Strona 37 z 55 PierwszyPierwszy ... 2733343536373839404147 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 901 do 925 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #901
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    A ja jestem z siebie dumna!
    Byłam ostatnio u mojej klientki i wpadła jej siostra, której złamał się pazur. Zapytała czy jej nie zrobię go, bo idzie na weselicho, zgodziłam się, ale od razu zaznaczyłam, że będzie to kosztować 10zł (choć był to zwyczajnie napaćkany akryl).
    Wiem, że to niby nic, ale ja się cieszę, bo zawsze byłam taką ciapą, której głupio było za taką drobnostkę pieniądze brać...
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  2. #902
    Nałogowiec Avatar Nena90
    Zarejestrowany
    Jul 2011
    Skąd
    prawie Katowice
    Postów
    486

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Askar i dobrze! Tak trzymaj, w końcu trochę akrylu też kosztuje + Twój czas Nie dajmy sie wykorzystywać!
    Kup swoją etorebkę taniej
    5% kod rabatowy

    Blog kosmetyczny

  3. #903
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Askar, gratuluję! Coraz więcej pewności siebie Ja mam też taki problem, jak przechodzi do kasy to zawsze mi głupio o tym rozmawiać. Myślę, że to dlatego, że brakuje mi pewności siebie w pazurach, w sensie, że coś może być źle, albo komuś się nie podobać... (moja sis zawsze mocno krytykuje wszystkie moje prace ) i później to wychodzi.
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  4. #904
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Sunny, krytykowanie, to chyba ulubione zajęcie sióstr! Moja też ciągle tylko mnie poprawia i upomina, jak robię jej pazury... z tym, że ona lubi szerokie, bez uśmiechu! Zawsze, jak już jestem na etapie frencza lub zdobienia, to trochę uśmiechu staram się przemycić. Niewdzięczna zawsze narzeka choć biorę od niej grosze
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  5. #905
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Brawo Askar! Mnie tez nie chcialo przejsc przez gardlo, zeby poprosic o te pare grosikow za zlamanego paznokcia i naprawionego przeze mnie , chociaz... jak do mnie dziewczyna przychodzi na odnowę, to najczesciej tak po 5 tygodniach to jeden czy dwa paznokcie ma zlamane, albo pekniete, wiec robie te dwa od nowa zupelnie i nie moze mi przejsc przez gardło doliczenie

    Zauwazylyscie dziewczyny, ze cos sie dzieje z cenami paznokci? Wy tu piszecie, ze w domowych warunkach bierzecie po 45-50 zlotych, ja biorę 60 zlotych, ch a jak super bogate zdobienie (np french kolorowy na to ozdoby typu folia, brokat, holo i one stroke bogate z wiecej niz 4 kolorow na kazdym paznokciu plus pare cyrkonii) to 70 zlotych, a mam opinię przystepnęj cenowo.. no to z czego to wynika? Tez pracuję w domu i nie dojezdzam.

  6. #906
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Kurko, no faktycznie, możesz się cieszyć, jeżeli klientki uważają Cie za "przystępną cenowo". Zresztą, 70zł za pazurki wykonane przez Ciebie, to chyba faktycznie niewiele
    Ja niestety, jak mówię, że biorę 50zł, to widzę tylko zniesmaczone miny. Kiedyś tłumaczyłam, że przecież nie po to kończyłam szkołę i kursy, by robić za darmo. Teraz tylko mówię, że są przecież tańsze "stylistki" z zestawami z Tesco. Najdziwniejsze jest to, że wtedy często słyszę odp.typu: "Ale ja chcę mieć ładnie i porządnie wykonane paznokcie, a nie byle jak"... No proszę! Ładnie i porządnie za 25zł? Wiem, że niektóre dziewczyny robią za tyle czasem przyzwoicie pazurki, ale one raczej nie nastawiają się na zarobek... Ja na to pozwolić sobie nie mogę!
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  7. #907
    Wczytuje się Avatar claaaudia
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    poznań
    Postów
    13

    Talking Odp: ceny naszych uslug

    Oj Ja ostatnio pracuje w nowym miejscu , czaiłam się aż przetarg w nowym atanerze u mnie w Poznaniu zostanie wygrany ( Przed dalszą znajomą znajomej znajomego ;p ) i ona ma całą część do fryzjerstwa a ja kosmetyke , jedyne czym się nie zajmuję to masaż . Jest od tego druga kosmetyczka , NO ALE Tamta Kosmetyczka robi masaż a ostatnio zauwazyłam ze robi mi za konkurencje , bo sama zaczeła robić jakieś zabiegi na twarz , mało tego MANI-PEDI cure , no to ja w szoku !
    a zamierzam do tego , że np w domu również robilam za 50-70 zł , Teraz w Drugim już salonie , to np chciałam zrobić początkowo dla nowych klientów od 80 (clear) 90- french itd , dodam , że paznokcie trzymają się po 5 tygodnii dlatego myślę ze jak na Salon to zaczynająć od 80 (to nie dużo ) Obok jest jakis starszy salon typu ' u grazyny' haha , i Babka bierze od stówki w góre za clear.

    A TA WSTRĘTNA baba co mi wynajmuje mowi mi tak : Sluchaj Claudia , te ceny to moglabys podwyzszyc zeby salon byl na takim dużym poziomie jak Jej ''Cennik fryzjerski '' ;/;/;/.


    Umowa podpisana a Ona mi odwala konkurencje w salonie w formie Pani masazystki rowniez kosmetologa ktora zaczeła robić zabiegi które defakto ja również robie i jak mnie nie ma to sie wpier*dziela ;/ :|
    Zapraszam na stylizacje paznokci

    www.paznokcie-poznan.zor.pl




    __________________________________________________ ______


    Kocham to forum

  8. #908
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    na spółkach nikt dobrze nie wyszedł

  9. #909
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Zwłaszcza jesli dziewczynyo podobnych profilach maja pracować w jednym salonie
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  10. #910
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Moja koleżanka pracuje w salonie , gdzie ceny są brane z kosmosu i klienci wchodzą i od razu wychodzą..a jak zapytała szefową czemu tak drogo, to powiedziała, że za darmo pracować nie będzie...a i tak nie mają ludzi...

  11. #911
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    A to mój cennik. Patrząc na cenniki koleżanek po fachu robiących w domu, w Warszawie i na komentarze klientek mój cennik należy do średnich (kilka pań stwierdziło, że biorę za mało, tylko jedna awanturnica gada, że dużo, ale co jakiś czas niestety przychodzi ). Długo pracowałam nad tym cennikiem i nie zamierzam go zmieniać aż do... otwarcia salonu?

  12. #912
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ladny cennik jak go zrobilas?

  13. #913
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ojj to jest po prostu screen z mojej stronki. Na paznokcie żelowe, tipsy, przedłużanie paznokci - Galeria paznokci można zrobić sobie stronkę, to b.proste

  14. #914
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Jest stronka. nie wiem czy mogę tu podać paznokcie żelowe, tipsy, przedłużanie paznokci - Galeria paznokci i tam sobie robisz swoją stronę

  15. #915
    Wczytuje się Avatar claaaudia
    Zarejestrowany
    Apr 2011
    Skąd
    poznań
    Postów
    13

    Smile Odp: ceny naszych uslug

    No tak ale kurcze to tak samo jakbym ja zaczeła robić usługi fryzjerkskie w Mojej połowie :| A za ścianą obok również by były , Och ; / Jeszcze troche musze przeczekać i mam nadzieje ze wypali Moj : D

    Ceny masz jak najbardziej wporządku

    a jak otworzysz salon to jakie zmiany przykładowo wprowadzasz :>>
    Zapraszam na stylizacje paznokci

    www.paznokcie-poznan.zor.pl




    __________________________________________________ ______


    Kocham to forum

  16. #916
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał claaaudia Zobacz post

    a jak otworzysz salon to jakie zmiany przykładowo wprowadzasz :>>
    Po prostu odniosę ceny o jakieś 20-30zł ale to i tak będzie tanio jak na Wawę wszak nie brakuje u nas salonów gdzie za akryl na stopach chcą 250-300zł

  17. #917
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    masakra hihi a tak na marginesie babka u nas na lekcji z technologii fryzjerstwa mowila ze tam jakis gosciu strzyze co za strzzenie 300zł

  18. #918
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    oj tak wiem cos o tym w warszawie nie ktorzy maja wysokie ceny ale nie dziwie sie jak uzywaja dobrych produktow..inwestycja musi byc...a i przeciez robocizna sie liczy...oplaty itp...

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  19. #919
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    no tak hihi tylko wyobrazcie sobie, ze osoba ktora pojechala do wawy da 300zl za paznokcie i 300 za strzyzenie i przyjedzie do zadup*a rzeszowa i za strzyzenie da 30zł a za paznokcie 70zł w salonie

  20. #920
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    sa osoby ktore cenia sobie jakosc i wygode...

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  21. #921
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    tak sa i wstyd normalnie jak u nas biora za paznokcie 30zł ;/;/ ja np robie pazurki w domu czasami jak mam czas. teraz mialam np. czas na wakacjach to 50zł brałam ale teraz ide na doszolenie i mam zamiar te ceny podnieść . i wogole cennik zrobic sobie. ale bez przesady jak panienki sa co robią paznokcie po 20-30 zl to juz naprawde nie szanuja chyba siebie ani swojego czasu .

  22. #922
    No to..wpadłam Avatar Brilliant
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Postów
    271

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    o tak kasia zgodze sie.. ale biora dlatego bo pewnie nier maja kursow,,podłapały co nieco..i uzywaja najtanszych produktow i pazurki po 3 , 4 dniach odpadaja..
    ja w salonie biore bez mala 100 ..i mam sporo klientow,,na poczatku bylo ciezko ale potem przekonaly sie ze warto dac wiecej i miec na długo i ładne,,a jest dziewczyna obok ktora bierze 80 zł i co,,i tak zrobi ze po 3 , 4 dniach odpadaja,,i ja sie ciesze bo coraz wiecej jej klientek przechodzi do mnie i sa to stałe bywalczynie robie im prezenty co jakis czas zeby zachecac natomiast w domku biore troszke mniej niz 100 ..i tez mam sporo osobek jeszcze proczx pazurkow z kosmetyki dorabiam takze nie narzekam

    "To, co zdobyliśmy z największym trudem, najbardziej kochamy."

  23. #923
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Niestety tak jest, salony w centrach handlowych biorą po 300zł za strzyżenie i tyle samo za paznokcie. Tymczasem dziewczyny z innych miast mają często w salonach taki cennik jak ja w domu

  24. #924
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Zuzaneczka i tak Cię podziwiam za odwagę, ale ja niemalże identyczne ceny mam u siebie w studio. Oczywiście w przyszłości zamierzam podnieś o 20 zł w górę, ale dopiero jak nazbieram klientek. Jak na razie od lipca jestem i jest baaardzo krucho, aż się zniechęcam...
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  25. #925
    Molestantka klawiatury Avatar DiamondShine
    Zarejestrowany
    Aug 2011
    Skąd
    Rzeszów
    Postów
    1 837

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Dziewczyny mam dylemat jak wspomnialam wyzej za paznokcie na wakacjach bralam 50zł niewazne jaki wzor . tylko na wakacjach mialam czas i teraz na weekendy ale malo co. noi w pazdziernhiku ide na doszkalanie sie i mam nadzieje, ze ruszą moje pazurki w strone lepszą i tak mysle jak wycwicze i beda o wiele lepszy czy podniesc cene mieszkam na wsi i boje sie, ze jak podniose cene to nikt nie bedzie chcial przyjsc

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •