Strona 14 z 17 PierwszyPierwszy ... 41011121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 326 do 350 z 411

Temat: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

  1. #326
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    oddzielne pomieszczenie

  2. #327
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Ooooo Aga a zdradzisz chociaż na jakiej ulicy?

  3. #328
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Monte Cassino

  4. #329
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    ja dziś jadę zobaczyć 3 miejsca i ceny są różne od 300zł za miejsce lub pomieszczenie do 800zł nawet za samo miejsce, mimo że rejon ten sam bródno/targówek. jestem ciekawa na ile różnią sie salony od siebie.

    w ogóle zauważyłam że jednak większość ofert jest na umowę, podnajem bardzo mało.




  5. #330
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Kiwaczek a nie myślałaś żeby wynająć z kimś pomieszczenie? na ew. zmiany? Mniejsze koszta tylko, że nie wszystkie klientki są tylko dla siebie. Albo wynająć pomieszczenie razem z jakąś kosmetyczką bo widzę, że Ty tylko pazurki i rzęski.

  6. #331
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    wiesz co - szczerze - ja nie wiem. u mnie pomysły rodzą się z minuty na minutę. krótko opisując sprawa ma się tak : póki mam wakacje (uczę angielskiego, ale u siebie) poszukuję roboty w której może bym została jeśli będzie się dobrze rozwijać. jestem przyzwyczajona do zarządzania swoim czasem pracy jak mi się podoba, więc wizja siedzenia 8h lub więcej w salonie i czekania czy ktoś może przyjdzie mnie przeraża . jednak jestem otwarta, chętna, ciekawa i bym spróbowała.

    co do salonów. ten za 800zł. no piękny duży salon, nowoczesny. gabinet w pełni urządzony. miodzio. ale oni mają już manicurzystke (zonk!)

    drugi - prawie uciekłam. salon ma ze 30 lat, wlaścielka z 70 mini pomieszczenie oddzielone gibającą się ścianką działową a w nim pustka. nie za czystko, feee.




  7. #332
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Ja jak zobaczyłam swoje obecne pomieszczenie które wynajmuję też nie byłam zachwycona. Stolik jakiś poklejony żelem, półka ze sklejonymi pędzelkami po żelach i wszystko się kleiło od tego itd. Ale pomyślałam, że za taką cenę nigdzie nie znajdę niczego więc wzięłam. Wszystko wypucowałam, wstawiłam swoje meble, kosmetyki itp i w tej chwili jest ok.
    Jak szukałam swojego miejsca to też miałam tysiąc pomysłów na minutę, co chwila to coś nowego przychodziło mi do głowy.
    Rozumiem, że jesteś przyzwyczajona do dysponowania swoim czasem tak jak Tobie to odpowiada. Z kimś drugim zawsze można się dogadać.
    Ja obecnie jestem tu na Woli i nie zamierzam się z ewakuować ale rozmyślam nad drugim punktem lub dodatkową pracą ale niestety po 1. nie stać mnie na kupno kolejnych mebli na chwilę obecną 2. jak będę miała więcej gotówki będę wyposażać pomieszczenie w którym obecnie się znajduję 3. za wysokie ceny najmu eh.

  8. #333
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    właśnie się dziwię że znalazłas na woli za taką cenę. a salon jaki? bo ten mój za 300 to na prawde ruderowaty. ja bym tam na żadne cięcie nie poszła.

    a ty skoro rozmyslasz nad drugim punktem to zapraszam na zacisze to tego drogiego lokum i sprawa załatwiona




  9. #334
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Trochę daleko mam na zacisze po za tym nie wyrobie sama na taki czynsz.
    Salon jak najbardziej spoko. W lokalu jest fryzjerstwo, kosmetyczka, solarium no i ja. Salon istnieje od jakichś 10 lat.

  10. #335
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Aga w takim razie my normalnie po sąsiedzku

    Fajne miejsce za normalną kasę to prawie cud.
    Ja kilka lat płaciłam po 800zł za kąt u fryzjerek i tez im chyba żle było.
    Moja dobra koleżanka szukała lokalu od lutego.
    Zależało jej zeby było to oddzielne pomieszczenie i wyposażone.
    Jak salon był ok to nie schodzili poniżej 1000zł.
    Znalazła wreszcie w maju i dogadała sie 50%na 50%,bo obawiała się,ze nie wyrobi na 1100 czynszu który zażyczyła sobie właścicielka...
    Zrezygnowała z dwóch innych salonów w których robiła rzęsy(w jednym też 50 na 50,w drugim oddawała 60%)
    a pani od lokalu w którym dosłownie co sie osiedliła jednym słowem jej sie pozbyła.
    teraz znów na etapie poszukiwań,ma w planach zacząć od sierpnia.
    Czy coś znajdzie to sie zobaczy.
    Powiedziała ,ze jest w stanie zapłacić max 700zł za pomieszczenie na wyłaczność.

    nie wiem jak jej to wyjdzie,bo w grę wchodzi tylko wyposażone miejsce,lokal na poziomie....i pełna swoboda.

    Ty Kasiu też piszesz,ze chcesz zarządzać swoim czasem jak się Tobie podoba.
    Powiem,ze jak ja szukałam salonu/miejsca to zauważyłam,ze tym wszystkim chcącym podnająć to sie w d.... poprzewracało.

    Chcą mega kasę za liche miejsca,chcą ingerowac w godziny/dni pracy.
    Często są niechętni by pracowac po godzinach pracy salonu....
    Do tej mojej koleżanki sie czepiali ,bo przy mani frezarki używała.
    Rozumiecie to
    Frezarka jest beeeeeeee.
    Zapisywali jej w godzinach,w których z góry było wiadomo,ze pracować nie moze.
    Dodatkowo wsciekali sie,ze nie pracuje w soboty.

    Ja już nie bedę pisała ile ja płacę,bo mi się nawet o tym nie chce rozpisywać.W skrócie majątek
    Ale lokal mam w nowym budownictwie,pełna swoboda przy urządzaniu,pracuje w godzinach w których mi sie podoba(zazwyczaj 11-20)Na piśmie mam,że moge siedzieć do 22 gdyby ochrona sie czepnęła(Na górze są mieszkania)Nie bedzie ze mna innych usług a wiec i innych kobiet-pań właścicielek,pań mądrych,najmądrzejszych i wszystkowiedzących dyrektorek

  11. #336
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    A ja Wam powiem że chyba znalazłam sobie w końcu miejsce po miesiącach poszukiwań Ja mieszkam w podobnej odległości od stolicy jak Kiwaczek ale w innym kierunku Jest u mnie masę naprawdę super lokali z wielkimi witrynami w fajnych lokalizacjach. Nom ale ceny rozpoczynają się od 1800-2000zł. Dodać do tego media i prawie tysiak ZUSu... robi się sporo. A ja jak na razie głównie rzęsowa jestem i nie mam "warszawskich" cen bo nie miałabym klientek. Znalazłam pomieszczenie z oknem (przy rzęsach istotne dla mnie) i z oddzielną własną łazienką (zlew, WC, natrysk) 18m za 650zł. Nie mam ograniczeń godzinowych, jest parking zamykany wieczorem ale będę mieć do niego klucze i zawsze mogę klientkę wpuścić/wypuścić. Problem w tym że ktoś teraz tam jest i muszę czekać ok 2 m-ce aż zwolni lokal Niby mam zaklepane ale różnie bywa, mam nadzieję że nie będzie przeciągać terminów.

    Paznokci nie robie, jestem po szkoleniu (tym samym co Ty Kasiu ) ale brak mi czasu na ćwiczenia i kasy na inwestycje w materiały. Od czasu do czasu robię komuś hybrydkę za free - bo mam i szkoda żeby się zmarnowały a tak to trochę się posprawdzam bez konsekwencji

    Kiwaczek ja bym na Twoim miejscu jakiejś fryzjerki szukała, ale z oddzielnym pomieszczeniem. Nie wyobrażam sobie kleić przy tych dmuchawach.... Czasem takie punkty maja jakieś niewykorzystane zplecza. Wola i Jelonki mam tam szpiega powiem żeby się rozglądał.

  12. #337
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    o Iza skończyłas w new nails - to idź na doszkolenie haha

    jeśli chodzi o lokal u siebie w mieście to mam 40m2 za 1tys - to są dopiero super ceny ale tu mam angielski. nie opłaca się nic salonowego robić bo tu salon na salonie.
    byłam w każdym (połowa to po znajmości) ale nikt nie chce słyszeć o rzęsach....dobrze że chociaz polecają mnie jak ktoś pyta ( czyli całe 2 osoby)

    Sandruś czyli te 800zł to jednak nie cena z kosmosu tylko takie są gdzieniedzie. pytałam jeszcze kilku osób i jedna podnajmje również za 800zł na bródnie.

    powiem tak - jestem ograniczona czasowo. chciałabym cos wypróbować w wakacje i zobaczyć jak to będzie szło, żeby wiedzieć co od września ze sobą począć. czyli niby mi sie nie spieszy, ale jednak spieszy bo wakacje już prawie w połowie. czas leci.




  13. #338
    Szkoleniowiec Avatar Izi
    Zarejestrowany
    Jul 2012
    Skąd
    mazowieckie
    Postów
    594

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Cytat Napisał kiwaczek2 Zobacz post
    o Iza skończyłas w new nails - to idź na doszkolenie haha
    Heh, no kiedyś na pewno Tym bardziej że 9 mcy po kursie a ja i tak nic nie robie To szkolenie to jakiś taki przypadek był. Zobaczyłam, ze dużo zagadnień ale nie sądziłam że w takim tempie.... ech. Ale nie powiem ja tam poszłam zielona paznokciowo i trochę mi się przydało chociażby dla siebie bo o klientkach na razie nie myślę, może kiedyś.

    A dobry lokal to tylko i wyłącznie fart. Najlepiej porozgłaszać wśród znajomych i znajomych znajomych że się szuka. Bo np. u mnie jest tak że idę ulicą widzę że zwalnia się jakiś lokal idę tam na drugi dzień a miejsce już zajęte. Rotacja jak ta lala ale wstrzelić się ciężo

  14. #339
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    kiwaczek musisz wziąć też pod uwagę to, że przy takiej działalności miesiąc miesiącowi nie jest rowny... raz jest mega super raz lipa i nie wiadomo co robić. Do tego trzeba trochę czasu na rozkręcenie, przyzwyczajenie klienteli.

    Ja mam to szczęście, że sama dysponuję swoim czasem, mówię kiedy jestem a kiedy mnie nie ma i nikt z tego nie robi problemu bo to w końcu moja sprawa. Czasem potrafię zadzwonić godzinę przed moim przyjściem i jeśli nie mam zapisów powiedzieć, że mnie nie będzie i nie muszę się nikomu tłumaczyć dlaczego. Dziewczyny pracujące tam są naprawdę super. pracuję tam już 9 miesięcy (strasznie szybko ten czas mija ) i nie było jeszcze nigdy żadnych problemów. Pamiętam, że nawet organizowana była "Wigilia salonowa" i różne wypady na imprezy po pracy. Tak więc spoko.

    Sandruś a Ty w jakich okolicach jeśli mogę wiedzieć?

  15. #340
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Ja trafiłam chyba najgorzej, jak się dało, zmarnowałam 5 miesięcy i resztkę oszczędności.
    Od kiedy wróciliśmy do Polski nie przydarzyło nam się nic dobrego, więc byłam zdesperowana i wynajęłam pomieszczenie u fryzjerki. 350 złotych + 50%opłat, jak się rozkręci, po 3 miesiącach umówiłyśmy się na 400 zł + opłaty. Pomieszczenie 7m2.
    Trzeba było jeszcze ściankę działową postawić, poprzestawiać sprzęty fryzjerskie i mogłam zaczynać. Z tym, że to trwało chyba ze 2 miesiące. Przez ten czas przyjmowałam tylko znajomych, bo w takim syfie nie dało rady zaprosić nikogo. Ściany malowałam sama, pomieszczenie zostało mi oddane bez kawałka ścianki, bo się ****ł, i to również musiałam sama dorobić.
    Pani poinformowała mnie, że ona również wykonuje hennę, ma swoich stałych klientów, ale jak przyjdzie ktoś z ulicy - skieruje do mnie. Oczywiście tak się nie stało.
    Do tego ona wcześniej robiła paznokcie za 50 złotych, więc ja też musiałam zaniżyć swoje ceny - w związku z czym nie wyrabiałam nawet na materiały.
    Co raz rzadziej bywałam w pracy - bo wciąż był remont, bo nie było ciepłej wody w moim pomieszczeniu. Ona narzekała do klientów, że jestem leniwa, dziwna, nienormalna.
    Wystawiła mi rachunek na media. Nie widziałam oryginalnej faktury z elektrowni, czy wodociągów, to ona wystawiała je ze swoim nazwiskiem i podała mi mówiąc: "tyle pani wyliczyłam".
    Przed podpisaniem umowy pytałam, czy mam już coś zapłacić, jakąś kaucję, czynsz już od razu, -nie, nie, to później. Później był remont ten cały czas, a ona nie podeszła, żeby powiedzieć, że ten czas to już teraz. Ja myślałam, że może tego czynszu jeszcze nie chce, skoro nic nie mówi, może taka uczciwa, bo skoro remont, to nie mogę pracować. Pod koniec miesiąca przyszła z fakturą na 350 złotych, nie miałam tych pieniędzy przy sobie, więc powiedziałam, że potrzebuję kilka dni. Pieniądze przyniosłam pierwszego. Podaję, a ona pyta, dlaczego tylko 350 złotych? Więc tłumaczę, że tyle było na fakturze, -ale dzisiaj pierwszy, -?, -na umowie jest czynsz płatny do pierwszego. I co ja sobie wyobrażam, czy ja w ogóle czytałam tą umowę. Następnego dnia przyniosłam.
    Ostatniego miesiąca przynoszę te 350 złotych pierwszego "jak na umowie", a ona się pyta czemu tylko 350?. No to ja znowu wielkie oczy, a ona że od lipca to 400 miało być.

    Więc wyniosłam się. Nie chce rozwiązać ze mną umowy, bo "na umowie" jest 3 miesięczny okres wypowiedzenia. I poza czynszem, to jedyne czego ona się w umowie trzyma. Reszta tego co w umowie nie miała miejsca, więc ja uważam tę umowę za nieważną. Najwyżej konflikt rozwiąże Sąd.

    Jest mi bardzo przykro. Jestem uczciwa do bólu a ona oskarża mnie przy klientach o to, że chcę ją okraść.
    Szkoda słów.

  16. #341
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    to współczuję. ja jestem uczulona na wszelkie umowy, czytam 10x nim podpiszę, bo już wynajmowałam wiele lokali.

    a teraz w koncu podnajęłam antresolę na zaciszu. za 500zł. bez żadnych dodatkowych opłat. jedyne co to muszę sobie okleić jakąs folią przy balustradzie by to nie było takie widoczne. od pierwszego dnia juz miałam klientki, mimo że 2ga manicurzystka też tam jest.




  17. #342
    Wizażystka Avatar agnieszka-nails
    Zarejestrowany
    Mar 2013
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    390

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    o kurcze to rzeczywiście nie ciekawa sytuacją z ta babka... powinna się trzymać tego co ma w umowie... Niestety takich sytuacji nie brakuje.

    Kiwaczek gratulacje i powodzenia

    U mnie sprawa zaczyna się komplikować... tak zachwalałam swoje a zaczyna się chyba walić... Właścicielce, która podnajmuje mi pomieszczenie chcą podnieść czynsz dwukrotnie I ona chce się z tego lokalu wynosić... a co ze mną? nie wiadomo... Jeśli znajdzie lokal z miejscem dla mnie to będzie fajnie a jeśli nie to muszę czegoś znowu szukać... Ciekawe bo u niej wynajmują dwie osoby dwa pomieszczenia.... tym gorzej bo ciężko znaleźć miejsce z tyloma pomieszczeniami... Nie wiem co będzie. W dodatku wyjeżdżam na dwa tyg pod koniec sierpnia i boję się, że zostanę na lodzie w tym czasie.

  18. #343
    No to..wpadłam Avatar Nilvena
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Może mi poradzicie, nie wiem co wybrać. Mam oblukane dwa miejsca na swoją działalność i nie wiem które wybrać. Może mi jakoś doradzicie? W obu przypadkach cena jest taka sama.

    1 lokalizacja.
    Stanowisko w salonie przy kosmetyczce. Lokal urządzony ładnie, jasny. Kosmetyczka ma swój pokój. JA miałabym swoje stanowisko przy recepcji, mogę wybrać jakie chce miejsce, urządzić jak chce. Przestrzeń duża, brak może tlyko kameralności ze wzglkędu że nie mogę się zamknąć jak w pokoju. Wszyscy widzą co robię itp. Recepcja, socjalny, expres do kawy jest wspólny. Babka oferuje również szyld reklamowy. Mówi że baza klientów już czeka. Nie ma żadnych mebli, stolik krzesła musiałabym kupić. Jest też do wynajęcia poeiszczenie jednak na początek nie stać mnie na nie ;/ Babka jest ugodowa, miła, robi dobre wrażenie, mówi że szuka partnera do pracy i kogoś z kim dobrze by się pracowało. Co do lokalizacji salon znajduje się w podwórzu, troszkę dalej do głównej ulicy. Ceny zabiegów u kosmetyczki - dość duże. Kiedys była tam stylistka paznokci jednak się przeprowadziła i wybrała inna lokalizację. Ponoć panie po tej stylistce pytają o paznokcie, bo chcą tam robić - wersja kosmetyczki.

    2 lokalizacja
    Pomieszczenie, mała klitka przy solarium i fryzjerze. Niestety bez okna, wydawało mi się jak tam było że jest gorąco - być może to od sąsiadujących łóżek solaryjnych. Właścicielka - młoda dziewczyna również ugodowa, sympatyczna. Mówi, że mogę klitkę urządzić jak chce. Że może mi zamotnować zlew, i drzwi przesuwne. Pomieszcznie nie jest zabudowane całkowicie, ma przestrzeń od góry więc muza z łóżek solarnych tnie. Co do reklamy to jest okienko na którym mogę się rozreklamować. Lokalizacja tego miejsca jest bliżej głównej ulicy. Właścicielka twierdzi, że ludzie pytają o paznokcie a ona rozdaje wizytówki osób do których mogą pójść. Jedynie co to jakoś mnie odstarszyło to że to pomieszczenie jest malutkie, ale z drugiej strony wiele mi też nie potrzeba na początek, no i to gorąco ;/ boję się że to jest od łóżek no to wtedy pracować w ciepłocie z żelami...hardcore Również musiałabym wszystko kupić, nie ma mebli.

    Co myslicie?

  19. #344
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Przy lokalizacji nr 1 jest szansa przekonać się jak będzie szło, a jak będzie fajnie,to można wynająć pokoik. Najgorsze są włosy z suszarki i ten dźwięk. To bardzo przeszkadza, brakuje tej ciszy czasem...
    Przy lokalizacji 2 może być i ciepło, ale jednak lepiej, zawsze można zamontować wiatrak, klima nie taka droga, a w zimie Panie będą zachwycone, gdy po całym dniu pracy takie ciepełko ich przywita. I masz minimum prywatności, choćby w sprawach żelu na stopach, Panie się krępują.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  20. #345
    No to..wpadłam Avatar Nilvena
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Przy lokalizacji nr 1 jest tylko kosmetyczka nie ma fryzjera

    Przy lokalizacji nr 2 jest fryzjer ale troszkę dalej od mojego pomieszczenia. niestety tam nie ma okna i w sumie światło sztuczne by było. Co do nóg to prawda, wtedy mogę poszerzyć ofertę o stopy. ale liczyć na rozłożenie fotelu kosmetycznego nie mogę - zbyt mało miejsca ;/

  21. #346
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Kochana tak czytam to co piszesz,myślę i myślę i ja chyba bym się zdecydowała na to małe pomieszczenie przy solarium.
    Po pierwsze to zawsze jakiś mały azyl a nie stolik "na salonie".
    Po drugie jest tam fryzjer a u fryzjera zawsze coś się dzieje.
    Zawsze jest szansa,że jakaś się skusi siedząc choćby z farbą na głowie.
    Jeśli robisz regulacje i henne brwi zawsze łatwiej namówic na taki mały zabieg klientkę po farbowaniu włosów.
    Na solarium przychodzą też młode dziewczyny,Zawsze to potencjalne klientki.
    Tym bardziej teraz kiedy niebawem sylwester i zacznie się akcja opalalanie
    W tym przypadku też lokalizacja.

    Pewnie,ze szum suszarek i huk solarium może nieco przeszkadzać,ale ja w swojej karierze przerabiałam juz lokal z 6 łóżkami i 2 źródłami muzyki
    Da sie przeżyc i po jakimś czasie idzie się odłączyc od tego wszystkiego.
    A w ostatnim lokalu miałam 4 suszarki i solarium za plecami-żyję

  22. #347
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Dobra zaczynam i ja poszukiwania , stąd moje pytanie gdzie wyszukujecie ogłoszenia?

  23. #348
    No to..wpadłam Avatar Nilvena
    Zarejestrowany
    Oct 2010
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    148

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    ja na gumtree tylko szukałam ale przyłączam się do pytania

  24. #349
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Asiunia - to ty nic nie masz? ja szukałam tylko na tablicy i gumtree i uważam że styknie. coś tam nawet na tarchominie widziałam. w sumie zalezy co się szuka - czy w salonie miejsce czy zupełnie osobny lokal tylko dla siebie.
    ja chciałabym coś dodatkowego oprocz tego co mam, bo tam ruch średni (wiem wiem mamy jesień). ale jakoś nie mogę nic znaleźć w rozsadnej cenie po tej stronie Wisły.




  25. #350
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Kiwaczek do tej pory miałam tylko dojazd ale teraz muszę zrezygnować i gdzieś się osiedlić na gumtree patrzyłam.. idę luknąć na tablicy

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lampka do oświetlania stanowiska :)
    By Agusia_pa2 in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-01-2019, 21:34

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •