Strona 4 z 11 PierwszyPierwszy 12345678 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 274

Temat: pilniki

  1. #76
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: pilniki

    nio to faktycznie nie za bardzo, a może po prostu na taka partię trafiłaś, zraża się, ale wiem jest to wnerwiające





  2. #77
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: pilniki

    agulusia może trafiłaś na jakąś kiepską partię bo mi jeden pilnik i-nails starczył na cztery/pięć razy jak nie więcej... tyle że ja raczej żel robię nie akryl to też może być inaczej...
    z forum można się wiele nauczyć

  3. #78
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: pilniki

    zgadza się jeśli chodzi o akryl to pilniki o wiele szybciej się zużywają





  4. #79
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: pilniki

    wlasnie dlatego nie kombinuje i wole wylozyc 5-8zl za pilnik, a po kilku takich przygodach z pilnikami pozostaje wierna lechat
    ja swoim pilnikiem robilam sobie chyba juz z 6 serow akrylowych i widze ze juz ma pomalu dosyc i czas zmienic

    pozatym partia nie partia pilnik ma byc dobry, a jesli zalezy to od partii to dla mnie sa to buble i tyle
    sznujaca sie firma nie pozwala sobie na takie tandety bo partia wyszla nie taka, a jesli bede hurtowo kupwac po 50szt i 3x z rzedu trafi mi sie taka do du** partia

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  5. #80
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: pilniki

    Agulusia, a gdzie w necie można takowe pilniki nabyć?

  6. #81
    Nałogowiec Avatar iwa1223
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    582

    Domyślnie Odp: pilniki

    no fakt... jak kupujesz od razu dużo to musisz ich być pewna a daj linka na te które ty kupujesz

    czy to któreś z tych

    Elegance Sp. z o.o. - sklep internetowy
    z forum można się wiele nauczyć

  7. #82
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: pilniki

    bo z reguły w naszym zawodzie zawsze opłaca się wziąć więcej w dobrych firmach za większa ilość zapłacisz mniej





  8. #83
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: pilniki

    to sa dokladnie te pilniki zebra LeChat
    ja kupuje large 100/180 i teraz mysle zakupic curve
    sa elastyczne tzn mozna go wyginac i nic sie z nim nie dzieje i bardzo dobrze znosi dezynfekcje

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  9. #84
    Nałogowiec Avatar insane
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    384

    Domyślnie Odp: pilniki

    Zazwyczaj droższe pilniki są lepszę, ale ja również mam osobny pilnik dla każdej klientki. Więc jak używam go raz na miesiąc, to ciężko stwierdzić w jakim tempie się zużywa. Generalnie polecam pilniki IBD.

  10. #85
    Rozkręcanko Avatar AnaL
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: pilniki

    Pilniki IBD i Spn są świetne jak do akrylu tak i do żelu

  11. #86

    Domyślnie Odp: pilniki

    Cytat Napisał AnaL Zobacz post
    Pilniki IBD i Spn są świetne jak do akrylu tak i do żelu

    a ja ostantio zakupilam pilniki ibd i jestem niezadowolona za bardzo sie przyzwyczailam do terminatorow tommy taylor , a teraz ich juz nigdzie nie ma
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  12. #87
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Pilniki

    Cytat Napisał foczka_32 Zobacz post
    Witam! ja tez uzywam jeden pilnik na jedna osobe. za pilniczki place po 1,50zl
    jakby ktos byl chetny to moge podac namiar do taniego sklepu z artykulami do paznokci
    pozdrawiam
    A czy to jakis sklep internetowy jak tak to proszę o namiary

    ---------- Dodano o godzinie 15:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:34 ----------

    Kochane polećcie mi jakieś pilniczki do metody akrylowej o jakiej gradacji powinna być. Linki miło widziane

  13. #88
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: Pilniki

    do akrylu jak najbardziej 80/80, ja takich używam do odnowy a obrobienie masy to 100, i potem coraz niższy





  14. #89
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Pilniki

    Cytat Napisał pinusia6 Zobacz post
    A czy to jakis sklep internetowy jak tak to proszę o namiary

    ---------- Dodano o godzinie 15:06 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:34 ----------

    Kochane polećcie mi jakieś pilniczki do metody akrylowej o jakiej gradacji powinna być. Linki miło widziane
    Tutaj masz z najważniejszymi gradiacjami:
    Proste, szerokie:
    jaapee BIAŁY SZEROKI PILNIK 100/180 zestaw 10 SZT (800464109) - Aukcje internetowe Allegro
    jaapee CZARNY SZEROKI PILNIK 100/180 zestaw 10 SZT (807208406) - Aukcje internetowe Allegro
    Zwykłe proste:
    jaapee PILNIK PROSTY CZARNY 100/180 zestaw 10 SZT (803925078) - Aukcje internetowe Allegro
    Banan:
    jaapee - PILNIK BANAN ZEBRA 100/180 zestaw 10 SZT (799525460) - Aukcje internetowe Allegro

    ---------- Dodano o godzinie 15:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:16 ----------

    Jaapee ma też fajne rzeczy, mozesz też popatrzeć na pilniki o gradacjach np. 80/80 180/240 itp.


  15. #90
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: Pilniki

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    Tutaj masz z najważniejszymi gradiacjami:
    Proste, szerokie:
    jaapee BIAŁY SZEROKI PILNIK 100/180 zestaw 10 SZT (800464109) - Aukcje internetowe Allegro
    jaapee CZARNY SZEROKI PILNIK 100/180 zestaw 10 SZT (807208406) - Aukcje internetowe Allegro
    Zwykłe proste:
    jaapee PILNIK PROSTY CZARNY 100/180 zestaw 10 SZT (803925078) - Aukcje internetowe Allegro
    Banan:
    jaapee - PILNIK BANAN ZEBRA 100/180 zestaw 10 SZT (799525460) - Aukcje internetowe Allegro

    ---------- Dodano o godzinie 15:18 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:16 ----------

    Jaapee ma też fajne rzeczy, mozesz też popatrzeć na pilniki o gradacjach np. 80/80 180/240 itp.
    A ty jakie byś mi polecila tymi szerokimi dobrze sie pracuje i kolor

  16. #91
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: Pilniki

    Cytat Napisał pinusia6 Zobacz post
    A ty jakie byś mi polecila tymi szerokimi dobrze sie pracuje i kolor
    kolor nie ma znaczenia, ale białe oczywiście bardziej się brudzą np, jak coś na niego wylejesz, np. żel, to się kurz do niego przyklei i bedzie brudny
    JA wolę szerokie, ale niektórzy te cieńsze wiec niestety doradzic Ci nie mogę, musiałabyś sama sprubować


  17. #92
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: Pilniki

    Dokładnie, musiałabyś spróbować popracowac z węższym i szerszym i sama stwierdzisz jaki Ci lepiej leży.
    Ja osobiście wole szersze pilniki i w jasnym kolorze bo nie widać tak pyłu
    Nigdy się nie tłumacz, przyjaciele tego nie potrzebują a wrogowie i tak nie uwierzą !

  18. #93
    Rozkręcanko Avatar eva
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    30

    Domyślnie Odp: Pilniki

    dla mnie najlepsze pilniki jakie w zyciu mialam to i-nails od dobrej rady w szczegolnosci biale

  19. #94
    Kosmetyczka Avatar RoksiSK
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    1 113

    Domyślnie Odp: Pilniki

    Dokładnie Ja też uwielbiam elipsy z i-nails 100/180 - boskie

  20. #95
    Rozkręcanko Avatar violala
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kielce
    Postów
    68

    Domyślnie Odp: Pilniki

    Witam, dla mnie rewelacyjny jest banan z Rendezvous, nie spotkałam jeszcze lepszego

  21. #96
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: Pilniki

    rodzaje pilników i ich zastosowanie



    Pilnik banan
    Pilnik banan znajduje zastosowanie przy opracowywaniu paznokci naturalnych i przedłużonych. Łukowaty kształt pilnika umożliwia dotarcie do trudno dostępnych miejsc, zwłaszcza przy skórkach – kształt pilnika banana dodatkowo chroni skórki paznokcia przed uszkodzeniami.

    - Pilnik prosty
    Pilnik prosty służy do opracowywania paznokci naturalnych oraz do pracy na paznokciach przedłużonych. Pilnikiem tym możemy nadać paznokciom pożądany kształt i długość. Jest to najbardziej uniwersalny typ pilnika.

    - Pilnik w kształcie rombu, łódki
    Jest bardzo wygodny w użyciu, zwłaszcza przy modelowaniu krawędzi bocznych. Można go używać zarówno do pracy przy naturalnych paznokciach, jak i przedłużonych.


    Blok
    Bloki służą do matowienia i polerowania paznokci (bloki polerskie) lub do usuwania dużej warstwy akrylu/żelu.

    Polerka
    Polerkę stosuje się w celu nadania ostatecznego połysku paznokciom oraz wyrównania drobnych rys mogących powstać w trakcie używania pilnika.

    Ziarnistość
    Ziarnistość pilnika oznacza ilość ziarenek znajdujących się na 1cm2 pilnika. Im więcej ziarenek, tym pilnik jest delikatniejszy. Odwrotnie, im ziarnistość jest niższa, tym ziarenek jest mniej, są większe i ostrzejsze.

    Ziarnistość 80 – 100
    Pilniki o tej ziarnistości stosowane są do skracania oraz piłowania sztucznych paznokci, nadania im wstępnego kształtu.

    Ziarnistość 150
    Pilniki 150 stosowane są w celu wyrównania miejsca łącznia naturalnej płytki paznokcia z tipsem oraz do piłowania górnej powierzchni przedłużonych paznokci.

    Ziarnistość 180
    Pilniki o tej ziarnistością są idealne do ostatecznej obróbki masy żelowej/akrylowej, do ostatecznego wykończenia. Stosuje się je także do przygotowania naturalnej płytki paznokcia do przedłużania.

    Ziarnistość 240, 280, 320, 460
    Jest to ziarnistość polerek służących do polerowania i nadawania połysku paznokciom.

    W trakcie pracy nie zapominajmy jak ważna jest kolejność używania pilników – od najmocniejszego do najdelikatniejszego oraz aby przed pierwszym użyciem stępić jego krawędzie boczne, co pozwoli ochronić skórki przed skaleczeniem.

  22. #97
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Pilniki

    Cytat Napisał violala Zobacz post
    Witam, dla mnie rewelacyjny jest banan z Rendezvous, nie spotkałam jeszcze lepszego
    wypróbuj sobie i-nailsy a zobaczysz roznice ja tez kiedys uzywalam Rendezvous...

  23. #98
    Wizażystka
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    520

    Domyślnie Odp: Pilniki

    ja też uzywam od DR. i jestem bardzo zadowolona.....

  24. #99
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: Pilniki

    ja mam jeden pilnik z abcnailstore z serii impuls... robie nim tylko swoje pazury i robie i robie a on jak nowy, te których używam "normalnie" dla klientek to juz dawno by padły... a ten wcale sie "nie stępił" chciałam sobie kupić więcej i miec dla klientek, ale jak weszłam na strone e-sklepu abcnilstore to o mało nie zemdlałam- 12zł za 1sztukę

  25. #100
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie Odp: Pilniki

    nio ale izo w sumie biorac pod uwage ze tak dlugo wytrzymuje to cena nie jest taka zla normalny za 6zl sie kupi gdzies około... a starczy na hmm... malo musze kiedys sprobowac te z abc

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pilniki
    By martakolo in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 04-02-2010, 08:14

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •