Strona 33 z 55 PierwszyPierwszy ... 2329303132333435363743 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 801 do 825 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #801
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    A ja od dwóch setow W KONCU odważyłam się brać 10 złotych za zdjęcie nie swojego nałożonego materiału!
    I dwie laski, które miałam przyjęły to normalnie, a jak sie domyślacie jesli to nie moj materiał na tych paznokciach jest to to też nie są MOJE klientki,ale cholera... myslę sobie... za jakie grzechy, ostatnio godzinę ściagałam po kims materiał, bo laska miała coś pokombinowane na tych paznokciach, żel, akryl, żel i o-z-dupki

    Nigdy tego nie robiłam, w milczeniu zdjemowalam czyjś materiał choć wiecie jak jest, zdjemujesz po kimś nigdy nie wiesz na co trafisz-takie jajko niespodzianka. Powiedziałam dość! zdjemowanie materiału gratis jest dla moich stałych klientek, jak przygodne staną się stałymi to też beda miała gratis, a jak sie nie podoba, to won...

  2. #802
    Wczytuje się Avatar claaaudia
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    poznań
    Postów
    13

    Angry Odp: ceny naszych uslug

    Dokładnie ...

    Ja uzywam i pilnika i frezarki , raz miałam klientke która wrecz broniła się przed frezarką (chociaż takowa była by bardziej efektywna w czasie) , to wyobrażcie sobie drogie Panie , Pilniczkiem , 10 paznokci , pokrytych MEGAAAA GRUBA wartswa brokatu ...


    To zamiast ok 2-2,5 Godz. na paznokcie ja straciłam jakies hmm ... 3,5 ?

    Bo naprawde paznokcie mega dlugie , mega grube przedewszystkim a jeszcze co chwile mi rękę zabierała bo cos tam co tam .. Jak dla mnie , mogłam obsłuzyć sobie w tym czasie jakaś Panią na pedicure albo sam żel , a nie zdejmować mase ' , praktycznie po innej stylistce . i Policzyłam np 10 zł wiecej , a na pedicure bym miała jakies 60 , wiec i tak mi się wydaje , żę to nie dużo .

    Dlatego w tym przypadku ZA DARMO - UMARŁO

    p.s. co innego stałe klientki
    Zapraszam na stylizacje paznokci

    www.paznokcie-poznan.zor.pl




    __________________________________________________ ______


    Kocham to forum

  3. #803
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja biore za zdjecie masy tylko w przypadku jak pani przychodzi do mnie z pzurkami po innej stylistce i nie robi niczego u mnie. Jeśli wykonuje u niej stylizację po usunięciu masy to nie biorę nic, jak chce zdjac moje i odpocząć tez nie liczę.
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  4. #804
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    No więc tak, piszę do was z czymś takim. Mam produkty z wyższej i z niższej półki i kiedy przychodzi do mnie klientka i pyta w jakiej cenie oferuję pazurki to pytam ją czy chce tańsze czy droższe-a co za tym idzie oczywiście jakość pazurków. Za tańsze biorę 50 zł a za droższe 70 i wzwyż w zależności oczywiście co chcą, i wiecie co jest najfajniejsze jest to że 90 % moich klientek wybiera te droższe bo wychodzą z za łożenia że co droższe to i lepsze( ale wszystkie wiemy że nie zawsze tak jest , zależy od naszej dokładności i umiejętności) . Ale daję wybór moim dziewczynkom bo nie każdego jest stać na pazurki. I ja myślę że to jest super pomysł i wspaniała alternatywa dla mniej zamożnych dziewczyn a chcących dbać o swoje dłonie

  5. #805
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    świetny pomysł kasandra262
    też o tym myślałam ale moje klientki i tak wolą droższe żele - ogólnie sie rozeszło że mam takie fajne drogie żele - co z tego jak na pazury mało kogo stać - albo stać i zapłaci 65 zł a jak nie stać to i 25 będzie dużo bo zawsze ktoś zrobi za 15 choćby na 1 dzień żel był

  6. #806
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał losek78 Zobacz post
    świetny pomysł kasandra262
    też o tym myślałam ale moje klientki i tak wolą droższe żele - ogólnie sie rozeszło że mam takie fajne drogie żele - co z tego jak na pazury mało kogo stać - albo stać i zapłaci 65 zł a jak nie stać to i 25 będzie dużo bo zawsze ktoś zrobi za 15 choćby na 1 dzień żel był

    No tak fakt zawsze znajdzie się jakaś czarna owca która chce wszystko popsuć, ale ja wierzę że klientki te z wyższej półki mówię tu o takich które szanują nasz czas,naszą pracę,zapłacą nawet te 70 i więcej złotych za pazurki bo kochają je tak samo jak my i nie pójdą do tych co robią za 15 ja bym tego nie zrobiła bo takie za 15-20 zł kojarzą mi się po prostu z taniochą i tandetą -nie chcę tu oczywiście nikogo obrażać-pozdrawiam te panie stylistki

  7. #807
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Czytając wszystkie Wasze wypowiedzi, podniosłam z 40 zł na 50 zł, czyli tak jak było wcześniej i nie zaczynajcie znowu rozmowy o 25 zł.

  8. #808
    Naczelny Grafik Forumowy Avatar rudzia1985
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Niemcy
    Postów
    5 853

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Za 30 zl robila mi przyjaciolka ( tylko dla mnie ) ale ja co miesiac do niej chodzilam wiec wiedziala, ze ode mnie bedzie miala pare zlotych w miesiacu
    Pozostalym robila za 50-60 zl, uzupelnienie 35 zl i za kazdy zlamany pazur 5 zl a kilentek stalych miala chyba z 5, reszta przychodzila jak sie umowila z nia przez fona...
    Agnieszka

  9. #809
    Nałogowiec Avatar Malyyyyna
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    335

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja teraz robie tez tak za 50-60 uzupełnienie do 2 tyg, po 2 tyg odnowa. Mam kilka stałych klientek i im robie od czasu do czasu znizki albo daje jakies drobiazgi w prezencie typu pilniczek
    "Pasja jest to coś, co się uprawia. Angażuje się w to całe serce, kocha się to i dopieszcza. Chce się w tym zatracić, temu poświęcić i w końcu podzielić z innymi''[/COLOR]

  10. #810
    Wczytuje się Avatar claaaudia
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    poznań
    Postów
    13

    Cool Odp: ceny naszych uslug

    co do grymasów klientek to czasami naprawdę szkoda gadać .

    Tak jak pisałam wczesniej , potrafią się upomnieć o 1 zł , i potrafią upomnieć się ze ' a dlaczego 70 a nie 30 bo tam na rogu jest za 30 a Pani ma za 70 , i to nie powinno tak wygladac '

    ależ droga wolna.
    Jak kazda kupi sobie swoj żel to będzie miała za 30 zł zrobione . oO.

    Ja tez musze zapłacic za czynsz , i wszystkie inne 'miłe rzeczy' , z ta pracą zwiazane .


    A Osobiście polecam formę - polecisz mnie komus (i ta osoba przyjdzie rzecz jasna ) - masz taniej .

    Nigdy nie wierzyłam w ulotki ... az zostaly rozniesione tu i tu ... i jak dla mnie to spektakularnie podziałało .
    Trzeba wiedzieć gdzie w jaki rejon uderzyć jak juz palcimy za te ulotki i mamy roznosic !


    Ja osobiscie wybrałam w Poznaniu - podolany , naramowice , takie rejony i tam kobitki nie grymasza az tak
    Zapraszam na stylizacje paznokci

    www.paznokcie-poznan.zor.pl




    __________________________________________________ ______


    Kocham to forum

  11. #811
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    mnie śmieszą rozwieszone po drzewach i witrynach kartki "tanie paznokcie żelowe" - już sam napis tanie mnie by zniechęcił to tak jak z tanimi pasemkami - wiadomo wyjdą żółte ale będą takie osoby co mogą mieć żółte pasemka byle się pokazać że u fryzjera się było , jak dobrze że moje klientki cenią jakość a nie cenę

  12. #812
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    a ja na przełomie tych kilku miesięcy zmieniłam swoje ceny. Otóż paznokcie z przedłużeniem to koszt 80 zł dla osób z zewnątrz, a dla klientów solarium 70 zł, zel na płytkę 60 zł bez względu na to czy dana osoba jest klientką solarium czy nie, 35 zł dopełnianie, 25 zł ściąganie masy przedłużonej, 15 zł ściąganie żelu z naturalnej płytki- bez znaczenia czy było to założone przeze mnie czy nie. Ściąganie paznokci to też zabieg a nie dodatek przecież... chociaż mam kilka stałch klientek, które mają rabaty za tą usługę. To na tyle jeśli chodzi o takie podstawy. Dziewczyny a ile bierzecie za pomalowanie paznokci jednolitym kolorem z uwzględnieniem dwóch warstw lakieru- w przypadku gdy klientka przychodzi TYLKO na pomalowanie?

  13. #813
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    15 zlotych jak moj lakier,10 jak lakier klientki.

  14. #814
    Wczytuje się Avatar claaaudia
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    poznań
    Postów
    13

    Cool Odp: ceny naszych uslug

    Ja Biorę
    15+20 zł
    . W zalezności jeśli jest to w miare zwykły lakier Np mam kolekcje kolorów z inglota.

    Lecz jeśli klientka zaznacza , żę chce juz lakiery z wyższej półki to 2-(rzadko) - 25 + .
    Ostatnio z latkierami OPI podniosłam Ceny , ponieważ kilka stałych Pań się zdeklarowało , że własnie te kolory będą robić ( i robią) .

    Malowanie , ale czy samo czy robicie takie frzeczy jak cos opiłować , jakas skórke wyciąc ?
    Ja mam wszystko osobno cenione ; D

    Gorzej jak klientka mówi ' a moze By Pani wycieła skórki , albo troche opiłować kazdy paznokiec'

    to chwila , malowanie czy manicure i malowanie ?
    Zapraszam na stylizacje paznokci

    www.paznokcie-poznan.zor.pl




    __________________________________________________ ______


    Kocham to forum

  15. #815
    Totalna maniaczka Avatar białaaaa
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    okolice Stalowej Woli
    Postów
    1 056

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    dziewczyny a za manicure hybrydowy ile bierzecie tak mnie zaciekawił ten sposób że mam ochotę zamówić sobie
    Zapraszam
    Facebook https://www.facebook.com/pages/Mmnails/1402254793409375
    Blog http://mmnails.blogspot.com
    Zarejestruj się a będziesz mogła odebrać i Ty darmowego boxa za gwiazdki http://shinybox.pl/order/index/mode/...n/?ref=2a40b69
    Paatal sklep kosmetyczny
    http://www.paatal.pl/tell_a_friend/customer/41731.ht

  16. #816
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    dobre kobitka,dobre,oj znam to. Ostatnio mi (ale to juz w pazurkach zelowych) zareklamowala,ze za dlugie i chcialaby skrocic,w ramach reklamacji. Tylko ten drobny fakt umknal jakos jej uwadze , ze pazury mialy dwa tygodnie"pani mi tylko opiłuje troche"

    Za hybrydke biorę 35 złotych, taka promocja, zeby sie babki skusiły, potem podniose do 40 zł, na razie mialam jedną chętną

  17. #817
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    a ja nie liczę jak lakier klientki - i to mój błąd

  18. #818
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    losek-błąd

    Robocizna twoja przeciez

  19. #819
    Szkoleniowiec Avatar Chocolata
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Wrocław
    Postów
    2 788

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    A ja wrócę do kwestii zdejmowania masy przed kolejną stylizacją. Myślę ze branie za to dodatkowej kasy jest błędem, z tej przyczyny ze podraża znacznie usługę ( klientka nastawiona na np. 90 zł nagle dowiaduje się ze zaplaci 115) na drugi raz zdejmie masę sama domowym sposobem " na zęba" żeby nie placić i zaoszczędzić 25 zł psując sobie przy tym plytkę ( i potem powie ze stylistka be) Tak jak w komorce moge zażądać zdjecia sim locka w salonie gdzie kupilam ów telefon i muszą zrobić mi to za darmo tak tutaj uważam ze swoją pracę usunąć powinnam na "swój koszt"
    Taka klientka na pewno doceni to że ma all inclusive w cenie 90 zł. A jak nie to lepiej dać stałą cenę 115
    http://forum.wzorki.info/signaturepics/sigpic2303_6.gif
    tel.606506552(po 15.00) GG2382073
    http://chocolata.tipsy.wroclaw.ccs.pl/

  20. #820
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Też tak uważam szoko, ja też zdejmuję swoją pracę za darmo, tym bardziej, ze najczesciej wiąże sie to z kolejną-nową stylizacją, bo klientka np nie chce odnowy, tylko chce mieć "swieze" pazury, ale podkreslam, w przypadku swojej stylizacji, a nie po jakiejs innej stylistce.

  21. #821
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Dokładnie ja robie tak samo.. Stwierdziłam, że wolę zdjąc im te pazurki sama i nie brać za to opłaty (w końcu to i tak moja robota była - więc wiem czego się spodziewać) niż jak mają mi przyjśc z zerwanymi paznokciami gdzie płytka potem wygląda tak, że nie da rady na to nic zrobić bo boli od dotknięcia pilnikiem.
    Klientki są zadowolone i jak też
    Za to jak przychodzą z paznokciami założonymi gdzie indziej to sobie odpowiednio doliczam za ściągnięcie.

  22. #822
    Wczytuje się Avatar claaaudia
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    poznań
    Postów
    13

    Wink Odp: ceny naszych uslug

    A Ja za ściagnięcie 'czyjegoś dzieła' Biore 20 zł . W Tym Kobitka ma odzywke do paznokci itd .

    A Jak robie po sobie to przeważnie nie doliczam.
    Zapraszam na stylizacje paznokci

    www.paznokcie-poznan.zor.pl




    __________________________________________________ ______


    Kocham to forum

  23. #823
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja za załozone swoje tez nie doliczam, ale na Boga dlaczego mam ściagać żęł nałożony przez kogoś za darmo? Niech klientka idzie do swojej stylistki i niech u niej ściagnie... bo co z takimi paniami ktore jednorazowo do has przychodzą (ciągle szukając, taniej, lepiej, szybciej?) dlaczego one mają mieć usługe na tym samym poziomie cenowym co nasza stała klientka albo taka, ktora ma swoje paznokcie i czas pracy wyniesie godzinkę a nie 1.30 to tylko moje odczucie, ale uwierzcie mi mam mnsotwo klientek "po kims" i zawsze biorę za to 10 zł tak dla samego swojego dobrego samopoczucia, bo mnie też frezik kosztuje... np
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  24. #824
    VIP Avatar nanami7
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Poznań
    Postów
    5 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Edytko, no masz rację akurat się z Tobą zgodzę chyba też tak zacznę robić.

    A jeszcze najgorzej, jak niektóre żele się źle piłuje a nie ma się porządnej frezarki, albo wogóle się nie ma tak jak ja na przykład...
    Jest między nami gra,
    którą gra się w parach...



    www.paznokcie-poznan.blogspot.com

  25. #825
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Laseczki, a ile bierzecie za żelik na paznokciach u nóg? Bez pedi.. (proszę o domowe ceny)

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •