Strona 24 z 55 PierwszyPierwszy ... 1420212223242526272834 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 576 do 600 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #576
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    dziewczyny bo mam wrazenie że rozpętałam burze cena powinna być odpowiednia do jakosci wykonanej usługi i dla mnie osobiści nie mam znaczenia czy to jest salon czy dom .Joanno jesli jesteś pewna że za te pięniądze bedziesz równiez miała klientki i cenna ich nie odstraszy ,jesli uważasz że paznokcie wykonane przez ciebie sa warte tej ceny to tak trzymaj .

    P.S Joanno może nam pokażesz swoje jakieś prace

  2. #577
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    elaxx76 jaką burzę? Przecież wszystkie wymieniamy tylko zdania, zgadzamy się bądź nie. Forum dyskusyjne to dyskusja, nie zawsze zgodna. Ile ludzi, tyle zdań. Ale chyba wszystkie się zgodziłyśmy, że dom to nie znaczy źle i gorzej, a salon to zawsze super i ekstra.
    Każdy zna swoje możliwości rzeczywiście, każdy zna ceny swoich materiałów, widzi ile ich zużywa, odmierza czas jak długo robi paznokcie i wszystko to wycenia po swojemu. Problem mamy wciąż tylko jeden... obiektywna ocena samego siebie. Kobietki po prostu nie ufają sobie, boją się zawołać jakąś wyższą kwotę niż 40zł, bo... ...albo nie mają kursu i myślą, że same to tak się dobrze nie nauczyły.
    ...wymagają od siebie więcej widząc Nail Art lub piękne arcydzieła mistrzów, patrzą na swoje prace (również piękne) i mówią "ojj nie, daleko mi do perfekcji", a wcale tak być nie musi.
    ...wiemy wszyscy co można kupić za 45zł i wyższa kwota wydaje się kolosalną w przeliczeniu na to co można by innego kupić... a nie wydać na pazurki (choć teraz to nawet 100zł to niewiele na zakupy np. żywności).
    Ale pamiętajmy podajmy cenę wedle uznania i zobaczymy czy mamy chętnych i zadowolonych klientów.
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  3. #578
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    NIKOGO NIE WYZWAŁAM OD ANALFABETÓW,tak się składa, że ukończyłam filologię polską i wiem jak stawiać przecinki. Nie będę już więcej pisać o tym, bo znowu inaczej zostanie zrozumiane. A to tak dla złagodzenia

    Joanna, zazdroszczę Ci, że masz wokół siebie takie klientki, które płacą wa wykonanie 90 zł, ale z drugiej strony muszą to być piękne pazurki

  4. #579
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    P.S Joanno może nam pokażesz swoje jakieś prace
    Pewnie że pokażę. Jednak jak widać po ilości moich postów to ja tu nowa jestem i jeszcze nie doszłam do tematu "wstawianie zdjęć". Obiecuję, że w możliwie szybkim czasie się douczę i pokażę moje prace.

  5. #580
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    o rany co tu sie dzieje..

    evevlina, myślę, że masz ok ceny, może za odnowę bym wzieła ciut więcej, nie wiem jak bedzie u ciebie, u mnie głownie odnowy. no i przemysl jeszcze ile za podniesienie linii frencza, bo też trzeba sie troche "narobić" przy tym

  6. #581
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał asia Zobacz post
    o rany co tu sie dzieje..

    evevlina, myślę, że masz ok ceny, może za odnowę bym wzieła ciut więcej, nie wiem jak bedzie u ciebie, u mnie głownie odnowy. no i przemysl jeszcze ile za podniesienie linii frencza, bo też trzeba sie troche "narobić" przy tym
    " Podniesienie linii frencha" czyli masz na myśli głęboki uśmiech? Ja zakładam za 50 zł, a odnowa 30 zł.

  7. #582
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    mam na myśli, ze jak klientka przyjdzie po miesiącu, to ma na tyle dugie pazurki (a przykłądowo nosi do jedynki) że całego frencza sie pozbywamy, pozbywamy sie tez polowy covera, jedzie cover od wału a od wolnego brzegu zupełnie nowy frencz trzeba malować

  8. #583
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja tam jak brałam to odnowę miałam droższą od roboty na "gołych" pazurkach, bo po prostu wliczałam cenę piłowania ot co.
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  9. #584
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Asia, yhym, no w sumie racja, muszę pomyśleć nad tym wszystkim i może zmienię cennik...

  10. #585
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Dziewczyny a liczyłyście ile kosztują was materiały na jedną klientkę? Bo cena uzależniona jest też od ceny produktów na których pracujemy

  11. #586
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja liczyłam, a pracuję sięgając po towary ze średniej półki cenowej.

    Ciężko jest dokładnie obliczyć ile, przynajmniej mi Ale tak mniej więcej widzę ile czego schodzi i cenę sobie zaokrąglam, choć nigdy koszt nie przekroczył mi 20zł, raczej wyliczałam go coś ok lub poniżej 15zł (żelik póki co mam w cenie 40zł, więc luz)... hmmm... gdzieś kiedyś miałam przelicznik bodajże autorstwa pani Joanny Gembali-
    Papież w jakimś krótkim artykule z netu... bardzo mi pomógł na początku. A teraz za radą chłopaka jeśli ktoś pyta o koszt materiałów to śmiało mówię 20zł, a czasem nawet więcej... być może to oszustwo jest złe, ale jak to powiedział mój "lepiej niech myślą ile to wszystko kosztuje, a nie że sobie ponad połowę doliczasz"... mi nie jest z tym źle, bo ja wliczałam nie tylko produkty, ale i moje zdrowie, czas, wysiłek i czasami trudną klientkę Dodatkowo mój mądry men stwierdził, że tak szybciej będzie mnie stać na wyższej jakości produkty
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  12. #587
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja zrobiłam cennik w końcu i póki co jego będę się trzymać żele cenowo mam różne



    • utwardzone bez przedłużania 20-25 zł

    zależy od długości i zdobienia

    • przedłużone 30-35 zł

    zależy od długości i zdobienia

    • uzupełnienie po 2-3 tyg. 15 zł


    • uzupełnienie po 4-5 tyg. 25 zł


    • mała korekta w pierwszym tyg. za darmo


    • naprawa jednego pazurka 5 zł

  13. #588
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Gdzieś był temat o tym, ile nas kosztuje jedna klientka. Łatwy sposób na policzenie wszystkiego, to zapisywanie na ile klientek starczy żel, tipsy, itd.

  14. #589
    No to..wpadłam Avatar MariolciaS
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lubartów
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał Sildre Zobacz post
    Ja liczyłam, a pracuję sięgając po towary ze średniej półki cenowej.

    Ciężko jest dokładnie obliczyć ile, przynajmniej mi Ale tak mniej więcej widzę ile czego schodzi i cenę sobie zaokrąglam, choć nigdy koszt nie przekroczył mi 20zł, raczej wyliczałam go coś ok lub poniżej 15zł (żelik póki co mam w cenie 40zł, więc luz)... hmmm... gdzieś kiedyś miałam przelicznik bodajże autorstwa pani Joanny Gembali-
    Papież w jakimś krótkim artykule z netu... bardzo mi pomógł na początku. A teraz za radą chłopaka jeśli ktoś pyta o koszt materiałów to śmiało mówię 20zł, a czasem nawet więcej... być może to oszustwo jest złe, ale jak to powiedział mój "lepiej niech myślą ile to wszystko kosztuje, a nie że sobie ponad połowę doliczasz"... mi nie jest z tym źle, bo ja wliczałam nie tylko produkty, ale i moje zdrowie, czas, wysiłek i czasami trudną klientkę Dodatkowo mój mądry men stwierdził, że tak szybciej będzie mnie stać na wyższej jakości produkty
    Dziewczyna dobrze gada, wódki jej dać
    P.S. Widać, że zakochana... Chyba jesteście ze sobą krócej niż dwa lata... 3 razy o nim wspomniałaś To słodkie

  15. #590
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    A polej, wypiję
    A jak wypiję to może i znajdę ten artykulik

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  16. #591
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał _kasiunia_4 Zobacz post
    ja zrobiłam cennik w końcu i póki co jego będę się trzymać żele cenowo mam różne



    • utwardzone bez przedłużania 20-25 zł

    zależy od długości i zdobienia

    • przedłużone 30-35 zł

    zależy od długości i zdobienia

    • uzupełnienie po 2-3 tyg. 15 zł


    • uzupełnienie po 4-5 tyg. 25 zł


    • mała korekta w pierwszym tyg. za darmo


    • naprawa jednego pazurka 5 zł
    Kasiu, zdecydowanie za mało. Teraz wydaje Ci się, że początkujesz to więcej nie możesz brać, ale widziałam kilka twoich prac i myślę, że fuszery nie odwalasz. A jak teraz dasz takie ceny to klientki przyjdą a jak uznasz, że chcesz podwyższyć to większość odejdzie. Mówię z autopsji
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  17. #592

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Dokładnie, a za chwilę jeszcze rabaty będą chcialy

  18. #593
    Wzorki Club Avatar kobietazpazurem
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    TORUŃ
    Postów
    4 711

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    założenie:
    mleczne- 100zł
    z koncówką french lub kolorową - 110zł
    tzn. powłoczka- opracowanie małego odrostu + jedna warstwa żelu- od 35 do 40 zł
    dopełnienie- 75zł
    zdjęcie paznokcia- 30zł
    manicure z malowaniem- 35zł

  19. #594
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Kobietko ceny jak najbardziej adekwatne do Twoich prac No, ale to pisać w sumie nie muszę, bo widzimy wszyscy <= Sorry za słodzik Ale musiałam to rzec
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  20. #595
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Sildre absolutnie się z Tobą z Tobą zgadzam Przy odnowie mamy dodatkową robotę- ściągamy masę a co za tym idzie poświęcamy więcej czasu (szczególnie jak ktoś pracuje tylko na pilnikach i nie posiada w swym dorobku frezarki). Sama pracujętylko na pilnikach. Przy robieniu odnowy kasuję jak za normalne paznokcie plus doliczam kwotę za pilnik.
    Cytat Napisał Sildre Zobacz post
    Ja tam jak brałam to odnowę miałam droższą od roboty na "gołych" pazurkach, bo po prostu wliczałam cenę piłowania ot co.
    Mam nadzieje, że Evevlinka czyta tego posta i w końcu podniesie swoje ceny, które uważam za zbyt niskie.
    The world is mine

  21. #596
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Czyta czyta No to chyba macie racje że za tą odnowę więcej. Tym bardziej ze jak na razie bez frezarki muszę się obyć. Dzięki za wszystkie odpowiedzi

  22. #597
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    No to jak bez frezarki to doskonale wiesz jak trzeba się namachać pilnikiem
    The world is mine

  23. #598
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Powiem Wam, że ostatnio się wkurzyłam przy spiłowywaniu moich długaśnych migdałków... a był to żel... i wyciągnęłam, na co wcześniej nie wpadłam, taką podróbę frezarki Zestawik do manicure od ciotki, wybrałam największy frez i... już było lepiej! Szybciej przede wszystkim! Dlatego frezarka mimo wydającego się dużego kosztu jest strzałem w dziesiątkę przy podnoszeniu kwalifikacji - zaoszczędza nasz czas, klientki czas i naszego kręgosłupa
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  24. #599
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    powrocmy do tematu

  25. #600
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Niestety nie zgodzę się co do tego że cena za odnowę powinna być większa niż cena pierwszej stylizacji... Jeśli klientka przychodzi do nas na odnowę to odczytuję to jako ukłon w stronę stylistki i zaufanie do niej. A co ona dostaje w zamian? Podwyżkę cen? Dziewczyny zastanówcie się czy brak frezarki jest "winą" klientki czy stylistki.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 11:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 02:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 13:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 15:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •