Pokaż wyniki 1 do 7 z 7

Temat: Czy malujecie paznokcie u stóp?

  1. #1
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Czy malujecie paznokcie u stóp?

    Jak w temacie. Czy dbacie o ich malowanie? Spotkałam się z opinią, ze kobieta która ich nie maluje nie jest zbyt zadbana.

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Odp: Czy malujecie paznokcie u stóp?

    Nieraz jest tak że mimo iż paznokcie są pomalowane to stopy są w uj zaniedbane Wiec to raczej nie reguła .
    Moim zdaniem najważniejsza jest odpowiednia pielęgnacja.

    Polecam kupić sobie odpowiedni krem z mocznikiem i za jego pomocą regularnie nawilżać stopy Dzieki temu skóra na stopach będzie miękka oraz nie doprowadzisz do jej rogowacenia. Co przecież nie wyglada zbyt dobrze moim zdaniem....
    https://boskiestopy.pl/sposob-na-szorstkie-piety/

    Spory porad jest tutaj
    Ostatnio edytowane przez ell ; 12-05-2021 o 11:23

  3. #3
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    Sądzę, że jesteś kolejnym nieszczęśliwym Polakiem, który sobie źle wybrał żonę.Jakbyś wybrał dobrze, to byś się stopami żony zajmował z zadowoleniem.W tym kraju jest wielu sfrustrowanych Polaków, do tego bywają typki głęboko zakompleksione. Nie wiem, czy to Cię pocieszy. 18 2017

  4. #4
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    Domyślam się, że długie szpony w kolorowe kwiatki raczej będą na nie. Mi chodzi raczej o normalne krótkie paznokcie w jednym kolorze. Jeśli kręcą to jaki kolor?

  5. #5
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    No tego jeszcze nie było by od stóp przejść w dyskusji do narodowosci Wracając do tematu, oglądałem Pulp fiction i dobrze pamiętam tą scenę Niemniej mi chodzi bardziej w kwestii moralnejtak wiem dziwne to trochę czy to jest zdrada czy nie. Bo to jak ona na to patrzy to co innego. Są związki otwarte i partnerzy to akceptuja niemniej większość ludzi uważa to za nienormalne i niemoralne. A co do żony to lubię jej stopy tylko chodzi tu bardziej o to że... no nie wiem jak to ująć. Znudziły się trochę? Może trochę za mocno powiedziane, po prostu oddalbym wiele by móc dotykać stóp kobiety którą ledwo znam albo którą znam tylko z widzenia.

  6. #6
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    Ależ jedno drugiego nie wyklucza Ja właśnie zamierzam wrócić do tipsów. Owszem, części moich kolegów się nie podobały, ale poobgryzane paznokcie wcale nie wyglądają ładniej. A u mnie jest albo-albo, bo jeśli wykluczyć te dwie opcje, to już chyba tylko psychoterapia by mi pozwoliła uhodować własne pazury. .

  7. #7
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Jul 2017
    Skąd
    Đ*оссия
    Postów
    161

    Domyślnie -

    .

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Odpowiedzi: 140
    Ostatni post / autor: 02-07-2018, 10:34

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •