Strona 6 z 11 PierwszyPierwszy ... 2345678910 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 126 do 150 z 274

Temat: pilniki

  1. #126
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: pilniki

    Aha to nie moge tak zrobić, że dziś zrobie pilnikiem pani x zdezynfekuje pilnik i jutro użyje go na pazurkach pani y.
    To dezynfekcja też nie pomoże?
    trzeba popodpisywać pilniki hahaha

  2. #127
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: pilniki

    Cytat Napisał madzialenkabuziaczek Zobacz post
    Aha to nie moge tak zrobić, że dziś zrobie pilnikiem pani x zdezynfekuje pilnik i jutro użyje go na pazurkach pani y.
    To dezynfekcja też nie pomoże?
    trzeba popodpisywać pilniki hahaha
    Jeżeli obie panie są zdrowe i nie przyniosą jakiegoś paskudztwa...
    Ale tego nigdy nie można być pewnym, więc wypadałoby pilniki sterylizować, co jak wiadomo raczej możliwe nie jest
    Warto mieć podpisane woreczki (np, torebki strunowe) dla każdej klientki i po skończonej pracy, pilnik wymyć, zdezynfekować i siup do woreczka.
    Nie polecam trzymania wszystkich pilników razem.


  3. #128
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: pilniki

    Cytat Napisał madzialenkabuziaczek Zobacz post
    Aha to nie moge tak zrobić, że dziś zrobie pilnikiem pani x zdezynfekuje pilnik i jutro użyje go na pazurkach pani y.
    To dezynfekcja też nie pomoże?
    trzeba popodpisywać pilniki hahaha
    niekjonieczn ie pilniki


    ja robie sobie sama kopertki z papieru do drukarki i koperty podpisuje

    kiedyś miała w woreczkach strunowych ale jedna instruktorka doradziła mi żebym sie z woreczków przezuciła na koperty bo w woreczkach mogą sie mnożyć bakterie tylko teraz nie pamiętam czy tlenoe czy bezltenowe- chyb a bez ...

    teraz mam 9 kopert dla 9ciu klientek kazda podpisana, ale tylko 3 klientki przychodzą regul;arnie, reszta tylko na okazje albo była raz i juz nie przyszła...

    w każdym razie po kazdym secie dezynfekuje komplet klientki, czekam aż wyschnie, wkładam do koperty i tyle

  4. #129
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: pilniki

    Postaram się wdrożyć w swoje życie woreczki strunowe.
    Po edycju
    Woreczki strunowe na NIE
    Ostatnio edytowane przez madzialenkabuziaczek ; 06-04-2010 o 13:14

  5. #130
    Nałogowiec Avatar Zgredo
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Gdańsk
    Postów
    386

    Domyślnie Odp: pilniki

    Ja używam kilkakrotnie tych tanich pilniczków - nie zawsze są tak starte, aby je od razu wyrzucać, ale zawsze 1 klientka = 1 pilnik. Pilniki i patyczki do skórek przechowuję razem z kartami klientek w... segregatorze z koszulkami foliowymi. Jedna koszulka = podpisana karta z nazwiskiem, telefonem, preferencjami i użytymi produktami (kolor budującego itp) i luzem pilnik i patyczek. Pilnik 2-3 wizyty wytrzymuje spokojnie. Używam bananów 100/180.

    Taka koszulka nie jest szczelnie zamknięta a pilniczek w środku "otwiera" folię, więc faktycznie wszystko oddycha inaczej niż w strunowym. Dobrym pomysłem są też np koperty - nie są drogie i łatwo je opisać. Tylko uwaga na rozmiar, aby pilnik się zmieścił
    "Wysoko mnie ceni - mówisz? Wiem, zażądałby więcej niż 30 srebrników"

  6. #131
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: pilniki

    Również używam bananów 100/180. no fakt przecież w woreczku pilnik może się "zapocić". cholera ja miałam jak narazie 5 klientek ale każda miała zadbane dłonie. i używałm 2 pilniki cały czas tylko je dezynfekowałam po każdym użyciu. nie bijcie tylko, boże jaka ja byłam głupia, przecież mogłam im zrobić krzywde. Ale na szczęście nic im się nie stało uffff. Więcej tak nie zrobie.

    a powiem, że nie wiedziałam bo jak jeszcze nie zajmowałam się tipsami to ja miałam robione pazurki tymi samymi pilnikami co przedemną moja koleżanka< bo byłyśmy razem na pazurkach> i może wtedy jak bym miała robione nowymi to bym się zaciekawiła i sama bym tego błędu nie popełniła
    o boże jak człowiek musi się jeszcze dużo nauczyć

  7. #132
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: pilniki

    Cytat Napisał madzialenkabuziaczek Zobacz post
    Postaram się wdrożyć w swoje życie woreczki strunowe.
    tylko zauważ że napisałam...
    Cytat Napisał woszczur Zobacz post
    kiedyś miała w woreczkach strunowych ale jedna instruktorka doradziła mi żebym sie z woreczków przezuciła na koperty bo w woreczkach mogą sie mnożyć bakterie tylko teraz nie pamiętam czy tlenoe czy bezltenowe- chyb a bez ...

  8. #133
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: pilniki

    Zapomniałam zedytować,
    Tak zdecydowanie woreczki strunowe odpadają, koperty lepiej się sprawdzą,
    albo tak jak napisała Zgredo koszulki foliowe < nie będą zamknięte dzięki temu pilniki będą miały dopływ powietrza i się nie "zapocą" >

  9. #134
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: pilniki

    Czytam czytam i nie wiem, chcę kose do akrylu taka jaka był na poczatku i-nails teraz sie spinkolily i to straszliwie
    do akrylu tylko i wylacznie bo zel to sie piluje jak maselko









  10. #135
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: pilniki

    na pewno do akrylu będą idealne abcnailstore z serii impuls, ale pieruńsko drogie, bo 11zł/szt

    emarket: IMPULS Exacter 180/180 Grit ( po10 )

    ja dostałam od nich własnie jeden za udział w konkursie i robie nim na sobie od grudnia i jeszcze sie nie zdarł, a zrobiłam naprawde bardzo dużo... zaraz nawet policze ile zrobiłam setów

    ---------- Dodano o godzinie 15:10 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:04 ----------

    policzyłam: zrobiłam na nich 13 setów w tym takie co na konkurs czyli długie pazury gdzie jest więcej masy do spiłowania, a starczy jeszcze na macanie tak na ok 10 setów

  11. #136
    Nałogowiec Avatar Kasiaczek
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Z-ne/Krk
    Postów
    645

    Domyślnie Odp: pilniki

    o kurcze :O to naprawde duzoooo tylko, ze kupisz 10 i juz ponad 100 zl hmm

  12. #137
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: pilniki

    nio faktycznie mocne





  13. #138
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: pilniki

    a ja mam pilniki 100/180 i jakoś tam nie szukam osobnych do żelu i do akrylu paznokcia opracowuje frezarką więc pilnik tylko do kosmetyki


  14. #139
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: pilniki

    Cytat Napisał KaMiLaC. Zobacz post
    a ja mam pilniki 100/180 i jakoś tam nie szukam osobnych do żelu i do akrylu paznokcia opracowuje frezarką więc pilnik tylko do kosmetyki
    Kamilko a napisz mi kochana czy 100 mogłabym opracowywać granice tipsa a 180 to normalnie matowić naturka i opracowywać masę akrylową

  15. #140
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: pilniki

    Pinusia 100 to za mocny pilnik na opracowanie granicy tipsa,najlepiej zrobic to 180 lub 150,
    chodzi o naturalne paznokcie matowimy najbezpieczniej 180 jak juz wiesz jak dobrze pracowac pilnikiem mozesz uzyc rowniez 150 a opracowanie masy akrylowej to najlepiej uzyc 150 bo 100moim zdaniem jest zbyt mocna..

  16. #141
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: pilniki

    tak tak wiem jak tylko chce zmienic pilniki i tak pytam Czyli 240/180 mogę spokojnie zastąpić 150/180?

  17. #142
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: pilniki

    Cytat Napisał pinusia6 Zobacz post
    Kamilko a napisz mi kochana czy 100 mogłabym opracowywać granice tipsa a 180 to normalnie matowić naturka i opracowywać masę akrylową

    wiesz generalnie to do granicy jest 150 ale rzadko która firma je ma więc lepiej 180 aczkolwiek jesli masz wprawę to można tez 100, bo nie tyle gradacja jest wazna co kąt trzymania pilnika - ok. 30 stopni ale to juz naprawde trzeba wiedzieć jak i co żeby krzywdy nie zrobic 180 mozesz uzyć do naturalnej płytki, a 100 możesz opracowac akrylowego pazurka - ja tak robie i jest ok do żelu 100 jest juz za mocna


  18. #143
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: pilniki

    Cytat Napisał KaMiLaC. Zobacz post
    wiesz generalnie to do granicy jest 150 ale rzadko która firma je ma więc lepiej 180 aczkolwiek jesli masz wprawę to można tez 100, bo nie tyle gradacja jest wazna co kąt trzymania pilnika - ok. 30 stopni ale to juz naprawde trzeba wiedzieć jak i co żeby krzywdy nie zrobic 180 mozesz uzyć do naturalnej płytki, a 100 możesz opracowac akrylowego pazurka - ja tak robie i jest ok do żelu 100 jest juz za mocna
    Kurcze to chyba bede się bała jeszcze stówką jechać A mogę zarówno przygotowywać paznokieć, wyrównywać próg jak i obrabiać gotową masę 180 ;>

  19. #144
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: pilniki

    tak mozesz 180 jest taka akurat dlatego pilniki 100/180 sa najbardziej popularne ja mam tylko takie - i łódki i banany o tej gradacji


  20. #145
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: pilniki

    Aha rozumiem
    co myślisz o pilnikach z firmy Evershine? ;> mogą być Bo ja zawsze używałam tych takich badziewnych że to aptem na 2 razy był

  21. #146
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: pilniki

    oojj nie znam tych pilników ja tam nigdy sie nie skupiam jakos specjalnie na firmie kupuje pilnik o gradacji jaka mnie interesuje i to wsio
    wole skupic się na produkcie do stylizacji - żel czy akryl


  22. #147
    Totalna maniaczka Avatar pinusia6
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Okolice Szczecina
    Postów
    782

    Domyślnie Odp: pilniki

    Cytat Napisał KaMiLaC. Zobacz post
    oojj nie znam tych pilników ja tam nigdy sie nie skupiam jakos specjalnie na firmie kupuje pilnik o gradacji jaka mnie interesuje i to wsio
    wole skupic się na produkcie do stylizacji - żel czy akryl
    Aha no to wezme sobie te Ale mimo wszystko dziekuję2 za odpowiedzenie mi na pytania

  23. #148
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: pilniki

    ja uzywałam pilników IBD, Christrio ostatnio mam i- nails od DR i jakieś niefirmowe...i wszystkie są ok...te pierwsze starczyły mi na bardzo długo.....

  24. #149
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    41

    Domyślnie Odp: pilniki

    jeszcze do przechowywania pilnikow to ja mam tez do kazdej klientki osobna koperte z pilnikami . jedynie patyczki do skorek daje nowe za kazdym razem . A tak to pilniki dezynfekuje i do koperty z nazwiskiem .

    pilniki mam rozne i drozsze i tansze ale zazwyczaj 100/180

  25. #150
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: pilniki

    również mam 100/180. Dziewczyny Kofane a polerka też osobna dla każdej klientki?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Pilniki
    By martakolo in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 51
    Ostatni post / autor: 04-02-2010, 08:14

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •