Strona 17 z 55 PierwszyPierwszy ... 713141516171819202127 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 401 do 425 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #401

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    powiem CI tak najwazniejsza jest renoma..
    jak bedzie od ucha do ucha ze robisz piekne paznokcie to przyjda doCIebie!
    beda ustawialy sie w kolejceee!
    za to do mnie przyszly wlasnie dziecwzyny ...kolezanki staree ktore wczesneij chodzily za 20/35zl i mowia ze nie ma sie rownac bo tamte nawet nie pilowaly pazurkow roznicy pomiedzy tipsem a naturalnym...
    mowia ze wola zaplacic troche wiecej a miec sliczneee i zeby sie dlugo trzymaly

    glowa do gory moja konkurencjo

  2. #402
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    To ja Wam powiem krótko i na temat: do mnie ostatnio przychodzi dziewczyna która sama ma produkty i dorabia robiąc pazurki innym. I nie straszne jej to że musi zapłacić 50 zł a sama bierze z 20 od innych.
    I teraz wnioski czy warto jest się przejmować sąsiadkami zza płotu które robią pazurki za 20 zł, zostawię moje drogie Wam.

  3. #403

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    hnm...
    no to widocznie ma duzo pieniążków i lubi je wydawac....

  4. #404
    Wzorki Club Avatar julcia88
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Toruń
    Postów
    4 473

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja Wam powiem jedno na temat takich 'stylistek' robiących za 20 zł - długo przedłużać paznokci nie będą bo im się zwyczajnie to znudzi. Wiele moich klientek mi zawsze mówi, że one by nie miały cierpliwości do robienia pazurków i zaraz by to rzuciły w kąt np. jak robię najzwyklejszego frencha. I do takich właśnie osób moim skromnym zdaniem należą tego typu 'stylistki' - przyciąga je chęć za zarobku a nie profesjonalnego przedłużania i zdobienia paznokci, a nie wspomnę już o doskonaleniu się w tej dziedzinie.
    Więc o takie osoby bym się nie martwiła.

  5. #405
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    E tam ! malutka jaka znowu konkurencja po pierwsze robisz dłużej , po drugie masz już stałe grono klientek , po trzecie z tego co wiem to nie mamy aż tak dużo wspólnych znajomych. Patrycja i Kamila nie robią sobie pazurków raczej.
    Powiem wam ... że doznałam szoku ! SZOOOOKU PRZEZ OGROMNE SSSSS !
    Robiąc nowy cennik , nastawiałam się na totalne osłabienie zainteresowania moimi usługami przez dziewczyny ! a tu proszę ! BACH ! nagle na czerwiec mam ich sporo! wciąż piszą ! Super. Nie spodziewałam się tego. I jakoś im to nie przeszkadza że zamiast 35 zapłacą 45 Postanowiłam że za to co zarobię z czerwcowych pazurków , kupię dobry pędzelek do kwiatków, dobry liquid , jakieś proszki i spróbuję nowego clear żelu. Jeszcze się nie zastanawiałam jaką firmę wybrać. Po zakupie nowych rzeczy ,podniosę jeszcze ceny o 5 lub 10 zł

  6. #406

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    aaa tam to co ze dłużej...
    caly czas sie ucze ucze
    chcialabym isc na kurs... ale wiecie jak to jest z kaskaaA
    ja osttanio Zrobilam zakupy w modenie czekam na rzeczy

  7. #407
    No to..wpadłam Avatar ulenka
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Kraków
    Postów
    160

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja pazurki robię jak narazie sobie, rodzinie widzę ze przede mną jeszcze dużooo pracy, brak kasy na kurs, ale jestem dobrej myśli ze czas i cierpliwość czyni mistrza Ostanio zrobiłam paznokcie koleżance z pracy i dała mi 20 zł "moje pierwsze zarobione pieniążki" i jestem z siebie dumna bo co najważniejsze koleżance bardzo się podobały

  8. #408

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    dobrze tez tak robilam na poczatku
    balam sie brac opdowiedzialnosc za to ze mi nie wyjdzie nei ebdzie sie podobalo ze cos zlalam itp...
    z czasem doszlam do wprawy i clay czas sie ucze
    ja rowniez jestem bez kursu..
    i bez kursu mozna robic czasami ladniejsze pazurki niz nie jedna z kursem

  9. #409
    Nałogowiec Avatar Natii
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Postów
    568

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja zawsze za naturalne brałam 45 zł,bo mieszkałam w małej miejscowości.Odkąd przeniosłam się do miasta moje ceny musiałam ponieść,teraz biorę 55 za naturalne,wiem,że moje umiejętności są większe dlatego nie boje się wyższych cen.Mimo tego dostaję napiwki,tylko te panie z mojej rodzinnej miejscowości płaca dalej nizszą cenę bo niestety wiem,że tam ceny nie moge podnieść;/
    Walczę

  10. #410
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Wszystko zależy od rynku, ale pamiętajmy że istnieje też taka dziwna mania twierdzenia, że drogi to dobre Także jeśli same czujemy, że nasze pazurki dojrzały do tego by podnieść swoją wartość to nie bójmy się podwyżek... na początku może będzie mniejszy popyt, ale z czasem ilość chętnych wzrośnie zgodnie z powyższym twierdzeniem.
    Co do robocizny dwudziestozłotowej no hmmm... raz pójdzie Pani, drugi... ale za trzecim uzna, że lepiej wydać jednorazowo nawet 3 razy tyle i mieć pazurki 3 tygodnie, niż co tydzień latać za 20zł i tracić czas Kobitki same uczą się na błędach i kalkulują, trzeba tylko czasu na te ich nauki
    Ja po zapoznaniu się z forum i forumowiczkami twierdzę, że może i 40-45zł to aż strach brać nowicjuszkom za nieprawidłowo do końca zrobione pazurki podczas nabywania praktyki... ale nawet jeżeli bierzemy za same materiały to pamiętajmy, że z gó*na bata nie ukręcimy i dobry materiał kosztuje nawet jeśli praca nie jest jeszcze perfekcyjna
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  11. #411
    Szkoleniowiec Avatar soffii25
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 052

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja też nie mam zbyt wielu klientek bo dopiero trochę ponad rok zajmuję sie pazurkami i robię w domu, ale od rodziny biorę 50 zł, a od obcych ( zależy czy przyjaciółka, koleżanka czy zupełnie obca osoba) 65 - 80zł, a szpice zupełnie inny temat bo chętnych na nie brak
    Szkolenia i Dystrybucja marki Astonishing Nails

  12. #412
    Nałogowiec Avatar paznokietki000
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Łódź
    Postów
    498

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    U mnie też brak chętnych na szpice, dlatego nawet ich nie uwzględniłam w cenniku

    __________________________________________________ _________
    PRZERZUCIŁAM SIĘ NA FORMĘ CIEKAWE CO Z TEGO BĘDZIE.

  13. #413
    No to..wpadłam Avatar niunia84
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja zazwyczaj biore £30 za pazurki ze wzorkiem , metamorfozy £35 i to akurat idealna cena dla moich klijentow, sa salony gdzie biora £25 a niektore nawet £60 za calgel hehe ale sie nie trzymaja dluzej niz tydzien

  14. #414

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    u mnie tez brak chetnych na szpice ..
    mamtylko 1 dziewczyne ktora je robi

  15. #415
    No to..wpadłam Avatar niunia84
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    powodem jest ich dlugosc, a przeciez kazdy ma obowiazki

  16. #416
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    albo zakazy w pracy
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  17. #417

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja tam na studiach cale szczescie nie mam zadnych zakazow
    tylko czasami na laborkach z chemii ciezko lapac male probowki nalewac cos ostrożnie

  18. #418
    Rozkręcanko Avatar Giordani
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Skąd
    uk
    Postów
    76

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał niunia84 Zobacz post
    ja zazwyczaj biore £30 za pazurki ze wzorkiem , metamorfozy £35 i to akurat idealna cena dla moich klijentow, sa salony gdzie biora £25 a niektore nawet £60 za calgel hehe ale sie nie trzymaja dluzej niz tydzien
    Niunia84 a czy u was w Szkocji robia w salonach np. szpice czy kwiatuchy akrylowebo u mnie (Anglia) nie spotkałam sieGłównie co widziałąm to robią tipsy akrylowe french za 18 funtów.....
    Ja za zel french biore od 20 a za zdobnictwo od 25 do 35 (za kwaity akrylowe, koronki).Zelowanie stópek (bardzo modne teraz) biore 10 za jeden kolor i 15 za zdobnictwo.Taki tu rynek niestety...sa salony gdzie biora i 50 funtów za nic generalnie praktycznie nic ciekawego ze zdobnictwa!pare kreseczek i cekinka heheh
    ale bierzesz np. za kwiaty akrylowe

    www.magiczne-pazurki-joanna.blog.onet.pl
    www.magicnails-asia.blogspot.com

  19. #419
    No to..wpadłam Avatar niunia84
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Szkocja
    Postów
    147

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    kwiatkow akrylowych jeszcze nie robie ale powiem Ci ze zauwazylam ze oni cennnia nasza prace wiec mozesz brac wiecej :-)
    Szkotki czy Angielki nie maja za duzo pojecia na temat paznokci a niektore salony to poprostu tragedia, zreszta sama pewnie widzials
    to moj cennik :
    foot treatment :

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść


    Nails

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść

    na cyrkonie chcem teraz zrobic ramke i dac rozne ceny w zaleznosci od wielkosci i ksztaltu.

    aha polecam parafinke na dlonie oni tez tego tu za bardzo nie znaja ja biore £15 i jest to tu bardzo popularne.

    ---------- Dodano o godzinie 13:24 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 13:23 ----------

    aha nie szkotki nie robia zadnych szpicy itd, niektore moje klijentki byly w szoku ze mozna robic takie paznokcie (ps gdzie mi jeszcze bardzo daleko do idealu)

  20. #420
    No to..wpadłam Avatar sweetpazurki
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja w saloniku 60-65zl, odnowe 50zl a uzupelnienie ok 20zl

  21. #421
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    A ja się w końcu dorobiłam cennika, po dłuuugiej walce z programem. Oczywiście jest to cenniczek dla "obcych". Za przykładem paznokietka postanowiłam też wyróżnić co poniektóre usługi, choć manicure to dodałam na zaś (i formy, ale cii na razie i tak głównie kumpele robią na tipsach), bo jedyną klientką jest mama i mój facet, który dzielnie znosi masaże dłoni z książkami

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  22. #422
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    tylko kochana, czy w tym cenniku french jest droższy niż bardziej wymyślne zdobienie
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  23. #423
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Evelyn.
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Nowa Sól/ Lubuskie
    Postów
    3 018

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja w salonie za żelowanie(lub akrylem) naturalnych biorę od 40-65, za tipsy(także na formie, niezależnie od kształtu) od 55naturalne 70 z brokatem,
    80 french, zdobione artystycznie czyli np cale w one strokach, lub z kwiatami akrylowymi do 120 zł, a ze svarowskim w duuużych ilościach od 90-150, odnowa 20-35, dopełnienie od 55 zł
    proszę mi mówić Evelyn... lub Ewelina jak komu wygodnie
    kiedyś królowa... ale postanowiłam abdykować
    http://www.youtube.com/watch?v=wPzsN0NQSAw
    kocham tą babkę
    http://stylowe-pazurki.blogspot.com/

  24. #424
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Królowa bierzesz mniej za odnowę niż za uzupełnienie
    Wiadomo, że przy odnowie usuwa siędo 80% starego żelu więc też zużywasz materiały no i czas. Mimo wszystko wydaje mi się, że możesz podnieć cennę za odnowe.
    The world is mine

  25. #425
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Farbi nie, bo wymyśle zdobienie podciągam do artystycznego tzn. wiadomo nie umiem one stroke, akrylowych kwiatków, ale liczę pod artystyczne też zdobienia innymi materiałami niż standardowe (dla mnie brokaty, cyrkonie, różne aqua elementy typu króliczki, kwiatki, hologramy, etc.) tj. koronki, piórka, muszla, etc. Bo jako początkująca muszę te materiały bardziej poskramiać No, a french drogi, bo i nad uśmiechem muszę ślęczeć. Nie wiem, może troszkę wysokie ceny, ale teraz i tak nie robię nikomu spoza znajomych - także i tak troszkę ceny opuszczam o kilka złotych jeśli ktoś marudzi. Ale oficjalnie stworzyłam taki cennik.
    Zastanawiałam się tylko czy nie za dużo za odnowę i dopełnianie :/ No, ale nie wiem jednak mi trochę czasu zajmuje odnowa (co prawda tylko raz robiłam i to prawie rok temu). Jak uważacie? Może w ogóle troszkę za drogo?
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •