Strona 3 z 11 PierwszyPierwszy 1234567 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 274

Temat: pilniki

  1. #51
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    Dzieki jeszcze raz,dostosuje sie do rady

  2. #52
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie

    Cytat Napisał annie82 Zobacz post
    Powiem tak...na początku mojej przygody z pazurkami się "oszczędzało" więc w gre wchodziła dezynfekcja płynem do dezynfekcji narzędzi...do czasu aż pilnik sie nie zużył...teraz kupuję super pilniki, mega ostre tak ok 80/80 i za taką cenę że aż śmieszne...przywoże je aż z Pragi ale to tak przy okazji jak jadę po towar(ciuchy).Wcześniej za taką samą jakość płaciłam 6zł za sztukę ,teraz za tę samą jakośc płacę ok 1,8 szt...i już nie bawię sie w dezynfekcję tylko, jedna klientka jeden pilnik.Także jak któraś będze pragnęła takich pilników, to jak będą to mogę zakupić większą ilość
    A gdzie konkretnie kupujesz te pilniki w Pradze Ja niedługo jadę w góry to może bym sobie też kupiła.

  3. #53
    Szkoleniowiec Avatar Sweet-ka
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    280

    Domyślnie

    Dziewczynki polecam nasze pilniki Infinity. Sa tanie i dobre. Wąski to koszt 3zł a szeroki 4zł

  4. #54
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Tak czytając cały temat dochodze do wniosku, że jednak kupowac pilniki hurtem tak żeby pilnik był po 2zł i poprostu wyrzucać bo takie tanie pilniki zapewne do dezynfekcji się nie nadają a z drugiej strony jak wezme w domu za zrobienie paznokci 60zł, to stać mnie na to żeby odliczyć koszt plinika 2zł a jak kilentka chce sobie coś podpiłować to nich sama kupi pilnik i zrobi to na własną odpowiedzialność, zakładając, że jest niewłaściwie przechowywany a jakby do mnie przyszła na opiłowanie paznockie i nabłyszczenie, to wzięłabym np zamiast 10zł to 12...doliczyłabym zawsze pilnik
    to teraz trzeba byłoby sie zaopatrzyć w duuuuuuuużo pilników, zeby nie zamawiać co dwa tygodnie

  5. #55

    Domyślnie

    Cytat Napisał martakolo Zobacz post
    Tak czytając cały temat dochodze do wniosku, że jednak kupowac pilniki hurtem tak żeby pilnik był po 2zł
    wsumie pilnik + bloczek
    bo bloczki też są jednorazowe tak jak pilniki
    I zgadzam się w zupełnosci jak bierze się hurtem to wychodzi taniej
    Najlepiej brać minimum po 100 sztuk jednego i drugiego

  6. #56
    Nałogowiec Avatar iwonadc78
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Soest
    Postów
    366

    Domyślnie

    ja przeznaczam jeden pilnik na jedna klientke i potem laduje w smietniczku....oczywiscie pilnik

  7. #57
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    11

    Domyślnie

    Witam! ja tez uzywam jeden pilnik na jedna osobe. za pilniczki place po 1,50zl
    jakby ktos byl chetny to moge podac namiar do taniego sklepu z artykulami do paznokci
    pozdrawiam

  8. #58
    Molestantka klawiatury
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    2 665

    Domyślnie

    ok a jezeli pilniczki po klientkach,czyszcze,myje w mydlem antybakteryjnym,odkazam i wloze sobie w opakowanie i odloze u siebie to jest ok,czy tez nie.Kiedys jak bylam robic pazurki u stylistki w salonie ona tak robila?Wywalic niema problemu ale jezeli nie jest mocno zuzyty?

  9. #59
    No to..wpadłam Avatar annie82
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    świdnica
    Postów
    104

    Domyślnie

    Cytat Napisał ivonna70 Zobacz post
    A gdzie konkretnie kupujesz te pilniki w Pradze Ja niedługo jadę w góry to może bym sobie też kupiła.
    Tak w Pradze kupuję. Na tych poteżnych hurtowniach, jedna się nazywa Sapo ta do której jeżdże nie wiem:/
    TIPSY ŚWIDNICA

  10. #60
    Redaktor Avatar Bożena P
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    okolice B-B
    Postów
    984

    Domyślnie Odp: Pilniki

    ja używam jednorazowych pilniczków z donegala lub z top choice.

  11. #61
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Pilniki

    Cytat Napisał Bożena P Zobacz post
    ja używam jednorazowych pilniczków z donegala lub z top choice.
    z top choice maja tanie i niezle pilniczki i bardZo lubię tez ich preparat do odsuwania i usuwania skórek


  12. #62
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: pilniki

    czy ktoras z was miala pilniki i-nails? chcialabym wiedziec ktore sa lepsze biale czy marmurki?

  13. #63
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: pilniki

    Cytat Napisał unita Zobacz post
    czy ktoras z was miala pilniki i-nails? chcialabym wiedziec ktore sa lepsze biale czy marmurki?
    Marmurków nie miałam, ale miałam białe i morskie i wydaje mi się, że te morskie były trwalsze, na dłużej mi starczały. Ogólnie najlepsze pilniki jakie miałam i teraz ponownie je sobie zamówiłam.

  14. #64
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: pilniki

    Ja również polecam pilniki i-nails wchodzą w żelik jak w masełko I jeszcze jedne których używam to Yasmin- też polecam


  15. #65
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: pilniki

    Cytat Napisał dudejla Zobacz post
    Ja również polecam pilniki i-nails wchodzą w żelik jak w masełko I jeszcze jedne których używam to Yasmin- też polecam
    ale marmurki, biale czy morskie?

  16. #66
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: pilniki

    ja mam morskie i też polecam ale innych kolorków nie sprawdzałam... kup każdego jeden i sprawdź będziesz mieć pewność
    z forum można się wiele nauczyć

  17. #67
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: pilniki

    tylko ja chcialam od razu wiecej kupic, dlatego pytam

  18. #68
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: pilniki

    ja mam te i jestem naprawdę zadowolona

    Pilnik I-nails 35 Morski ELIPSA XXL 100/180 :: dobrarada

    ale chyba tylko kolorem się różnią...
    z forum można się wiele nauczyć

  19. #69
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: pilniki

    Unita w sklepie dobrejrady masz pakiety pilników taniej wyjdzie a jakość za taką cenę mmm









  20. #70
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: pilniki

    ja od dlugiego czasu pracuje na pilnikach lechat i niestety skusilam sie na te u DR i-nails, jednym slowem tragedia cale szczescie ze tak szybko sie tepia to bardzo szybko sie ich pozbede

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  21. #71
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: pilniki

    Cytat Napisał annamon79 Zobacz post
    u mnie kazda klijentka ma nowy pilnik,ja juz sie do tego przyzwyczailam,bo od samego poczatku tak robilam, a pozniej dezynfekcja i do woreczka z podpiem..
    ja mam dokładnie tak samo... po komplecie dla każdej 180/240 prosty i 180/240 banan, bo u mnie iestey nie ma łódeczek... kiedyś miałam 2 klientki o imieniu Ania i nie podpisałam nazwiskami, ponieważ nie chciałam ryzykować to 4 pilniki wywaliłam do kosza... w sumie 6 czy 8 zł mnie nie zbawiło i nie zbiedniałam, ale jak profesj to profesja

  22. #72
    Nałogowiec Avatar unita
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Brunsbüttel/czasami Poznań
    Postów
    676

    Domyślnie Odp: pilniki

    i badz tu madry i pisz wiersze, kurcze moze jeszcze troche doswiadczen z pilnikami i-nails, bo juz teraz naprawde nie wiem ktore lepsze

  23. #73
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: pilniki

    Cytat Napisał unita Zobacz post
    i badz tu madry i pisz wiersze, kurcze moze jeszcze troche doswiadczen z pilnikami i-nails, bo juz teraz naprawde nie wiem ktore lepsze
    ja mam sposób na pilniki taki: idę do skllepu kupuję pilnik i przy pani go łamię w pól jeśli strzeli ale sie nie rozleci to będzie dobry, jesli peknie i rozerwie to jest do bani!

  24. #74
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: pilniki

    ja również mam każdy pilniczek osobny dla klientki, każda ma też swój patyczek z drzewa różanego. sama tez mam sporo problemów z pilnikami, ja kupuje pilnik na "macanie" lekkie łamanie też, ale gorzej jest jak raz zamówię od producenta duża ilość są ok, aa innym razem przysyłają buble, normalnie masakra jest z tymi pilnikami, a używam prostych 80/80 i 100/180





  25. #75
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: pilniki

    na macanie i-nails sa identyczne jak lechat i sie nie lamia ALE robie pilnikiem lechat klientce 3 sety nie wazne czy akrylu czy zeli a i-nails po jednej rece jest tak tepy ze krew mnie zalewa przy drugiej i zazwyczaj biore drugi pilnik wiec na seta 2 pilniki to lekka przesada

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pilniki
    By martakolo in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 04-02-2010, 09:14

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •