Strona 38 z 55 PierwszyPierwszy ... 2834353637383940414248 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 926 do 950 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #926
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    nie wiem..moim zdaniem powinnas jeszcze troche pocwiczyc i mimo ze bedzie doszkolenie..bo powiem ci kasia ze niektorzy wola zaplacic wiecej i isc jechac troche dalej ale miec zrobione idealnie..poprostu chodzimi o to zebys nie zrazila swoich klientek,,tylko zebyus je przycianela...ja ci npprponuje zebys zostala przy tej cenie a np proponowala zdobnictwo akrylowe do paznokci i np zajakies kwiatuszki juz brac dodatkowa oplate..po 2 zl np i zrobisz ich kilka i juz masz wiecejpieniedzy..np za zdobnictwo farbami tez mozesz brac dodatkowe oplaty i znowu wiecej zarobisz..nie masz co brac wiecej na wsi i w dodatku jak robisz to w domu bo niezyskasz tak klientow..to moja taka rada..

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  2. #927
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Kasiunia nie bierz wiecej, prace są jeszcze do dopracowania. Uzbieraj pewną grupę "stałych" klientek i im zostaw stara cenę. Jesli po doszkoleniu stwierdzisz, ze Twoje prace naprawdę się poprawiły, podnieś cenę o 5 zł... i tak co jakiś czas... tak ja uważam, chociaz i ja nie wykonuję super idealnych pazurów
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  3. #928
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ok dziewczyny tak zrobię ;* dzieki Wam

  4. #929
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Kasia, ja mieszkam w Poznaniu i też biorę tyle w domu, z tym że kursów nie mam, no ale nie papier świadczy o umiejętnościach. Teraz chciałam podnieść, ale jak na złość martwy okres i już od dobrego miesiąca jest bardzo cieńko.

    Kasia poćwicz, naucz się jakiejś nowej techniki zdobienia i dopiero później podnieś cenę, bo inaczej Twoje klientki tego nie docenią. to tak ode mnie.
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  5. #930
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    oki dzieki Nanami
    juz przemyslalam, nie bede nic podnosic zostaje tak jak jest. jak bede na takim poziomie jak Wy to bede myslec

  6. #931
    Nałogowiec Avatar agaciorka93
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    558

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja tez nie mam kursow i od czasu do czasu zrobie komus paznokcie i cen nie mam wysokich, wlasciwie to cena jest taka tak zeby pokryc koszt produktow. Na razie nie robie tego strikte zarobkowo tylko chce popraktykowac i wycwiczyc wszystko na perfekt chociaz nie wiem czy uda mi sie to siagnac

  7. #932

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja juz 3 lata robie i uwazam ze caly czas sie ucze i ze duzo mi brakuje do perfekcjitakiej jakbym ja chciala
    glowa do gory ja zaczynalam od siebie kolezanek i pozneij stopniowo... 40 zl 45 50 55 60... i w gore kochanaa

  8. #933
    Molestantka klawiatury Avatar asiekfr
    Zarejestrowany
    May 2010
    Skąd
    Made in Poland;) / teraz Paris
    Postów
    1 636

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja tez tak robilam... pozniej dziewczyny ktore przychodza regularnie nawet tej roznicy w cenach bardzo nie czuly,pomalutku do gory ... im wiecej sie potrafi ,tym lepiej mozna uzasadnic podwyzke cen

  9. #934
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    dokladnie ja teraz w domku podwyzylam cene ogolnie za paznokcie o 10 zł w gore i za kwiatuszki akrylowe,,i mimo ze o 50gr drozej to i tak robiaz czego ja sie bardzo ciesze

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  10. #935
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    u mnie w okolicy wszyscy biorą 30 a ja 60 bo tylko ja robię na szablonie i bez niszczenia płytki paznokcia

  11. #936
    Rozkręcanko
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Postów
    39

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał dzikakura Zobacz post
    Brawo Askar! Mnie tez nie chcialo przejsc przez gardlo, zeby poprosic o te pare grosikow za zlamanego paznokcia i naprawionego przeze mnie , chociaz... jak do mnie dziewczyna przychodzi na odnowę, to najczesciej tak po 5 tygodniach to jeden czy dwa paznokcie ma zlamane, albo pekniete, wiec robie te dwa od nowa zupelnie i nie moze mi przejsc przez gardło doliczenie


    Ja też kiedyś nie doliczałam za złamanego pazurka lub nawet kilka przy korektach.Ale od kiedy doliczam za dorabianie złamanych lub popękanych, to moje klientki zaczęły bardziej dbać o nie.Oczywiście żadna do tego się nie przyznaje ale nawet te co skubią pazurki już tego nie robią

    Zauwazylyscie dziewczyny, ze cos sie dzieje z cenami paznokci? Wy tu piszecie, ze w domowych warunkach bierzecie po 45-50 zlotych, ja biorę 60 zlotych, ch a jak super bogate zdobienie (np french kolorowy na to ozdoby typu folia, brokat, holo i one stroke bogate z wiecej niz 4 kolorow na kazdym paznokciu plus pare cyrkonii) to 70 zlotych, a mam opinię przystepnęj cenowo.. no to z czego to wynika? Tez pracuję w domu i nie dojezdzam.
    Moim zdaniem powinnaś trzymać cenę swoich paznokci ,a nawet podwyższać mając większe doświadczenie.
    Klientki i tak zostaną jak robisz ładne pazurki bo gdzie pójdą?Poza tym tanie pazurki przeważnie robią dziewczyny które się dopiero uczą .Nie chce nikogo urazić ale każdy jakoś zaczynał ,u mnie też bywało różnie.A to że robisz w domu to nie powinno mieć znaczenia na cenę ,ważne jak je robisz

  12. #937
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    9

    Domyślnie cena za daną usługę,jak obliczyć

    Czy ktoś się orientuję jak dobrze obliczyć cenę na daną usługę. Chodzi mi przedłużanie rzęs. kupiłam wszystkie potrzebne produkty i teraz chce wiedzieć jaka powinna byc cena za usługę

  13. #938
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: cena za daną usługę,jak obliczyć

    To już zależy od tego jakiej jakości masz materiały, czy pracujesz na czarno, czy masz działalność, no i jaka jest cena u konkurencji? Jakie masz doświadczenie?
    Wiadomo, że jak masz działalność to cena wzrasta automatycznie, koszty składek to spory wydatek. Powiedzmy, że u mnie w mieście cena po domowemu jest za nowy komplet na rzęsach sekret lashes 100 zł, a uzupełnienie ok 60 zł. Natomiast w moim salonie dziewczyna robiła na Wonder Lashes, z działalnością , koszt założenia 150 zł i uzupełnienie 80-100 zł.
    Jeżeli dopiero się uczysz, to proponuję wykonać około 10 aplikacji po cenie promocyjnej, samym znajomym , bezstresowo, zobaczysz jaką masz rękę, jaki czas, ile się trzymają. Cena to może być np. 50 zł. Znajoma sobie wyliczyła, że średnio koszt aplikacji, same materiały jak ktoś na czarno robi, to około 20 zł.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  14. #939
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Dziewczyny mój maż planuje otworzyc firmę budowlaną w Lonydnie (jeszcze nie na 100%) ale ja jeszcze mam prawie 2 lata szkoly... i mysle, ze jak jednak zalozy firmę i tam bedzie siedzial to ja biore dzieciaka i lecimy do niego.. mieszkanie sie wynajmie i chcemy byc razem... wiecie ile za pazurki bierze sie w Londynie jakie sa tam ceny? czy w domu czy lepiej w salonie ?

  15. #940
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    9

    Domyślnie Odp: cena za daną usługę,jak obliczyć

    dziękuję za odp i poradę. Dużo tu można się dowiedzieć ciekawych rzeczy

  16. #941
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Znajoma na stale mieszka w Londynie, czasem wraca do Polski i u mnie robi sobie pazurki, a tam uzupełnia u Chinek/Japonek. Tam jest mnóstwo takich salonów gdzie Chinki zasuwają w godzinę, akryl najczęściej clear i na to lakier czy pieczątki. Wiadomo , ze są tam też wybitne stylistki, ale owych jest najwięcej. Ceny dokładnie Ci nie podam, ale jak ja powiedziałam 120 za uzupełnienie dłoni i pedicure , to dostałam 150 od niej i była w szoku, bo przygotowała się na około 200-250 zł, to standard w Londynie, oczywiście tam wiadomo w funtach są ceny, więc inaczej to wygląda. Niestety życie tam też jest droższe , inne po prostu to się przekłada na Polskę.
    Ostatnio edytowane przez sztynka ; 17-10-2011 o 21:03 Powód: bląd
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  17. #942
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    wiadomo dlatego zanim tam bym wyjechała chciałabym wiedziec co i jak tam

  18. #943
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    W Londynie nie ma euro tylko funty...A zycie tam wcale nie jest takie drogie, jesli zarabia sie funty czyli mieszka i pracuje na stale...To tak samo jakby ja powiedziala, ze w Niemczech jest taniej niz w PL bo tu jest euro i jedno euro to 4 zl...
    Ja pracuje w Niemczech i place tak samo za jedzenie i oplaty jak Wy w Polsce i w skali 1:1 to jest to samo a przeliczanie z innej waluty na polska to jest najwiekszy blad...

    Kasia, u mnie na przykladzie jest tak, ze kiedys za stylizacje bralo sie od 70 euro w salonach i po tym jak bylo mniejsze "zapotrzebowanie" to ceny stosunkowo zmalaly i teraz jest cos kolo 25-50 euro od klasyka po "widzi mi sie"
    Wiadomo, ze inny kraj to i inne ceny...Ty bys musiala wiedziec za ile warta jest Twoja praca na tamtejsze warunki
    Agnieszka

  19. #944
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Rudzia chyba mnie źle zrozumiałaś właśnie mi o to chodziło, (pomijając funty, to mój błąd) , że nie przeliczysz tego odpowiednio, bo tam jest inna waluta, u nas 100 zł to ileś tam funtów. Ale życie kosztuje więcej niestety i Anglicy jedzą głownie w restauracjach. Szwagierka była z narzeczonym jakiś czas i dzwoniła i błagała, abyśmy wysłali jej kiełbasy polskiej, jakieś zwykle makarony i takie tam, bo tam tylko fasolka w puszkach i gotowe obiady, bo oni tam nie gotują. Ale tam życie jest adekwatne do zarobków, nie tak jak u nas. Chodzi o to, że np. w Szwecji chleb kosztuje na polskie pieniądze ok 18 zł mój szwagier wozi tam Polakom chleb, jak jeździ po towar. Ale zarobki też Szwedzi mają inne.Jednak pazurki robi tam prawie każda kobitka , bo lubią być zadbane i je na to stać.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  20. #945
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Zaspamuje jeszcze...

    Ale dlaczego przeliczasz na polskie ? Oni mieszkaja w Szwecji czy w Polsce, zarabiaja euro czy pln ? Jak czytam to w Szwecji i drogo im dac np. 2 euro za kilogram chleba ?
    Niech kupia tostowy za 50 centow

    U mnie chleb kosztuje 1.59 euro ( 1 kilogram ) czyli na polskie ponad 5 zl ale jakby nie patrzec w skali 1:1 jest u nas taniej i wiecej...Tak samo jest w kazdym innym panstwie.
    Kazdy Polak, ktory nie mieszka na stale w innym kraju ma w sobie odruch przeliczania i to wlasnie blad. Wiem bo nie moglam sie oduczyc tego przez dobre dwa lata i kupowalam najtansze rzeczy, za pare centow ale pozniej zrozumialam, ze jestem w Niemczech, pracuje za euro i kupuje w euro a nie w zlotowkach
    A kazdy rodowity mieszkaniec swojego panstwa patrzy inaczej na swoje zarobki, ceny w panstwie itp.
    Ostatnio edytowane przez rudzia1985 ; 17-10-2011 o 22:37
    Agnieszka

  21. #946
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Moja szwagiera zarabiała w Anglii w funtach i i tak jadła zupki chińskie z Polski, bo ją nie było stać ehh
    Szwagier natomiast pracuje i mieszka w Szwecji, a dodatkowo prowadzi w Polce biznes z meblami szwedzkimi. Zarabia tam w szwedzkich koronach. Owszem pracując tam na ziemniakach zarabia nieźle, ale Polak wiadomo, ze chce uciułać do Polszy zawieźć , a sam najtańsze je. A ten tostowy chleb to jest ohydny
    Uważam , że ceny powinny być adekwatne do zarobków , podobnie z pazurkami, wiadomo, że tam pozwoli sobie większość kobitek, w Polsce tylko te zamożniejsze.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  22. #947
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    z tego co czytalam dziewczyny polskie sie oglaszaja w Londynie za 20funtow ... to chyba malo jak na pazurki... nie wiem kurde nie wiem sama jak moj maz chce tam zarabiac zalozyc firme to ja nie chce tu z dzieckiem siedziec... ja tylko czekam az szkole skoncze i bym chciala tam wyjechac do niego co to za zycie na odleglosc. ale chce robic to co kocham...

  23. #948
    Wczytuje się Avatar jotkax33
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja biorę za moje pazurki 45 zł a z większym zdobieniem, lub dłuższe - 50zł.
    Niestety moje klientki są mniej więcej w moim wieku (16lat) i nie mogę pozwolić sobie na wyższą cenę,
    mam już trochę stałych klientek, dziewczyny mnie nie zdradzają z innymi które biorą po 20 zł, ale rzeczywiście,
    mówią że jestem droga... ( na tle niedoświadczonych dziewczyn, bez kursów i praktyki)
    Przykro mi słyszeć to, bo paznokcie robię od 3 lat, ukończyłam kurs, pracuję na drogich produktach tj. KMF, EF Exclusive, staram się aby usługi były na jak najwyższym poziomie, trzymają się pięknie, a przychodzą mi dziewczyny i mówią, że drogo mam, bo panna X. ma po 20 zł...
    No cóż, co poradzić...

    Mój cel ---> dojść do perfekcji



  24. #949
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    to niech idzie sobie zrobic za 20zł a za 3 dni wyda 50 zl u Ciebie bo juz nic na paznokciach swoich jej nie zostanie.

    mialam na wakacjach 3 takie przypadki tylko szkoda mi tych dziewczyn tak jak piszesz 16-17 lat bo jednoorazowo przychodzą ... nie stac je zeby caly czas robic odnowe

  25. #950
    Wczytuje się Avatar jotkax33
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Skąd
    Łódź
    Postów
    13

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Tak, zdarzyło się parę razy że ratowałam pazurki tych dziewczyn które poszły do "stylistek za 20 zł"...
    Ale na szczęście jest parę tych które doceniają moją pracę i niech na razie chociaż będzie ta garstka

    Mój cel ---> dojść do perfekcji



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •