Pokaż wyniki 1 do 4 z 4

Temat: Domowa apteczka

  1. #1
    Nałogowiec Avatar jagnam
    Zarejestrowany
    Dec 2015
    Postów
    340

    Domyślnie Domowa apteczka

    Hej. Co się znajduje w Waszej domowej apteczce? Co warto jest mieć w domu?

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Domowa apteczka

    W mojej domowej apteczce zawsze muszą znaleźć się jakieś leki przeciwzapalne i przeciwbólowe, ale u mnie nie tylko wyposażenie apteczki się liczy. Ja muszę mieć też profesjonalny sprzęt medyczny dla swojego męża. Konkretnie potrzebujemy aparatu słuchowego i rozglądając się za nim, natknęłam się na ofertę: https://esklep.brandvital.eu/produkt...sluchowe,2,372 . Tutaj wybór sprzętów medycznych jest duży, a poza możliwością kupienia go, można także go wypożyczyć.

  3. #3
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Domowa apteczka

    Plastry, bandaż, gaza, nożyczki, octanisept, woda utleniona; leki przeciwbólowe, przeciwwymiotne, przeciwbiegunkowe, przeciwalergiczne, przeciwgrypowe, coś na przeziębienie, kropke żołądkowe lub inne leki na problemy żołądkowe, maść na stłuczenia(np. Altacet), u nas koniecznie coś uspokajającego/na bezsenność, coś na oparzenia, coś na ugryzienia owadów i przeciw ugryzieniom (u nas sprawdzona MuGGA czerwona). Syrop prawoślazowy, tabletki do ssania na ból gardła. U nas są to też witaminy (rutinoscorbin albo cerutin, witamina c, d, b, e, magnez), krople do uszu (ze względu na czesto problemy) i do oczu (akurat to ze względu na psa). Sól fizjologiczna, elektrolity, rivanol, maść ichtiolowa, takie mini maści (u nas to tribiotic albo maxibiotic), plasterki na zimni, heviran (żel plus tabletki), clotrimazolum. Przydaje się też taka witamina D3 dla dzieci - szczególnie, ze suplementacja nią jest bardzo ważna.

  4. #4

    Domyślnie Odp: Domowa apteczka

    Na pewno w domowej apteczce powinny się znaleźć leki przeciwbólowe, coś na żołądek, gorączkę. Ważne są też różnego rodzaju opatrunki czy środki dezynfekujące. Możecie je łatwo i szybko zamówić w hurtowni medycznej http://medycznie.com.pl/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Domowa sauna parowa
    By Gwiazda12 in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 3
    Ostatni post / autor: 03-02-2021, 12:49

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •