Strona 25 z 55 PierwszyPierwszy ... 1521222324252627282935 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 601 do 625 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #601
    Rozkręcanko Avatar paula211
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    63

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja też uważam że za odnowę nie powinno się brać więcej niż za założenie nowych pazurków. To nasza wina i tzw nasz problem że męczymy się pilnikiem i że np zajmuje nam to dłużej niż założenie nowych paznokci więc nie rozumiem dlaczego klientki mają być poszkodowane i płacić więcej? Ja zawsze biorę o ok. 10 lub 20 zł mniej za odnowę.

  2. #602
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    paula, popieram Cię! Przyszła kiedyś do mnie dziewczyna, która miała bardzo zniszczoną płytkę od samodzielnego zrywania paznokci przed stylizacją. Na moje pytanie "czemu to robi?" odpowiedziała, że jej poprzednia stylistka brała o 20zł więcej za to, że musiała sama piłować starą masę i ona woli zrobić to sama i zaoszczędzić. Moim zdaniem tak właśnie kończy się wyższa cena odnowy od pierwszego założenia... Swoją drogą potem nic dziwnego, że dziewczyny same zdzierają sobie pazury i wygłaszają przy tym opinie, że stylizacja niszczy paznokcie... To nie stylizacja (prawidłowa) niszczy paznokcie, a nieumiejętne ich zdejmowanie...

    Powtórzę się: ja za założenie i odnowę biorę tyle co za założenie i uważam, że to uczciwe rozwiązanie.
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  3. #603
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja też tak robię

  4. #604
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja też za odnowę nie biorę więcej niż za założenie.
    Bo jeżeli klientka przychodzi drugi raz to świadczy, że z usługi jest zadowolona..
    I tak jak ktoś pisał.. to nie jest wina klientki, że stylistka nie posiada frezarki.. i musi 'namachać' się więcej pilnikiem ale czy z tego powodu ona ma ponosić większe koszty? Nie sądzę..

  5. #605
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja za odnowe frencha biore 20zl mniej dlatego ze zajmuje mi ona niecale 40 minut, jesli ozdoby sa na calym pazurze i zmieniamy calkowicie wzor biore o 10zl mniej

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  6. #606
    No to..wpadłam Avatar byli
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja za odnowę biorę 10 zł mniej, z reguły 4-5 tyg odrost jest już bardzo duży i apex praktycznie jest na końcu naturala więc trzeba zdjąć dużo materiału. W związku z tym odnowa zabiera mniej więcej tyle materiału co założenie nowych z wyłączeniem przygotowania płytki.

  7. #607

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja biore 10zl mniej za odnowe
    jest przy tym rownie duzo pracy jak przy zakladaniu od nowa tylko szkieleciki sa stare
    ja dziekuje bogu ze kupilam sobie frezarke ona idealnie nadaje sie do spilowywania starej masy

  8. #608
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    żele:
    przedłużenie french 50 zł
    przedłużenie ze zdobieniem 60 zł
    dopełnienie 25 zł
    przedłużenie ze zdobieniem one stroke 70 zł
    kształt szpic dopłata 10 zł
    żel na płytce bez ozdób 40 zł
    manicure 30 zł
    pedicure 30 zł
    żel na stopach 40 zł

    parafina 30 zł

  9. #609
    Kosmetyczka Avatar weronisiaaa88s
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Trójmiasto
    Postów
    145

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    A to u mnie (zdjecie troche przyciete)
    Załącznik 33516

    + manicure japonski 35zł

  10. #610
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja za uzupelnienie 20 zlotych mniej, za odnowę 10. Czyli w sumie jak każda chyba, chyba, ze.. klientka przychodzi mi do odnowy od innej stylistki, nie chcę odnawiać po kimś i robię od nowa.

  11. #611
    Rozkręcanko Avatar wiola841
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    wielkopolska
    Postów
    69

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Żele 60 zł
    odnowa 50 zł
    dopełnienie 30 zł
    żel na stopach 40 zł
    pedicure 35 zł
    Robię w domku pazurki.
    A u nas w mieście ceny w salonach zaczynają się od 70 zł do 150 zł.
    Także jest niezła rozbieżność ale ja nie mogę narzekać na brak klientek, ceny na razie je zadawalają i mnie również.

  12. #612
    Szkoleniowiec Avatar DianaT
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Suwałki
    Postów
    645

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    U mnie w mieście dziewczyny po domach robią paznokcie akrylowe po 25zł. Ja osobiście za nowe paznokcie biorę 50zł, a klientki mam dzięki poczcie pantoflowej, bo jak dam ogłoszenie to kobiety wybierają te dziewczyny co robią po 25zł i nieważne, że taka osoba nie ma pojęcia o robieni paznokci. No ale jak u mnie w mieście w niektórych salonach zakładają akryle po 40zł to co ja mogę powiedzieć. I nie wiem z czego to wynika. Bo przecież dobre paznokcie muszą kosztować bo pochłaniają dużo czasu a i materiał nie może być za allegro...

  13. #613
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    a czy macie jakąś róznice w cenie między frenchem żelowym i akrylowym czy za ten i za ten liczycie tak samo

  14. #614
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał elaxx76 Zobacz post
    a czy macie jakąś róznice w cenie między frenchem żelowym i akrylowym czy za ten i za ten liczycie tak samo
    Ja mam tak samo

  15. #615
    No to..wpadłam Avatar kleo
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    290

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    u mnie ceny za odnowę zależą od tego co jest robione, jeśli zmieniamy całkowicie zdobienie i wymyslane są jakies fantazje to wtedy klientka płaci tyle co na poczatku, jeśli natomiast jets to powtórzenie całości to 10 zł mniej

  16. #616
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Słuchajcie mam do Was pytanko:
    jakie macie ceny dla koleżanek? Takie jak dla normalnych klientek? Czy mniejsze o daną kwotę? Pytanie kieruję do osób, które zawód wykonują profesjonalnie nie tylko w celach hobbystycznych.

  17. #617
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja czasem dostaje szalu i sie zastanawiam czy laski do mnie przychodza bo jestem ze tak powiem dobra, czy dlatego ze mam tanie ceny.
    normalnie w salonach robia nowe paznokcie w cenach 50-70 euro uzupelnienie 40-50 euro.ja biore w domu 30 za nowe (french) 20 za uzupelnienie.Teraz postanowilam podniesc ceny bo moje paznokcie sie trzymaja i naprawde widzialam wiele "studiowych" gorszych od moich a drozszych.takze moj nowy cennik ktory chce wprowadzic to nowe za 45 uzupelnienie 30.I tak to taniej niz w salonach...
    ze znajoma rozmawialam jak to zrobic (tez stylistka-ceny ma od 60 euro zan owe)i ona pow ze powinnam zalozyc nowa strone (na mojejjestem na google nie znajdywalna bo to darmowy serwer)i po prostu zostawic moje ceny narazie tym klientkom co przychodza zeby ich nie stracic i nie zostac na zero.
    Takze pomalu mowie dziewczynom ze tak robie.Jedna mi od razu powiedziala:
    -jak podwyzszysz dla mnie tez to ja ci mowie od razu ze odejde.
    Zrobilo mi sie przykro.Ok dobrze ze bezposrednio powiedziala ale tu niby zadowolona jest a tu tak bezposrednio.
    DO tego dodala: ty musisz tez brac pod uwage ze ty w domu robisz.
    A teraz moje pytanie:
    wazne jest gdzie sie robi czy jak?
    czasem sobie zadaje pytanie czy one wola isc do salonu za np 40 euro i zrobic sobie brzydkie paznockie czy do domu za 40 i miec super paznokcie.
    czy to takie wazne gdzie robimy?czy teraz nikt nie docenia tego jak robimy?
    a moze moje paznokcie nie sa warte swojej ceny?
    POwiem wam ze przy tak niskich cenach jakie ja mam,mam tez dziewczyny co przychodza co 5-8 tyg.Nie wiem nie rozumiem niektorych rzeczy

  18. #618
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja widze ze u mnie bardzo ważne gdzie się robi, choć moje klientki wolą w domu. Bo wtedy poswiecam im cala swoja uwage, nikt nie dzwoni, nie wchodzi, nie przeszkadza...
    to tez jest pewnego rodzaju komfort dla klientki.
    poza tym godziny pracy w salonie od do a w domu jednak troszke mzemy te godziny sobie nagiąć


    Katherinne - ja od kolezanek biore 35 zł - a normalnie biore 55 od stałych 50
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  19. #619
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Mała- ja podniosłam ceny,ale nigdy nie rób tego, że stałym klientkom też podnosisz, bo kobiety są dziwne i odejdą. Dla nich miej stałęceny, a na nowych sobie to odbij.

  20. #620
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Katherinne, ale z drugiej strony vat poszedł w górę i ceny rosną- wszystkich usług! Więc nie można mieć o to pretensji do stylistki no ale wiemy jacy są ludzie
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  21. #621
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Olcia to prawda, 1% w górę ja tego nie odczuwam,bo vatowcem nie jestem, tylko na ryczałcie. Poza tym jak wytłumaczymy klientkom, że vat poszedłw góre, to one głupie nie są i zaraz będą pytania, ale to tylko 1% więc dlaczego cena poszła w górę "aż" o 10 czy 20 zł... Ludzie są straszni, nie wiedzą ile serca w to wkładamy tak naprawdę....

  22. #622
    VIP Avatar Emilia B.
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    okolice Warszawy
    Postów
    6 083

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    katherine ale odczujesz wszystko pójdzie w góre,-produkty, jedzenie, opłaty... suma sumarą uzbiera się tego duuuuużo niestety...
    a co do cen trzeba się cenić i na początek stałym klientką można zaproponować różnego rodzaju upusty żeby je zatrzymać... bo jeżeli będziemy brać za mało to albo prędzej czy później straci na tym jakość naszych usług albo nasz portfel... a każdy ma rodzinę którą musi wyżywić. Ceny trzeba dostosować do miejsca w jakim pracujemy i klienteli. takie moje zdanie



  23. #623
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    emilka oczywiście ja się z Tobą całkowicie zgadzam, tylko chodziło mi o podejście stałych klientek do podwyżki i o podatek w moim przypadku. Ja jednak staram się te naprawdę stałe, które mam od dawna, które rezerwują termin kolejny na ostatniej wizycie nie zaskakiwać zmianą ceny, ale i tak raczej sobie odbijam na nich, bo np za ściąganie paznokci bez względu na to czy są zakładane nowe czy nie biorę 25 zł

  24. #624
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    wlasnei to jest to
    dziewczyny sa przyzwyczajone ze ja mam tanio i niektore sie juz rzucaja.
    mam jedna babke ktora mi na dzien dobry powiedziala ze jak podwyzsze ceny to mam jej powiedziec (mimo ze mi daje zawsze 5 euro wiecej)i ona mi powiedziala ze woli do domu przychodzic bo tu czuje sie normalnie bo jak idzie do salonu to czuje sie tak bezosobowo (tzn przyjdz zrob i ciao) ze u mnie moze porozmawiac ,ze ja traktuje osobno ze np znam jej problemy itp.
    inna tez powiedziala ze dobrze ze podnosze bo moje prace sa tego warte ale sa tez te co od razu z mostu wala i tak odejde

  25. #625
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja się wypowiem choć podam przypadek znajomej: Poinformowała swoje stałe klientki, że będzie musiała podnieść ceny z 35 na 50zł, bo wszystko idzie w górę. Dając im cennik przy nich skreślała wcześniej nadrukowane ceny i niby specjalnie dla nich obniżyła je o 5zł... suma sumarum 10zł na każdej ma większy zysk. Sprytne psychologiczne podejście a klientki i tak z wdzięczności zostały
    Sama jeszcze nie próbowałam tego sposobu
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •