Strona 9 z 17 PierwszyPierwszy ... 5678910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 201 do 225 z 411

Temat: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

  1. #201
    Rozkręcanko Avatar sylwia29
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    Sępólno Krajeńskie
    Postów
    77

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Sandruś -dziękuję, no jestem jestem tą właścicielką
    Myślicz, że od połowy grudnia się opłaca zaczynać - no w sumie to najgorętszy okres święta sylwester potem studniówki i solarium i rzęsy wypadamieć hihi
    Nie wiem tylko co sanepid z tymi rzęsiorami wymyśli

    co do pazurek -pewnie ale w późniejszym czasie teraz to każdy każdemu robi wiesz a u mnie na paznokice w mieśce po salonach cena 50 zł za frenczyk- mało i to robią panie które te salony mają od XX czasu więc muszę mieć kobietkę, która też robi to dobrze a nie na odpier...-przepraszam
    Trzymajcie kciuki i piszcie nawet na priv jak wam coś wpadnie do głowy co tam muszę mieć- sama też dużo czytam o tym ale już mi łeb buzuje od tych rewelacji
    bo ja mieszkam w samym centrum dupki na końcu świata hihi - 10 tyś mieszkańcow to malutka miejscowość
    Ostatnio edytowane przez sylwia29 ; 11-12-2011 o 09:55

  2. #202
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    nie wiem czy tutaj powinnam pisać ale może mi pomożecie... dostałam propozycje wynajęcia fotela kosmetycznego raz w tygodniu za 500 zł.opłaty miesięcznej na przedłużanie rzęs.. ale chciałam od marca otworzyć działalność gospodarczą na zasadzie wykonywania usług u klienta i teraz pytanko czy mogła bym to podczepic pod tą działalność czy musiała bym jakąś stacjonarna otwierać?
    jak na razie to dla mnie czarna magia
    Ostatnio edytowane przez asiuniak33 ; 01-02-2012 o 19:12

  3. #203
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    raz w tygodniu? i 500zł? ja bym nie poszła na to ja mam 600zł czynszu plus opłaty za cały lokal robie sobie w nim ile chce i co chce... nie wiem czy nawet przy mobilnej nie musisz miec miejsca na składowanie rzeczy... nie bardzo wiem ja jakich zasadach to wszystko? wg mnie troche drogo jak 500zł miesiecznia za ok 4 dni w miesiącu...

    pomysl o mobilnej działalnosci moze to sie da jakos ze sobą do kupy złozyc najlepiej idz do punktu gdzie u was zakładaja działalnosc i sie dopytaj mi przemiły pan wytłumaczył wszystko od A do Z nawet to ze nie kmusze kasy fiskalnej miec a jak chce sprzedać kosmetyki to jest to sprzedaż wliczona w zabieg takze smialo mozesz ich zapytac

  4. #204
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    50o zł raz w tygodniu? O matko, ale Cię chcą wykorzystać Ja płaciłam 500 zł z opłatami za miesiąc z ogrzewaniem i mediami i byłam ile chciałam. Fakt, że upadło wszystko klientek brak, ale ze mnie nie zdzierali.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  5. #205
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Wiem że dużo w kilku miejscach jak sie dowiadywałam to za cały miesiąc liczą sobie ok. 1500 czasami nawet dochodzi do 2000 (opłaty wliczone) ale boję sie że na tyle moge nie wyrobić na początek a przecież od czegoś musze zacząć...

  6. #206
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Znam ten ból, w Warszawie takie ceny to norma, ja za 3 dni w tyg miałam płacić 800zł - podziękowałam. Żeby wyrobić na same opłaty trzeba by nie wychodzić z pracy

  7. #207
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    i ja sie z Wami posmuce, u nas takie ceny to norma, jednak nie zgadzalabym sie na 500zl za 1dzień w tygodniu, wlasciciel salonu chce sobie do czynszu dorobic Twoim kosztem... a potem bedzie ci twoje klientki na inne dni zapisywac do siebie....

    zakładając ze mamy tego cholernego grupona i rzesy za 89zl jako konkurencja, to ciezko by ci bylo porzadnie na tym interesie zarobic na cos wiecej procz czynszu:/

  8. #208
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Nie zgodziłam się i szukam dalej... ceny to mają z kosmosu

  9. #209
    Rozkręcanko Avatar serduszko
    Zarejestrowany
    Sep 2011
    Postów
    54

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Cytat Napisał asiuniak33 Zobacz post
    Nie zgodziłam się i szukam dalej... ceny to mają z kosmosu
    Jak na razie planuje prace w domu,,,pomalu zbieram wszystkie niezbedne rzeczy..mam juz fotele i biurko jeszcze lampka i druga lampa uv..ale jak na razie bede
    dzialala ze zwykla lampa i jedna uv... przydalby sie jeszcze pochlaniacz pylu.. Wynajmuje domek i jeden pokoik przeznaczam caly na pazurki...chcialabym zeby bylo prawie jak w salonie...ale to zawsze dom.. zastanawiam sie czy bede maial wiele klientek czy nie bardzo...

  10. #210
    Wczytuje się Avatar Mb45682
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    19

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    ja osobiście mam "marzenie" założyć sobie salonik tylko z manicure w pokoju bo niestety mieszkam w bloku,. dodatkowo pracuje codziennie na pełen etat. i własnie te całe koszty za wynajem małego stolika mnie przerażają. Bo w sumie musiałabym wydawac połowe swopjej pensji tylko na wynajem, a mogłabym tam bywac tylko od 16 :/ too nawet bedC CODZIENNIE to by mi się niz zwróciło :") albo bym już na oczy nie wiedziała przy dwóch robotach. a z drugiej strony rzucac pewną prace w pańastwówce i poświecić sie tylko paznokciom to tez tak ciężko.zawsze tam jest jakis stały pieniażek i jeszcze założenie własnej dzialalności ;/ nastepna masakra
    Dziewczyny czy wogóle można u siebie w domu robić bo jak tak pomyślec tio mnie to wszystko przeraża :///

  11. #211
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Cytat Napisał Mb45682 Zobacz post
    Dziewczyny czy wogóle można u siebie w domu robić bo jak tak pomyślec tio mnie to wszystko przeraża :///
    Ja się dowiadywałam i w zasadzie nie można. Chyba że przystosujesz swój dom idealnie pod sanepid co jest często niemożliwe bo ma się w domu np za niski sufit w bloku jest to niemożliwe, nawet trudno sobie wyobrazić inspekcję chodzącą po Twoim mieszkaniu w którym żyjesz powiedzmy z mężem i dziećmi w nieco lepszej sytuacji są osoby posiadające dom, które przekształcają czasem garaże, przybudówki na salon

  12. #212
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    A np wpisać do tych papierków, że zabiegi wykonywane u klienta, a wykonywać troche domu a troche u klientek ?

  13. #213
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Cytat Napisał KarolciaK Zobacz post
    A np wpisać do tych papierków, że zabiegi wykonywane u klienta, a wykonywać troche domu a troche u klientek ?
    O tym samym myślałam właśnie czyli oficjalnie salon mobilny a nieoficjalnie w domu. Myślę że to by spokojnie przeszło.

  14. #214
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    ja mieszkam w niewielkim mieście i wynajmowałam stanowisko u fryzjerki. układ był dobry dopóki pani nie zaczęła wydziwiać i kazać płacić mi jej część czynszu bo ona jest na macierzyńskim... porażka. ale do rzeczy! płaciłam 200 zł miesięcznie plus 20 % od opłat. pytałam też gdzie indziej cena wahała się od 200 do 500 + opłaty.

    ---------- Dodano o godzinie 07:53 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 07:43 ----------

    Myślę, że spokojnie można tak zrobić. tak na prawdę nikt z sanepidu nie musi wiedzieć ze wykonujesz te zabiegi w domu. najlepiej moim zdaniem bedzie jak napisze się,że wykonywane u klienta w domu .

  15. #215
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Cytat Napisał Zuuzaneczka Zobacz post
    O tym samym myślałam właśnie czyli oficjalnie salon mobilny a nieoficjalnie w domu. Myślę że to by spokojnie przeszło.
    dobry pomysł
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  16. #216
    Szkoleniowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2012
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    22

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Niestety, ceny w Warszawie są straszne.
    Ja za oddzielny pokoik ok 8 m2 płacę 1200zł.
    www.beauty-me.pl - Astonishing Warszawa

  17. #217
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Dziewczyny proszę Was o radę. Mam propozycję wynajęcia pomieszczenia u fryzjera , w pokoju spokojnie zmieszczą się meble na kosmetyki ręczniki i tak dalej, łóżko, umywalka, miejsca starczy też na ustawienie stolika do paznokci. Pomieszczenie to też ma wydzieloną łazienkę, póki co pustą. Nie wiem ile dokladnie jest tam m2 ale mysle że koło 25 max. Pani zaproponowała mi 500 zł do czynszu i opłaty pół na pół, ale myslę ze powiem jej że z mediami musimy się jakos inaczej dogadać, bo na pewno nie zuzyje tyle prądu i wody co ona pracując tam sama. Oczywiscie bylabym na swojej dzialalności, nie mowiła nic o procencie z mojego utargu. Miejsce wydaje się byc ok choć nie jest to zbyt zamozna dzielnica nie ma tam zadnego gabinetu kosm. non stop ktoś sie pyta o kosmetyke wiec popyt jest podobno. kobitka powiedziała, że zrobi remont tego pokoju tak zeby bylo na czysto, potem juz kolory scian i tak dalej robiłabym juz sama, umeblowanie (również łazienki) też byloby w mojej gestii. Tak mysle, że prysznic nie byłby mi narazie potrzebny, ewentualnie toaleta- ale czy to ja powinnam to tam dać? jak zrezygnuje to co kibelek mam jej zabrać? o.O Ogólnie rzecz biorąc myslicie że jest to dobra oferta? Powiem szczerze, że jestem tym strasznie podekscytowana i przestałam juz myslec racjonalnie bo najchetniej poszłabym tam od jutra ale potrzebuje takiego trzeźwego spojrzenia na sytuację.
    Ostatnio edytowane przez Zen. ; 26-04-2012 o 17:55

  18. #218
    Totalna maniaczka Avatar honeypuff
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    909

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    ja się nie znam ale myślę, że skoro to tylko wynajem i może cię w każdej chwili wyrzucić to powinna wc sama zrobić. dlaczego ty masz to sponsorować? później będziesz kafelki zrywać czy co? prąd i woda pół na pół to nie wiem, ale raczej inaczej się nie da chyba że osobne liczniki hehe

  19. #219
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Wyrzucić w każdej chwili to raczej nie, bo na pewno spisałybyśmy stosowną umowę, z reszta kobieta wydaje się być w porządku. Zastanawiam się tylko czy potrzebny jest mi prysznic jeśli raczej nie będę wykonywać zabiegów na ciało, czy wystarczy sama toaleta, muszę jeszcze posiedzieć w tych sanepidowskich wymaganiach co i jak. Dziewczyny doradźcie no kobiecie w potrzebie

  20. #220
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    prysznica miec nie musisz

    generalnie zasada jest taka jak chcesz wziasc lokal to zrob po swojemu a jak bedziesz sie wyprowadzac to zabieraj co swoje
    nie ma co liczyc na wlascicieli bo jak nie ty to inna go wynajmie, co do mediow rozliczania to bym zalozyla wodomierz u siebie i podlicznik pradu to naprawde nie jest duza inwestycja a ja ci gwarantuje ze nawet 1/4 nie zuzyjesz pradu co fryzjerka

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  21. #221
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Zen nie zgadzaj sie na media pol na pol... bo przeslo 80% kwoty bedziesz placic za fryzjera.... nie ma takiej opcji zebys zuzyla tyle pradu czy wody...ja kiedys tez dostalam taka propozycje od kobietki ale zrezygnowalam ze wzgledu wlasnie na te media...
    co do remontu zrob a jakby co zabierzesz ze soba i juz...

  22. #222
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    ja tez tak uwazam jak dziewczyny, co do wlascicieli - liczyc mozna tylko na siebie nie ufaj zbytnio moim zdaniem, moze byc roznie..

    co do toalety, masz na mysli osobne wc? wydaje mi sie ze zupelnie nie jest potrzebne zebys robila dodatkowe kible jeżeli w lokalu są takie dla klientów... wystarczy umywalka (jedna na kazde pomieszczenie przedzielone scianą i drzwiami)

  23. #223
    Totalna maniaczka Avatar Zen.
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    756

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    w tym pokoiku gabinetowym jest po prostu osobna, nie urządzona łazienka. Szczerze mówiąc ja jej nie potrzebuję, ogolnie wc dla klientow raczej jest- no musi byc. Chodzi mi tylko o to żeby sanepid się nie czepiał, podono ten pokoik odebrany przez sanepid jest, jak ja bym się tam przeniosła to jeszcze raz musiałby przyjśc czy już nie? jak to wygląda? pewnie gdzies juz ktos o tym pisał ale nie szukalam jeszcze szczerze mowiac.

  24. #224
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Tak sanepid bedzie musial przyjsc bo wprowadzasz tam swoje uslugi jako osoba prywatna nie jako pracownik tej kobiety.... a jesli ubikacja jest to mopzesz jedynie umywalke zrobic i masz tam male zaplecze i juz

  25. #225
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Zen koszt kibelka z umywalką to nie dużo taki najtańszy zlewik z 50 zł, kran z 30 zł i kibelek ze spłuczką ok 100 zł, a na prawdę może się przydać.
    Media na pół nigdy się nie zgadzaj. Zużyjesz tak jak dziewczyny pisały 1/4 tego co fryzjerka, a przez pierwsze miesiące jeszcze pewnie nawet mniej. Jak wynajmowałam lokal, to remont był w mojej gestii, to co zrobiłam zostało, zabrałam tylko mebelki , więc kibelek i umywalkę z kranem spokojnie zabierzesz w razie czego.
    Powodzenia!
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lampka do oświetlania stanowiska :)
    By Agusia_pa2 in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-01-2019, 21:34

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •