Strona 15 z 17 PierwszyPierwszy ... 511121314151617 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 351 do 375 z 411

Temat: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

  1. #351
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    a wiesz już co szukasz, czy podnajem miejsca/stanowiska czy cos własnego? i gdzie? pytam z ciekawości ....




  2. #352
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    myślę nad wynajęciem gabinetu, dostałam propozycję za 1500 gabinecik z osobnym wejściem i z miejscem na manicure ale ja chwilowo bez paznokciowa więc odpada

    Na całe Swoje mnie na razie nie stać szukam od Tarchomina po Wesołą... ale już widzę że to będzie ciężki orzech do zgryzienia...

  3. #353
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Prócz szukania mozecie też same dać ogłoszenie.
    Ja tak znalazłam swój ostatni lokal.
    Napisałam konkretnie co i jak i odezwał się mój wybawiciel

    I faktycznie tak jak kiwaczek pisze najlepiej gumtree i tablica.
    Asiu to Ty jesteś z Tarcho?!
    Ja tu mieszkam

  4. #354
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Nom z Tarchomina a dokładnie z Erazma

  5. #355
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Uuuu kochana to rzut beretem

  6. #356
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    ja szukalam przez biuro nieruchomosci

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  7. #357
    No to..wpadłam Avatar asiuniak33
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    141

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Sandruś jaki ten świat mały

    Może w końcu i ja znajdę Swój kąt

  8. #358
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    ja na bródnie/ targówku, jakbym coś wiedziała to dam znac ale najszybciej przez tablice/gumtree cos znajdziesz, albo w 'ofercie', tej gazecie z ogloszeniami, ja przez nią 2 swoje stare miejsca znalazlam

  9. #359
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Jak już wspominałam - mam strasznego pecha przy wynajmowaniu stanowiska. Historię pierwszego już wcześniej pisałam, drugi salon zamknęli po 2 miesiącach, ale to co mam teraz, to nawet nie wiem jak to określić.
    Kiedy byłam oglądać pomieszczenie właścicielka mówiła, że poprzednia kosmetyczka wyjeżdża, jednak 2 dni temu okazało się, że nigdzie nie wyjechała, tylko przeniosła się do innego gabinetu.
    Zostawiła po sobie taki syf, że wszystkie półki, które tam miały zostać musiałam ściągać, myć, szorować, drapać, dezynfekować a i tak nie przyniosło to oczekiwanych rezultatów, więc się ich pozbyłam. Po odsunięciu biurka które było przyklejone do podłogi na coca-colę, albo coś podobnego moim oczom ukazał się taki syf, że było mi wstyd przed rodzicami, którzy akurat przyszli pooglądać.
    Kombajn czyściłam dwa dni. Dysze od mikry są całe zarośnięte od środka zielonym syfem, w głowice wepchnięta była wata (ktoś może wie, w jakim celu?), a pelota d'arsonvala była przyklejona na stałe.
    Poprzedniczka zostawiła również kilkudniową kawę z kożuszkiem, wiele brudnych śmieci, wśród takich ciekawszych to szmaty obklejone woskiem, brudne jednorazowe majtki i otwarte igły. Ale cóż może wiedzieć o higienie ktoś, kto w pudełku do przechowywania produktów spożywczych ze śmierdzącym płynem napisał STERYLIZACJA.

    Co jednak jest najlepszą częścią historii - pani to dopiero ma tupet. Przychodzi w odwiedziny do fryzjerki, są bardzo zaprzyjaźnione. Ostatnio słyszałam taką część ich rozmowy (nie to, żebym podsłuchiwała, pomiędzy sprzątaniem, szuraniem i psikaniem niewiele dźwięków zarejestrowałam). -a widziałaś ostatnio (tu jakieś popularne imię, powiedzmy- Kaśkę)? -nie.... -no wiesz, ta z krótkimi włosami, nie była u ciebie? -nie. Podaje numer telefonu, tamta dzwoni. -dzień dobry pani Kasiu, studio urody z tej strony. Dawno pani nie było, czy wszystko ok ze zdrowiem?....ah tak, bo się martwiłam........a wie pani, bo się przeniosłam i tu adres.
    Wczoraj było to samo. Przyszła, żeby wypić kawkę z fryzjerką. Przy czym oczywiście nie zapomniała wspomnieć obecnym klientom, że zaprasza do siebie.
    Nie potrafię tego nazwać inaczej niż słowem na K. Nie reaguję na to, bo nie zależy mi na klientach, dla których przyciemnione światło jest największym dowodem higieny....ale pewnego dnia się zdenerwuję i wyrzucę za drzwi na kopach.

    Martwi mnie tylko oddanie fryzjerki. Jeśli klienci pójdą za kosmetyczką, to pewnie ona ich straci, bo tam też mają fryzjera.

  10. #360
    VIP Avatar kiwaczek2
    Zarejestrowany
    Oct 2012
    Skąd
    Nieporęt k/Wwy
    Postów
    1 495

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    ja bym uciekała




  11. #361
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    tez nie wiem czy bylabym tak zdeterminowana zeby czyscic to wszystko i sprzatac po swojemu - chyba tez bym zwiala

    ale podziwiam za odwage poprzednia Pania 'kosmetyczke' ktora nie bala sie ze zarazi czyms klientow (albo siebie idiotka...)
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  12. #362
    No to..wpadłam Avatar 3524
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Niewielkie miasto i brak innych miejsc. Gdybym wynajęła sama cały lokal i musiała go przystosować to wcale by lepiej nie było.
    Już doczyściłam wszystko, przyniosłam swoją półkę, wyburzyłam kawałek ściany i położyłam tapetę. Zamówiłam dysze, głowice i węża do mikry (swoją drogą dzisiaj sprawdziłam i ta końcówka węża która jest przykręcona do maszyny - za filtr służył martwy naskórek), wszystko co się da powymieniam, nie stać mnie na urządzenie a tak przynajmniej będę mogła ze spokojem sumienia używać.

    A że się nie bała - ja bym się prędzej wstydziła. Może w rękawiczkach pracowała?

  13. #363
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Dostałam ofertę:-) Od sierpnia/września prawdopodobnie będę podnajmowała stanowisko przy fryzjerze:-)
    Pani do dogadania:-) Jeśli tylko biurko by bylo na paznokietki, to około 250-300zł razem z mediami. blisko centrum i parking pod lokalem.
    Potem chciała bym troche rozszerzyć działalność, ale najpierw chciała bym startować z samymi paznokciami - żel, hybrydy i manicure.
    Chciała bym też pedicure włączyć ale do tego potrzeba fotela, a za to będą dodatkowe koszty :-) Chyba że wypada robić pediksa na normalnym krześle Nie no. Śmieje się:-)
    Potem bym chciała rzęski i makijaż..
    Przez pierwsze dwa lata zus tylko połowa... Może nie bylo by tak źle..?
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  14. #364
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    propozycja super! powodzenia i dużo zadowolonych klientek

  15. #365
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Karolcia nie dziękuję;-) Stale grono wiernych klientek (które mnie nie opuściły jak byłam w ciąży i pol roku po porodzie nigdzie nie chodziły, a mają naprawdę hopla na punkcie paznokci) i które są wpływowe, że sprawia że będzie więcej klientek więc jestem dobrej myśli:-)
    Troche się boję.. bo syn będzie miał tylko rok.. Ale chciała bym otworzyć to nie w godzinach od 8-17 tylko gdzieś od 12 do 18-19. Co o tym myślicie?
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  16. #366
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Skoro masz stałe klientki, które Cię nie opuściły to pewnie nie będzie żadnego problemu z tymi godzinami
    Panie sie dostosują do Ciebie i bedą przychodzić w tych godz i z cała pewnością nie bedą sie spóźniać
    Życzę powodzenia

  17. #367
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    z tym spóźnianiem to problem jest Bo o ile 3 przyjeżdżają tak jak powinny (+/- 5minut ) to ta 4 jeśli umawia się na np. 13 to potrafi o 17 przyjechać.. ech.. no ale myślę że w salonie mi tak nie zrobi..
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  18. #368
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Tez miałam kiedyś taka panią ktora wiedziała ze nie przyjedzie na czas ale nigdy mnie nie uprzedziła o tym, poprostu przyjeżdżała pózniej tak jakby sie nic nie stało
    teraz już nie przychodzi na rzesy i powiem szczerze ze wcale nie jestem smutna z tego powodu
    Teraz jak mi sie spóźniają za duzo to poprostu odmawiam, bo zwykle mam klientke za klientka no i nie zdążę nic zrobic jak sie spóźni za długo

  19. #369
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    oj tak. Uwielbiam kiedy nawet nie zadzwoni że w ogóle ! nie przyjedzie i ja siedzę jak ta pi...da i czekam, i się denerwuje (no bo małe dziecko.. to wiadomo) i w końcu po półtora godziny dzwonię do niej "słońce ja nie dam rady dzisiaj bo koza zdechła/traktor się zepsuł/auto nie chodzi/dom się wali/przewróciłam się"*niepotrzebne skreślić;-)

    obym ja też miała klientke za klientka:-)
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  20. #370
    No to..wpadłam Avatar zania37
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Szwecja
    Postów
    189

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    taaaak
    ach te kochane wymówki
    czegoż to my się tutaj nie nasłuchały

  21. #371
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    tak troche abstrachując od tematu - sorry za offa, ale mój kolega w podstawówce nie pojawił się na sprawdzianie, bo (uwaga!) : krowa mu się cieliła:-)
    nie wiem w jaki sposób dziecko przy tym miało pomagać no ale:-)..
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  22. #372
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    May 2013
    Skąd
    wrocław
    Postów
    4

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Też niestety spóźnienia dają mi się we znaki, co więcej ja mam zasadę, że 24h przed wizytą wszystkim klientom wysyłam przypomnienie coby na darmo nie czekać, a i tak mi się zdarza, że mimo to na sms-a nie odpowie, a jak dzwonie gdzie jest to stwierdza, że nie przyjdzie, no nie ważne że specjalnie się rano zrywam, żeby do niej przyjść ...

  23. #373
    { pomijacz } Avatar Patii
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Olesno
    Postów
    509

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    byłam dzisiaj u tej kobiety co miała by mi wynajmować stanowisko.. ale kurcze... Kobieta bardzo cwana taka.. Boję się żeby mi nie wyskoczyła po 2miesiącach z czynszem większym, bo cały czas powtarzała, że ona by chciała na gotowe, gdzie wszystko nowe, wyremontowane (będzie remont robiła) i wyposażone...teraz się zastanawiam czy wziąć to, czy wziąć osobny lokal, być sama sobie szefem od nikogo nie zależna... 800zł czynszu za 35m2 + media...
    Ile płacicie mniej więcej za wodę, prąd itd?
    Człowiek bez pasji nudzi swoją duszę

  24. #374
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    wode mam w czynszu za prad ok 200-220zl co 2 miesiace

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  25. #375
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Postów
    11

    Domyślnie Odp: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

    Hej Dziewczyny orientujecie cię czy muszę podpisywać umowę najmu stanowiska z fryzjerką jeśli bedę zatrudniona na umowę zlecenie? Bedę pracować na początku tylko w soboty (mała miejscowość). A i jeszcze jedno biorąc to wszystko pod uwagę jaki by dałyście procent dla fryzjerki? Biorac pod uwagę że ja muszę sobie wszystkie materiały i urządzenia zapewnić. Fryzjerka dopiero otwiera ten salon i ja z nią zacznę.


Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lampka do oświetlania stanowiska :)
    By Agusia_pa2 in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-01-2019, 22:34

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •