Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Gdańsk zakup nieruchomości

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Gdańsk zakup nieruchomości

    Szukam obecnie dla siebie nieruchomości w Gdańsku, Lepsze będzie mieszkanie w centrum czy moze dom na przedmieściach? Ktoś moze kupował sobie cos ostatnio?

  2. #2
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Gdańsk zakup nieruchomości

    Mam i to i to. Weekendy, wakacje, święta - w domu, na codzień w mieszkaniu. I to i to ma zalety. Domu nie oddałabym za żadne skarby. W czasie pandemii byłam szczęśliwa, że mam dom. Plac zabaw obok mieszkania zamknięty, a w domu dzieci mają ogród i własny plac zabaw

    W Gdansku polecam Przymorze. Bardzo dobra dzielnica do zamieszkania. https://ogloszenia.trojmiasto.pl/nie...nsk/przymorze/ Ogłoszenia mieszkań sprawdzisz tutaj
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 07-04-2021 o 15:51

  3. #3
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Gdańsk zakup nieruchomości

    Jak musicie bądź chcecie szybko sprzedać swoją nieruchomość, to polecam kontaktować się z firmą, która oferuje skup nieruchomosci. Takie firmy mają w tym duże doświadczenie, bo od lat pracują na rynku nieruchomości. Z nimi najlepiej jest współpracować, bo inaczej aż tak szybko nie sprzedacie mieszkania. Myślę też, że w wielu przypadkach szybki skup nieruchomości to jedyna możliwość.

  4. #4
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Postów
    679

    Domyślnie Odp: Gdańsk zakup nieruchomości

    Według mnie inwestycja w nieruchomości w dzisiejszych czasach jak najbardziej się opłaca.

  5. #5
    No to..wpadłam Avatar Glue
    Zarejestrowany
    Aug 2012
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: Gdańsk zakup nieruchomości

    To prawda, zawsze warto inwestować w nieruchomości. A jeśli chodzi o Gdańsk to Przystań Letnica jest bardzo fajnym osiedlem zwłaszcza dla rodzin z dziećmi bo z osiedle jest bardzo blisko do plaży.

  6. #6

    Domyślnie Odp: Gdańsk zakup nieruchomości

    Zgadzam się z wypowiedzią powyżej, skup nieruchomości to często najkorzystniejsze rozwiązanie dla tych, którzy chcą szybko spieniężyć swoje mieszkanie, jednak rynek im na to nie pozwala. Czytałem o tym ostatnio na stronie https://walor-nieruchomosci.pl/ bo sam od dłuższego czasu zastanawiam się nad sprzedażą mojego lokalu. Jednak trzeba przyznać, że wymaga on gruntownego remontu co na pewno znacznie opóźniłoby sprzedaż i pochłonęło mnóstwo środków. Co myślicie o takiej opcji?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zakup nowego materaca
    By chanah in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 17-06-2022, 14:11
  2. Lampa UV - Zakup lampy UV (LED)
    By Kamis in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 788
    Ostatni post / autor: 05-07-2018, 09:01

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •