Strona 23 z 55 PierwszyPierwszy ... 1319202122232425262733 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 551 do 575 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #551
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    No ale przyjdzie ten dzień podwyżki
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  2. #552
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    nie powinno byc "za tanio" ale tez za drogo nie,
    Widze, ze omijamy ten temat szerokim łukiem, ale kazda z nas i tak wie o co chodzi


    nie wiem jak Wasze klientki, ale moje dobrze wiedza czemu jest taniej i ze to nie jest kwestia żelu za 50 czy 100 zlotych oto jeden z cytatów klientek

    "no tak, ma Pani tak tanio, bo zusu Pani nie placi i czynszu za lokal",
    I ja sie naprawde tym nie chwale, ze nie prowadze dzialalnosci.


    takze dziewczyny, nasze kleintki, a szczegolnie te, ktore nie robia pazurów po raz pierwszy naprawde wiedza o co kaman.
    A tak naprawde mówię to niechętnie, bo sama praktykuję, robimy wilczą robotę salonom, ktore musza oplacic to, czego my najczesciej nie oplacamy i frenchyk za 50 zlotych w salonie
    to samobojstwo dla stylistki salonowej

    i jak tak obserwuję te dziewczyny ktore mają salony, czy dzierzawione punkty to sie az-przysiegam -o nie boję.. chalupniczki takie jak ja, maja najczesciej jakies jeszcze inne zajęcie, albo męża mają zarabiającego a te salonowe dziewczyny nawet jak mają męża, ktory zarabia, to przeciez nie mogą brać od niego na zus czy dzierzawe, czy inne opłaty, z ktorymi wiaze sie prowadzenie salonu, bo nawet najbardziej świętemu mężowi nerwy puszczą, gdy będzie musiał po raz kolejny dokładać do interesu żony, a zbliża sie listopad... wiecie jak jest w tym biznesie w listopadzie
    Ostatnio edytowane przez dzikakura ; 19-09-2010 o 02:23

  3. #553
    Rozkręcanko Avatar cocaine258
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    lublin- okoliceee
    Postów
    85

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    kurko w 100% się z Tobą zgadzam!
    SPRZEDAM CYRKONIE SWAROVSKI !

    http://forum.wzorki.info/ogloszenia/...tml#post189633

    Zapraszam!

  4. #554
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja dopiero zaczynam robić paznokcie, ale uważam, że głównym wyznacznikiem ceny powinna być jakość usługi a nie miejsce w którym ją wykonujemy. Klientka nie ma wypisane na czole gdzie robiła paznokcie. Wizytówką naszą są jej dłonie i jeśli będą profesjonalnie zrobione koleżanki będą ją pytały o nas

  5. #555
    Nałogowiec Avatar Anika
    Zarejestrowany
    Sep 2009
    Skąd
    Europa
    Postów
    646

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    JoannaK święta racja
    The world is mine

  6. #556

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Dokładnie, do mnie przyszła pani, co miała robione paznokcie w punkcie. Zapłaciła za nie 80 zł, naturalna płytka pokryta żelem i brokat na końcówkach. Ale takich "fal dunaju" to nie widziałam. Żadnej prostej czy krzywej nie było aż serce krwawi ile to mogło krzywdy wyrządzić

  7. #557
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Masz racje Kurko w domu powinno byc taniej ale tez nie za tanio
    Wypysia

  8. #558

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    zgadzam sie z kurkaa..
    ale prawda jest rowniez ze nie w kazdym salonie potrafia zakladac paznokcie
    samam znam przypadek ze dziewczyna ktora jest ledwo po kursie i jeszcze dopytywala si emnie o robienie pazurkow zelowych bo nie wiedziala niektorych rzeczy
    i dostala ta prace w salonie...
    takze roznie to bywa

  9. #559

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Skończyłam niedawno kurs kosmetyczny i miałam praktyki w u takiej dziewczyny (kosmetyczki)otworzyła przepiękny salon na 2 stanowiska kosmetyczne i 3 fryzjerskie ale słuchajcie na wykładach tak sie chwaliła że robi pazurki od x lat że była pierwsza w mieście i wogóle ja jej też powiedziałam że trochę się bawie w pazurki po pewnym czasie ok 3 tyg poprosiła mnie do pokoiku w którym miała zamiar robić pazurki i zaczeła wypytywac mnie min o primer żele i o frezarkę bo kupiła i nie miała pojęcia do czego ona służyła! Niby miała być taka kumata a tu d.... trochę straciłam do niej zaufanie i nie bardzo wierzyłam już w to co nam mówiła (wykładała) także nie pochwaliła się swoją wiedzą a CENY w jej salonie takiieeeeeee

  10. #560
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar Elizabeth76
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Postów
    3 113

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    dzis mam muchy w nosie to sobie popisze Ewa to nie ładnie obgadywać pracodawce pewnie jak bym miala cie zatrudnić u siebie to bym się bała ze mi pewna część ciała tez obsmarujesz Co do zakupu frezarki to pewnie wiedziała do czego słuzy bo inaczej by jej nie kupiła chyba chodzi o to że nie wiedziała jak prawidłowo jej używać ja też jak kupiłam frezarkę podpytywałam na forum dziewczyny bo nie wiedziałam jak jej używać a pewnie ta dziewczyna nie miała na kursie szkolenia z frezarki nie wszystko naraz ludzie robią Często zie zdarza że stylistki w swoim salonie nie uzywają frezarek ale przychodzi taki moment że decyduja sie na jej zakup. Dziewczyny dla czego nie skupicie sie same na sobie tylko szukacie błędow u innych jesli ktoś inny wykonuje zle swoja prace to pewnie potraci swoich klientow wcześniej czy pózniej jesli ma salon to próbuje sie rozwijac dziewczyna zasiega wiedzy gdzie moze jak widać a salon widać chyba funkcjonuje jakos no bo z czegos musi go jakoś utrzymac Ja miałam już kilka primerow i ciagle dziewczyny wypytuje z nadzieja że moze jeszcze cos więcej dowiem się na jego temat zreszta ja lubie pytać o jedna rzecz 100 x robię pazurki od ponad roku przez moje ręce przeszło wiele żeli czy jesli cie bym spytała teraz cos o żel to byś powiedziała ze robie paznokcie a nie mam pojęcia o żelach KTo pyta nie bładzi DZiewczyny skupcie sie na tym jak wy wykonujecie swoja pracę bo od pewnego czasu obserwuje że duzo jest lasek tu co robia kiepsie pazurki obskocza jedne warsztaty i juz mysla że wiedzą wszystko a pouczają innych jakby wszystkie rozumy pozjadaly żałosne niech każda z was wejdzie w swoja galerie i zastanowi sie nad tym czy jest tak dobra w tym co robi że moze pouczać innych jesteśmy tu po to żeby sobie pomagać ,doradzać a nie obgadywać uważac sie za lepsza a wcale tak nie jest .SA rowniez na forum dziewczyny które robią piękne paznokcie ale jakoś nie pokazuja po sobie tego że są lepsze i madrzejsze tylko szanują te dziewczyny które jeszcze muszą wiele sie uczyc . Dziewczyny a co do cenny to jakie sobie ustalicie to takie macie albo laski godzą sie placić tyle ile wy macie ustalone i odpowiada im jakośc wykonanych paznokci za tą cenę albo nie droga wola mogą isc do salonu nie ta klientka to inna U mnie w miescie jest babka która robi w domu paznokcie i kokosy zbija bo robi tak piękne i cena też ma wysoka i klientek ma bardzo duzo także to tylko zależy od was jak wykonujecie swoją prace i jak ja cenicie

  11. #561
    nie draznić lwa ;) Avatar tusia
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    daleki wschód
    Postów
    3 822

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    to jest temat o cenach Waszych usług więc nie offtopujemy tylko wracamy do tematu zeby nie bałaganić

  12. #562

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Elaxx76 masz rację zachowałam się jak gówniarz jak mogłam tak powiedzieć więcej się to nie powtórzy kończe temat i tak apropos to nie było obgadywanie chciałam tylko powiedzieć że pani Ta przechwalała się niesamowicie a jak doszło już co do czego to plątała się jak rybka w sieci ja nie mówię że ja pozjadałam wszystkie rozumy świata ale ja tego co nie wiem poprostu nie mówię i nie paplam na lewo i prawo bo pózniej wychodzą takie właśnie myki! pozdrowionka!

  13. #563
    No to..wpadłam Avatar MariolciaS
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Skąd
    Lubartów
    Postów
    134

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    No dziewczynki obydwie macie rację, każda po części i fajnie, że się jakoś dogadujecie... To różni to forum od innych... Tu się pomaga, doradza itp... A na innych słyszymy: "weź się schowaj z tym badziewiem" A zapytać to wogóle o nic nie można;/

    A co do tematu to ja jestem początkująca... Akrylowa I wiecie co chciałabym zrobić choć jedne pazurki nie na sobie tak, żeby mi ktoś zapłacił np za materiały czy dał jakieś fajne ozdóbki, albo ozdoby i np 15 złotych, żebym miała już tą satysfakcję, że robię coś co mi przynosi nie tylko radość, ale i skromny profit... Niedawno mojego przyjaciela (najlepszego pod słońcem - tak to o Tobie Czaruś) dziewczyna bardzo chciała, żebym zrobiła jej pazurki... Tłumaczyłam, że dopiero się uczę i tak dalej, ale powiedziała, że wie i całkiem się na mnie zdaje, także pod kontem zdobienia... Chciała też zapłacić tyle ile jej powiem... I nagle trafiła jej się praca we Włoszech przy zbiorze jabłek... No i pojechała... A tam niestety nie można mieć długich paznokci, żeby nie dziurawić owoców... Czekam, aż wróci, powiedziała, że się odezwie Ale się rozpisałam... Powinnam raczej w wątku wygadaj się

    A jeśli chodzi o kasę za usługę to nawet jeśli komuś tak jak mi te pieniądze teraz nie są niezbędnie potrzebne Jeść co mam, goła i brudna nie chodzę, a na materiały i pędzle mnie stać... To i tak jest ta satysfakcja zarobionego przez siebie grosza i to jest fajne... Bo niezależnie ile partner zarabia i jak bardzo mamusia kocha to to jest swoje... Nawet jeśli zawodowo zajmujemy się czymś innym to miło jeśli ktoś docenia nasz wkład włożony w to, aby jego dłonie były piękne

    Pozdrawiam gorąco i przeprasza, że się tak rozpisałam, a nic nie wniosłam do tematu, ale było mi to potrzebne

  14. #564
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Mariolka pisz pisz ja bardzo lubię ,,Ciebie ,,czytać
    Ja tez narazie darmowo robie ale ostatnio to tylko na tipsiorach
    Wypysia

  15. #565
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja też póki co robię koleżankom za darmo. Dzięki temu nie jestem zestresowana, że może nie mam jeszcze odpowiednich kompetencji i umiejętności (dopiero co skończyłam kurs chociaż paznokcie sobie robię od 2 lat). Ale cieszę się, że koleżanki są zadowolone. Ja z resztą też widzę że moje prace są coraz lepsze. Jeszcze miesiąc albo dwa i będę mogła jakoś określić się cenowo. Póki co wolę teraz robić za darmo niż zacząć z niskiego pułapu cenowego i potem podnosić ceny. A planuję robić paznokcie u siebie lub u klientek za 90-100 zł

  16. #566
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ELA święta racja. Tak samo jak nie można obgadywać klientek, że np. ma nieładną płytkę albo wybrała sobie zdobienie, w którym My nigdy byśmy na ulice nie wyszły.

    Odnośnie ceny za usługę. Jak mi się nie podoba to co zrobiłam, to biorę mniej od klientki ;p wiadomo, że w salonach jest drożej, bo opłaty, ale jeżeli ktoś robi coś dobrze (nie mówię o sobie ;p) to trzeba się cenić nawet jak robi się pazurki w domku dla niektórych dziewczyn to też jest jakaś forma pracy, bo np. nie stać je na otworzenie własnego saloniku.
    JOANNA Wydaje mi się, że u mnie w mieście cena w domku 90 - 100 zł, by nie przeszła

  17. #567
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ojjj i u mnie 90zł nie wywołałoby fali i walenia do drzwi. No, ale mi daleko do sprawdzenia tego w rzeczywistości... mawiają, że "każda potwora znajdzie swego amatora"... tak i tu może by się jakaś skusiła, ale myślę że na dłoniach musiałaby mieć coś wyjęte prosto z pokazów mistrzów i nie mówię tu o safari na dłoni
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  18. #568
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    U mnie w mieście w salonach są takie ceny i być może z tego względu by nie przychodziły, bo wiecie PAZNOKCIE SALONOWE a PAZNOKCIE DOMOWE według niektórych kobitek są lepsze, bo w salonie, po mimo tego, że niejedna z nas robi w domku lepiej niż w niektórym salonie, wiem to po sobie jak kiedyś przyszła do mnie dziewczyna z pazurkami "salonowymi". I też są takie określenia "za 90 zł to ja sobie w salonie zrobię"

  19. #569
    No to..wpadłam Avatar evevlina
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Leszno
    Postów
    190

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    To może i ja się wypowiem. Pazurkami zajmuję się kilka miesięcy. Tydzień temu robiłam kurs (metoda żelowa) a wcześniej dużo czytałam na różnych forach itp. Do tej pory paznokcie wykonywałam tylko na sobie, kilka razy na najbliższej koleżance ale za darmo żeby poćwiczyć. Teraz chciałabym zacząć to robić "na większą skalę" tylko troszkę się boję i nie wiem jak z cenami. Paznokcie wykonane przeze mnie trzymają się dość długo, czasem zdarzy się zapowietrzenie z czym ciągle walczę Ale najbardziej mi głupio przez to że pazurki robie bardzo długo bo zajmuje mi to ok.4h. No i troszkę mi głupio się gdzieś ogłaszać i robić je komuś obcemu a nie koleżankom bo mogą być niemiło zaskoczone kiedy zwykle u kosmetyczki siedzą 2h a u mnie trwałoby to 2razy dłużej. No i drugi dylemat, co z cenami. Zamieszczam mój wstępny cennik w załączniku i proszę o opinie czy ceny są ok

  20. #570
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Wydaje mi się, że nie masz za drogo, ale jak nie robiłaś na obcych tylko na koleżankach to może zmniejsz o 10 zł Zawsze możesz zyskać stałe klientki. Ja nie doliczam kasy za dodatkowe zdobienie, tylko np. za kwiatki akrylowe. Mi też się zdaży długo siedzieć przy pazurach a robię już 1,5 roku. Wszystko jest kwestią wprawy i zdobienia jakie wykonujesz. Kto dłużej robi, moim zdaniem, robi to dokładnie

  21. #571
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    asiek nie! jakie za drogo? 45zł to za drogo? Ja uważam, że 45 zł nawet za 4 godziny to cena mimo wszystko przyzwoita, 40zł to ja mogę sobie brać bo z frenchem to u mnie różnie, ale evevlina szczerze mówiąc ja za Twojego frencha dałabym 45zł. SZANOWAĆ CZAS I PRACĘ... i SIEBIE. Jakie zmniejszanie o 10zł?! 35zł i 40zł? Toż to prawie instytucja charytatywna. Ojj nie... wybaczcie moje oburzenie, ale po prostu nie zniesłam Takiem oto moje zdanie - cena ok.
    Nie żebym teraz chciała jakiś stereotyp potwierdzić, ale skoro przeszłaś kurs na metodę żelową to tym bardziej 45zł nie jest za wysoką ceną (choć oczywiście wiemy jak to bywa z kursami, ale teraz niczego nie neguję, ani nie wyróżniam... ot zajrzałam do albumiku evevliny ). Na prawdę moim osobistym zdaniem jak na początki po kursie to ładniutkie robisz pazurki.
    Mało tego odnowę kobieto to ja bym stanowczo podniosła, chyba że to piłowanie Cię nie męczy
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  22. #572
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Kogoś trzeba wysłać do szkoły bo nie umie czytać. "Wydaje mi się, że nie masz za drogo" oj oj oj, co miałaś z czytanki? Zrobi jak zechce, pytała o zdanie więc się wypowiedziałam. Wolność słowa.



    A ta zniżka dotyczyła "frencha z ozdobami" tylko, że zapomniałam dopisać

  23. #573
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    W pełnym kontekście zdania, bez interpunkcji zabrzmiało to jednak jakbyś mimo wszystko doradzała obniżkę i myślę, że tu raczej nie odczytałam tego sensu zdania źle. Ot podane osobno mogłoby mieć ten właśnie sens, aczkolwiek nie zmienia to faktu że nadal nie zgadzam się z Tobą w kwestii obniżki ceny, nawet za french za 50zł. Właśnie istnieje wolność zdania, ja również wypowiedziałam swoje... po prostu nie rozumiem czemu wciąż krzyczymy, że trzeba się szanować, a widząc cenę 50zł proponujemy zniżki, bo niby stałe klientki będą. Wybacz, ale ja Ciebie w żadnym stopniu nie obraziłam, a jedynie nie zgodziłam się z Twoim zdaniem i Twoją radą.
    Heh na prawdę również dochodzę do wniosku, że aż strach cokolwiek napisać bo to zaraz człowieka wyzwą od analfabetów, nieuków czy jakiś chamów. Wpierw przeczytajmy siebie i zastanówmy się czy wszystko zawarłyśmy w wypowiedzi czy ją po swojemu skróciłyśmy, jedno słowo, jedno zdanie czy też inne ustawienie słów zmienia czasami kontekst, tym bardziej że pozbawiamy je tonacji. Ale żeby zaraz tak reagować na odmienne zdania? Ehhh
    Uznaję kwestię mojego czytania ze zrozumieniem jako zamkniętą, bo każdy najlepiej wie czego go nauczono, a czego nie i nikt nie musi tego kwestionować z odległości wielu kilometrów nie znając osoby zupełnie.
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





  24. #574
    Wczytuje się
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    18

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    No tak.... wiedziałam, że z tą ceną 90 zł to wysoko mierzę. Ale pomyślałam sobie, że zależy jak traktujemy swoją usługę i jakie ma się klientki. Nie ukrywam, że obracam się w dość "odpowiednim" gronie osób jak na tą cenę. Poza tym spójrzcie na domowe paznokcie z drugiej strony. To, że stylistka przyjedzie do domu klientki to luksus A za luksusy się płaci. No i wiem, że u mnie w mieście ceny na poziomie 90-100 zł. to normalna kwota za podstawowe paznokcie.
    Tylko najgorzej z czasem robienia paznokci. Niestety póki co zajmuje mi to ok. 3,5h No kurcze nie mogę się streścić jakoś żeby trochę szybciej było

  25. #575
    Nałogowiec Avatar Sildre
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Grudziądz
    Postów
    324

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    JoannaK rzeczywiście wszystko zależy od klienteli i zawsze do takowej można trafić nawet z wyższą ceną... nic tylko pozazdrościć. U mnie to zaścianek i 90zł to kolosalna cena. Dojazd to luksus, fakt. Ale ja np. już nigdy bym się nie dała na dojazd do domu, na pewno nie bez mobilnego stanowiska pracy. Wiele kobiet cieszy się, że stylistka przyjedzie do domu, a stylistka cieszy się z klientki. Ja jednak powiedziałam nie po ostatniej wizycie - praca przy niskiej ławie, na kanapie ja, klientka, cały mój sprzęt i... niemowlak, a małe dziecko w około biegające. Lampa ustawiona na kuferku, bo do ławy nie sięgał kabel. Masakra... także z tym dojazdem do domu to takie granie w rosyjską ruletkę jak dla mnie Ja sobie powiedziałam dość.
    Ale faktycznie kobitki płacą więcej byle im do domu stylistka z wszystkim przyjechała
    " Podjęcie próby to pół sukcesu, a bycie dobrej myśli to 3/4 sukcesu..."





Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •