Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki 26 do 32 z 32

Temat: żel nylonowy

  1. #26
    No to..wpadłam Avatar andźka
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Świdnica
    Postów
    131

    Domyślnie Odp: żel nylonowy

    dziekuję dziewczyny za wasze opinie, bardzo jesteście pomocne
    również się zastanawiam nad tym żelem, ale chyba jednak odpuszczę , nie chciałabym ryzykować

  2. #27
    Rozkręcanko Avatar alimka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: żel nylonowy

    Kupiłam ten żel ok połtora roku temu na szczęscie 5ml.i szczerze to nie polecam.Jest taki jakiś hmmm dziwny(nie jest klarowny tylko urywa sie podczas nabierania na pędzelek jak dwudniowy kisiel) ,zle sie go aplikuje ,lubi pękać ,kruszy sie wszystko na nie jesli chodzi o moje doświadczenia z nim.Ale przydal sie na wzornik -to chyba jedyny plus

  3. #28
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: żel nylonowy

    tez o nim myślałam bo widzę ze na allegro sie nieźle sprzedaje....ale jakoś nie przekonałam sie do końca a teraz to juz pewnie w ogóle sie nie przekonam
    natomiast z silikonowego na płytkę naturalną jestem baaardzo zadowolona - nie zdarzyło mi sie by chociaz raz podszedł którejkolwiek klientce

  4. #29
    Rozkręcanko Avatar alimka
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: żel nylonowy

    Zołzella ja rownież jestem zadowolona z silikonowego SF i pozostanę przy nim długo

  5. #30
    Molestantka klawiatury Avatar zołzella
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Postów
    1 674

    Domyślnie Odp: żel nylonowy

    alimkaja to samo wczesniej miałam od SF nabłyszczający Błysk..ale zapowietrza sie niemiłosiernie jak tylko jest na płytce naturalnej , mimo iz sie cudnie błyszczy to jednak z nigo zrezygnowąłam na rzecz silikonowego

  6. #31
    Nałogowiec Avatar Kaniusia0
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    413

    Domyślnie Odp: żel nylonowy

    a ja na naturalną plytke uzywam zwyklego cleara sf i tez się trzyma i tipsy i formy i naturalna plyteczka , sylikonowego ani nylonowego nie mialam jeszcze nigdy bo na zwyklym sie nie zawiodlam... teraz to juz napewno tego nylonowego nie kupie
    " Zniszcz wszelkie zło, by dobro mogło zakwitnąć"

  7. #32
    Nałogowiec Avatar syrena16
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    584

    Domyślnie Odp: żel nylonowy

    ...fajnie że jesteście dziewczyny
    Ja dopiero odkrywam świat żeli i dobrze że się wypowiadacie na temat produktów bo wywalałybyśmy kupę kasy na nowości nie wiedząc czym i jak to się je a tak to nasze decyzje dot zakupów sa oparte na doświadczeniu innych ... super


    Pozdrawiam

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •