Strona 31 z 55 PierwszyPierwszy ... 2127282930313233343541 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 751 do 775 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #751
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    wydaje mi się ze coś w granicach 60zł.. ale ręki sobie nie dam uciąć

    ________________________________________


  2. #752
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Asia w salonie okolo od 25 do 35 french
    Tu w Belfaście czesto w salonach żelowe pazurki są droższe a akrylowe o parę f taniej
    Ale niewiem ile teraz jest najmniejsza stawka godzinowa w Polsce ale tu 5.80 na godzine wiec jesli w Polsce wynosi okolo 10 zl to tak jakbyś pracowala ponize4j tej najnizszej stawki w Polsce to okolo 18 zł byś wzieła KOSZMAR
    A funt jest po 4,60 wiec przeliczajac bezposrednio to 46 zl
    Ale to przeliczanie to nie odnosi sie do rzeczywistości w Polsce bo porównując :
    10 chlebow = 10 funtów czyli 10 chlebów w POlsce ok 20 zł tak czy siak z kazdej strony wychodzi ze 0kolo 20 zl by to wyszlo
    Troche zagmatwalam ale mam nadzieje ze sie połapiecie
    JUz 15 funtow mnie oburzyło ale 10 to już padłam
    Wypysia

  3. #753
    Kosmetyczka Avatar Camilla
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Żary
    Postów
    83

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Mój Cennik ( miasto 50 tys ludzi , nowoczesny duzy salon i solarium):


    PIELĘGNACJA DŁONI
    Manicure tradycyjny
    ( malowanie kolor lub frencz lub odzywka Nail Tek, lakiery profesjonalne Savina , Color Club , China Glaze)
    CENA 50 pln.

    Japoński manicure P. Shine
    ( manicure tradycyjny plus wcieranie w płytke paznokcia pasty i pudru przy pomocy specjalistycznych polerek , odzywia to , nawilza i uelastycznia płytke paznokcia nadając mu zdrowy wyglad i piekny połysk. Zalecane powtarzanie zabiegu co około 3 tygodnie)
    CENA 60 pln.

    Manicure hybrydowy
    ( traydycjny manicure plus malowanie paznokci specjalnymi lakierami uv. (Gellaco Ef.) Które utrzymuja się na powierzchni paznokcia do 3 tygodni. Aby zmyc ten lakier należy tylko namoczyc paznokcie w acetonie - bez piłowania )
    CENA 70 pln.

    Malowanie paznokci
    ( color, frencz - lakiety Savina , Color Club , China Glaze)
    CENA 20 pln.
    Manicure dla mężczyzn
    ( polerowanie lub odzywka)
    CENA 40 pln.

    Maska parafinowa na Donie
    ( peeling , ampułka , parafina)
    CENA 50 pln.
    Zabieg Pielęgnacyjny na dłonie
    ( manicure tradycyjny + maska parafinowa)
    CENA 90 pln.

    PIELĘGNACJA STÓP
    Używamy tylko profesjonalnych preparatów firmy Gehwol oraz Cuccio .
    SPA Pedicure de Lux
    ( profesjonalny pedicure przy uzyciu specjalistycznej podologicznej frezarki na fotelu spa z hydromasażem oraz masazem ciala. Zabieg składa się z : kapieli stóp w wannie z hydromasażem , usuwanie zrogowaciałego naskórka , pielęgnacji paznokci stóp , peelingu , maseczki , maski parafinowej , masazu stóp oraz malowania)
    CENA 120 pln.
    SPA Pedicure
    ( profesjonalny pedicure przy uzyciu specjalistycznej podologicznej frezarki na fotelu spa z hydromasażem oraz masazem ciala. Zabieg składa się z : kapieli stóp w wannie z hydromasażem , usuwanie zrogowaciałego naskórka , pielęgnacji paznokci stóp , peelingu oraz malowania paznokci odzywką)
    CENA 90 pln.
    Maska parafinowa na stopy
    ( peeling , ampułka , parafina)
    CENA 50 pln.

    Założenie plastikowej klamry na wrastający paznokieć.
    ( przyklejnie specjalnej klamry plus zabezpieczenie jej na wierzchu żelem aby bez problemu wykonywac wszelkie codzienne czynności bez obaw iż klamra się odklei)
    CENA 70 pln.

    Manicure hybrydowy paznokci u stóp
    ( traydycjny manicure plus malowanie paznokci specjalnymi lakierami uv. (Gellaco Ef.) Które utrzymuja się na powierzchni paznokcia do 3 tygodni. Aby zmyc ten lakier należy tylko namoczyc paznokcie w acetonie - bez piłowania )
    Cena 60 pln.
    PRZEDŁUŻANIE I MODELOWANIE PAZNOKCI.
    Paznokcie dłoni:
    Przedłużanie żel / akryl(kwadrat , migdałek , szpic , edge )
    Przedłużanie na tipsie
    przedłużenie clear plus kolorowy lakier 90 pln.
    przedłużanie frencz ( white + pink + przedłużenie łożyska) 110 pln.
    przedłużenie color ( cały paznkiec pokryty jednym kolorem) 100 pln.
    przedłużenie mix ( mix kolorowych ozdób , zeli akryli ) 120 pln.
    Przedłużanie na formie:
    przedłużenie clear plus kolorowy lakier 100pln.
    przedłużanie frencz ( white + pink + przedłużenie łożyska) 120 pln.
    przedłużenie color ( cały paznkiec pokryty jednym kolorem) 110 pln.
    przedłużenie mix ( mix kolorowych ozdób , zeli akryli ) 130 pln.
    Zdobienia:
    Kwiaty akrylowe 3D lub zatopione a środku masy żel/akryl 5pln. Sztuka.
    Cyrkonie Swarovski ( zaleznie od wielkości ) 0.50 - 2 pln. Sztuka.
    Frencz Swarowski ( zaleznie od długości paznokci , ilości cyrkoni) od 150 pln.
    Kwiaty malowane farbami akrylowymo One Stroke 2 pln. Sztuka.
    Motywy malowane farbami akrylowymi ( panterka , zebra , tygrysek, ornamenty)
    30 pln./ komplet lub 5 pln. Paznokieć.
    kolczyk w paznokciu 20 pln.
    Korekty:
    Dopełnienie ( uzupełnienie odrostu równoczesne z zachowaniem tego samego wzoru):

    przedłużenie clear plus kolorowy lakier 50 pln.
    przedłużanie frencz
    ( white + pink + przedłużenie łożyska) 70 pln.
    przedłużenie color
    ( cały paznkiec pokryty jednym kolorem) 60 pln.
    przedłużenie mix
    ( mix kolorowych ozdób , zeli akryli ) 80 pln.
    Odnowa ( spiłowanie całej starej masy , aż do szkieletu i nalożenie całkowicie nowego zdobienia):
    Cena początkowa paznokci minus 10%.
    Zdjęcie starych paznokci i założenie nowych : cena nowego przedłużenia plus 10pln.za zdjęcie poprzednich.
    Inne:
    ściagniecie przedłużonych paznokci plus manicure i odzywka 60 pln.
    ściagnięcie przedłużonych paznokci przy założeniu nowych 10 pln.
    ściagniecie pzredłuzonych paznokci 20 pln.
    naprawa jednego paznokcia 10 - 30 pln w zalezności od zdobienia.
    Każdanowa Klientka otrzymuje swój osobny pilnik który jes uzywany tylko dla niej oraz do domowej pielęgnacji paznokci specjalna oliwke do paznokci i skorek. Dodatkowo do każdego hybrydowego manicure dodaje buteleczke acetonu do samodzielnego ściągnięcia lakieru w domu.
    PAZNOKCIE U STÓP:
    frencz manicure ( pink + white ) 80 pln.
    Mix ( mix kolorowych ozdob , żeli , akryli) 90 pln.
    Color ( cały paznokiec pokryty jednym kolorem) 70 pln.
    Zdobienia:
    Kwiaty akrylowe 3D lub zatopione a środku masy żel/akryl 5pln. Sztuka.
    Cyrkonie Swarovski ( zaleznie od wielkości ) 0.50 - 2 pln. Sztuka.
    Frencz Swarowski ( zaleznie od długości paznokci , ilości cyrkoni) od 100 pln.
    Kwiaty malowane farbami akrylowymo One Stroke 2 pln. Sztuka.
    Motywy malowane farbami akrylowymi ( panterka , zebra , tygrysek, ornamenty) 20pln./ komplet.
    Inne:
    ściagniecie żelu/akrylu plus manicure i odzywka 40 pln.
    ściagniecie żelu/akrylu 20 pln.
    ściagniecie żelu/akrylu przy nalożeniu nowej masy 10 pln.

  4. #754
    Rozkręcanko Avatar kasiaandrzejczak87
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa, Saska Kępa
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Jestem osoba poczatkujaca w tym zawodzie. ukonczylam kurs akryl/zel/zdobnictwo ale ucze sie dopiero i biore 25/30 zl . byle by sie za material zwrocilo to bedzie oki a z czasem jak nabiore wprawy to podwyzsze bo wbrew pozorom to ciężka praca . myslicie ze ta cena jest oki?

  5. #755
    Nałogowiec Avatar minimouse
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    570

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    potem ciężko ci będzie przyzwyczaić klientki do nowej wyższej ceny ...

  6. #756
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja od początku po kursie robiłam za 50 i nikt nie narzekał , mówiłam że mam kurs , nie niszczę paznokci i warto dać te pieniążki a mieć zadbane paznokcie
    poza tym jak będziesz brać 25 szybko ci się znudzi ta zabawa bo na same materiały tylko pracować ? kręgosłup boli, oczka - za 25 nie warto

  7. #757
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Jak ja po kursie robiłam za 50 zł czasami za 60 jak koronka czy kwiatki, no dochodziło nawet do 65, to miałam mnóstwo klientek, potem już za 50 zł, teraz mam do końca kwietnia promocję na 40 zł i nie ma chętnych.

  8. #758
    Rozkręcanko Avatar anka85
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja po kursie za dop. bralam 40 zl . ale to bylo 5 lat temu . pozniej podnioslam na 50 zł teraz mam salon i biore 55zl. i mysle ze to naprawde malo jak na prace 2 godzinnom i robie wszystko co klientka sobie zyczy : kwiatki akrylowe,malowanie reczne. babki teraz nie maja zbyt duzo kasy zeby dawac wiecej za paznokcie ,ale moim zdaniem powinnysmy brac wiecej . inaczej to praca charytatywna niestety

  9. #759
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    kryzys robi swoje i zaniżenie cen nic nie pomoże

  10. #760
    Taisa
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja też brałam ok 30zł jak zaczynałam i miałam dużo klientek bo tanio, teraz biorę ok 50-70zł i jakoś mniej już przychodzi. Kryzys.

  11. #761
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja mam rozgraniczone rózne pazury ale ceny przedłużanych wachaja sie 30-45zł mam mase promocji rabatów ostatnio policzyłam że jak ktos dobrze trafi (np teraz przed swietami) to moze miec pazury za 20-30zł i wiecie co nie ma nikogo co prawda nikogo tu nie znam wiec poczta pantoflowa nie działa ale co tydzien daje ogłoszenia na róznych serwisach tych lokalnych też, nk, blog codziennie na ślediku wiadomosci o promocjach rozsyłanie zaproszen na nk i jak narazie jedna podpucha(umówiła sie i nie przyszła) i jedno zapytanie czy dojezdzam...
    Ostatnio edytowane przez czarnyaniol121 ; 12-04-2011 o 13:03
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  12. #762
    Rozkręcanko Avatar kasiaandrzejczak87
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa, Saska Kępa
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja sie ucze ale krzywdy nikomu nie robię a biorę 25-30 i tez malo chetnych , a trening czyni mistrza. na sobie juz nie mam cierpliwości robić i moje paznokcie tez wymagają odpoczynkuciagle zakladanie i zdejmowanie pazurkow oslabilo je .. niestety . jak bym rzucila ze robie za 40-50 to nikt by nie przyszedl. kazdy ostatnio oszczedza jak moze. a faktem jest ze za takie grosze to az czasami odechciewa mi sie robic pomimo tego ze to moja pasja.

  13. #763
    Rozkręcanko Avatar anka85
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    Dzierżoniów
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    obnizanie cen nic nie pomoze bo na dluzsza mete to sie nie bedzie oplacac zwlaszcza takim dziewczynom jak ja co maja wlasna dg i maja rachunki do oplacenia , bo jesli na to sie zarobi to oki ale trzeba tez za cos zyc !

  14. #764
    Rozkręcanko Avatar EwaS.
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    No krew mnie zalewa dziewczyny! Czy Wy nie macie rodzin na utrzymaniu? Nie macie zusu do opłacenia? Przypominam że stylizacja paznokci to zawód niektórych z nas! Zawód z którego muszą się utrzymywać a przez Was są na skraju bankructwa! Tak moje drogie - przez Was! Masakrycznie zaniżacie ceny na rynku i to że się uczycie nie ma tu najmniejszego znaczenia! Jak ktoś się uczy to daje ogłoszenie "Szukam modelki do nauki przedłużania paznokci, biorę symboliczną opłatę za materiały" i robić tak do póki nie dojdziecie do takiej wprawy żeby móc zrobić normalny cennik. Niestety jak znam życie to większość osób które się teraz tłumaczą "biorę 20 zł bo się uczę" robi normalne ogłoszenia z dopiskiem 'tanio'. A żadna nie pomyślała że klientki zakodują to sobie jako "ale ze mnie ciągnęli kasy w salonie! Ta pani bierze 20 zł i na pewno jej się to opłaca!". Nic tylko podziękować za niszczenie naszego rynku pracy, de facto w przyszłości waszego ale wątpię żeby był to kiedyś Wasz zawód skoro same sobie dołki kopiecie.

  15. #765
    Totalna maniaczka Avatar kasandra262
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    ostrołęka ,Warszawa
    Postów
    1 032

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał EwaS. Zobacz post
    No krew mnie zalewa dziewczyny! Czy Wy nie macie rodzin na utrzymaniu? Nie macie zusu do opłacenia? Przypominam że stylizacja paznokci to zawód niektórych z nas! Zawód z którego muszą się utrzymywać a przez Was są na skraju bankructwa! Tak moje drogie - przez Was! Masakrycznie zaniżacie ceny na rynku i to że się uczycie nie ma tu najmniejszego znaczenia! Jak ktoś się uczy to daje ogłoszenie "Szukam modelki do nauki przedłużania paznokci, biorę symboliczną opłatę za materiały" i robić tak do póki nie dojdziecie do takiej wprawy żeby móc zrobić normalny cennik. Niestety jak znam życie to większość osób które się teraz tłumaczą "biorę 20 zł bo się uczę" robi normalne ogłoszenia z dopiskiem 'tanio'. A żadna nie pomyślała że klientki zakodują to sobie jako "ale ze mnie ciągnęli kasy w salonie! Ta pani bierze 20 zł i na pewno jej się to opłaca!". Nic tylko podziękować za niszczenie naszego rynku pracy, de facto w przyszłości waszego ale wątpię żeby był to kiedyś Wasz zawód skoro same sobie dołki kopiecie.

    OOO tak popieram Cię w 100% , przez takie osoby trzeba zaniżać swoje zyski z wykonanej pracy

  16. #766
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja już kiedyś to pisałam i napisze znowu - polak potrafi wszystko zniszczyć

    dziewczyny jak robicie za 25 zł to same sobie kopiecie dołek - porobicie pół roku i choćby nie wiem jaka to była pasja to rzucicie to bo za 25 w dzisiejszych czasach to są grosze , na tanich żelach też się nie da długo jechać

  17. #767
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja sie tutaj niedawno przeprowadziłam i ustalałam cennik podobbny jak tutaj w salonach np french na tipsie 35 zl ja i tak dałam o dyche wiecej ale robie głownie na formie... smiać mi sie chce z wielkich pan stylistek które ukonczyły kurs firmy krzak za 400zł lecą do UP i biora kase na działalnośc bo maja papierek a pozatym nic ani renomy ani stałych klientek nikt nawet nie wie ze sie tym zajmuja bo skad maja wiedziec skoro samej pani stylistce paznokcie trzymaja sie dwa dni no ale ona MA KURS...to że sie ma papierek nie odzwierciedla umiejetności i trwalosci paznokci...dlaczego taka pani reklamując salon nie pisze że sie uczy do tego pracuje na Naildesignie i bierze 80zł za frencha który na drugi dzień odpadnie...w jednym sklepie chleb kosztuje 4zł a w biedronce 2zł to sie nazywa konkurencja same lecicie tam gdzie cukier jest najtańszy więc dlaczego klientki nie maja isc tam gdzie są tańsze usługi...ja nie mam zamiaru reklamować sie że sie ucze skoro zajmuje sie tym x czasu wiem co i jak, moje paznokcie sie trzymaja i nie wyglądaja jak pól D*** zza krzaka
    Ostatnio edytowane przez czarnyaniol121 ; 12-04-2011 o 13:03
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  18. #768
    Rozkręcanko Avatar EwaS.
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał czarnyaniol121 Zobacz post
    dlaczego klientki nie maja isc tam gdzie są tańsze usługi...
    Oczywiście że mają iść tam gdzie taniej, takie prawo bytu! Ale taniej nie oznacza że musisz psuć rynek! Wszystkie jesteśmy dla siebie konkurencją ale zarazem musimy trzymać się razem żeby nasz zawód nie upadł na samo dno! Nigdy nie uwierzę w to że chciałabyś brać więcej pieniędzy za swoją pracę, nigdy przenigdy w to nie uwierzę!

    do tego pracuje na Naildesignie i bierze 80zł
    Ciekawa jestem na jakich Ty produktach pracujesz skoro opłaca Ci się przedłużać pazurki od 30 zł. Mam w salonie zatrudnioną stylistkę, obliczyłyśmy że na jednego seta wydajemy minimum 20 zł. No chyba że ktoś Ci wszystkie akcesoria kupuje + wykłada kasę na doszkolenia więc wtedy taką cenę rozumiem bo to czysty zarobek.

    zajmuje sie tym x czasu wiem co i jak, moje paznokcie sie trzymaja i nie wyglądaja jak pól D*** zza krzaka
    ... i dlatego po zliczeniu promocji można zrobić u Ciebie paznokcie za 15 zł? (piszę 15 bo tak wcześniej napisałaś w swoim poście, zmieniłaś cenę dopiero dzisiaj). Jak napisałam wyżej - to nie wystarcza nawet na produkty.

    Choć mam wrażenie że język strzępie niepotrzebnie. Bo Ty moja droga nie musisz z tych pieniędzy utrzymać rodziny, opłacić zusu, rachunków więc do póki Cię to nie spotka to nijak nie zrozumiesz że takie ceny psują rynek. Tłumaczenie że salon ma ceny za 35 zł są po części słuszne... Tylko nie bierzesz pod uwagę tego że salon zaniżył ceny przez dziewczyny w domu i ogłoszenia "zrobię tipsy, tanio!". I koło się zamyka.
    Szkoda że tak ciężko to zrozumieć.

  19. #769
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Przywołuję Was do porządku i apeluję o konstruktywną dyskusję, przestrzegam przed atakowaniem personalnym bo pójdziecie do kąta


  20. #770
    Rozkręcanko Avatar kasiaandrzejczak87
    Zarejestrowany
    Mar 2011
    Skąd
    Warszawa, Saska Kępa
    Postów
    53

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja sie nie oglaszam nigdzie ze zrobie tanio, osoba ktora wie ze robie pazurki pytajac mnie ile za to wezme dostaje odpowiedz taka: ze wzgledu na to ze nabieram wprawy biore 25-30 ale tylko na wzglad na to bo taka usluga wymaga wiele pracy i materialu. uprzedzam ze pozniej stawka bedzie inna zeby nie miec przykrych sytuacji.

  21. #771
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    20zł a np 80zł hmm 60zł przebicia na jednych paznokciach...
    zmieniłam cene bo policzyłam z promocja na naturalki a chodziło o ceny za przedłużanie...a promocja na tym polega żeby było okazyjnie żeby zachęcic albo żeby osoby które na codzień nie moga sobie na to pozwolic mogły skożystac
    ja w tym miescie mieszkam od października oglaszam sie jakiś niecały miesiąc i oczywiście teraz to moja wina TAK JA PSUJE RYNEK np w Warszawie jasne nikt mi kasy na nic nie daje sama zarabiam ale ja nie mam takiego EGO jak co niektóre żeby nie wiadomo ile zarabiać wiesz czym sie rózni pasja od pracy tym ze sprawia ci to przyjemnośc a nie tylko patrzysz zeby jak najwiecej wyrzępic od ludzi dla mnie wiecej znaczy uśmiech na twarzy klientki niz nie wiadomo ile kasy
    sory ale ja wiem co to sa tipsy a co to przedłużane paznokcie
    nikt nikogo nie zmusza do zakladania salonu i nie jest powiedziane ze w salonie musza byc takie przebitki poprostu niektórzy chca wyjść 10zł na czysto za set a inni 80zł i to jest właśnie ta różnica że ludzie sie przeceniaja
    szkoda tylko ze wybiórczo komentujesz moje posty a nie odnosisz sie do calości
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



  22. #772
    Rozkręcanko Avatar EwaS.
    Zarejestrowany
    Dec 2010
    Skąd
    Poznań
    Postów
    33

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Samaron, nie "zaatakowałam" nikogo personalnie. Mój post skierowany był do ogółu, koleżanka odpisała na swoim przykładzie więc też na jej przykładzie odpowiedziałam. I tyle.
    Możecie to odbierać jako atak ale w końcu musimy zrozumieć że wszystkie jesteśmy odpowiedzialne za dobro naszego zawodu. Logiczne jest że dziewczyny w domu mają niższe ceny niż te z salonu bo nie mają opłat. Tylko że jeśli przesadzą z tymi obniżkami to salon też obniży. To jest kopanie dołków pod sobą bo krąg się zamyka, naprawdę jesteśmy wszystkie od siebie uzależnione. Zróbcie na spokojnie analizę rynku, przekalkulujcie dlaczego tak spadają ceny a przyznacie mi racje.
    Oczywiście dalej odzywać się nie będę bo nie chce żeby ktokolwiek poczuł się atakowany.

    edit: aniołku, tak zgadzam się, nikt nie karze nam zakładać salonów ale skarbówka nie pozwala nam robić w domu na czarno, kary są słone a na zus nie zarobię mając 10 zł zysku poza tym mnie rodzice nie utrzymują, wręcz przeciwnie. Więc ceny nie są uzależnione od ego tylko od życia. Z samej pasji dziecka nie wyżywię Serdecznie pozdrawiam!
    Ostatnio edytowane przez EwaS. ; 12-04-2011 o 15:24

  23. #773
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Jeju, jaka afera co po tych 25 zł ? mi by nawet na żel nie wystarczyło, a robię na NAILD DESIGN! Wcale nie jest taki tani, poza tym są inne tansze i wcale nie odpada na drugi dzień, i co z tego, że opuszczę cenę jak i tak nikt nie przychodzi

    ---------- Dodano o godzinie 15:22 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 15:19 ----------

    Cytat Napisał EwaS. Zobacz post
    Samaron, nie "zaatakowałam" nikogo personalnie. Mój post skierowany był do ogółu, koleżanka odpisała na swoim przykładzie więc też na jej przykładzie odpowiedziałam. I tyle.
    Możecie to odbierać jako atak ale w końcu musimy zrozumieć że wszystkie jesteśmy odpowiedzialne za dobro naszego zawodu. Logiczne jest że dziewczyny w domu mają niższe ceny niż te z salonu bo nie mają opłat. Tylko że jeśli przesadzą z tymi obniżkami to salon też obniży. To jest kopanie dołków pod sobą bo krąg się zamyka, naprawdę jesteśmy wszystkie od siebie uzależnione. Zróbcie na spokojnie analizę rynku, przekalkulujcie dlaczego tak spadają ceny a przyznacie mi racje.
    Oczywiście dalej odzywać się nie będę bo nie chce żeby ktokolwiek poczuł się atakowany.
    Znam dziewczyny, które i w domu biorą tak jak w salonie, więc to tez nie jest żadne wytłumaczenie, że nie ma opłat w domu też jest światło, woda

  24. #774
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Pisałam zapobiegawczo, wiem jak potraficie się zapędzić, ale, spokojnie, spokojnie, dyskutujcie dalej, sama jestem ciekawa jakie macie poglądy i w jaki sposób to liczycie.
    Różnica polega na tym, że to co dla jednych jest hobby do skarbonki, dla innych jest ciężką harówą dla utrzymania rodziny i każda ze stron może kochać to co robi, nie mniej jednak strata klientki i przełożenie w postaci uboższej skarbonki a np. brakiem na czynsz jest różnicą zasadniczą.


  25. #775
    Nałogowiec Avatar czarnyaniol121
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Kępno, kiedyś Zduńska Wola
    Postów
    511

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał EwaS. Zobacz post
    edit: aniołku, tak zgadzam się, nikt nie karze nam zakładać salonów ale skarbówka nie pozwala nam robić w domu na czarno, kary są słone a na zus nie zarobię mając 10 zł zysku poza tym mnie rodzice nie utrzymują, wręcz przeciwnie. Więc ceny nie są uzależnione od ego tylko od życia. Z samej pasji dziecka nie wyżywię Serdecznie pozdrawiam!
    Piękna niewiasto ja utrzymuje sie sama od 18 roku zycia łącznie z mieszkaniem i rodzicie mi nie pomagaja zreszta nawet wczesniej praktycznie nie dostawałam pieniedzy...moj ojciec miał powazny uraz głowy stłuczony mózg i sie leczy a psychotropy popija alkocholem do tego uwazał że ja mu zmarnowałam zycie bo sie urodziłam itp...nie chce sie tu wyzalać czy cos poprostu powiem ci tak zawsze musiałam utrzymac sie z bardzo małych pieniędzy i ciesze sie z kazdej zarobiionej złotówki a z drugiej strony rozumiem osoby które maja podobna sytuacje a chca miec ładne pazurki zreszta tutaj jest dosyć ciężko z praca cenami itd wiem ze tak jest wszedzie ale skoro moge wywołać uśmiech u kogoś podobnego do mnie to dlaczego mam tego nie robic ja sie wtedy czuje jak bym w pewnym sensie pomagała sobie...ja niestety nie pasuję mentalnie do dzisiejszych czasów mam inne wartości w życiu i nic na to nie poradzę
    Ostatnio edytowane przez czarnyaniol121 ; 12-04-2011 o 17:20
    wolność zaczyna się tam gdzie kończy się strach...

    http://pl.20dollars2surf.com/?ref=313218



Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •