Pokaż wyniki 1 do 2 z 2

Temat: Powrót po ciązy do starej wagi

  1. #1
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    507

    Domyślnie Powrót po ciązy do starej wagi

    Zawsze byłam taką XS-S, przy wzroście 167 ważyłam jakoś 53kg nawet po pierwszej ciąży. Teraz jestem po drugiej i waga stoi przy 61. Jestem M a nawet w biodrach L. Dziewczyny ja wiem, ze to nie koniec świata ale tak mnie irytuje zmiana całej garderoby, coś tam co miałam oversizowe to ewentualnie pasuje. Zle się czuje psychicznie. Potrzebuje jakiegos pocieszenia. Jestem 3 miesiące po porodzie. Ćwiczę kiedy tylko mogę (pod okiem fizjo bo mam problemy z mięśniem prostym), ograniczylam cukier do minimum wyniki z krwi dobre.. jestem tez KP, czy ja wrócę do poprzedniej wagi? Chociaż przybliżonej?

  2. #2
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Powrót po ciązy do starej wagi

    Jesteś dopiero 3 miesiące po porodzie, dla niektórych to jeszcze "czwarty trymestr". Daj sobie czas. Skup się na powrocie do sprawności, wzmacniaj mięśnie, spaceruj. Dietetyk to dobry pomysł ale pod względem zdrowia po prostu. Za parę miesięcy jeśli będziesz chciała się odchudzać, to lepiej na zdrowym organiźmie a nie takim wykończonym ��. Ja się czułam mega słabo przez te pierwsze miesiące aż nie zaczęłam jeść porządniej i wtedy zaczęłam robić więcej km z wózkiem ��. Od razu figura zaczęła się poprawiać.


    A jeśli ćwiczenia nie pomogą, polecam zabiegi:
    https://instytut.bielenda.pl/oferta/...-hifu-liftera/


    Poczytaj sobie o hifu - daje naprawdę dobre rezultaty.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •