Strona 28 z 55 PierwszyPierwszy ... 1824252627282930313238 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 676 do 700 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #676
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    dziewczyny rozwalacie mnie, no widzę, ze macie po prostu speców od reklamy i marketingu he he załatwcie im robotę a agencji w zamian za takie cudowne reklamy... żal 50-60 zł to cena najniższa z możliwych i to już po kosztach, pracując na I-Nailsach, bo przy Goldenie np. to brałam 60-80 zł...
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  2. #677
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał Lilka Zobacz post
    Ja też tak mam, nagle koleżanki się znalazły, a przez lata się nie odzywają!
    Ja robię w ten sposób, nie mam cennika opublikowanego, jak dzwoni jakaś "koleżanka" to ja się pytam co chce mieć zrobione, zawsze padnie magiczne pytanie, a za ile mi zrobisz? to ja podaje 50zł (a mam przedział 50-60zł). To są ceny najniższe z możliwych i nie wyobrażam robić taniej! W życiu bym nie robiła paznokci za 25 zł. Wole już za darmo zrobić jak to jest naprawdę bliska koleżanka, albo ktoś z rodziny.
    No ja kiedys przyjaciolke brałam i albo za darmo jej robiłam albo za 20, 25zł.. bo była moim królikiem doświadczalnym... gdy podniosłam ceny to nie zdziwiło ją to...

    Ale ostatnio narzekałam na totalny brak kasy.. i kolezanka chciała paznokcie na stuniówke... i mówiła 'no nie chciałabys troszke zarobic..' itd... Potrzebowałam pieniedzy ale zrezygnowałam.. bo to tez niezła kolezanka... Kiedys zrobiłam jej pazury a ona sprawdzała ich wytrzymałosc... ale to nie bede o tym pisac bo brak słów.. głupia hahahah...

    Nie chodzi o pieniądze, ale o cenny czas którego nie chce mi sie marnowac na jakies głupie panny, które nic nie doceniaja i nie szanuja...

    Ale w sumie dobrze doswiadczyc takie sytuacje to na przyszłośc wiadomo jak postępowac..

    ________________________________________


  3. #678
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    No ja teraz będę robiłą na swoim stanowisku które będę wynajmowała w salonie fryzjerskim od 100zł+ Ale klientki które mam na stałe i do których jeżdżę do domku i u nich w domu robię to ceny dla nich zostaną takie jak były czyli od 60zł+.. Ale już nigdy w życiu nie opadnę tak nisko i nie zrobię nawet koleżance która po tygodniu okaże się wiedźmą, paznokci za 25zł

    Ps. A wy się nie wyśmiewajcie dziewczyny bo to nie kulturalne Każdy człowiek ma prawo do błędów. A potem każdy uczy się na błędach

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  4. #679
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    bardzo ciekawy temat - szukałam takiego
    obecnie dojeżdżam do klientek i biorę 50 - 60 zł , nie licze za dojazd choć widzę ze to mój błąd jest że nie zaczęlam liczyc od razu , wczesniej brałam po 40 i jak podniosłam do 50 to sie niektóre klientki zbuntowały , dodatkowo mam DG i sama sobie płacę ubezpieczenie a ludziom się i tak wydaje że duzo biorę i kokosy zarabiam - na dzisiejsze czasy to jest bardzo mało ale boję się ze jak podniosę to stracę te klientki których i tak mam mało , zwłaszcza w sezonie zimowym
    chciałabym pracować w salonie i mieć stałe miejsce pracy bo dojazd to jest jednak ale nie wiem na ile będę mogła podnieść ceny ? czy starym klientkom zostawić stare ceny ? pracuje na żelach PB , i-nails - szablon i tipsy

  5. #680
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Hm.. dziewczyny które pracują gdzies na swoich miejscach w salonie itp. do Was kieruje pytanie:
    Czy to nie jest tak ze jak juz zaczynamy gdzies pracowac to wiekszośc jest klientek zupełnie nieznajomych, a znajome które wczesniej przychodziły itd rezygnuja z usługi? no bo logiczne ze w domu nizsze ceny a w innym miejscu (czyt.praca) drozej..

    I tak sie zastanawiam ze jak w domu sie robi to niby sa jakies stałe klientki ale jak juz sie przenosimy to one rezygnuja... Chyba ze to zalezy od kobiety?

    ________________________________________


  6. #681
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Zależy od klientki, ale najczęściej od jej portfela. Po prostu nie są w stanie więcej przeznaczyć na pazurki. teraz jest moda na Zosie-samosie. Każdy Polak ma mentalnośc, że chce wszystko robić sam, bo to zawsze jakaś oszczędność w dobie kryzysu. Zaczynając od strzyżenia i farbowania, aż po paznokcie... Ale nadzieja w nowych klientkach. Ja tez zostawiam stare "dojazdowe" klientki i liczę, że zaczynając od zera pomalutku coś się ruszy
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  7. #682
    Rozkręcanko Avatar anka85
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja jak robilam paznokcie w domu bralam na poczatku 40 zl dopelnienie , po pewnym czasie kolezanka namowila mnie abym podniosla ceny zebym sie zaczela szanowac . tak tez zrobilam podnioslam na 50 zl /dop.
    w maju otworzylam salon i na poczatku ceny zostawilam takie same jak mialam w domu . stale klientki byly zadowolone , nowe tez nie narzekaly (chociaz i inne sie tez znalazly )
    teraz od stycznia podnioslam ceny o 5zl ,i juz niektore narzekaly . ale sorry wszystko poszlo do gory i ceny zeli ,pilnikow i glownie utrzymania sie na rynku ,nie bede przeciez dokladac do interesu bo nie o to chyba chodzi .kocham to co robie ,ale jak jeszcze sa z tego korzysci finansowe jestesmy zadowolone bardziej .
    dziewczyny musimy sie cenic !

  8. #683
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    a ja Wam opowiem moją historię sprzed bodajże 4 lat.
    Miałam niższe ceny (bo i życie było że tak powiem tańsze, mieszkałam u rodziców itd). Dojeżdżałam do klientki. Trafiły mi się laski, które chciały żel na płytkę, dwie na raz. Pojechałam- warunki masakryczne, ani ławy ani stołu... Ale ok... Był tam chłopak jednej z nich i widział przez okno jak przyjechałam- od słowa do słowa wyszło, że powiedziałam, że tylko sobie "dorabiam" na tych paznokciach. A on na to- no skoro tak sobie dorabiasz to ładnym autem jeździsz- nic tylko zadzwonić do urzędu skarbowego.
    Zatkało mnie. Nie dość, że warunki jak w spelunie jakiejś, do tego zero skupienia, strach o auto i o siebie to ten jeszcze wyjechał z takim tekstem- a ceny były naprawdę niskie, poza tym auto od taty...
    Wtedy mnie "olśniło" i postanowiłam, że jeśli mam mieć niskie ceny i się narażać, to wolę mieć wyższe na to samo ryzyko.
    to było dawno, dziś oczywiście prowadzę DG, ale miło wspominam te beztroskie czasy...

  9. #684
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    O to nieźle Cię chłopak podsumował Ja bym pewnie wyszła i nie zrobiła tych pazurów. Jeszcze mi się nie zdarzyła bezpośrednia konfrontacja, żeby mnie tak ktoś ocenił. Ale większość także patrzy na moje auto powiem szczerze mam vana renault espace 3 i auto jak każde inne, tylko duże i zaraz każdy , że mam ładną furę to pewnie zarabiam na pazurkach A moje auto warte z 10 tysięcy, bo już postłuczkowe . I ostatnio robiłam klientce znajomej i przyszedł do niej komornik , do jej ojca i się pyta, a czyje to autko przed domem? Ha ha od razu chciał spisywać, a ja że moje służbowe ha ha i nie pomyślałam, że on przecież jest w końcu z Urzędu Skarbowego kurde i mógł mnie dojechać, z tym, ze nie widział jak kasę biorę Miałam już też telefon, jestem pewna , ze z US , bo się facet chciał ostro umówic na manicure, ja niechciałam jechac, to on mi mówił gdzie mieszkam itd. wypytywał się , to powiedziałam, ze nie mam czasu i się rozłączyłam, jeszcze do tego po imieniu mi mówił i nie chciał powiedziec skąd ma mój numer dlatego teraz uważam jak pojadę to najpierw badam teren. Mam szczęście, że sama pracowałam w Urzędzie Skarbowym i z rejonu Lubartowa znam wszystkich urzędników, więc "W" razie W to bym zwiewała
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  10. #685
    Wizażystka Avatar tunia22555
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    Majdan Kukawiecki
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    No to dziewczyny niezłe macie przygody z paznokciami
    Ja dorabiam sobie o tak w domu to biorę za paznokcie żelowe 45zł, za uzupełnienie 35-40 razem z ozdobami.Za manicure 20zł.Mieszkam na wsi zabitej dechami to dużo klientek nie mam ale teraz zaczyna się trochę rozkręcqać bo jakaś koleżanka swojej koleżance powie to wolą przyjechać do mnie niż do miasta jechać te 30 km i dużo więcej zapłacić.Ale nie narzekam,zawsze to jakieś pieniążki wpadną do ręki.

  11. #686
    No to..wpadłam Avatar pazureczek89
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Dziewczyny nie można sie ta dac wykorzystywac. mnie też koleżanki pytaj o cene ja i tak mam mega tanio 50zł ! No masakra ! A one też , że po znajmości albo rodzinie Ja mówię ''NIE'' to jest moja praca i Ja z tego żyję a mój czas cenny materiały itp....

  12. #687
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    A ja rodzinie robię za free, tzn mamie i siostrze, a one często tak bez okazji kupują mi jakieś akcesoria, to gazetkę, to pędzelek, to kilka ozdób czy jeszcze coś innego. Mi taki układ pasuje, bo w sumie na nich ćwiczę i to one są zawsze "króliczkami doświadczalnymi" jak jakiś pomysł mam nowy, więc jest ok
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  13. #688

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Wiadomo, mama, siostra to bardzo bliska rodzina, ale jak by tak każdy z rodziny chciał to byśmy zbankrutowały. Ja sobie postanowiłam, że dla bliskich mi osób - przyjaciółki - a wiadomo, tych jest tylko kilka, mam stały rabat 10%. One zadowolone, że mają troche taniej, a ja też wychodzę na swoje. Mam salon, więc na czynsz i życie trzeba zarobić.

  14. #689
    No to..wpadłam Avatar pazureczek89
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Mamie za darmo to normalne nie ma o czym dyskutowac ))

  15. #690
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Hehe ja od swojej mamy bezczelnie wzięłam 20zł


  16. #691
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja w końcu chce zacząć liczyć za dojazd bo coraz bardziej dociera to do mnie że z dojazdem 50- 60 zł sie nie oplaca ale sie baby przyzwyczaiły że mają wygodę z domu nie muszą wychodzić a mi niestety nikt nie tankuje za darmo
    ile wy liczycie za dojazd od km ? 5zł do 5 km , 10 zł powyżej 10 km ?

  17. #692
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja biorę złotówkę od km a jeśli wyjdzie troszkę dużo to robię rabacik i dziewczyny się nie buntują

  18. #693
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    kasandra262 - a dojazd liczysz sobie jako dochód ? chyba nie ? bo ja jestem na ryczałcie , prowadze podliczenie dzienne i wpisuje w książkę

  19. #694
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    No wiesz ja tylko sobie dorabiam nie mam firmy więc nie muszę tego wliczać w dochód.

  20. #695
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    kasandra262 - dzięki za odpowiedź

    może ktoś na forum będzie wiedział jak z tym liczeniem dojazdu w dochody ?

  21. #696
    Szkoleniowiec Avatar DianaT
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    645

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    U mnie w mieście dzieje się coś tragicznego. Dziewczyny biorą po 20zł za paznokcie akrylowe niezależnie od zdobienia i wszystkiego innego. Mój telefon milczy. Zeszłam już nawet do ceny 40zł(za czysty french) chociaż to i tak mało i tak telefon milczy. Pozostały mi tylko stałe klientki i osoby z polecenia i nie wiem jak ściągnąć nowe osoby. Bo w tygodniu jak zadzwoni to góra jedna osoba i to cud. A osoby które robią po 20zł ogłaszają się jako kosmetyczki i mają takie zdjęcia paznokcie, że matko boska, a ja nie będąc kosmetyczką nie mam siły przebicia pomimo mich zdjeć. Nawet jak ktoś dzwoni to się targują o 5zł, a ja jestem twarda i nie zgadzam się.

  22. #697
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    gdybym miała robić za 20 zł - owszem gdyby się ktoś uparł - przykleje tipsa frencz i 2 warstwy żelu clear i wsio innej opcji nie ma , szkoda się przejmować tymi za 20 zł

  23. #698
    Szkoleniowiec Avatar DianaT
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    645

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ale odkąd się pojawiły te osoby co robią po 20zł to mój telefon milczy, a ja nie mam chęci za tyle kasy siedzieć i 2-3h się mordować, żeby mi za materiał się zwróciło. zresztą w moim mieście jest jeden salon gdzie robią akryle po 30zł,więc ja jestem bardzo drogaaaa.

  24. #699
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    a ja kocham robić to co robię i cieszę się, kiedy mi się zwraca za materiały, bo te 2-3 h to dla mnie sama przyjemność i ludzie widzą, że wkładasz serce w to co robisz, a nie "odbębniasz" robotę
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  25. #700
    Szkoleniowiec Avatar DianaT
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    645

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ok ja moge robic za darmo dla rodziny i dla kolezanek ale powiedzmy szczerze ze na nieznajomych chce sie zarobic. bynajmniej ja bym chciala zarobic i nie niewiadomo ile ale w graicach przyzwoitosci.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •