Strona 17 z 17 PierwszyPierwszy ... 71314151617
Pokaż wyniki 401 do 411 z 411

Temat: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

  1. #401
    No to..wpadłam Avatar KatarzynaMolo
    Zarejestrowany
    Feb 2012
    Skąd
    Katowice
    Postów
    105

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Drozja musisz sobie odpowiedzieć ile tak na prawdę będziesz miała klientek czy opłaca Ci się współpraca 2-3 dni w tygodniu. Może lepiej jeśli masz swoje klientki zająć się nimi i pozyskiwać nowe?
    Co do możliwości rozliczania się i umów to polecam najpierw spotkać się z właścicielką ona na pewno ma swoją wizje i będzie chciała żeby szło to po jej myśli w końcu to jej własność Znając życie będzie to umowa o dzieło w tym konkretnym przypadku usługa kosmetyczna biorąc pod uwagę Twoje materiały Twój czas i marże pobieraną przez właścicielkę może Ci się to nie do końca kalkulować.

  2. #402
    Rozkręcanko Avatar Vika
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    44

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    A dziewczyny jak jest z sanepidem itp jak się wynajmuje miejsce przy salonie kosmetycznym tudzież fryzjerskim? Ja muszę mieć swój własny odbiór itp czy jak to chodzi bo kompletnie nie mam pojęcia na chwilę obecną, a zaczynam się rozglądać za jakimś kątem.

  3. #403
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Lokal już był odebrany więc tylko musisz zgłosić że tam będziesz

  4. #404
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Kochane dziewczyny doradzcie mi. Aktualnie pracuje w salonie kosm.Mam umowe na 1/4 etatu, ale placone mam za godzine 10zł. Do tej pory chodzilam codziennie do pracy i duzo godzin, wiec fajnie wychodzilam na tym. Ale jak nie ma ruchu to wtedy mam wolne i nic nie zarobie. Takze pare miesiecy w roku jest fajnie, a reszta tak sobie.
    Dostałam propozycje robienia paznokci w salonie fryzjerskim od znajomej fryzjerki. Salon bedzie otwarty za kilka miesięcy, ona ma sporo swoich klientek, które na pewno pojdą za nią. Ja też troszkę mam, ale niektore mieszkaja za daleko od miejsca salonu. Zaproponowała mi, żebym jej płaciła w miesiącu 500zł, ona daje mi stolik, a reszta co zarobię to dla mnie, na moich produktach. Zatrudniła by mnie na jakiejs umowie smieciowce. I nie wiem co robic? Bo jakbym chciała jej doplacać do umowy na 1/2 etatu lub cały to jaki by był koszt? Czy co proponujecie? Bede bardzo wdzieczna za każdą radę.

    Paznokcie, henna, makijaże, depilacja twarzy
    Ostatnio edytowane przez mandy185 ; 28-10-2015 o 15:53

  5. #405
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Na przełomie marca/kwietnia 2016r. zamierzam uruchomić nowy salon kosmetyczny w Warszawie na Ursynowie. Zakupię trochę sprzętów na początek i w związku z tym mam pytanie jak w takiej sytuacji rozliczać podnajem? Czy klientka do "paznokietków" robionych na podnajmowanym stanowisku przez kosmetyczkę z "miasta" ma być traktowana jak klientka salonu czy klientka tejże kosmetyczki z "miasta". (tj. jakie rozliczenie dodatkowych zabiegów, ma korzystać z kawy, herbaty itp., inne porady oferowane gratis,) Może podacie jakieś linki do miejsc, w których poczytam o tym?

  6. #406
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    paznokietek
    chcesz podnając miejsce manicurzystce tak?
    Nie wiem czy dobrze zrozumiałam,ale jeśli tak to ma wyglądać i bedziesz przyjmowała od kosmetyczki miesięczną kwote to koszty wynikające z wizyt Klientów tj,kawa herbata i ten nieszczesny papier toaletowy trzeba dzielić.
    Ewentualnie kosmetyczka moze miec swoje kawki i herbatki a papier np.kupuje raz w miesiącu.

    Nie wiem czy dobrze zrozumiałam Twój post ;-)

  7. #407
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    TY dobrzez zrozumiałaś, natomiast ja próbuję się odnaleźć w zasadach funkcjonowania branży i jej uczestników, ponieważ jestem na wstępnym etapie uruchamiania/planowania salonu kosmetycznego o charakterze "Day Spa", w którym muszę mieć kogoś kto pociągnie temat paznokci, w całym tego słowa znaczeniu...(wyłączając leczenie).
    Gdy pojawił się pomysł, wszystko wyglądało stosunkowo łatwo, ale po zagłębieniu się w forum pojawiają się kolejne niespodzianki. Mam do zagospodarowania 120m2 powierzchni na Zielonym Ursynowie w Warszawie (tuż przy Lesie Kabackim) To jest mój własny lokal, który do tej pory był wynajmowany dla kosmetycznej firmy szkoleniowej, zatem po niewielkich przeróbkach myślę, że da się przepchnąć temat przez Sanepid i zrobić znacznie bardziej opłacalny biznes niż wynajem.
    Jeśli chodzi o podnajem, to zakładając, że klient na robienie paznokci przychodzi umówiony a nie z "ulicy", to w salonie zjawia się też kosmetyczka i robi tę robotę...Ale czy takie dojeżdżanie dla jednego klienta Wam dziewczyny się opłaca? (mój salon będzie nowy i bez klientów pewnie w pierwszych miesiącach...Kolejne pytanie: kto przy podnajmie stanowiska kosmetycznego odpowiada za szkody wyrządzone klientce właściciel salonu czy kosmetyczka podnajmująca stanowisko? Są jakieś uregulowania w tym zakresie? Macie swoje doświadczenia w tym temacie?

  8. #408
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    w zyciu nikt nie rozwinie swojego biznesu jak i sam salon sie nie rozkręci jesli personel bedzie w większosci z doskoku.
    polecam w takim razie szukać najlepiej kogoś z okolicy z choćby niewielką bazą Klientów.
    reklama,reklama,reklama,dogodne godziny otwarcia,pracownicy zwarci i gotowi i jakoś to będzie.
    Ważne to już na samym początku by "nie spalić"salonu tuż po starcie.
    w drugim temacie nalezałoby zagłebić temat ubezpieczeń,ale to już z kimś z tej bajki :-)

  9. #409
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Jan 2016
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    5

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Z tego co już sobie uświadomiłem ( w ciągu ostatnich 48 godzin) to wydaje mi się, że chyba łatwiej będzie sprowadzić klienta do salonu aniżeli znaleźć kompetentny i stabilny personel, który jest w stanie dla wspólnego sukcesu podzielić się swoimi zasobami (chodzi o już posiadanej bazi klientów - no chyba, że się mylę ale to okaże się pewnie później). z mojego biznesplanu na razie nie wynika, że będę mógł sobie pozwolić na stałą pensję dla pracownika (łatwiej będzie mi zaoferować wyższą prowizję - bo nie mam kosztów czynszu).
    Czy innym można na początku spalić nowy salon jak niekompetentną usługą połączoną z opryskliwą obsługą!
    Czy może ktoś zgłębiał temat ubezpieczenia OC salonu, co jakiś czas słyszę o podejmowanych przez klientów prawnych krokach w stosunku do przedsiębiorcy-właściciela salonu?

    PS. Myślę, że zaoferowanie usługi "tip-top" typu pakiet ślubny dla dwojga i/lub wieczór panieński z zabiegami kosmetycznymi, wizażem, "pedi i mani", fryzjerem, masażem przy kominku i odrobince szampana ze słodkościami to da się zrobić specjalistami z doskoku? (taki klient nie trafia się często)

  10. #410
    Wczytuje się Avatar ank13pietro
    Zarejestrowany
    Jul 2016
    Skąd
    Puławy
    Postów
    10

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Cześć, liczę że mi coś podpowiecie - w przyszłym tygodniu idę na rozmowę ze znajomą fryzjerką w sprawie naszej współpracy. Ja mam swoje kosmetyki, ona lokal funkcjonujący dłuższy czas i klientki. Jeszce nie wiem, na jakiej zasadzie tam będę funkcjonowała, na początek najlepszy byłby staż z UP. Rozliczać się z fryzjerką planuję albo na zasadzie stałej kwoty, albo % od klientek (wolę opcję 1. bo nikt mi nie będzie wyliczał ile biorę za usługę itp) Pytanie brzmi: czy "podpinać" się z moimi usługami beauty pod jej nazwę salonu, czy od razu jasno rozgraniczyć jej działalność od mojej? Nie wiem, czy długo tam będę, nie wiem czy nie będę kojarzona z jej standardami obsługi (nie korzystam z jej usług, bo zawsze mi coś skiepściła z włosami...) Siostra twierdzi, że wybrzydzam i powinnam brać,co dają a ja nie chcę już na starcie popsuć sobie opinii itp

  11. #411
    Nałogowiec
    Zarejestrowany
    Apr 2017
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    To fakt, że wirtualne biura warszawa śródmieście to super sprawa. Przede wszystkim koszty są o wiele niższe niż w przypadku tradycyjnego biura. Ponadto nie każda firma potrzebuje fizycznego lokalu więc wynajem wirtualnego adresu to doskonała opcja.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lampka do oświetlania stanowiska :)
    By Agusia_pa2 in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-01-2019, 22:34

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •