Strona 4 z 13 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 325

Temat: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

  1. #76
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    ja do zrobienia ulotki polecam gimpa sama w tym programie robilam ... co prawda mam czarno biale bo kserowalam ale chyba oko przyciagaja bo baby dzwonia

  2. #77
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    a wstaw tu Basiu swoją ulotke


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  3. #78
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    a wstaw tu Basiu swoją ulotke

    eh wlasnie w tym problem ze jest w jakims dziwnym formacie bo robione w tym gimpie i sie nie da wstawic na wzorki no chyba ze ktos umie i mi powie jak ( na PW )

  4. #79
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    wyslij mi na maila ja wstawie
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  5. #80
    Molestantka klawiatury ban
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 886

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    no właśnie muszę się Ani przypomnieć. bo miała mi zrobić ulotkę i zapomniała

  6. #81
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Cytat Napisał milenka_olsztyn Zobacz post
    wyslij mi na maila ja wstawie
    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    milenko juz poslalam

  7. #82
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    to wstawiam ulotke Basi


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  8. #83
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    ło jasna d*** zle napisałam swarovski'ego

  9. #84
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Bardzo rzuca się w oczy brak polskich liter w wybranej czcionce, podoba mi się tło, uwielbiam takie wzory.
    Brakuje mi Twojego imienia, jakiejś personalizacji. Nigdy "i" nie zostawiamy na końcu akapitu...

  10. #85
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    no fakt jest kilka niedociągnięc ale juz przy kolejnej poprawie bledziory

  11. #86
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Hej
    a Moja ulotka wygląda tak
    Jutro ide drukować I rozwieszę parę
    Jak wam się podobają? Wszystko mojego autorstwa;*
    Oprócz tekstu na drugiej wersji Milenka Olsztyn mam nadzieję, że się nie pogniewasz?:>

    I na końcu mój cennik Jak wam się podobają?
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  12. #87
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Bardzo fajne, szczególnie cennik przypadł mi do gustu.

  13. #88
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    pewnie że się nie pogniewam ale powiem ci że ceny to ty masz niziutkie strasznie...


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  14. #89
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    ulotka super, ale faktycznie ceny niskie





  15. #90
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    ulotka bardzo fajna, chociaż dałabym zamiast "oraz niskie ceny" ..metodą żelową w bardzo atrakcyjnych cenach. ale polonistką nie jestem a ceny fakt, baardzo niskie, zarabiasz w ogole z takimi cenami?

  16. #91
    Nałogowiec Avatar bestilka007
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Leszno Górne/ Szprotawa
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    mi tez sie zdaje ze ceny niziutkie a ulotki dziewczyny supereczek moze cos podpatrze
    no to zaczynamy

  17. #92
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    bestilka jasne podpratruj ;*

    Zarabiac..? ech.. jak ja mam 1 albo 2 dziewczyny na 2 miesiace:/
    Tez nie moge dac cen np 70 zł bo 1 nie mam certyfikatu (nie przyjda bo wola kosmetyczki w salonie bo maja certyfikaty) 2. nikt nie przyjdzie, na poczatku bralam 20-25zł, podniosalam na 40zł to juz byl problem ze 20-15 zł wiecej... juz marudziły. Wiec nie wiem czy nie strace jeszcze tych dziewczyn co do mnie teraz chodzą raz na miesiac albo 2( wyobraźcie sobie ze przed balem (bo mam w styczniu bal osiemnastolatków) mam tyko 3 dziewczyny na paznokcie! przeciez to jest horor!(
    asiu dobry pomysł z tą zmianą tego Jak bede w domu to zmienie:d po szkole lece od razu to zmienic, zgrywam na prndrive'a i lece drukować) Dziękuje za pomoc

    A jak chcecie cennik to wam moge zrobic;p powiedzcie jaka kolorystyka, podajcie dokladnie co ma byc napisane i jak (np ze chcecie to co na moim cenniku tylko inne ceny, albo inna kolejnosc itd ) wysle wam, wy se skoczycie wydrukowac i bedzie gitara xD
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  18. #93
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    eh no najgorzej z takim podnoszeniem cen potem jest, na 100% trochę klientek odejdzie z tym nic się nie da zrobić niestety.
    może dopisz że masz jakieś bajery? nie wiem, masaż dłoni, czy coś w tym stylu. albo przy zrobieniu paznokci świątecznych pedi gratis czy coś tam innego, może jak tak dopiszesz to przyjdą

  19. #94
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Cytat Napisał pomijacz Zobacz post
    Zarabiac..? ech.. jak ja mam 1 albo 2 dziewczyny na 2 miesiace:/
    (...) Wiec nie wiem czy nie strace jeszcze tych dziewczyn co do mnie teraz chodzą raz na miesiac albo 2( wyobraźcie sobie ze przed balem (bo mam w styczniu bal osiemnastolatków) mam tyko 3 dziewczyny na paznokcie! przeciez to jest horor!(...)
    nie martw sie ja mam wypełnione 24 karty stałego klienta z czego 3 to sa stałe klientki, a reszta przyszla okazjonalnie... jedna na wesele inna na ślub tzrecia na komunie, i tak mogłaby wymieniać...

    a co do świąt, sylwestra i studniówek to dzwoniła tylko 1osoba mimo że porozwieszałam ulotki na całym zawierciu gdzie sie dało i w okolicach... na tyle ogłoszeń co wywiesiłam liczyłam na 10 klientek, a tu dupa

    ---------- Dodano o godzinie 15:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:18 ----------

    a co do podnoszenia cen to ailam pisać ale zapomniałam... ja też na początku brałam 40 zł bo sie uczyłam, ale jak dzwignęłam to 2dziweeczyy zrezygnowały, zostały tylko te bidne 3 wierne, bo widzą że się staram i maja pewniośc i nie chcą eksperymentowac gdzie indziej... więc jesli doceniają to co robisz to nie powinny odejsc- chyba że są natury "gdzieś indziej dużo gorzej, ale za to taniej "

  20. #95
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    u mnie jest dużo takich, robią sobie szpice za 50zł już z ozdobami itp, a krzywe.. jak .... aj szkoda gadać.... ale woli zrobić taniej.

    ja chyba zrobię tak, że do świątecznych odnowa sylwestrowa za pół ceny bo: po świątecznych przed sylwestrem mało kto przyjdzie 2) będzie mało do robienia na pazurkach zapewne po tak krótkim czasie 3) jest szansa że dziewczyny się wkręcą. ew. zamienię tą sylwestrową na odnowę frenczową/zdjęcie z mani przed pracą, na 2 sty czy tam któregoś.

    bo u mnie 2 sie zapowiedziały że będą, ale coś nie dzwonią


    chyba offtopa zrobiłam.... dalszy wątek na temat klientek toczymy tu: http://forum.wzorki.info/stylistki-k...lientki-5.html

  21. #96
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Cytat Napisał pomijacz Zobacz post
    bestilka jasne podpratruj ;*

    Zarabiac..? ech.. jak ja mam 1 albo 2 dziewczyny na 2 miesiace:/
    Tez nie moge dac cen np 70 zł bo 1 nie mam certyfikatu (nie przyjda bo wola kosmetyczki w salonie bo maja certyfikaty) 2. nikt nie przyjdzie, na poczatku bralam 20-25zł, podniosalam na 40zł to juz byl problem ze 20-15 zł wiecej... juz marudziły. Wiec nie wiem czy nie strace jeszcze tych dziewczyn co do mnie teraz chodzą raz na miesiac albo 2( wyobraźcie sobie ze przed balem (bo mam w styczniu bal osiemnastolatków) mam tyko 3 dziewczyny na paznokcie! przeciez to jest horor!(
    asiu dobry pomysł z tą zmianą tego Jak bede w domu to zmienie:d po szkole lece od razu to zmienic, zgrywam na prndrive'a i lece drukować) Dziękuje za pomoc

    Można zrobić tak, że np starym klientkom podnosisz cenę minimalnie albo wcale za to, że są stałymi klientkami a większą opłatę pobierasz dopiero o tych nowych. I na ulotce napisać coś o rabatach, że za 3 razem pazurki 50% taniej albo coś w tym stylu...może to przyciągnie klientów.

    Ja mam ten problem, że nawet dużo koleżanek pyta sie mnie czy in zrobie pazurki tylko ja sie strasznie boje, że nie będą sie trzymały albo coś będzie nie tak i mam tak, że od razu bym chciała robić perfekcyjne pazurki, żeby wszyscy byli zadowoleni i nawet jeśli komuś się podobają ja zawsze znajdę jakiś błąd i coś co mi się nie podoba.
    I wszyscy mnie katują żebym robiła ale chyba jestem za mało pewna siebie i nie chce skakać od razu na głęboką wodę...

  22. #97
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    miminko rób pazury spokojnie po prostu powiedz im żeby za te 2 tyg koniecznie przyszły na uzupełnienie

    pomijacz druknęłaś ulotkę?

  23. #98
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    Cytat Napisał miminka Zobacz post
    (...)
    Ja mam ten problem, że nawet dużo koleżanek pyta sie mnie czy in zrobie pazurki tylko ja sie strasznie boje,(...)
    I wszyscy mnie katują żebym robiła ale chyba jestem za mało pewna siebie i nie chce skakać od razu na głęboką wodę...
    i powiem ci kochana że głupia jestes ze odmawiasz ja tez bardzo dużej ilości dziewczyn odmawiałam bo obawiałam sie tego samego co ty, ze sie trzymać nie będa, ze odpadną, że obgryza czy co tam jeszcze...

    tyle klientek sama sobie "odepchnelam", a teraz jak wiem że robie lepiej i mogę "wyjsc z tym na ulice" to mam mało klientek...

    jak chca przyjsc to niech przyjdą, i jak asia pislała niech po 2 tyg przyjdą na uzupelnienie, ty będziesz na nich cwiczyć a one bedą adowolone ze je przyjełaś... jak sie bardziej wprawisz oi poczujesz ze ceny trzeba dzwignąc to stopniowo dźwigaj...

    nie trać okazji jak interes sam sie w ręce pcha

  24. #99
    Nie spamuj bo strzelam :) Avatar aga
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    okolice Lublina
    Postów
    4 177

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    dzięki chyba muszę się poważnie nad tym zastanowić

  25. #100
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Ulotka-pomocy

    no raczej, a nawet bym powiedziała że nie ma się nad czym zastanawiać śliczne pazureczki robisz, niema co tracić szans, szczególnie że im więcej dłoni, różnorodność, tym dla ciebie lepiej bo się lepiej nauczysz

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •