Strona 1 z 4 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 do 25 z 90

Temat: panowie korzystajacy z naszych uslug

  1. #1
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Wink panowie korzystajacy z naszych uslug

    ja sie panie czujecie kiedy facet przychodzi na manicure ,pedicure?

  2. #2

    Domyślnie

    To faceci przychodzą na takie usługi ? chyba jacyś zniewieściali albo z nieczystymi intencjami

  3. #3

    Domyślnie

    hehe wiem o co Ci chodzi ,może nie mam aż tak dużego biustu ale lubię dekolty, więc jak koleś przychodzi to już wiadomo gdzie patrzy

  4. #4
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    To faceci przychodzą na takie usługi ? chyba jacyś zniewieściali albo tak jak piszesz z nieczystymi intencjami
    tak przychodza panowie w roznym wieku,ktorzy dbaja o dlonie i stopy.Najwiecej jest ich latem kiedy nogi sa odslonieteuwazam ze dobrze ze dbaja o siebie

  5. #5
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    Pewnie że Bardzo dobrze że mężczyźni dbają o ręce i o stopy
    Sama robię mojemu mężowi takie zabiegi-teraz to się nawet już sam upomina żeby Mu zrobić hi hi hi
    SZCZĘŚLIWA

  6. #6
    Wczytuje się Avatar kala0704
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    24

    Domyślnie

    Ja swojemu też robię i często się upomina: "kochanie kiedy mi zrobisz zabiegi na nogi" a o dłonie dba sam ( ma piękne dłonie hmmm.. )

  7. #7

    Nai

    To może ja jeszcze do takiego poziomu nie dorosłem o dłonie i o stopy dbam jedynie obcinając paznokcie, a te skórki pod paznokciem takie dziwne obgryzam , wiem że to może brzmieć jak horror ale informatycy już tak mają a ci stereotypowi jeszcze gorzej

    może kiedyś spróbuje to mi się spodoba i kto wie

  8. #8
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    Cytat Napisał Chanti25 Zobacz post
    Pewnie że Bardzo dobrze że mężczyźni dbają o ręce i o stopy
    Sama robię mojemu mężowi takie zabiegi-teraz to się nawet już sam upomina żeby Mu zrobić hi hi hi
    ja mojego faceta musialam zmuszac na poczatku jak sie uczylam , a teraz to sam podsuwa mi kremik zeby mu masaz dloni zrobic i manicure

  9. #9

    Domyślnie

    hehe to chyba też będę musiał spróbować skoro tak to panom się podoba

  10. #10
    Wzorki Club Avatar Chanti25
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Sulechów
    Postów
    1 849

    Domyślnie

    a pewnie że musisz warto, to bardzo przyjemne
    SZCZĘŚLIWA

  11. #11
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    a ja jeszcze nie miałam żadnego Pana na manicure, u nas mieścinka więc co tu się dziwić

  12. #12

    Domyślnie

    Pewnie by chcieli ale się wstydzą bo jeszcze sąsiad zobaczy

  13. #13
    Kosmetolog Avatar martakolo
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    Gorzów Wielkopolski
    Postów
    156

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    Pewnie by chcieli ale się wstydzą bo jeszcze sąsiad zobaczy
    ha ha dobre

  14. #14

    Domyślnie

    no co tak może być jak mniejsza miejscowość to na każdym kroku można się naciąć na kogoś a jednak facet musi dbać o swoją reputację maczo. W większych miastach jest mniejsze prawdopodobieństwo że się trafi na kogoś znajomego toteż dlatego dziewczyny miały już takie przypadki

  15. #15
    Rozkręcanko Avatar agusiaani
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    79

    Domyślnie

    no z tymi "cyckami" to tez mam problem to znaczy chyba ja nie prędzej oni ja jestem biusciasta i bluzki z dekoldami noszę- a co

  16. #16
    Kosmetyczka Avatar barbara_kawka
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nakło Śląskie
    Postów
    2 160

    Domyślnie

    jesli chcecie przyciagnac tez panow do salonu to warto powysylac zaproszenia poczta na np. manicure z jakas tam znizka.... w ktorejs gazetce czytalam i tym

  17. #17
    No to..wpadłam ban
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    warszawa
    Postów
    147

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    no co tak może być jak mniejsza miejscowość to na każdym kroku można się naciąć na kogoś a jednak facet musi dbać o swoją reputację maczo. W większych miastach jest mniejsze prawdopodobieństwo że się trafi na kogoś znajomego toteż dlatego dziewczyny miały już takie przypadki
    maczo to nie oznacza ze ma nie dbac o siebie,faceci mysla ze jak beda smierdziec facetem ,czyli pot itd to znaczy ze jest prawdziwym facetemi tu sie myli bo zadna kobieta nie lubi nie zadbanego faceta

  18. #18
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie

    czy sie patrzy na nas czy nie,zapewne moze okazac sie to mile spotkanie i wzbogacajac na pewno swoj salon czy miejsce pracy o nastepnego klijenta ,ja mysle ze powinnysmy po prostu podejsc do tego profesjonalnie,niech ten czas dla niego tam rowniez bedzie relaksujacy,mozecie sie zaopatrzyc o dwie gazety dla mezczyzn,wybor jest na prawde szeroki a cala wizyta moze okazac sie ciekawy doswiadczeniem i wzbogacenie waszej oferty...pozdrawiam

  19. #19

    Domyślnie

    No ciężko się z tym nie zgodzić

  20. #20
    Rozkręcanko Avatar Majka28
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Czarne
    Postów
    41

    Domyślnie

    ja też mam kilku panów na manicure ,nawet w zeszłym roku był pan na pediciure , żona go wysłała bo , szli na wesele do swojego syna , którego przyszła żona była bardzo zamożna , i jak to ujeła tego kienta żona " no przecież musi wyglądac jak człowiek a nie jak chłop z obory" oj się naśmiałam , biedy kient był z lekka zawstydzony... no cóż co się nie robi dla żony no i dla syna

  21. #21

    Domyślnie

    Hehe no tak czasem trzeba się poświęcić

  22. #22
    Rozkręcanko Avatar goniaczekkk
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Dębica, woj.podkarpackie
    Postów
    94

    Domyślnie

    Cytat Napisał Kamis Zobacz post
    To faceci przychodzą na takie usługi ? chyba jacyś zniewieściali albo tak jak piszesz z nieczystymi intencjami
    nie jestem profesjonalistka ale i mi zdazylo sie nie raz wykonywac manicure czy pedicure panom haha mowia ze wtedy sie odprezaja
    "Chwila ktora trwa moze byc najlepsza z Twoich chwil..."

  23. #23
    Wczytuje się Avatar westa
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    26

    Domyślnie

    panowie tak samo powinni dbać o dłonie jak i panie
    zdarzało mi się robić manicure kolegom ze szkoły i bursy i zawsze byli zadowoleni, a potem często wracali zrobić sobie "skórki" ciekawe doświadczenie i okazja do nawiązania nowych znajomości

  24. #24

    Domyślnie

    Cytat Napisał barbara_jakubik Zobacz post
    ja mojego faceta musialam zmuszac na poczatku, a teraz to sam podsuwa mi kremik zeby mu masaz dloni zrobic i manicure

    Dokładnie miałam identycznie

    A co do dekoldu, jesli dekold jest krępujacy, to nie koniecznie trzeba je nosić do pracy
    Mnie w szkole uczono, że np. kosmetyczka zawsze powinna mieć zasłonięty dekold Tak więc do zabiegów jestem szczelnie zamknięta, a do pazurków mam dodatkowo fartuszek, który zasłania co trzreba
    Ostatnio edytowane przez seqoya ; 10-04-2009 o 17:15

  25. #25
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    11

    Domyślnie

    U mnie panowie to niestety rzadkosc

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. ceny naszych uslug
    By Kamis in forum Stylistki, klientki itp
    Odpowiedzi: 1373
    Ostatni post / autor: 29-12-2017, 15:35

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •