Strona 41 z 55 PierwszyPierwszy ... 3137383940414243444551 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 1 001 do 1 025 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #1001
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał agulusia Zobacz post
    i tak np robisz przedluzenie + hybryde, za 2 tygodnie sama hybryde i za kolejne 2 tygodnie uzupelnienie + hybryde
    tu jest o tyle lepiej niz z zelem kolorowym ze hybryde na odroscik bez uzupelnienia mozesz smialo polozyc
    I właśnie ja to wszystko wiem tylko te moje fatygujac sie do mnie na zmianę koloru pomiędzy już mają w tym problem ,bo płacić trzeba i w ogóle przychodzić dlatego pomyślałam co z tym fantem zrobić.
    Dodatkowo już widzę po mojej koleżance fryzjerce,która i tak robiła co 6 tyg odnowe,ze jak położyłam jej hybrydę po ok 2 tyg to juz planuje chodzić z tym chyba z 9 tygodni.
    No ręce mi opadają

  2. #1002
    Szkoleniowiec Avatar Agnieszka Praska
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    2 834

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    kochana to ja nie dopuszczam zeby klientki tyle chodzily z odrostem
    zawsze umawiam klientki co 3 tygodnie max 4
    i ostrzegam ze po przekroczeniu tego terminu placa jak za nowy set
    z gory umawiamy termin na nastepny
    ja mam rozplanowana prace a i klientki wiedza ze bie beda musialy pozniej przychodzic o 7 rano albo czekac az znajde dla nich chwile

    Lash&Brow Instructor Agnieszka Praska
    Akademia Stylizacji Obsesja

    Centrum Szkoleniowe

  3. #1003
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja to już nie wiem co mam robić.Tak jak pisałam część z nich jest ok,pilnują terminów itp,ale ta druga część to jakaś porażka.
    W du...pie mają wszystko przychodzą kiedy chcą i na nic moje gadanie,że po 4 tyg to może z paznokciami stać się wszystko.A mówię tak,bo juz psychicznie nie wyrabiam jak mi jakaś po 2 miesiacach wylicza co z którym sie stało.
    Nie wiem cholera czy one myślą ,ze to jakieś dożywotne jest czy co?
    Mam też taka jedną klientkę,która swoich prawie nie ma.Dodatkowo są na maksa głęboko osadzone,takie "małe jajeczka"i u niej maks to 2,5 tyg i czas coś robić i ona wlaśnie takimi falami przychodzi-raz regularnie i wtedy jest ok a raz kiedy jej sie zechce i jeszcze mi wylicza co jej sie tu stało.
    Ja juz nie mam do tego wszystkiego siły.

  4. #1004
    No to..wpadłam Avatar idlao
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Dziebałtów k.Końskich
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał unita Zobacz post
    lepiej od poczatku troche wyzsze ceny w cenniku, bo potem bedzie ci ciezko podniesc, a zawsze mozesz dac promocje na poczatek


    u mnie wręcz odwrotnie ..... jak wystawiłam cene na początku 60 zł to uwierzcie nikt nie przyszedł ;/ dopiero obniżyłam na 40zł dopiero zaczęły przychodzić.....
    to było 2 lata temu w tej chwili mam 65 zł co i tak uważam za mało ;/
    Cięzka praca... paznokcie robie ok 2 godz... żele SPN więc też kosztują......
    Dla niektórych to drogo... tylko nie biorą pod uwagę że to usługa którą noszą conamniej mc !
    Dlatego nie zaniżajmy cen....... to klientki nie będą miały wyboru
    wtedy tylko jakość będzie się liczyła

  5. #1005
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja narazie zrobiłam tak jak mi poradziliście. Znalazłam modelki którym robie po prostu za darmo i nabieram praktyki. Niektóre to marudy takie że mnie czasem nerwica bierze
    Ale najbardziej dobijające to jest podejście ludzi. Jak mówie że wstępnie jak juz bede robiła za pieniądze to bede brała 40 zł powiedzmy, zależy od zdobienia, to zewsząd sprzeciwy że to za drogo. Że wszyscy biora 25-30
    No w takim otoczeniu to bedzie mi sie ciezko przebic z czymkolwiek

  6. #1006
    Totalna maniaczka Avatar malinowa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    895

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    tusia90 no jak ktoś ma coś za darmo to tego docenić nie potrafi i jeszcze marudzi, ale jak już zaczniesz pobierać opłaty to nie powinnaś brać mniej niż te 40 zł, a jeśli się to komuś nie podoba niech idzie gdzie indziej, może na początku będzie ci ciężko, ale powolutku się rozkręcisz, najpierw jedna klientka, potem druga i tak dalej, najważniejsze żeby paznokcie przez ciebie wykonane były estetyczne i poprawnie zbudowane, bez zapowietrzeń no i higiena na pierwszym miejscu, to wtedy nikt się nie przyczepi i nikomu nie będzie żal, że wydał te 40 zł u ciebie, powodzenia

  7. #1007
    No to..wpadłam Avatar vica
    Zarejestrowany
    May 2011
    Skąd
    bardzo południowa wielkopolska
    Postów
    295

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja niestety nie mogę zaszaleć z cenami. Niedaleko mnie /w miejscowości 1,5km dalej/ jest babeczka, która za paznokcie bierze 35zł w salonie. Fakt, że plytka przepiłowna I paznokcie nawet niewygładzone a usługa trwa godzinkę...
    Druga /salon 300m dalej/ za żel na naturalkach 1 kolor 60zł jakość j/w.

    Jest w okolicy z 10 salonów łącznie z Gabrielem.
    Jestem nowa i zbieram klientki, pewnie z rok potrwa zanim będę mogła pozwolić sobie na ceny takie jakie chcę. Na razie mam tak:
    Założenie 50
    Odnowa 40
    Korekta do dwóch tygodni 20
    Żel na stopy 60
    Manicure + kolor 10
    Pedicure + kolor+usuwanie naskórka z pięt 20
    Parafina 20
    Hybryda 25
    Strołki kwiatki I cyrkonie + 1zł
    Kolorowy żel I akryl + 10zł

    Pracuję na MM i Asto, więc prawie po kosztach jadę.
    Znaleźć coś, co daje satysfakcję,
    przyjemność i jest pożyteczne,
    to jak znaleźć szczęście.


    http://magda-nails.bloog.pl

  8. #1008
    Molestantka klawiatury Avatar sandrus
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 521

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    vica ładne te Twoje pazurki.
    Az serce boli,że robisz je jak za darmo

    a moja koleżanka klientka ma odrost do połowy,skróciła paznokcie osobiscie i zapisała sie tuz przed swiętami

  9. #1009
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    jaką cenę powinnam dać za hybrydowy (na Harmony) ? gdy za żel na szablonie biorę 50 i 60 z dojazdem , 40 żel na naturalne (1 kolor ), 25 manicure i lakier zwykły , kiedyś policzyłam 20 zł sąsiadce za malowanie paznokci ślubnych lakierem i mi powiedziała że bardzo tanio , ale nie ma dg - same wiecie więc nie mogę poszaleć z cenami ,
    ewentualnie wezmę tańsze hybrydy z MM ale zależy mi bardzo aby schodziły łatwo pod acetonem i nie odpryskiwały na drugi dzień bo niestety jeśli zrobię tak 2 , 3 osobom to nikt do mnie nie przyjdzie na hybrydowy więc muszę zainwestować w jakość choć bym na tym nie wyszła dobrze ale wolę to niż siedzenie bezczynne w domu

  10. #1010
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Oct 2011
    Postów
    20

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Malinowa - ja już postanowiłam że mniej niż 40 zł nie będzie. Teraz jedynie mam zamiar brać po prostu jakąś drobną kwote za materiały. Nikt sie za to raczej nie obrazi, a nawet jeśli to trudno. Chociaż musze powiedzieć że są osoby które chociażby czekolade przynosiły

  11. #1011
    No to..wpadłam Avatar idlao
    Zarejestrowany
    Dec 2009
    Skąd
    Dziebałtów k.Końskich
    Postów
    103

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    vica nie żałuj nikogo... w tym momencie to nic tylko jakością skusisz dziewczyny... długa droga.. ja na klientki pracuje 2 lata i dopiero teraz zaczyna się ładnie rozkręcać....

    ---------- Dodano o godzinie 15:02 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:02 ----------

    tusia 90 tak trzymaj

  12. #1012
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał idlao Zobacz post
    u mnie wręcz odwrotnie ..... jak wystawiłam cene na początku 60 zł to uwierzcie nikt nie przyszedł ;/ dopiero obniżyłam na 40zł dopiero zaczęły przychodzić.....
    to było 2 lata temu w tej chwili mam 65 zł co i tak uważam za mało ;/
    Cięzka praca... paznokcie robie ok 2 godz... żele SPN więc też kosztują......
    Dla niektórych to drogo... tylko nie biorą pod uwagę że to usługa którą noszą conamniej mc !
    Dlatego nie zaniżajmy cen....... to klientki nie będą miały wyboru
    wtedy tylko jakość będzie się liczyła
    dobrze napisane liczy sie jakosc wykonanej pracy i własnie tym sobie wyrobilismy marke naszego saloniku chociarz do okoła ich pelno i jak przychodza z innego salonu do nas to juz zostaja na stale ,

  13. #1013
    Wczytuje się Avatar montika1912
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Dziewczyny doradźcie mi proszę. Może dla niektórych to głupie pytanie, ale bardzo proszę o podpowiedź. Otwieram studio stylizacji paznokci i do swoich usług wprowadzam pedicure hybrydowe Hand&Nail Harmony. Pedicure frezarką wykonuję w cenie od 50 do 60zł, pedicure hybrydowy 70zł. W przyszłym tygodniu ma przyjść do mnie klientka na pedicure frezarką +hybryda na paznokcie u stóp i tego tyczy się moje pytanie. Jak mam ją policzyć pedicure frezarką 50zł+hybrydy na stopu 70zł czyli 120zł? Czy w takim przypadku liczycie klientce taniej?

  14. #1014
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja bym policzyla taniej.tzn jesli bierze dwie uslugi w jednym to troszke taniej np o 20 zl
    ty zarobisz wiecej niz za jedna usluge a babka bedzie zadowolona

  15. #1015

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja jestem ciekawa co wchodzi w zakres usługi "pedicure hybrydowe"? Czy zwykłe pedicure (czyli bez frezarki) i pomalowanie hybrydą, czy samo naniesienie hybrydy?
    W przypadku kiedy masz to jako pełen zabieg (pedicure + hybryda) to powinnaś tą cenę podwyższyc o różnice miedzy pedi omegą, a frezarką.

    Mam nadzieję, że jasno to tu przedstawilam

  16. #1016
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał montika1912 Zobacz post
    Dziewczyny doradźcie mi proszę. Może dla niektórych to głupie pytanie, ale bardzo proszę o podpowiedź. Otwieram studio stylizacji paznokci i do swoich usług wprowadzam pedicure hybrydowe Hand&Nail Harmony. Pedicure frezarką wykonuję w cenie od 50 do 60zł, pedicure hybrydowy 70zł. W przyszłym tygodniu ma przyjść do mnie klientka na pedicure frezarką +hybryda na paznokcie u stóp i tego tyczy się moje pytanie. Jak mam ją policzyć pedicure frezarką 50zł+hybrydy na stopu 70zł czyli 120zł? Czy w takim przypadku liczycie klientce taniej?
    Raczej taniej, albo dać gratis parafinę czy jakiś prezencik (próbka kosmetyku, mini oliwka). Możesz tak zrobić, ale nie musisz

  17. #1017
    Rozkręcanko Avatar sylwia36
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Brzeg
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Zgadzam się z Zuuzaneczką,gratisy cieszą kobitki i nawet ten najmniejszy Ja także dała bym zniżkę i gadżet

  18. #1018
    Rozkręcanko Avatar Justyna25
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Koło Kielc
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja pazurki w mojej okolicy robię od 3 lat...Jak zaczynałam nie było dosłownie żadnej konkurecji.....16 km dalej było parę salonów kosmetycznych. Potem zdarzało sie tak ( wam na pewno też) że dziewczyny przychodziły do mnie i po tygodniu zamawiały "zestaw allegro" teraz robią pazurki po 35zł jest ich około 4-6. Na moje szczęście przez te 3 lata nauczyłam się jednego:
    Jeśli nie zainwestujesz w dobry materiał to nie zrobisz dobrych paznokci.
    Co do klientek...mam już własne jednak nadal za pazury biorę 45zł

  19. #1019
    Wczytuje się Avatar montika1912
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał Kastanka Zobacz post
    Ja jestem ciekawa co wchodzi w zakres usługi "pedicure hybrydowe"? Czy zwykłe pedicure (czyli bez frezarki) i pomalowanie hybrydą, czy samo naniesienie hybrydy?
    W przypadku kiedy masz to jako pełen zabieg (pedicure + hybryda) to powinnaś tą cenę podwyższyc o różnice miedzy pedi omegą, a frezarką.

    Mam nadzieję, że jasno to tu przedstawilam
    Według mnie w skład usługi pedicure lub manicure hybrydowego wchodzi:
    1. Opiłowanie paznokci (nadanie kształtu)
    2. Odsunięcie skórek
    3. Zmatowienie płytki (blok 240)
    4. Odtłuszczamy płytkę
    5. Nakładamy bazę
    6. Kolejno dwie warstwy lakieru hybrydowego (kolor)
    7. Na koniec żel hybrydowy nabłyszczający
    8. Przemywamy płynem do przemywania masy

    W przypadku żeli hybrydowych zarówno na dłonie jak i na stopy nie powinno się przed nałożeniem moczyć paznokci tak jak się to robi przy tradycyjnym manicure i pedicure.
    Pedicure frezarką i pedicure hybrydowy w cenniku traktuje jak dwie oddzielne usługi. Jeżeli klientka zażyczy sobie je obie to tak jak dziewczyny pisałyście policzę z rabatem, ale pedicure frezarką wykonam bez moczenia stóp a po wykonaniu peelingu zetrę go mokrym ręcznikiem a nie jak to robię standardowo płucząc stopy w miseczce z ciepłą wodą.

  20. #1020

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ok, bo u mnie np. pedicure to zabieg na stopy, a hybryde mam zaznaczoną jako lakierowanie hybrydą paznokci u dłoni lub stóp. Stąd pytanie.
    Więc jak najbardziej jestem w tym momencie za zsumowaniem cen i danie jakiegoś upustu lub gratisu

  21. #1021
    No to..wpadłam Avatar mysiula
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Postów
    253

    Domyślnie Odp: cena za daną usługę,jak obliczyć

    hej dziewczyny, dziewczyna chce abym ozdobiła jej 6 kieliszkow do szampana(kwiatkami akrylowymi) tylko ze ona kupi swoje kieliszki. Nie wiem ile jej policzyć jak myslicie

  22. #1022
    Szkoleniowiec Avatar zyza
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Żagań
    Postów
    2 272

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja liczyłam zawsze 50zł za dwa kieliszki... z moimi kieliszkami tyle ze kieliczki to najmniejszy koszt tutaj bo tu sie płaci za wykonanie... ja bym odjeła od 5-10zł na kieliszku czyli za 6 wziełabym ze 120zl... tez zalezy czy duzo na nich tworzysz sama czy wiecej kleisz elementów ale rekodzieło to rekodzieło...

  23. #1023
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Jan 2012
    Skąd
    Edinburgh
    Postów
    16

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    hej dziewczyny.... tak sobie czytam ten temat od poczatku.... i iektore cenniki mnie po prostu szokuja.... nie wazne czy to salon, czy dom.... jezeli uwazasz, ze naprawde jestes "dobra" w tym co robisz, pazokcie sie trzymaja nie kasuj 20-30zl. Bedaie ciezko podniesc ceny.... napewno czesc klientek sie zbulwersuje i odejdzie.... wierzcie mi, odejdzie na jakis czas, pochodzi, posprawdza i porowna, ze to jednak nie to i wroci....
    Ja obecnie przebywam w Edinburghu i tutaj pracuje - dorabiam w domku.... mam swoje srale klientki i tak naprawde cennik dobierm indywidualnie - czasem. Mam klientke co uzupelnie co 2.5tyg pazurki wiec nie bede jej kasowac jak dziewczyne po 5tyg. bo to nie fair w stosunku do pierwszej, tak mi sie wydaje i wierzcie mi regularnie przychodzi co 2.5 tyg juz od 2lat. Moj cennik :

    zel french - £20
    brokat -£25
    inne cudenka - £30

    uzupelnienie - jezeli to jest tylko uzup. french - £15 (b. rzadko)
    uzupelnienie co 3-5tyg. - jak za nowe pazurki

    no bo przeciez, musimy sie napilowac, namachac, roznica polega na tym ze mamy juz pazurki przedluzone (forma, czy tips)... ale materialu uzywasz prawie tyle samo.

    Nigdy nie mialam problemow, ze drogo, ze to, ze tamto....

    ktos wspomnial ze ktos do cenu uzupelnienia, doliczyl 2 odnowy bo pazurek zlamany... dziwna rzecz, powiem szczerze, ze jezeli bylaby to stala klientka - policzylabym jak za uzupelnienie.....
    poczta pantoflowa dziala bardzo skutecznie, wiec trzeba byc naprawde ostroznym... z drugiej strony jest najlepsza reklama dla nas samych... ja wiekszosc klientek zdobylam wlasnie w ten sposob.... poczatki byly trudne nie ukrywam....

    Salonowe paznokcie okolo £25-£35 - powiem szczerze masakra, wygladaja okropnie i trzymaja sie okolo 2tyg max.

    Dlugo by pisac... sorki za dlugi post....
    "Należy być optymistą na początku pracy, a krytycznym na końcu"

  24. #1024
    No to..wpadłam Avatar marshall
    Zarejestrowany
    Nov 2011
    Skąd
    niemcy - saarland
    Postów
    264

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug


    my kiedys mielismy podział na 2 , 3, 4 tyg
    ale to nie ma sensu bo i tak tyle samo pracy i taki sam czas pracy wiec mamy stałe ceny
    i nie istotne czy po 2 ,3 ,4 ,5 tyg no jak po5 tyg to juz tam prawie nic nie ma ,a zreszta kto by chodzil z takim odrostem,

  25. #1025
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Oj, chodzą, chodzą z takimi odrostami- sama miałam klientkę która odwiedzała mnie co 7 tyg.
    Myślę, że taki podział jak proponuje Sweetypie na odrost ok. 2 tyg. i na ten 3+ tyg. jest jak najbardziej na miejscu i uświadamia klientkom różnicę między uzupełnieniem a tworzeniem od nowa! Nie raz pojawiła się u mnie Pani z grubo ponad miesięcznym odrostem i zdziwiona była, że wyceniłam jak za nowe, "bo przecież umawiała się na uzupełnienie"...
    Przy stałych klientkach można zaobserwować jak szybko pazurki rosną i jak Pani dba i cenę ustalać w zależności od tego, bo 2tyg.odrost odrostowi nierówny
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •