Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 123456 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 51 do 75 z 147

Temat: Zdejmowanie tipsow

  1. #51
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    zależy jakim żelem robiłaś Do naturalnej płytki to są tez takie żele które ściągasz acetonem lub zmywaczem z acetonem . A jak zwykłym żelem, to niestety pilnik i jechane
    SZCZĘŚLIWA

  2. #52
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    Natalka jesli to jest Twoja naturalna plytka to za pewne zelu nie ma tam za wiele..wiec pilnikiem o sredniej gradacji mozesz spilowac wszystko,tylko uwazaj nie piluj pilnikiem caly czas w jednym miejscu stopniowo przechodz z palca na palec i wracaj do niego aby nie przesadzic i aby twoje paznokcie nie ucierpialy,i uwazaj na naturalna plytke by pilnikiem juz tam nie zachodzic..

    ---------- Dodano o godzinie 08:09 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 08:07 ----------

    a male nieznaczne ilosci usuniesz bez problemu na koniec polerka nie ma sensu do konca pilowac pilnikiem i nacisk na paznokcie pilnikiem by nie byl za mocny..

  3. #53
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    kurcze nie chce za bardzo piłować a zmywacza z acetonem nigdzie nie mogę znaleźć... wszedzie bezacetonowy... no ale cóż... dziekuje

    ________________________________________


  4. #54
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    w hurtowni dla profesjonalistow znadziesz na pewno ale w kiosku w szklanych buteleczkach jeszcze sie zdarza ze zakupisz...ale jesli to normalny zel to nie ma wyjscia..pozostaje pilowanie...

  5. #55
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    czasami w sklepach kosmetycznych mozna kupic czysty aceton

  6. #56
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    czystym acetonem nie zdejmiemy zelu to tylko produkt do zdejmowania akrylu,zel pozostaje pilnik nie znalezli jescze zlotego srodka na zel i watpie aby taki wogole sie pojawil...

  7. #57
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    ja wiem ze zelu sie nie sciaga acetonem chodzilo mi o tipsy...mnie uczono ze najpierw nalezy spilowac zel pozniej przylozyc wacik umaczany w acetonie i wtedy tips sie rozpuszcza...

  8. #58
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    dobrze piszesz tylko ze Natalka ma problem bo ma na naturalnych zel i nie chce za bardzo pilowac...

  9. #59
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    acha to ja przeoczylam myslalam ze chodzi o tipsiki....no to tylko pilowanko

  10. #60
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    zdarza sie nawet najlepszym,przeoczyc co nie co,tak jak dzisiaj popelnilam mala gafe...

  11. #61
    Nałogowiec Avatar Pati88
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Puławy
    Postów
    695

    Domyślnie

    ja to czasami mam takie zamotane dni ze nie wiem jak zyje wszystko mi sie placze i skleroza sie udziela, dzis tak mam hehe......

  12. #62
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    no ja chyba dzisiaj tez tak mam...hihihi

  13. #63
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie

    ja zawsze piłuję masę żelową, ale niestety trochę czasu na tym schodzi...
    mam jedną klientkę, która ciągle obgryza paznokcie (sztuczne też!) i zawsze sobie jakoś je poodrywa, jak ma już duży odrost zawsze na nią krzyczę, ale to nic nie daje... zniszczona płytka strasznie

  14. #64
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie

    Cytat Napisał margareta Zobacz post
    ja zawsze piłuję masę żelową, ale niestety trochę czasu na tym schodzi...
    mam jedną klientkę, która ciągle obgryza paznokcie (sztuczne też!) i zawsze sobie jakoś je poodrywa, jak ma już duży odrost zawsze na nią krzyczę, ale to nic nie daje... zniszczona płytka strasznie
    postrasz ją że jak nadal tak będzie obgryzać paznokcie to się grzybicy nabawi ja tak powiedziałam mojej córce (wiek:3,5) ale wiadomo- słowa nie docierają... więc wzięłam ją na kolana weszłam na nasze forum i pokazałam jej artykuły

    http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...chorzenia.html

    i

    http://forum.wzorki.info/ogolnie-o-p...-paznokci.html

    to juz nie obgryza... powiedziała że babcia tak robi i ona będzie ją naśladować... poradziłam córce żeby to samo powiedziała babci (o grzybicy) i zarówno moja córka jak i moja teściowa tak się wystraszyły że mam spokój

  15. #65
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie

    Kurcze piłowanie strasznie męczące.. musze się rozejrzeć za żelami na naturalną płytke

    ________________________________________


  16. #66
    No to..wpadłam Avatar margareta
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    B-c
    Postów
    128

    Domyślnie Odp: zdejmowanie tipsów

    mam pytanie: po spiłowaniu masy żelowej z paznokci, zostawiam troszkę żelu na płytce, żeby jej przez przypadek nie przepiłować. a czym później paznokcie ładnie wypolerować? wiadomo, że podczas piłowania płytka robi się taka "zamazana" (nie wiem jak to wytłumaczyć-porysowana) i chciałabym ją ładnie wypolerować... może polecicie jakąś konkretną polerkę? bo gdy maluję potem paznokcie bezbarwnym lakierem to widać, że jest porysowana mam nadzieję, że dobrze wszystko wytłumaczyłam

    ---------- Dodano o godzinie 16:31 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:30 ----------

    jeszcze jedno: jakiej polerki używacie do naturalnych paznokci (manicure)?

  17. #67
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie Odp: zdejmowanie tipsów

    Ja używam polerki zielonej z Infinity. Jest niesamowita! Pazurki lśnią się przepiękne-na wysoki połysk
    SZCZĘŚLIWA

  18. #68
    Nałogowiec Avatar elinka
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Wadowice
    Postów
    660

    Domyślnie Odp: zdejmowanie tipsów

    jakie polecacie płyny do usuwania tipsó bo nigdy nie miałam takiego i chciała bym sobie zakupić

    ---------- Dodano o godzinie 18:29 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 18:29 ----------

    może macie jakieś llinka do stronek ?

  19. #69
    No to..wpadłam Avatar qatrycja
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    238

    Domyślnie Odp: zdejmowanie tipsów

    wiecie co... ten aceton co tu pisalyście można dostać w sklepach/hurtowniach z farbami, to zwykły rozpuszczalnik, ostatnio ściągałam koleżance i tipsy ładnie odchodziły (takie gumowe sie robiły) tylko potrzymać trzeba było z 15min. Najlepiej do jakieś szklanej miseczki nalać
    Moje motto? - Nigdy nie mów nigdy!

  20. #70
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: zdejmowanie tipsów

    Cytat Napisał qatrycja Zobacz post
    wiecie co... ten aceton co tu pisalyście można dostać w sklepach/hurtowniach z farbami, to zwykły rozpuszczalnik, ostatnio ściągałam koleżance i tipsy ładnie odchodziły (takie gumowe sie robiły) tylko potrzymać trzeba było z 15min. Najlepiej do jakieś szklanej miseczki nalać
    Aceton to rodzaj rozpuszczalnika, ale o odpowiednim stężeniu. Zbyt silny preparat może uszkodzić skórę dłoni, a nie o to chyba chodzi. Dlatego uważam, że należy używać odpowiednich produktów przeznaczonych do paznokci.

  21. #71
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: zdejmowanie tipsów

    Cytat Napisał qatrycja Zobacz post
    ten aceton co tu pisalyście można dostać w sklepach/hurtowniach z farbami,

    nieprawda jest w innym stezeniu, ten chemiczny nie jest rozrabiany a kosmetyczny owszem przekonalam sie sama jak mi skore wyzarlo po 5 minutach pieklo i szczypalo
    teraz zaopatrzylam sie w kosmetyczny 20minut moge lapke moczyc i nic kompletnie mi nie jest

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  22. #72
    Nałogowiec Avatar Etna
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Białystok
    Postów
    614

    Domyślnie Odp: zdejmowanie tipsów

    Wiecie co dziewczyny... Dziś przyszła do mnie klientka i mówi, żę oderwala już prawie wszystki tipsy oprócz kciuków (oderwała! :O :O) szok i czy mogę jej zdjąć bo ona nie da rady. ja mówię, że nie ma problemu i się pytam czym miała przedłuyżane pazurki akrylem czy żelem, ona mói ze na 100% akrylem. no to ja aceton i jazda... po jakims czasie patrze kurde cos sie ten akryl nie rozpuszcza... pytam się jescze raz czy jestes pewna ze miałas akryl? a ona.... no nie, nie jestem pewna. OMG porażka dziewczyna miała żel i straciłysmy 20 minut na moczenia zelu w acetonie.

  23. #73
    Wczytuje się Avatar kasialachowicz
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Tuchów/okolice
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: zdejmowanie tipsów

    Cesc dziewczynki, wszystkie mowicie o zdejmowaniu tipsow zelowych. Czy ktoras mi powie DOKLADNIE jak zdjac tipsy akrylowe
    Wiem ze rozpuszczaja sie w zmywaczu z acetonem Tak? Ale czy sam tips.. Tez zejdzie? Takie glupie to pytanie..
    Pierwszy raz sie za to wszystko biore Prosze o wsparcie

  24. #74
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar szpila59
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Bolesławiec
    Postów
    3 140

    Domyślnie Odp: zdejmowanie tipsów

    Cytat Napisał kasialachowicz Zobacz post
    Cesc dziewczynki, wszystkie mowicie o zdejmowaniu tipsow zelowych. Czy ktoras mi powie DOKLADNIE jak zdjac tipsy akrylowe
    Wiem ze rozpuszczaja sie w zmywaczu z acetonem Tak? Ale czy sam tips.. Tez zejdzie? Takie glupie to pytanie..
    Pierwszy raz sie za to wszystko biore Prosze o wsparcie
    Tips także rozpuści się pod wpływem acetonu.
    Kiedy zdejmujesz pazurki akrylowe możesz je całkowice spiłować lub też umoczyć je w acetonie. Ja spiłowywałam zawsze pierwsze dwie warstwy akrylu i ozdoby , później brałam się za aceton Moczyłam nim waciku, przykłądałam na pazurkach, zawijałam folią aluminiową i zostawiałam na jakieś 15 minut. Długość trzymania ich zależy od warstwy akrylu i długości pazurków. Później akryl powinien zrobić się "gumowaty" i dać sie łatwo zdjęć z pazurka. Lepiej jest używać samego acetonu niż zmywacza. Mozesz go kupic np. na allegro. . Jeśli nie chcesz stosowaać wacików i folii moze zainwestować w takie naparstki
    Naparstki do zdejmowania tipsów F-VAT (742476116) - Aukcje internetowe Allegro


  25. #75
    Wczytuje się Avatar kasialachowicz
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Tuchów/okolice
    Postów
    25

    Domyślnie Odp: zdejmowanie tipsów

    Cytat Napisał szpila59 Zobacz post
    Tips także rozpuści się pod wpływem acetonu.
    Kiedy zdejmujesz pazurki akrylowe możesz je całkowice spiłować lub też umoczyć je w acetonie. Ja spiłowywałam zawsze pierwsze dwie warstwy akrylu i ozdoby , później brałam się za aceton Moczyłam nim waciku, przykłądałam na pazurkach, zawijałam folią aluminiową i zostawiałam na jakieś 15 minut. Długość trzymania ich zależy od warstwy akrylu i długości pazurków. Później akryl powinien zrobić się "gumowaty" i dać sie łatwo zdjęć z pazurka. Lepiej jest używać samego acetonu niż zmywacza. Mozesz go kupic np. na allegro. . Jeśli nie chcesz stosowaać wacików i folii moze zainwestować w takie naparstki
    Naparstki do zdejmowania tipsów F-VAT (742476116) - Aukcje internetowe Allegro

    Dziekuje Szpilko Bardzo mi to pomoglo Nie wiedzialam ze akryl tez mozna spilowac, w sumie nie pomyslalam
    haha buzka i jeszcze raz dzieki

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •