Strona 6 z 13 PierwszyPierwszy ... 2345678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 325

Temat: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

  1. #126
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: co powinna mieć strona internetowa salonu?

    super -kochane jestescie-

  2. #127
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: co powinna mieć strona internetowa salonu?

    a masz juz strone? jesli masz to wrzucaj, zaraz coś pkombinujemy

  3. #128
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: co powinna mieć strona internetowa salonu?

    własnie jest w trakcie tworzenia ... projekt bede miała po weeku majowym

    chciała bym jednak aby była w kolorystyce fiotetu z rózem bo tak mam salon użadzony i wizytówki wiec chciałam utrzymać ten kolorek

  4. #129
    No to..wpadłam Avatar akinorew1989
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Sosnowiec
    Postów
    127

    Domyślnie Odp: co powinna mieć strona internetowa salonu?

    dobry pomysł
    czekamy aż się pochwalisz!

  5. #130
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: co powinna mieć strona internetowa salonu?

    strona firmy gdzie pracuję ALABASTER spa Centrum Estetyki Ciała Żary, lubuskie, Polska

    jest tam taki fajny spacer multimedialny... ale zeby zrobic sobie taki spacer trzeba kupe kasy wywalić bo to sa zdjęcia robione tzw. rybim okiem czyli taka smieszna rozciągnieta metodą

    ale jest na niej pare pomyslow moze sie przydadzą tyle ze to typowa kosmetyka nie pazury
    jak to podlega pod reklamę to prosze to wywalić z postow bo i tak mi sie tam zle pracowalo wiec za chiny ludowe nie mam zamiaru ich reklamowac ale pomyslalam ze moze stronka pomoze komuś w organizacji własnej

  6. #131
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Mysłowice
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: co powinna mieć strona internetowa salonu?

    dzieki ....wasze info napewno mi sie przyda

  7. #132
    Nałogowiec Avatar jOotka
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    za Tobą.
    Postów
    474

    Domyślnie Odp: co powinna mieć strona internetowa salonu?

    Uważa m, z emusi rzucac się w oczy , być prosta w obsłudze i pozwolić początkującym się 'rozwinąć' [możesz załączyć filmiki, jak stylizować paznokcie taką i taką metodą, akie zdobienia itd.] Muszi być przedze wszytkim kontakt, a jeśli chcesz powiedzieć, gdzie mas zswoją siedzibę [salon] to również miejsce firmy itp

  8. #133
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: co powinna mieć strona internetowa salonu?

    Moim zdaniem powinna być prosta - krótkie informacje, ale przekazane wyczerpująco, aby nie trzeba było dużo czytać.
    Cennik poszczególnych usług.
    Przykładowe zdobienia w galerii.
    PROMOCJE na pierwszej stronie, to jest ważne, przyciąga uwagę.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  9. #134
    Rozkręcanko Avatar anka85
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: Reklamowanie salonu kosmetycznego

    a oprocz strony i ulotek to w jaki sposob reklamujecie swoj salon / swoje uslugi ? macie jakies ciekawe promocje rabaty dla klientek zeby je zachecic do waszych uslug ?

  10. #135
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Jak zareklamować nasz salon kosmetyczny

    Świetne ulotki dziewczyny !
    Ja za parę miesięcy pokaże wam ulotki i wizytówki zaprojektowane przez moją przyjaciółkę (uczącą się na grafika komputerowego)
    laska jest świetna, ma mega smykałkę do tego
    Najlepsza reklama to ulotki poroznoszone w okolicach swojego miejsca pracy ( i nie tylko) , wizytówki , internet i oczywiście nigdy niezawodna 'poczta pantoflana' ! No i oczywiście jakiś plakat , lub cokolwiek przyczepione przy wejściu do salonu w którym wynajmujemy miejsce , jeśli nie jest to nasz osobisty , żeby przechodzący klient widział, że w tym miejscu takie usługi są świadczone

  11. #136
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Purmerend (Holandia)
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jak zareklamować nasz salon kosmetyczny

    Witam Wszystkich serdecznie!
    Przypadkowo znalazlam wasze forum i nieziemsko sié z tego cieszé
    Jestem leciutko zdesperowana...Miszkam w Holandii, niedawno zrobilam kursy na stylizacjé paznokci i chcialam otworzyc sobie swój salonik u kolezanki w salonie fryzjerskim...ale, po przeliczeniu wszystkiego doszlam do wniosku,ze biznes zupelnie mi sié nie oplaci...musialabym codziennie dojezdzac 120km do pracy, zalozyc firmé,wynajac ksiégowego....uuuu....zbyt duzo koztów,wiéc zrezygnowalam i postanowilam na poczátek robic paznokcie znajomym...sásiadkom...i innym z mojej miejscowosci...
    Ale....mam straszná trudnosc ze zrobieniem ulotek reklamowych
    Chcialabym takie nie za duze, z ladnym zdjéciem...cos jak réka z frenchem i kwiatem...,napisac malutá oferté z cennikiem,zeby przyciágnélo uwagé...
    Nie mam pojécia jak to zrobic
    Nie chcé tez wydawac ogromnej sumy pieniédzy bo 1000 ulotek to za malo Chcialabym po sklepach poroznosic, powrzucac do skrzynek pocztowych...
    Czy ktos pomóglby mi zrobic projektSciágnélam program Corel,ale do latwych to on nie nalezy
    Pomózcie, proszé....

  12. #137
    Rozkręcanko Avatar mikusia08
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Poznan/okolice
    Postów
    73

    Domyślnie Odp: Jak zareklamować nasz salon kosmetyczny

    Dziewczyny jaki problem?!?! ja nie widze zadnego!
    Porobcie dobrej jakosci zdjecia waszych prac ( chyba nie chcecie na ulotkach miec cudzych) i w takim programie jak np Corel mozecie zrobic wszytsko.... co macie napisac w takich ulotkach hm no coz chyba wiecie co oferujecie klientce troszke mozna odpatrzec ,od innych poszukac w internecie jest tego duzo.... gotowy projekt zaniesc do punktu ksero jakiegos ktory oferuje wydruk na roznych papierach i gotowe glowa do gory! a chyba bardziej bedziecie dumne z czegos co same zrobicie niz ktos z agencji reklamowej i to za duze pieniazki... ja wlasnie chce nad dniach nowe wizytowki i plakacik o makijaadszach robic

  13. #138
    No to..wpadłam Avatar xCombination
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Sopot
    Postów
    185

    Domyślnie Odp: Jak zareklamować nasz salon kosmetyczny

    Kima ja uważam że od Corela o niebo łatwiejszy jest Photoshop, np cs3 ale czego byś nie wybrała to jak wymyślisz sobie co chcesz stworzyć to w necie znajdziesz masę artykułów i filmików w stylu step by step.
    jak się chce to się potrafi!
    a jeśli się zupełnie nie potrafi to mogę coś pokombinować jak mi prześlesz materiały ;D

  14. #139
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Wizytówki

    Dziewczyny, może znacie jakieś firmy, które zajmują się drukowaniem wizytówek? Ja jak na razie znam tylko Vistaprint, bo raz na jakiś czas dostaję maile z ofertą promocyjną. Wpisujcie tu znane Wam firmy i powiedzcie coś na ich temat.
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  15. #140
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: Wizytówki

    Askar, kazda firma zajmuja sie poligrafia, robi roznego rodzaju reklamy na wizytowkach, plakatach, naklejkach itp.
    Na Allegro tez znajdziesz, jak wpiszesz w necie haslo: firma poligraficzna, Twoje wojewodztwo, to tez znajdziesz
    Ja ostatnio drukowalam male naklejki w All Service w Zielonej Gorze i bylo wszystko elegancko. Pan, z ktorym pisalam nawet pomogl mi poprawic plik bo jakies czcionki nie dzialaly, projekt dalam wlasny i zadnych problemow z przyjeciem
    Przesylka byla w ciagu jednego dnia
    Agnieszka

  16. #141

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Pokażę Wam laseczki moje ulotki.
    Dużo klientek trafiło do mnie właśnie z tych ulotek.
    Poza tym mam też stronkę internetową, która jest ciągle urozmaicana... www.studioestetica-gd.pl

  17. #142
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    1

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    witam, jestem tutaj nowa i mam bardzo duzy problem!
    w polowie wrzesnia otwarlam maly salonik w duzym miescie, niby punkt dobry, nie daleko centrum z sklepami, kawiarniami, ok 5min pieszo, darmowy parking przed budynkiem, na ktorym zawszy znajdzie sie miejsce. jezeli chodzi o reklame to zainwestowalam w baner przed wejsciem , strone inter. no i oczywiscie w ulotki. juz przechodze do sedna. ulotki rozdawalam w centrum z doczepionym bonem o watrosci 30zl na dowolna usluge odzew na 200bonow 1 osoba, pozniej zrobilam promcje na darmowy manicure byle tylko sciagnac tu ludzi to w ogole nie chcieli brac tych ulotek dadam ze malo jest osob ktore przechodza to wstapia, jest maly ruch pieszych ale za to duzo osob przejezdza (nie daleko jest droga szybkiego ruchu). prosze dajcie mi jakies pomysly, bo juz nie wiem co wymyslic skoro za darmo nie chca przyjsc?! dodam, ze nie mam juz za duzych funduszy, z racji braku klientow, a stalych oplat. pomocy

  18. #143
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Witam

    Nie wiem czy moje rady okażą się pomocne ale z tego co napisałaś to poza dużym nakładem pracy , kasy , czasu i woli walki nie udało się Ci osiągnąć zbyt wiele w kwestii promowania swojego salonu i biznesu. Na tyle na ile poznałam mechanizmy rozwoju i promocji podczas mojej przygody z reklama to:


    1. Jeśli chodzi o bony (30zł lub darmówki) to rozdawanie je obcym ludziom w biegu na ulicy nie ma sensu. Ja osobiście po za litowaniem sie nad osobami które rozdają materiały reklamowe ( nie staram się nikogo obrazić praca to praca- chodzi mi o to że muszą stać dopóki nie oddadzą ostatniej ulotki) to biorę je ale nigdy nie czytam- zaraz lądują w koszu. Do czego zmierzam...
    Materiały rozprowadzane w ten sposób maja rację bytu jeśli osoby które je otrzymuja sa w tak zwanej grupie odbiorców i maja czas na nie zerknąć.
    Taki przykład: podziemne przejścia .... pośpiech, brak oddechu- określony kierunek w którym udaje się osoba. Nie ma opcji żeby się ktoś skupił na tym że wręczasz mu ulotkę.
    Ale weź taką samą ulotkę z fajna stylizacją rozdaj np na przewie w kawiarni na uczelni wśród grupy najbardziej zainteresowanej... a poczekaj na odzew.
    Tym samym przygotowana elegancka wersja tej samej ulotki na pedicure i manicure męski, masaż, depilacje hmm
    Ps nie pisze o prostytucji... może przynieść Ci również inną grupe klientów
    Natomiast gratyfikacje typu darmówki lub 50% off czy inne w pierwszej kolejności ofiaruj osobie na której już zarabiasz.
    Taki przykład:
    Pani Stenia przychodzi do Ciebie regularnie... może nie zarabiasz na niej fortuny ale np w okresie świątecznym podaruj jej w maluteńkiej słodkiej papierowej torebeczce, przy okazji jej własnego zabiegu np mydełko w kształcie różyczki które może sobie włożyć do bielizny, lub kulki do kąpieli i BON NA USŁUGĘ ZA FREE. Jest duża szansa że mydełko weźmie dla siebie a na przykład BON na darmowy manicure da córce lub, znajomej .... a ta po Twojej profesjonalnej usłudze jak zacznie robic paznokcie- sama wiesz .... uzaleznia. Co więcej w dobie kryzysu Pani Stenia będzie miała prezent gwiazdkowy za free.

    2. Zamiast hiper wielkiej ilości ulotek porządne i ''design-erskie " wizytówki. W dwóch kategoriach jakościowych tanich i droższych. Drogie trzymasz dla dobrych i dających zarobić klientek. Klientek z wyższego poziomu dochodów dla których wydanie stówy czy dwóch nie ma znaczenia. Taka klientka dobrze obsłużona obdarzona taką wizytówką sprzeda bogatej koleżance kontakt do Ciebie.

    Tanią wersje wizytówek rozprowadzasz wśród klientek które( po dyskretnym wywiadzie ) przyznają sie że pracują w dużych firmach , biurach, sklepach itd.
    Prosisz je wtedy o pozostawienie ulotek w formie wizytówek lub mini folderów na parapetach, toaletach damskich, palarniach. Czyli tam gdzie baby zatrzymują sie na dłużej niż minute.


    Pogadaj z zaprzyjaźnioną cukierenką czy możesz zostawić ulotki przy kasie lub wizytówki. To samo drogeria i inne. Oklejaj mury na przystankach tam gdzie można gdzie widzisz że staja i czekają osoby.. np na tramwaj , autobus, przychodnie lekarskie. Teraz doceniasz nawet schorowana emerytkę która wyda 25 zł na usuniecie twardych odcisków.
    Prywatnie sama ocenisz co jest warte a co nie ale bez względu na Twój humor, moment cyklu... żaden klient nie może poczuć się żle... każdy klient jest wyjątkowy.

    ---------- Dodano o godzinie 16:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:36 ----------

    psychologia i chwyty hmmm może i nie moralne ale działa.

    Nie musisz lubić wszystkich klientek. Ale jesli podczas stylizacji klientka chce się wygadać i podzieli się z Tobą jakimś zmartwieniem... to po usłudze zapisz sobie To w Twoim magicznym kalendarzu. Jej imię , jaka była stylizacja aby następnym razem po jej telefonie w sprawie następnych stylizacji ja skojarzyć. Potem odśwież sobie pamięć... i podczas spotkania i miłej pogawędki zapytaj się jej o rozwiązanie jej zmartwienia... czy wszystko jest dobrze bo sie o nia martwiłaś. To zacieśni wasze relacje i sprawi że klientka poczuje sie wyjątkowo.
    Samopoczucie.- pamiętajcie.. światło dzienne. Warto zainwestować w żarówki energooszczędne produkujące dzienne światło.
    DAY LIGHT Zbliżamy sie wielkimi krokami do okresu wzmożonego zimna, krótszego dnia, mniejszego nasłonecznienia i nieuchronnych depresji, zmęczenia, niezadowolenia. Nie znam Baby która by nie cierpiała i nie czuła się gorzej w tym okresie. Tym co przeżywają zimę z bananem na twarzy - ZAZDROSZCZE
    Polecam muzyke relaksacyjna- TAI CHI, dzwieki morza.... oraz aromatoterapie i koloroterapie. Klientka zawitawszy do Waszego salonu powinna mniec wrażenie że z zimnego dworu i ze świata jej prywatnych spraw wchodzi do cieplutkiego przytulnego miejsca które po trudach dnia codziennego pomoże jej sie odprężyć i na chwilke zapomnieć o codzienności i problemach. Pamiętam sytuację gdy sama wykończona długim dniem pracy, zmarznieta i głodna poszłam na umówiony zabieg i solarium. Była tam Pani która zazwyczaj mnie obsługiwała i jeszcze druga - pewnie klientka. zanim mnie spostrzegły to minęło kilka długich chwil - bo były tak zajęte plotkowaniem. Gdy położyłam się na łóżku Pani włączyła mi bardzo głośną muzykę techno. Wierzcie mi... miałam ochotę uciec stamtąd. Czułam sie poprostu źle. I ten łomot. Zmieniłam salon i do momentu gdy mieszkałam w Polsce ... witana byłam serdecznie z usmiechem. Poczęstowana kawą i pączkiem. Nawet jesli musiałam poczekać ... miałam gazetkę i mogłam sie wyciszyć. A sam serwis był na najwyższym poziomie. Do tej pory chociaz mieszkam od 5 lat za granica polecam to miejsce.

    To wszystko składa się na odbiór naszego salonu, naszej obsługi... etc


    Troszke sie rozpisałam.. To na co bym jeszcze zwróciła uwagę to lokalizacja ... czasem wybierze sie miejsce tzw nie po drodze.
    Pomyśl o tym. Ja ma tak z Carefourem. Wolę jechać pół miasta do reala niz co carefoura który jest zaledwie 3 przystanki ode mnie. Pozdrawiam

    ---------- Dodano o godzinie 16:27 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:14 ----------

    Ps jeszcze jeden pomysł.
    Nie wiem czy usługi które polecasz to tylko pazurki ale jesli nie to pomyśl nad folderem ślubnym. Servis tzw do domu. Coraz bardziej modnym staje się zapraszanie stylistki do domu która robi generalke ( włosy, make -up,paznokcie- a nawet jest na tak zwanym emergency w przypadku awarii slubnych) Wtedy jeśli np Wasza stała klientka bierze ślub- to was najpierw zapyta ile bierzecie np na taki servis w domu przed samą uroczystością) Nikomu nie chce sie biegać przez cała sobotę przed ślubem po mieście od fryzjera osoby która wykona makijaż i do stylistki. Przez taki dzień można zarobić nawet do 2000 zł.\
    To samo komunie, babskie wieczorki ...
    Ostatnio edytowane przez syrena16 ; 11-10-2011 o 16:49
    "Wczoraj- to historia
    Jutro - to tajemnica
    Dziś to dar od losu....."

  19. #144
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    a ja mysle nad jakas wizytówką. nie wiem dziewczyny sama . macie wizytówki te które pracuja w domu? czy mi sie to oplaca czy wogole robic je?

  20. #145
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Na początek zrób sobie kilka sama, swój projekt, swoja drukarka, (ja cięłam nożykiem do tapet) albo można wydrukować u fotografa lub w kafejce internetowej, tam potną gilotynką, zobaczysz jak przyniesie to efekt, to wtedy zamówisz sobie profesjonalne.


  21. #146
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    moje drogie wiem ze niektore z was zajmujecie sie takimi bajerami potrzebuje kogos kto mi stworzy logo i szablon do wizytowki i cennika ktos by byl chetny? oczywiscie za zapłatą prosze sie do mnie odzywać!

  22. #147
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    moje logo ulotki wizytówki, karty klienta zaprojektowane przez Alicję Alicja Sularz-Stolarczyk | Facebook

  23. #148
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Zyza, naprawdę śliczne
    Jednak, jak mówiłaś, nazwa Twojego salonu to Marizza a na dwóch pierwszych zdjęciach jest przez jedno "z" (nie żebym się czepiała )
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  24. #149

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Najważniejsze w promocji swojego biznesu, to uświadomienie sobie kim jest mój klient/odbiorca:
    - gdzie mieszka;
    - gdzie przebywa, przychodzi;
    - jak się z nim mogę kontaktować.


    Nie ma bowiem sensu rozdawać ulotek każdemu na ulicy, jak leci - bo też nie każdy będzie naszym klientem. Sam otrzymuję co chwilę ulotki, których nigdy nie wykorzystam. Biorę je tylko dlatego, że żal mi ludzi, którzy biegają między samochodami stojącymi w korku na skrzyżowaniu; ale żal mi też właścicieli, którzy miesiąc w miesiąc taką promocją wyrzucają w błoto swoje pieniądze.


    W przypadku drobnych usług kosmetycznych, klientami są kobiety, zamieszkujące okolice.
    O wiele skuteczniejsze będzie więc dotarcie do tych miejsc, gdzie te potencjalne klientki przychodzą - np. okoliczne sklepiki, salony fryzjerskie, gabinety lekarskie, apteki, etc. i zostawienie tam swoich ulotek/wizytówek lub umieszczenie baneru/plakatu. Jeśli będą zainteresowane - wezmą je.


    Po drugie - promocja w internecie.
    Do tego na prawdę nie trzeba pieniędzy, a mądre wykorzystanie tego medium może zdziałać cuda.
    Własna strona - można skorzystać z gotowego szablonu, ale ja polecam stworzenie własnego bloga. Najlepiej na darmowym blogspocie lub wordpressie. Wtedy taka strona jest interaktywna i żywa.
    Na blogu można też publikować swoje dokonania, porady, inspiracje, które połączone z ofertą salonu mogą skutecznie przyciągać klientki.
    Dobre jest też reklamowanie się w internecie - dawanie ogłoszeń i wizytówek.
    Wystarczą takie darmowe, np. w serwisie gumtree, olx, pf.pl, firmy.net. Polecam też stronę z lokalnymi usługami - Bliskausługa - wyszukiwarka i porównywarka usług. .


    No i najważniejsza rzecz.
    O wiele taniej jest zachować klienta, niż pozyskać nowego.
    Dlatego zawsze trzeba utrzymywać dobre relacje z dotychczasowymi klientkami. Ale żeby to robić, potrzebny jest kontakt do niej.
    Dlatego daj jej coś małego gratis, w zamian za podanie swojego maila. Będziesz mogła wtedy regularnie wysyłać do niej swoje nowe porady, filmiki lub inne wartościowe materiały ze swojego bloga. Otrzyma od Ciebie specjalną ofertę dla stałego klienta.
    Wszystko po to, że kiedy ona będzie potrzebowała skorzystać z usług kosmetyczki, pomyśli w pierwszej kolejności o Twoim salonie. Bo będziesz blisko niej.

    I kolejna rzecz.
    Stwórz jakiś program lojalnościowy. Tak żeby zachęcało jeszcze bardziej Twoje klientki do korzystanie z Twoich usług, a nie konkurencji. Np.:
    - dla stałych klientek 15% taniej;
    - jeśli wydasz tyle i tyle w ciągu 3 miesięcy, to dostaniesz jakąś usługę gratis;
    - co 6 usługa za darmo lub 70% taniej;
    - jeśli przyprowadzisz kolejną osobę, dostaniesz to i to.
    Można wymyślać dalej, ale najlepszym sposobem jest zapytanie się klientek, na czym im najbardziej zależy i danie im tego.


    Takie podejście do promocji jest o tyle dobre, że nie generuje kosztów, a skutecznie dociera do naszej grupy docelowej.


    A może macie jeszcze inne sposoby na skuteczną i tanią promocję lokalnych biznesów?

  25. #150
    Nałogowiec Avatar Evelina.J
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wojewodztwo kuj-pom
    Postów
    561

    Domyślnie Odp: Jak się zareklamować / ulotki / wizytówki

    Ja np zamówiłam 60 par kolczyków z wyprzedaży allegro za 19zl na prezenciki dla klientek. Różnie: nieraz dla klientki która jest pierwszy raz u mnie, nieraz ktora jest stała klientką. Panie zawsze robią ździwioną ale uśmiechniętą minę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •