Strona 7 z 17 PierwszyPierwszy ... 34567891011 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 151 do 175 z 411

Temat: Wynajem stanowiska - opłaty/zasady/atmosfera

  1. #151
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    No tak . . . tutaj się zgodzę. Właśnie się nad tym zastanawiam , bo ta babeczka która mi pomaga ma mega znajomości i załatwiła mi, że jakaś wysoko postawiona jej znajoma , załatwi mi salon w centrum na dogodnych warunkach , fajne pomieszczenie , ekipa , duża klientela . . . w sumie bajecznie to brzmi , ale ciekawe jak to będzie się miało do rzeczywistości. I ta babeczka wymyśliła że najlepiej będzie właśnie jak zamiast jakiejś tam kwoty miesięcznie za wynajem będę dawała właścicielowi procent jakiś , bo wtedy jemu też będzie zależało na tym żebym Ja miała klientki ... dlatego właśnie chce się was poradzić , bo to mój biznes będzie , wy siedzicie w tym i wiecie co się będzie bardziej opłacało a co nie , żeby nie było tak że będę się potem musiała wkurzać , że tyle z utargu oddaje.
    Trzeba wierzyć w swe marzenia i cele ... dopiero wtedy się spełnią.
    http://malemetamorfozy.blogspot.com/

  2. #152
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    rzeczywiście bajecznie brzmi, oby w rzeczywistości było tak samo zazwyczaj jak zatrudniają na procent, to jest to ok 30-35% dla stylistki, więc taka opcja jak mówisz byłaby korzystna. często jest tak, ze w opcji gdy placisz miesięcznie możesz sobie sama ustawiać godziny a tak na procent to musisz siedziec tak jak salon jest otwarty- a to juz zalezy jak ci dogodniej

  3. #153
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Wydaje mi się, że wszystko zależy od kilku kwestii. Czy wiesz jaka by miała być stała opłata miesięczna? Co ta kwota obejmuje: metraż stanowiska, woda, prąd? Jaki jest faktycznie ruch w salonie, ceny usług, procent który miałabyś dawać zamiast opłaty stałej? To wszystko jest ważne. Musisz przeliczyć, która forma bardziej się opłaca. Stały czynsz ma swoje plusy, bo płacisz w określonym terminie konkretną sumę i masz spokój. Jednak są też minusy, gdy w danym miesiącu masz mały ruch. Opcja z procentem też ma dwa medale. przy małym zarobku zaoszczędzisz, ale co jeśli ruch będzie cały czas duży (czego Ci życzę) i co miesiąc wyjdzie więcej niż przy opłacie stałej?
    Dlatego na spokojnie się zastanów i weź pod uwagę wszystkie za i przeciw.
    Ostatnio edytowane przez ivonna70 ; 01-01-2011 o 16:11

  4. #154
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Muszę to poważnie przemyśleć ... jeszcze zobaczymy jaki mi wynajdą ten salon i czy pomieszczenie które będę wynajmowała będzie spełniało moje oczekiwania ... właściwie to chyba nawet bym wolała wiedzieć konkretnie ile będę musiała zapłacić na koniec miesiąca , a nie potem się rozliczać z właścicielem z każdego grosza który zarobiłam ... wyliczać %.
    Niby gdybym wynajmowała na dany porcent z mojego utargu , to zależałoby mu żeby miała jak największy , ale z drugiej strony sama mogę sobie zadbać o reklamę i o zdobywanie klientek ...
    Trzeba wierzyć w swe marzenia i cele ... dopiero wtedy się spełnią.
    http://malemetamorfozy.blogspot.com/

  5. #155
    Nałogowiec Avatar joystynka
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Świebodzin,wcześniej Będzin
    Postów
    546

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    najlepiej wszystko na spokojnie przemyślecc i przeliczyc ,żeby potem nie żałowac...
    Pokonac siebie jest najtrudniej..

    www.joystynka-tipsy-stylizacja.bloog.pl

  6. #156
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Dziewczynki ja dostałam propozycje podnajęcia stanowiska w Łęcznej, lokal na 1 piętrz cieplutko około 40 m całościowo. Dziewczyna podnajmuje od własciciela za 2 tysiące, ode mnie chce 400 zł za stanowisko juz razem z opłatami, na czystko. Miałabym do dyspozycji (ona zapewnia) biurko, lampę UV, pochłaniacz, lampę z lupą, autoklaw, frezarkę. Stara się o dotację. Ja chciałam na razie spróbować na czarno, tzn. nie rejestrować firmy tylko dać jej na ten czynsz żeby rozeznać rynek. W tym miejscu miała dziewczyna masaże i lokal jest po remoncie. Wiem, że to ryzyko, ale mogłabym koło czerwca z Urzędu Pracy iśc na darmowe szkolenie i dostać dotacje. Teraz dziewczyna chce 300 zł dopóki mi nie wyposaży stanowiska, bo dotacje dostanie koło marca-kwietnia, a do tego czasu mam pracowac na swoim wyposażeniu. Dziś mam pisać umowę, czy to jest korzystne? Dodam, ze zaczynam od zera, no może od 1 klientki stałej. Żele i produkty mam miec swoje.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  7. #157
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    korzystne, ale jeżeli bez firmy to raczej bez umowy?

  8. #158
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    dziewczynki a jesli np ja bede swiezo po szkole kosmetycznej(no i kursach oczywiscie) i bede chciala wynajac stanowisko u fryzjerki za 450zl, to musze zalozyc wlasna dzialalnosc? no i pewnie placic pozniej ZUS tak? wiecie mniej wiecej ile mnie to by wynioslo (zalozenie dzialalnosci i ile co miesiac trzeba oddac dla Zusu) ?

  9. #159
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    przez pierwsze dwa lata ZUS ok 360 zł później prawie 900 zł. Założenie działalności jako tako nic nie kosztuje. Jedynie podatek który odprowadzasz (to zależy czy będziesz na ryczałcie, karcie czy vat) od zarobków. To tak w skrócie ale jest dokładniejszy temat
    http://forum.wzorki.info/wlasny-gabi...sny-salon.html
    http://forum.wzorki.info/wlasny-gabi...spodarcza.html



  10. #160
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    korzystne, ale jeżeli bez firmy to raczej bez umowy?
    No na razie miesiąc, czy dwa na czarno, bo składamy wniosek o dofinansowanie dla niepełnosprawnych, a czynsz trzeba płacić i mi miejsce ucieka. Już spisałam umowę
    tzn umowę o podnajem ofc
    Ostatnio edytowane przez sztynka ; 18-01-2011 o 17:23
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  11. #161
    Debiutantka Avatar beautystokrotka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Witam, ja za małe pomieszczenie w salonie fryzjerskim płacę 800zł miesięcznie wraz z mediami (woda,prąd)

  12. #162
    Rozkręcanko Avatar Karin
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Ja właśnie jestem po rozmowie z właścicielką salonu fryzjerskiego w Katowicach, w którym mam zamiar wynająć pokoik (10m2) - cena przez pierwsze 3 miesiące 800zł brutto (w cenie są wszystke media) a potem 1000zł, kurcze nie wiem, czy to nie za dużo.... Co myślicie

    ---------- Dodano o godzinie 22:32 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 22:23 ----------

    Cytat Napisał beautystokrotka Zobacz post
    Witam, ja za małe pomieszczenie w salonie fryzjerskim płacę 800zł miesięcznie wraz z mediami (woda,prąd)

    A jakiej wielkości masz to pomieszczenie, bo piszesz, że małe. Ja mam mieć 10m2 i też mi się wydaje niezbyt duże, ale to na razie chyba w zupełności mi wystarczy :-)

  13. #163
    Szkoleniowiec Avatar AgnieszkaSzalpuk
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    zielona góra
    Postów
    370

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Mnie po wielu przebojach udało się wynajac cały lokal ok 40m2 za 500 zł + woda i prąd. wiec baaardzo sie cieszę.
    zmina nicka- byłam sobie Piatyelek jestem sobie ja


  14. #164
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    elek ale masz fart ja mam od stycznia 38 m2 za 1500 + prąd i ogrzewanie około 300(a w moim mieście jest tylko nieco ponad 40 tyś. mieszkańców i salon na każdym rogu...choć w zielonej górze w sumie też).
    wcześniej za 60 m2 płaciłam 2100+600+300(ale w tym miałam solarium), a jeszcze wcześniej przy solarium za 30 m2 800+200(ale właściciel mi wypowiedział i poniekąd zmusił do wynajęcia całości
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  15. #165
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    dziewczyny ja z takim pytaniem czy wie ktoras lub ma do wynajecia stanowisko na paznokcie w kielcach przy salonie fryzjerskim jak tak to pisac do mnie

  16. #166
    Debiutantka Avatar beautystokrotka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Ja też mam ok 10m2. spokojnie zmieściłam stanowisko do stylizacji paznokci ,sprzęt i leżankę zabiegową.

  17. #167
    Szkoleniowiec Avatar Candynails
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Gliwice
    Postów
    310

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Ja jestem teraz na etapie szukania lokalu, bo na wiosnę chcę założyć działalność, chciałabym bardzo wynająć takie stanowisko w jakimś salonie w Gliwicach lub okolicach Gliwic, może któraś z Was jest zorientowana, czy w Gliwicach jest coś niedrogiego do wynajęcia Pomóżcie Ja szukam i szukam, ale to nie jest takie proste

  18. #168
    Rozkręcanko Avatar Karin
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Cytat Napisał beautystokrotka Zobacz post
    Ja też mam ok 10m2. spokojnie zmieściłam stanowisko do stylizacji paznokci ,sprzęt i leżankę zabiegową.
    A jak to cenowo u Ciebie wygląda? Jeśli mogę zapytać

  19. #169
    Debiutantka Avatar beautystokrotka
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    kraków
    Postów
    7

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Tak jak pisałam wcześniej płacę stałą kwotę 800zł miesięcznie wraz z mediami.

  20. #170
    Rozkręcanko Avatar Karin
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Śląsk
    Postów
    51

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Acha, chyba przeoczyłam tą informację. Kurcze, nie wiem, czy na same pazurki - to nie będzie za duża cena za wynajem, nie mam jeszcze stałych klientek, pewnie będę musiała dokładać do interesu.... Trochę się boję, czy mi to wypali i czy dam radę.....

  21. #171
    Rozkręcanko Avatar urbanka1
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    60

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Oj po waszych wypowiedziach wnioskuję, że płacę dużo za dużo.... Chociaż to Poznań.
    No nic- negocjacje pójdą w ruch

  22. #172
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jun 2011
    Postów
    15

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Witam
    mam propozycję podnajęcia pomieszczenia(ok.10m2 umywalka, prysznic) w nowootwartym salonie fryzjerskim w Krakowie w centrum(z parkingiem) w cenie 700zł z mediami, chciałabym wykonywać manicure, tipsy żelowe na dłonie i stopy, hybrydy itp, zabiegi parafinowe na dłonie i stopy, pedicure kosmetyczny, generalnie stylizacją zajmuję się 2lata przez ten czas zdobyłam trochę klientek z tym, że działałam głównie mobilnie, czy cena za wynajem jest niewygórowana? Boję się trochę, że nie wyrobię na opłaty(czynsz, zus i Bóg wie co tam jeszcze) to moja pierwsza działalność..
    a i w niedalekiej przyszłości zamierzam zrobić kurs na przedłużanie rzęs

  23. #173
    Nałogowiec Avatar KarolciaK
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    391

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    Jak sądzicie 400zł za wynajem stanowiska, prawie w centrum miasta to dobra cena?

  24. #174
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar milenka_olsztyn
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Olsztyn
    Postów
    3 815

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    ja myślę że dosyć dobra


    "Każdy Twój ruch ma coś na kształt serca..."

  25. #175
    No to..wpadłam Avatar mysiula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    253

    Domyślnie Odp: Kwota za wynajem stanowiska

    ja też bede podnajmowac stanowisko za 400zł

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Lampka do oświetlania stanowiska :)
    By Agusia_pa2 in forum Sprzęt do przedłużania paznokci
    Odpowiedzi: 119
    Ostatni post / autor: 08-01-2019, 21:34

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •