Strona 5 z 17 PierwszyPierwszy 12345678915 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 101 do 125 z 411

Temat: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

  1. #101
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    dzieki za tydzien zdam relacje jak sie sprawy potoczyly

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  2. #102

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Ja również gratuluję

  3. #103
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Agulusia gratki i powodzenia oraz duzo klientek.
    Wypysia

  4. #104
    Szkoleniowiec Avatar AtelierStylizacji Carolla
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    częstochowa
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    ja bym nie zatrudniała tylko wynajęła

    tylko musisz się liczyć z tym że fryzjerstwo pochłanie dużo wiecej prądu wiec musisz to przemyślec
    nie zatrudniałabym na poczatek bo:
    po pierwsze musisz zapłacic fryzjerce bez wzgledu na to czy ma klientów czy nie
    - musisz zaopatrzyc ja w produty a jesli nie znasz sie na tym to albo kupisz nie takie jak bedzie potrzeba albo na coś cię naciągną co nie zda rezultatu

    w przypadku podnajęcia stanowiska fryzjerka opłaca ci miejscówkę, nie przejmujesz się zusami, skarbówkami pensją, zaopatrzeniem

    dodatkowo jesli kobita chce zarabiać to będzie się starać o kielntów bo jesli nie bedzie ich miała albo olewająco bedzie poodchodzić d klientów to pójdzie to po jej kieszeni a nie po twojeje

    takie moje zdanie

    a fryzjerkę tak jak i stylistkę trzeba mieć dobrą żeby dodatkowo do salonu przyprowadziłą nowych klientów a nie ich zniechęcala

  5. #105
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Agulusia serdecznie gratuluję
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  6. #106
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Hej dziewczyny chciałam się was poradzić ponieważ dostałam propozycję pracy jako stylistka w nowo co otwartym salonie fryzjerskim praktycznie w centrum mojego miasta. Dziewczyna mi proponuje że zakupi mi stolik krzesła i takie tam tylko że ja bym pracowała na swoich produktach i ogólnie to jest na zasadzie takiej jak by to było moje ponieważ ja ustalam ile bedę brała za paznokcie ja bym sobie zrobiła wizytówki itd. Tylko że jeżeli przykładowo bym brała 100zł za paznokcie to 20zł bym dawała jej a dodatkowo ona by mnie niby wzieła na staż i bym miała pieniądze ze stażu plus to co zarobie na klientkach. Jak dla mnie ta propozycja jest bardzo korzystna bo tak naprawde nic nie ryzykuje ale jest to moja pierwsza taka propozycja i tak naprawde nie wiem na jakich warunkach zatrudniają się dziewczyny takie jak ja.

  7. #107
    Totalna maniaczka Avatar Nnisiaa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    1 339

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Kasia no to powiem Ci ze dobra propozycja.... mozesz sie skusic jezeli to jest staz plus kasa za klientki a ona tylko 20 zl przy cenie 100zl by brala.....dopytaj sie jeszcze gdybys miala cene np 50zl za jakas usluge to czy tez by brala 20zl czy proporcjonalnie mniej....sprobowac mozesz...powodzenia i zdaj relacje jesli sie zdecydujesz

  8. #108
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Bardzo fajna propozycja bo nie ryzykujesz opłatami i do tego dobrze możesz na tym wyjść

  9. #109
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Tak szczerze mówiąc to ja juz się zgodziłam tylko ona ma jeszcze do mnie przyjść na pazurki i jak jej sie spodobają to wtedy zaczynamy współprace ale ja pierw ide na dodatkowe kursy ponieważ nie czuje sie jeszcze na siłach bo jak do tej pory to robiłam pazurki w domu tak po rodzinie żeby jakoś się wprawić w ten zawód i dlatego boje się że nie przypadną jej do gustu moje pazurki Niby koleżanki są zachwycone moimi pazurkami ale ja mam jakoś mało wiary w siebie. Nnisiaa ona mi powiedziała że to jakis procent by brała od klientki a więc dla mnie lepiej Mam nadzieje że mi to wypali ale znając moje szczęście to...

  10. #110
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Kasia glowa do gory!Propozycja super , a jak chcesz sie sprawdzic to wrzuc pazurki i nasze dziewczyny je ocenia jesli chcesz .Pozdrawiam i powodzenia zycze
    Wypysia

  11. #111
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Agulusia gratuluje

  12. #112
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Jutro postaram się wrzucić jakieś zdjęcie ale odrazu mówię że nie będą one powalające a po za tym nie mam zbyt dużo zdjęć bo tak naprawdę nie cykam zdjęć pazurkom ale chyba zacznę zapisałam się wczoraj na kursy i za tydzień już zaczynam

  13. #113
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Powodzonka i czekamy na foteczki
    Wypysia

  14. #114
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    zdjęcie jest w "zdjęcia paznokci- a jak wyglądają wasze osobiste pazurki" a więc jak chcecie to tam proszę je komentować

  15. #115
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    A więc tak Dziewczyny w piątek mam pierwszą klientkę dzisiaj do mnie zadzwoniła właścicielka tego salonu i powiedziała że będzie mi umawiać już klientki. Tak bardzo się stresuje, że aż jeść nie mogę Nie wiem jak to będzie boję się że jej się zapowietrzą te pazurki bo u mnie to się często zdarza po jakiś 2 tygodniach Dobrze w tą środę mam doszkolenie to może wreszcie się dowiem co źle robię.

  16. #116
    No to..wpadłam
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Szczecin
    Postów
    208

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Na spokojnie, nie stresuj sie tylko przed klientką Pociesze Cie że mi też się zapowietrzają pazurki jak sobie robie i to po tygodniu a moim klientką trzymały sie 3,4 tyg. bez zapowietrzania, także może poprostu masz taką płytkę - zresztą jak masz doszkolenie to wszystko się dowiesz i wątpliwości zostaną rozwiane. Życzę powodzenia

  17. #117
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    3

    Domyślnie Gabinet masażu i kosmetyki

    Witam Panie
    Przeglądam to forum, widzę że jesteście dziewczyny komunikatywne więc mam nadzieję że mi pomożecie
    W przeciągu 2 miesięcy chcę otworzyć gabinet masażu połączony z kosmetyką (w mieście Łódź).
    Fajnie by było mieć osobę która zajmuje się pazurkami Ja niestety kompletnie się na tym nie znam więc proszę o pomoc.
    Chciałbym wynająć część lokalu ( mam 25m2 do dyspozycji) Na robienie paznokci rąk i nóg.
    Pytanie teraz jak to kwotowo wygląda.. Jaki sprzęt jak z kosmetykami( czy macie własne jak idziecie do kogoś pracować) Co oprócz stołu do paznokci i fotela kosmetycznego jeszcze trzeba mieć.
    Ile miejsca potrzebujecie na taką pracę..
    Jak rozliczacie się z osobą u której wynajmujecie miejsce Czy stały czynsz, czy część każdej usługi oddajecie czy czynsz plus jakiś procent od usługi..
    Proszę pomóżcie bo ja się w tym kompletnie gubię..:/

  18. #118
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    T001 Ja mam własne produkty, ona mi wyposaża stanowisko pracy i oddaje włascicielce 20% z tego co zarobie na pazurkach ale już nie płace za czynsz bo to już by mi się nie opłacało. jeżeli chcesz jej wyposażyć stanowisko to napewno stół do paznokci (najlepiej z półkami), fotele, dobre oświetlenie stolika i chyba z twojej strony to już wszystko jeżeli ma ktoś przyjść z własnymi produktami. o pediciure się nie wypowiadam ponieważ się kompletnie na tym nie znam.

  19. #119
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    albo czynsz, albo dostajemy podstawę + procent od usługi. albo bez podstawy ale za to duży procent. tak jest najczęściej.

    co do wyposażenia stanowiska, to różnie, można wynajmować wyposażone w meble -biurko, 2 krzesła, szafki, podnóżek do pedi i ew. fotel do pedi (zalezy ile masz miejsca).

    jak bierzesz na procent, to najczęściej jeszcze sama zapewniasz produkty. tak naprawde wszystko jest do ustalenia juz z konkretną osobą, z którą będziesz współpracować.

    mamy kilka dziewczyn z twojej okolicy, wystaw ogłoszenie może jakoś fajnie się dogadacie

  20. #120
    Debiutantka
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    3

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Ogłoszenie wystawię jak już będzie konkretnie pewne co i jak. Teraz za niecałe 2 tygodnie rozpocznie się remont i zabieram się za zakupy sprzętu(obecnie ubogo- stół do masażu i fotel kosmetyczny w tym momencie). Dzięki za info, oczywiście jak jakieś Panie chciałyby współpracować to poproszę info na priva Teraz mnie tydzień nie będzie( reszta urlopu do wykorzystania) ale 30 odpowiem na ewentualne wiadomości
    pozdrawiam

  21. #121
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Niestety u mnie wszystko nie wypaliło ta właścicielka wycofała się w ostatniej chwili i zostałam na lodzie wydałam kupe kasy na produkty i szkolenia a ona w ostatniej chwili poprostu mnie olała Nie wiem co mam teraz zrobić czy otworzyć własną działalność czy iść do pracy tylko nie w tym zawodzie ponieważ u nas nie ma ofert pracy jeżeli chodzi o stylistkę paznokci Mówie wam jestem załamana

  22. #122
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Ja się dogadalam z wynajmującym na cene za m.kw plus niestety brutto bo on jest vatowcem. i odrazu o to trzeba pytac zeby potem sie nie rozczarowac
    Niestety interesuje go tylko czynsz, liczniki zrzucil na mnie, wiec musze sama wszystko pozakladac i sie sama rozliczać ze spoldzielnią i energetyką.
    Wyjde na tym jak zabłocki, bo cena straszna ale miejsce salonu moze spowoduje ze bedzie sie kręcilo bo lokalizacja to jego jedyny plus
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  23. #123
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Choco lokalizacja jest istotna do odważnych świat należy, dobrze wróżę pamiętasz jak rok temu gadałyśmy o działalności a ty się w głowę pukałaś? i co sama zobacz jak idziesz do przodu! ja sie szykuje na parapetówe hyhyhy

    Kasia, niestety przejedziesz sie zapewne i to nie raz, często się takie akcje zdarzają, człowiek uczy sie na błędach,a więc nigdy nic straconego spróbuj pochodzić po salonach, może coś się trafi fajnego, trzymam kciuki

  24. #124
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Tomaszów Mazowiecki
    Postów
    35

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Słuchajcie sprawy się pokomplikowały i jeszcze raz was prosze żebyście mi doradziły. Dziewczyna chce żebym płaciła za wynajem stanowiska 1000 zł tylko że weźmie mnie na staż żebym przez pół roku miała pieniądze jakieś na zapłate tego czynszu. Ona zakupi mi stolik, fotele i zrobi reklamę. Dużo moich znajomych mi tą propozycje odradzają ale mi jakoś moja intuicja podpowiada że może mi się tam uda zdobyć klijentki ponieważ to jest w samym centrum miasta.Stażu jest ok. 800 zł więc dopłacałabym tylko 200zł. powiedzcie mi czy opłaca mi się tam iść na to pół roku. Co wy byście zrobiły na moim miejscu. Z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi.

  25. #125
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    propozycja nie jest taka zła....wszystko zależy od tego jak stworzycie umowę. ale równie dobrze mogłaby ci powiedzieć 200 zł i koniec tematu. coś tu nie do końca jest ok. Wie ktoś może czy firma biorąca na staż ma z tego jakieś profity



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lampka do oświetlania stanowiska :)
    By Agusia_pa2 in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-01-2019, 21:34

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •