisały dziewczyny to rzuciło mi się w oczy zbyt liczne użycie zwrotu "takie jak", "jak i".
    Zmieniłabym troszku tę część: Dla Kobiet (...), a tryb życia nie pozwala im na codzienną ich pielęgnację (...)
    nie stylistyczne wyrażenie wprowadza pewien nieład w dosyć długim zdaniu. W takiej ulotce lepiej operować hasłami, które klientka łatwo zapamięta i nie weźmie ich do siebie. Tutaj "przyswoi" sobie, że to Ona nie umie zadbać o paznokcie, a chodzi o to, żeby udała się do profesjonalisty po fachową usługę...

    Mam nadzieję, że nie jest to obraźliwe, pracowałam przy konstruowaniu i korekcie ulotek dla pacjenta w lekach, więc mam takie zboczenie zawodowe...

  17. #42
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Cytat Napisał nieszkam78 Zobacz post
    Taką wizytówkę uzupełniacie sobie same na ich stronie i edytujecie jak się wam podoba, a za tą akurat zapłacicie 27.99 zł za 250 szt
    oj kochana i w Polsce niestety nie wyglada to tak kolorowo ... za taka cene to oferuja zwykly papier i bez drugiej strony ... projektowalam sobie u nich na stronce wizytowke ... w pierwszej czesc podsumowania pokazalo mi 75 zl... a na ostatnim etapie 173 no do przesady ... ok gdyby mi od razu taka cene podali ... zamowilabym , ale nie nawidze robienia ludzi w tak zwanego CH*** za 500 sztuk moze i nie drogo ale po co najpierw pisza tak a pozniej inaczej ... to zraza ludzi do nich.

    ---------- Dodano o godzinie 23:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 23:27 ----------

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    No to ja dam moja ulotkę tylko pierwsza cześć jest Wam nie potrzebna-może się przyda a może mi podpowiecie co zmienić, bo jeszcze do druku nie poszły
    Załącznik 8099

    kochana wydaje mi sie ze grafika ok ale co do tekstu ... ulotki powinny byc bardziej zwiezle ... krotkie a tresciwe zdania ... hm troszke mi sie to u ciebie wszystko zlewa... za duzo tekstu... bardziej jesli o mnie chodzi dotarlo by do mnie cos w formie myslnikow ... chyba wiesz o co mi chodzi ;>

  18. #43
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Jesteście cudowne-bardzo dziękuje za wszystkie rady... i na pewno z nich skorzystam i pokaże co stworzyłam.
    SZCZĘŚLIWA

  19. #44
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    ciesze sie ze nie potraktowalas moich uwag jako glupich i bezpodstawnych milo ze wazne dla ciebie nasze zdanie

  20. #45
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    A co powiecie o takiej ulotce? Tylko na dole będzie jeszcze zdjęcie salonu w środku , chyba dwa ujęcia
    Załącznik 9617
    SZCZĘŚLIWA

  21. #46
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Proszę o szczere wypowiedzi ...
    SZCZĘŚLIWA

  22. #47
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    francja
    Postów
    350

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    chanti, mi sie bardzo podobala pirwsza ulotka pomimo dlugiego textu , fakt ze brakuje tam fotki aby bardziej przyciagnelo oczko ale czytajac szczegoly uslug zawsze ktos o czyms dla siebie pomysli przynajmniej JA, ta druga rowniez jest fajna, krotka czysta wszystko co trzeba, mi ona podchodzi pod szybka reklame,
    kochana ja lubie pierwsza tylko bardziej bym ja uwdziecznila ! powodzenia !

  23. #48
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Acha i będzie adres i nr telefonu i może jeszcze godzina
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    SZCZĘŚLIWA

  24. #49
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    a mi się ta, jako ulotka, bardziej podoba i dla mnie to nawet zdjęcie tu niepotrzebne, chyba że na drugiej stronie ta jest dla mnie prosta zrozumiała i z gustem

  25. #50
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    Acha i będzie adres i nr telefonu i może jeszcze godzina
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    A co powiecie o takiej ulotce? Tylko na dole będzie jeszcze zdjęcie salonu w środku , chyba dwa ujęcia
    Załącznik 9617
    no teraz lepiej tylko jeszcze "fotki przewodnie" czyli jakieś stanowisko pazurkowo-fryzjerskie czy coś, żeby na pierwszy rzut oka było wiadomo, bez czytania czego dotyczy sługa

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •