Strona 3 z 13 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 325

Temat: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

  1. #51
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Dzięki dziewczyny za pomoc-jesteście na wagę złota
    Woszczurku dokładnie chcę dać dwa zdjęcia-jedne stanowisk fryzjerskich, a drugie stanowiska paznokci... tylko kończą meble montować i inne roboty... mam teraz meksyk-wszystko muszę dopilnować...
    SZCZĘŚLIWA

  2. #52
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    raczej radość

  3. #53
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Bardzo fajna, tylko ja zamieniłabym "odsprzedaż" na zwykłą "sprzedaż"...

  4. #54
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Cytat Napisał samaron Zobacz post
    Bardzo fajna, tylko ja zamieniłabym "odsprzedaż" na zwykłą "sprzedaż"...
    no masz... takie wielki litery, a ja tego nie zauważyłam

  5. #55
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    a ja też mam pytanko czy do Ani można się jeszcze zgłosić


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  6. #56

    Domyślnie Reklamowanie salonu kosmetycznego

    W tym dziale jest dużo wątków odnośnie zakładania salonu, myślę,że przyda się też jakiś odnośnie reklamowania. Część z Was może się orientuje, że na blogu firmowym prowadzimy ankiety dla osób które mają swój salon, lub planują go otworzyć. Często okazuje się, że osoby zainteresowane tym biznesem, albo już w nim pracujące nie zdają sobie sprawy z roli reklamy. Poza tym sprawy nie ułatwia to, jak postrzegane jest słowo reklama: kojarzy się wielu właścicielom oczywiście ze znacznymi wydatkami. Proponuję więc wątek, w którym dyskutować będziemy o tańszych sposobach na pokazanie światu, że oto nasz salon już działa i zaprasza wszystkich chętnych do skorzystania z oferty.

    W bardzo dużym skrócie, już otwierając salon warto pomyśleć o:

    • ulotkach i plakatach
    • stronie internetowej lub blogu
    • reklamie w katalogach branżowych
    • ogłoszeniu na stronie lokalnej miasta
    • zorganizowaniu niewielkiej imprezy inauguracyjnej
    • budowaniu bazy potencjalnych klientów
    • karcie stałego klienta i programie lojalnościowym

    Ulotki i plakaty - wydrukowanie 2000 ulotek może kosztować ok. 100zł. Przydałoby się zatrudnić kogoś do ich roznoszenia, ale jeśli chcemy zaoszczędzić to oczywiście zorganizujemy coś takiego we własnym zakresie. Może nawet będzie lepiej, bo komu jeśli nie nam samym zależy, żeby te ulotki trafiły do rąk zainteresowanych osób. Dbamy więc o to, by ulotki zostały rozdane w ruchliwych miejscach, gdzie łatwo spotkać osoby zainteresowane pielęgnacją, które stać na wizytę w salonie. Dużo takich osób możemy znaleźć w centrum, przed galeriami, bankami, etc. Fajnie, gdy możemy zostawić ulotki np. w zaprzyjaźnionym zakładzie fryzjerskim, klubie fitness, czy drogerii. Ulotka musi być atrakcyjna wizualnie, jak i pod względem treści, dlatego warto wyposażyć ją w kupon rabatowy na wybrany zabieg. Wówczas zwiększamy zainteresowanie klienta ulotką i łatwiej jest mierzyć skuteczność tej metody. Plakaty dobrze by było wywiesić na witrynie, jak i na witrynach zaprzyjaźnionych sklepów i punktów usługowych.

    Strona www lub blog - Projekt strony www może być dość drogi, ale już założenie bloga jest dziecinnie proste i darmowe, a na nim również możemy opowiedzieć o salonie, promocjach, założyć galerię salonu i prowadzić dialog z potencjalnymi klientkami. Blogi mają tę zaletę, że są bardzo lubiane przez wyszukiarkę google, nadając stronie adekwatny adres i tytuł możemy zatem zwiększyć swoje szanse na odnalezienie naszej oferty przez klienta. Niezależnie od tego czy decydujemy się na stronę, czy bloga, ważna jest estetyka. Czyli delikatne, stonowane kolory, wyraźna czcionka, przejrzysty szablon - żadnych agresywnych, intensywnych kolorów, czy męczących czcionek. Ważna jest też galeria, więc jeśli nasz salon jest bardzo estetyczny to warto pokazać to na blogu. Wielu ludzi to wzrokowcy, gdy widzą coś ładnego to szybciej się tym zainteresują niż wówczas gdy oglądają stronę zrobioną bez wyczucia, ze zdjęciami rodem z salonu sprzed X lat, gdy jeszcze nie było takiej konkurencji.

    Reklama w katalogach branżowych - wielu klientów właśnie w ten sposób szuka interesujących ich usług w danym mieście. Część katalogów oferuje darmowe wpisy, więc warto to wykorzystać i umieścić w nich wizytówkę swojego salonu.

    Ogłoszenie na stronie www miasta - jeśli istnieje taka możliwość, jest to bardzo atrakcyjne miejsce pod reklamę, bo czytelnicy takiej strony to osoby z naszych okolic, a więc potencjalni klienci. Jeśli ogłoszenie kosztuje nawet parę złotych, warto je wykupić - to jedno z tych miejsc, gdzie info o salonie koniecznie powinno się pojawić.

    Organizacja imprezy inauguracyjnej - jeśli chcemy narobić wokół salonu trochę szumu, to warto reklamować otwarcie właśnie imprezą powitalną, z zabiegami pokazowymi, próbkami i darmowym doradztwem. Zawsze przyjdzie trochę osób, część może zapisze się na wizytę. Spotkanie możemy relamować na ulotkach, plakatach, stronie, czy blogu, warto napisać na forum miasta no i oczywiście puścić informację do ludzi - niech znajomi mówią znajomym, a co.

    Baza potencjalnych klientów - może być dla nas ważna później, gdy już rozkręcimy salon. Fajnie jest mieć namiary na osoby potencjalnie zainteresowane i wysyłanie im ofert specjalnych, informacji o promocjach, aby podtrzymywać ich zainteresowanie salonem. Dobrym sposobem jest wysyłanie smsów, albo newsletter na stronie. W pierwszym przypadku prosimy zainteresowane osoby o nr telefonu, pytając, czy chcą otrzymywać takie informacje, w drugim informujemy o możliwości zapisania się na darmowe informacje o ciekawych ofertach.

    Karta stałego klienta i program lojalnościowy - czyli coś, co w pewnym stopniu będzie zapobiegać odchodzeniu naszych klientów do konkurencji. Karta powinna upoważniać do atrakcyjnych zniżek na wszystkie, lub na wybrane zabiegi - a najlepiej na jedno i drugie, np. 5% na wszystkie i 10% na 2 wybrane. Program lojalnościowy mógłby natomiast umożliwiać dodatkowe zniżki lub gratisy osobom, które do odwiedzenia salonu zachęcą koleżanki. Oczywiście całość zniżki nie powinna przekraczać ustalonego pułapu, żeby potem nie okazało się, że niektórym świadczymy zabiegi za darmo

    To tyle, zapraszam do dyskusji na temat Waszych sposobów na reklamowanie salonu. Mam nadzieję, że te informacje się Wam przydadzą.
    www.mojsalon.pl - blog o biznesie kosmetycznym
    www.eversun.com.pl - nasza strona firmowa

  7. #57
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    No i w końcu powstała ulotka ale tylko do reklamy w telewizji , bo jutro dopiero dostane projekt tych ulotek do roznoszenia.
    Dziękuje Wam dziewczyny za pomoc i fachowe porady
    Załącznik 10405
    SZCZĘŚLIWA

  8. #58
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    super a jak to do telewizji?

  9. #59

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    eno Chanti nie pogadasz super wyszła
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  10. #60
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Dziękuje, to telewizja regionalna DANCO ale zawsze coś
    SZCZĘŚLIWA

  11. #61
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Twój paznokciowy kącik

    ja wstawiam zdjęcie moich ulotek


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  12. #62
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Podoba mi się tło i zdjęcia paznokci, wyrzuciłabym zwrot "takie jak" i poprawiła na "HENNĘ brwi i rzęs"

  13. #63
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    ulotka super się prezentuje, ale są błędy interpunkcyjne kochana
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  14. #64
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    wiem ze są błędy bo to tylko projekt... już wszystko poprawiłam ale nie mam kiedy zdjęcia zrobić


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  15. #65
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    poznań
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    a mi zrobili ulotkę odrazu w drukarni place 260 zł za 5 tys sztuk ale ciagle dostaje oferte z vistaprint tam mozna samemu sobie zaprojektowac praktycznie wszystko mialam od nich wizytowki i byly ok ceny tez maja calkiem niezle strona to chyba www.vistaprint.pl

  16. #66
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    u mnie w drukarniach ulotki to koszy ok 399zl za 5 tys. + 99zl za projekt...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  17. #67
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wałbrzych
    Postów
    14

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Wiadomo można sammu zrobić takie ulotki, ale to nie wygląda profejonalnie i klient może się zrazić, że będziemy oszczędzały na produktach itd.
    Ja zamierzam na allegro zamówić. Też zrobie troche sama, aby gdzieś po mieście porozrzucac w dużych ilościahc, bo jest taniej i nie musi być nic specjalnego.
    Ale tak to będe reklamowa się ulotkami profesjonalnmi.
    Lider Sprzedaży AVON! Zapraszam!
    Zaczynam przygodę z paznokciami! Trzymać kciuki

  18. #68
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    ja zrobiłam takie ulotki w drukarni zapłaciłam ok 600 zł, zaniosłam na pocztę, zapłaciłam, żeby listonosze roznieśli kolejne 200 zł, i... nikt ulotki nie dostał, a poczta twierdzi,że je rozniosła, i co wy na to





  19. #69
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    dlatego ja bym sie bala dac poczcie... wiadomo kase wezmą i to wszystko...
    a masz zdjecie jakieś swoich ulotek


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  20. #70
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Cytat Napisał paznokietek1000 Zobacz post
    ja zrobiłam takie ulotki w drukarni zapłaciłam ok 600 zł, zaniosłam na pocztę, zapłaciłam, żeby listonosze roznieśli kolejne 200 zł, i... nikt ulotki nie dostał, a poczta twierdzi,że je rozniosła, i co wy na to
    ja napisze krótko


    STAN-DAR-DO-WO wcale nie jestem zdziwiona ze tak sie stało. umiesz liczyc to licz na siebie, juz cos o tym wiem

  21. #71
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    bo jest tak, że nie wolno zostawiać ulotek na klatkach (przynajmniej u mnie) i jeżeli tak zrobili to dozorca od razu sprzątnął na bank. (o ile w ogóle rzeczywiście roznieśli)

  22. #72
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    no ale przecież do skrzynek można wrzucić..


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  23. #73
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 950

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    to chyba zależy od poczty, u mnie listonosz nie roznosi ulotek, bo mamy takie skrzynki których on nie może otowrzyć i nie chce mu sie chyba po kolei przez to okienko. a te gowniarze co chodzą z ulotkami czesto sa przeganiani. w kazdym razie tak jest u mnie, ale każda poczta inna

  24. #74
    No to..wpadłam Avatar nadya188
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kamienna góra
    Postów
    220

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Kiedyś robiłam ulotki na próbę tak samo kalendarze wizytówki....
    Są programy do tego. A jeśli nie mamy programu wystarczy zrobić wszystko w Wordzie. Kartkę A4 dzielimy na trzy albo cztery części. Na stronie pierwszej czyli powitalnej powinno się mieścić miejsce pracy, adres telefon.
    Na drugiej opisy czyli np dlaczego właśnie u was powinny być wykonywane usługi. Czym się specjalizujecie itp. Na końcu powinien być cennik z usługami.....no i zostaje tylko drukuj. Ulotka pewnie ma być twarda na śliskim papierze. Polecam drukarkę do zdjęć. Jeśli chcecie już bardziej ekstra fajnie to wystarczy za laminować ulotkę(ale tego nie polecam szkoda pieniędzy i czasu). Tak samo robi się z wizytówką. Tylko że wizytówki już powinny być za laminowane
    W programach biurowych powinny być do tego programiki jak też np. przerobienie zdjęcia w puzzle etc.
    Mam nadzieję, że chociaż troszkę pomogłam.....

    Powiem szczerze, że osobiście wolałabym sama zrobić ulotkę niż kupować. Najbardziej oko cieszy, gdy już jest gotowa

    ---------- Dodano o godzinie 13:28 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:24 ----------

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    ja wstawiam zdjęcie moich ulotek
    o dziewczyny nie widziałam tego wcześniej. Bardzo ładna ulotka
    Dla mnie trochę za różowa, ale kolor pasuje właśnie do stylizacji paznokci....przynajmniej od razu rzuca się w oczy a ciekawość sprawia, iż laski na bank przeczytają choćby nagłówek.
    To jest inna wersja ulotki niż ja podałam, ale też może być. Prosta zwięzła i na temat

  25. #75
    Rozkręcanko Avatar izabelats
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Cytat Napisał zizia Zobacz post
    RATUNKU Dziewczyny pomóżcie. Muszę zrobić sobie ulotki o robieniu pazurków i nie wiem kompletnie jak się do tego zabrać. mój mózg się wypalił. może wy macie jakieś pomysły. ratujcie.
    Fajny i łatwy program do obróbki zdjęć. Może przyda sie do zrobienia ulotki.
    Photoscape 3.4 PL - Download - INSTALKI.pl

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •