Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Jak czułyście się w ciaży?

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Jak czułyście się w ciaży?

    Dziewczyny śmieszne pyta u mnie 8tc druga ciąża i ja wgl nie czuje się jakbym w ciąży była🤣 jak sobie przypomnę pierwsza ciążę to było mi nie dobrze, tonami mogłam jeść suchy chleb no i często siusiu robiłam teraz też ale nie jest to jakoś uciążliwe też tak macie jest Wam inaczej niż w 1ciazy 😛

  2. #2
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Odp: Jak czułyście się w ciaży?

    Właśnie u mnie różnie, dziś mam lepszy dzień póki co ale wczoraj tez pięknie sie zaczął a potem dopadła mnie nadwrazliwosc i ból sutków..
    Dziś już zjadłam śledzia i paczka na śniadanie zgagę mam stałe niemal, zawroty głowy mi często towarzysza i osłabienie. Mam juz 16 msc córeczkę i byłam w 3 ciążach w tym 2 pierwsze poronione, dlatego psychicznie lepiej się czuje jak fizycznie niedomagam bo tłumacze sobie wtedy ze beta stale rośnie..obecnie 7 tc. Mam nadzieję, ze nie będę miała mdłości. Na razie nie odczuwam, ale moja kolezanka jest obecnie w tym samym tygodniu ciąży i zaczyna mieć już spore.... LIcze na to, ze mnie jednak to ominie, bo ona czuje się przez te mdłości naprawdę nie za specjalnie....


    Zekrnij sobie na wczesne objawy ciąży na tej stronie. Możesz poczytac sobie co mozna odczuwać w tych dniach. U mnie niektóre objawy się pokryły, niektóre nie... Świadczy to tylko o tym, ze każda ciąża jest inna oraz inaczej mozna to odczuwać.
    Ostatnio edytowane przez jagnam ; 29-12-2021 o 13:48

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Jak czułyście się w ciąży?
    By cass in forum Uczucia
    Odpowiedzi: 2
    Ostatni post / autor: 12-07-2023, 12:52

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •