Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 29 z 29

Temat: Spóźniające się klientki.

  1. #26
    Rozkręcanko Avatar Xylogic
    Zarejestrowany
    Jul 2014
    Postów
    34

    Domyślnie Odp: Spóźniające się klientki.

    I u mnie pojawiają się takie klientki. Denerwuje mnie to szalenie, wstyd mi gdy ktoś musi czekać.
    Następnym razem na spóźnienia powyżej 15 minut będę musiała chyba powiedzieć, że mi przykro i czas minął.
    Po takiej akcji klientki od was się nie poodwracały?

  2. #27
    No to..wpadłam Avatar Chantelle
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Postów
    112

    Domyślnie Odp: Spóźniające się klientki.

    U mnie podobnie dzisiaj spóźnienie było 1h. Zazwyczaj "wyrabiają się" do 0,5h

  3. #28
    Debiutantka Avatar Przemcik
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    6

    Domyślnie Odp: Spóźniające się klientki.

    Nie zawsze tak jest i nie zawsze powinno tak być, że klient to nasz pan, uważam. Trzeba klienta szanować, ale trzeba szanować też siebie i swój czas pracy. Jak nie będziemy siebie szanować, to inni na pewno tego nie zrobią. Ja nie czekam na klientkę, tylko biorę następną, a jak ta się spóźnia, to mówię, że kolejka już minęła... Tym sposobem naturalnej eliminacji mam pomału same punktualne kobiety, które szanują swój czas i czas innych.

  4. #29
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    May 2016
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: Spóźniające się klientki.

    Szczerze mówiąc to nie wiem skąd taka plaga spóźnialskich, bo mam wrażenie, że z rok temu było znacznie mniej takich osób. Moje kosmetyczki też mówią, że teraz to już jakaś norma. W dodatku wiele klientek wpada znacznie po swojej godzinie i są zdziwione, że kosmetyczka nie czeka na nie przy drzwiach z uśmiechem na ustach. Mi wprawdzie też kilka razy zdarzyło się spóźnić, bo były jakieś wielkie awarie, które paraliżowały pół miasta, ale wtedy dzwonię, przepraszam i informuję, o której będę albo, że przekładam wizytę i to cała filozofia. Wtedy i klientka i kosmetyczka mają jasną sytuację

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. nieświadome klientki...
    By Śnieżynka in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 451
    Ostatni post / autor: 13-09-2013, 15:23
  2. Odpowiedzi: 25
    Ostatni post / autor: 17-08-2009, 23:12

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •