Pokaż wyniki 1 do 6 z 6

Temat: Praca po kursie

  1. #1

    Nai Praca po kursie

    W jakim czasie podjęłyście prace w salonie po ukończeniu kursu?

  2. #2

    Domyślnie

    no ja poszłam tydzień po kursie do pracy... Jak przyszła pierwsza klientka myślałam że zawału dostanę,ale jakoś poszło i do tej pory jest moją stałą klientką więc chyba taka zła nie byłam hehe .Teraz mam już satysfakcję z tego co robię ,nie boję się uzupełniania tak jak na początku i myślę że moje tipsiory nie są najgorsze,ale wiadomo człowiek uczy się na błędach buzka

  3. #3
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    pewnie ze tak,ja nie raz mam takie klientki,nad ktorymi sie zastanawiam dlaczego? dlaczego co 2 tygodnie przychodzi na dopelnienie? dlaczego jej odpadl?dlaczego lepiej trzyma sie jej zel?a innej akryl,ciagle musze sie uczyc ,poznawac plytke.Nie lubie nowych klientek,bo nie wiem czego oczekuje odemnie,nie wiem ile jej sie tips bedzie trzymal,ciagle sie zastanawiam nad tym> jesli odpadnie tips to mysle dlaczego? co takiego zle zrobilam?mimo ze juz tyle lat pracuje i prawie zawsze tak samo robie,to zdarzaja sie wypadki rozne

  4. #4

    Domyślnie

    no wypadki zawsze się zdarzają zwłaszcza jak przyjdzie jakaś wyższa ********ncja <przepraszam za wyrażenie> odwali sobie paznokcie długie jak nie wiem co i nawet na nie potem nie uważa albo nie umie się w nich posługiwac,wtedy wystarczy tylko klamka od samochodu ,jest ból i nie ma paznokcia...

  5. #5
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    kurs zrobiłam w listopadzie a firmę mam od 5 grudnia ale robiłam juz wcześniej

  6. #6
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie

    noto ja dluzej potrzebowalam
    pierwszy kurs skonczylam w listopadzie 2006 a firme mam od stycznia tego roku

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Niepazurkowa praca zawodowa
    By silverghost in forum Offtopic
    Odpowiedzi: 53
    Ostatni post / autor: 15-02-2022, 14:07
  2. stylistka ale czy zaraz po kursie
    By mala in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 106
    Ostatni post / autor: 14-08-2013, 18:42

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •