Strona 21 z 55 PierwszyPierwszy ... 1117181920212223242531 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 501 do 525 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #501
    Rozkręcanko Avatar Justyna25
    Zarejestrowany
    Jul 2010
    Skąd
    Koło Kielc
    Postów
    40

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    No to ja muszę powiedzieć parę rzeczy moje kochane

    1. Ja biorę 40zł za pazurki pracuje na zelach allepaznokcie więc uważam że cena jest odpowiednia

    2.(niedawno wróciłam do pazurków ponieważ już kiedys sie zraziłam) A chciałam powiedzieć że pazurki sie trzymają nie zapowietrzają(chodź mam problem z krzywą C) i co najważniejsze KLIENTKI WRACAJĄ normalnie chyba nic tak nie cieszy gdy dowiadujesz sie że twoja praca sie podoba i ktoś chce jeszcze raz DO CIEBIE przyjść!
    jestem max zadowolona kocham was hehe

    PS. zdarza mi sie że dziewczyna mówi mi że drogo (dla mnie jest to szokiem dlatego mówie jej niech sprawdzi ceny w salonach i poszuka na necie,wracają z podkulonym ogonem)

  2. #502

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja bym chciala podniesc cene usugi ale nie iwem jak to zrobic co powiedziec moim klientka...
    czy nie odejda nie zraza sie...

  3. #503
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    mi ostatnio znajoma powiedziała, że jej koleżanka "robi paznokcie" za 15-20 zł, bo teraz to co druga "robi paznokcie". wyśmiałam jej się w twarz i powiedziałam, że może iść do swojej koleżanki..
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  4. #504
    Administrator Avatar samaron
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Zgierz
    Postów
    4 314

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał xsunnyolciax Zobacz post
    mi ostatnio znajoma powiedziała, że jej koleżanka "robi paznokcie" za 15-20 zł, bo teraz to co druga "robi paznokcie". wyśmiałam jej się w twarz i powiedziałam, że może iść do swojej koleżanki..
    Ale dlaczego od razu wyśmiewać?
    Jest wybór, niech sama zdecyduje, wszystko zależy od tego jakie kto ma oczekiwania, jest wolny rynek, konkurencja silna, nie możemy zmusić klientki, żeby zrobiła sobie u nas, bo jest na pewno lepiej (jeśli drożej).
    Wszystko dookoła drogie, ludzie chcą oszczędzać gdzie się da, ja się nie dziwię, większość też robi zakupy w biedronce czy tesco, a nie u Piotra i Pawła.


  5. #505
    Szkoleniowiec Avatar KaMiLaC.
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Pajęczno/Częstochowa
    Postów
    1 576

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał meg19791 Zobacz post
    zapraszam na mój profil dodałam album ze zdjęciami
    no prace ładne, ale chciałabym zobaczyć jakieś zdobienie na klientce bo na sobie na 1 rece to wiadomo ze dopracowane itd itp

    j musze opracować cennik strasznie nie chce mi sie tego robic, bo cene dobieram raczej indywidualnie no ale w salonie musi byc cennik
    jak skonstruuje to pokaze

    Olcia czasem klientki stosuja taki chwyt - bo moja kolezanka bierze 15 zl itd jest to w pewnym sensie zasugerowanie ze powinnas zjechac z ceny
    jesli masz okreslony cennik to przy nim zostan a jak jej nie pasuje niech idzie do kolezanki my sie cenic musimy


  6. #506
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    teraz nie nosi paznokci, nie wiem czy dlatego, że jej się nie trzymały, czy nie była zadowolona... nie wiem. Ale to też zależy, czy "robisz paznokcie" bo chcesz zarobić, co tam, nakleisz tipsa, zasypiesz brokatem, będzie ok, a co innego jak robisz to z pasji. Bo wątpię, żeby z pasji co druga "robiła paznokcie". Ja za pazurki biorę 35 zł, bo paznokcie robię koleżankom i uważam, że jest cena ok, tak, żeby mi się zwróciło za materiały, a jak ktoś mi sugeruje,że to za dużo, to przecież nie musi do mnie przychodzić, ale za darmo nie będę robiła, bo będę po prostu stratna i może jestem za bardzo delikatna, ale tekst, że "teraz to co druga robi paznokcie" jak dla mnie jest obrazą wiadomo, profesjonalistką nie jestem, ale do tego dążę i profesjonalistek jest mało, żadna tam "co druga" ...
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  7. #507
    Totalna maniaczka Avatar madzialenkabuziaczek
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Dzierzgoń.../pomorskie
    Postów
    1 065

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja mam twardo cene 50 zł i więcej, zależy co tam sobie klientka wymyśli no i ja mam cene zależną od długości jeżeli klientka chce np. 5 na formie to nie wezme tyle samo co za 2 na formie bo wiadomo że im dłuższe tym więcej materiału tak to sobie wyceniłam mam 3 stałe klientki i tym trzem zawsze coś obniże bo wiem że i tak one przyjdą do mnie narazie taka cena mi odpowiada a z czasem zawsze mogę coś tam podnieść a te trzy stałe i tak nie uciekną

    a ile się nasłuchałam że mam za drogo to aż uszy więdły! ale wiecie dziewczyna jak powie że może zrobić za 20 zł tam i tam to może myśli że ja powiem że za 10 zł jej zrobie! o nieeee tak poniżać się nie będę, wole mieć 3 stałe które nie marudzą bo za drogo niż 20 klientek za 10 zł

  8. #508
    Szkoleniowiec Avatar mini89
    Zarejestrowany
    Oct 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    458

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    no ja chciałabym jakieś klientki mieć, chociaż dwie mialam jedną, ale przestala chodzić, ostatnio mowiła że przyjdzie i du** robie tylko sobie i mamie, teraz powysyłałam małe info o tym co robie na nk, moze to cos da, a tez chce za pazurki 50 zł nawet 40, ale za mniej na pewno nie bede robić

  9. #509
    No to..wpadłam Avatar byli
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja za frencha biorę 60 zł ze zdobienie serdecznych już w cenie, za odnowe 50 zł w takim samym wariancie jak wcześniej, kolorowe to już każdorazowa wycena, zawsze użyje czegoś innego, ale z reguły nie wykracza mi to ponad 80 zł póki co pracuje w domu, a i tak przychodzą mi baby i jątrzą jak to mam drogo i jak można mieć "PIĘKNE TIPSY" za 30 zł robione żelami Nail Design z pozalewanymi skórami i przepiłowaną płytką w pakiecie

    MaleńkaBuziaczek święte słowa! Miałam jedną toksyczną klientkę, która non stop miałą wąty że drogo, że ona nie wyrobi na to... itp. W końcu nie wytrzymałam i jej mówię: od następnej wizyty proszę sobie poszukać kogoś kto Pani będzie z panzokciami robił bo ja pasuje. I więcej nie zadzwoniła dzięki Bogu

  10. #510
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja biorę 50zł i nie wydaje mi się żeby to było drogo, ale oczywiście zdarzają się panie, którym drogo i za wszelką cenę chcą zaoszczędzić.
    Jakiś czas temu koleżanka mojej klientki miała sobie zrobić u mnie pazurki, zrezygnowała, bo jej sąsiadka kupiła sobie "zestaw z Tesco" i robi po 40zł- a wiadomo 10zł to taka wielka różnica...zwłaszcza, że ta babka była pierwszą w życiu klientką "pani stylistki" z zestawem z Tesco... Oszczędnej pani 2 paznokcie odpadły pierwszej nocy w czasie snu...

    Tak samo sprawa komplikuje się podczas tzw. "dopełnienia". Wiadomo, że istnieją 3 sposoby poprawienia wyglądu paznokci: korekta, uzupełnienie i odnowa. Ja najczęściej mam klientki, które chcą odnowę- kosztuje to u mnie tyle samo co założenie pazurków (może dobrze, może źle. Zabieg jest pracochłonny i ilość materiału użytego jest niewiele mniejsza od materiału użytego na pierwsze przedłużenie, więc tak sobie zdecydowałam). Klientki zakładając sobie paznokcie często pytają o "dopełnienie" i kiedy tłumaczę ile za co biorę (uzupełnienie 30zł), to umawiają się na kolejne spotkanie. Po ponownym przyjściu okazuje się, że trzeba wykonać odnowę i tu zaczynają się lamenty, że "jak to? `dopełnienie` tyle co nowe paznokcie?"...
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  11. #511
    No to..wpadłam Avatar byli
    Zarejestrowany
    Jun 2010
    Postów
    101

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Askar miałam ten sam problem, mówiłam kiedy jaki zabieg i umawiałam się na uzupełnienie, to się okazywało że paznokieć kwalifikują się już kompletnie pod odnowę bo były przechodzone i tłumaczyłam to i były fochy że miało być mniej kasy.. Ale na szczęście wyżej wspomniana klientka przestała przychodzić to i kłopot zniknął

  12. #512
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    z tymi dopelnieniami i odnowami to jest wlasnie ten problem, poza tym jest jeszcze jedna grupa klientek, teraz juz sie nauczyłam, co mam odpowiadac...

    Sa u nas w Gdyni dwie Panie w dwóch salonach, u których paznokcie kosztują dość drogo(french z kamuflażem 120, ) to prawda, robią przepięknie paznokcie, ale klientki, aby oszczędzić, nie pójdą do nich na uzupełnienie, bo u nich uzupełnienie kosztuje drozej niz u mnie pazurki, (czyli 80 zlotych, -odnowa 100 zlotych) tylko dzwonią do mnie dwa razy się dałam zrobić i już się nie daję, a rozmowa z nimi wyglądała mniej więcej tak

    -Dzien dobry ile Pani beirze za uzupełnienie,
    -35 zlotych
    -ale na pewno tyle?
    -a ile ma Pani juz paznokcie
    dwa tygodnie
    - no to ok 35 zlotych, jesli nie sa polamane i uszkodzone

    i teraz tak: panna sie do mnie zgłasza, okazuje się, że odrost nie jest 2 tygodniowy, tylko piecio, pazurki sie kwalifikują do odnowy, wiec drozej, ale to wszystko pikuś. Panna chce abym jej zostawiła tego pieknego wyprofilowanego frencha, a tam juz nie bardzo jest co ratowac, bo trzeba frencha niestety spilować, a nawet jak dociagnac tylko boczki, to i tak zakryc trzeba poprzedni, bo to inny kolor ma niz moj bialy, poprzesuwac C, spilowac kamuflaz, bo tez inny odcien.. i jest po prostu dramat, bo ta sie upiera, bo jej sie jej french podoba, na uzupelnienie do tego salonu nie pojdzioe, bo drogo, a ja nie jestem jej w stanie zapewnic tak dobrej jakosciowo uslugi i kazda jak wiecie troche inaczej robi, nawet jak przetlumaczę, ze musze calego frencha zwalic i zostawic szkielet, to i tak wychodza niezadowolone, dwie takie miałam, a teraz juz jestem czujna i pytam sie od razu czy to nie od Pani X, jak kobitka potwierdzi to z bolem serca, ale odmawiam.

  13. #513
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    U mnie ceny wzrastały etapami.. Z początku jak się uczyłam to mówiłam, że biorę jedynie za materiały - W granicach 25-30zł to było. Potem jak już coś tam mi wychodziło to 40zł, po kursie 50, a na dzień dzisiejszy biorę 60zł, nawet od tych krótkich paznokci. Wolę przyjąć o jedną mniej ale po 60, niż kilka więcej po 30-40zł.. Ja stawiam zawsze sprawę jasno: paznokcie u mnie tyle i tyle i albo cię stać albo nie. Mnie też materiały kosztują, poświęcony czas, a o zdrowiu już nie wspomnę.. Prawdą jest dziewczyny, że jeśli my same się nie będziemy szanować to nikt nas nie poszanuje Trzeba się tylko ciągle uczyć, dbać o klientki, a one wrócą, niezależnie od tego czy będzie to 5 czy 10zł drożej. Przekonałam się sama na własnej skórze, a kosztowało mnie to niemało nerwów i cierpliwości, bo praktycznie przez rok nie miałam żadnej klientki, ale nie załamywałam się, ćwiczyłam ,ćwiczyłam, czytałam dużo i dzięki temu w ten sezon mogłam spokojnie wkroczyć na rynek z taką ceną

  14. #514
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja tez tak robie tyle ze do tej pory za darmo zeby bylo sie na kim uczyć
    Ale juz niedlugo za pieniazki bede robic
    Wypysia

  15. #515
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Kurka to zrob cennik na odnowe i uzupelniania drozsze jesli klientka jest obca tzn gdzie indziej robi a do Ciebie tylko uzupelnienie
    czyli jak masz po 35 to wez 50 i juz ;p
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  16. #516
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja też jak słyszę, że mam drogo to śmiać mi się chce, każdy by chciał wszystko za darmo... A ok, niech lecą do tipsiarek za 30 zł niech im zrobią krogulce, zniszczą płytkę i dorzucą grzybicę gratis, a takich u mnie w okolicy nie brakuje...
    U mnie ceny zaczynają się od 40 zł za clear przedłużony, zaczynały się od 50 zł, ale musiałam nałapać trochę więcej klientek, bo teraz nie będę pracować tylko się uczyć to przyda się więcej grosza
    Ozdoby są dodatkowo płatne. Najczęsciej panie wpadają na frenche to kasuję z coverem 60 zł.
    Jak się wprawię w żelu to nie wiem czy nie podnieść ceny o 5zł drożej niż akryl, fakt żele mam z i-nails nie sa takie drogie, ale więcej mnie chyba wyjdą niż akryl, mam z NSI, ale kupuję sprowadzany, gdzie w sklepie Pani odsypuje z wielkich puch, jak ma się swój sloiczek to 22 zł za 25g.

  17. #517
    Instruktor Mistero Milano Avatar Anna Kosińska
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Cuijk Holandia
    Postów
    1 729

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Zawsze jak tu wchodze na ten temat wiem ze przeczytam cos co Mnie przerazi..
    ja juz kiedys pisałam ale jeszcze raz sie rozpisze..

    Dziewczyny ja rozumiem te ktore sie ucza cwicza,nabywaja doswiadczenia jako stylista paznokci moga sobie pozwolic na cene 30 czy 40zl jest to tylko zwrot waszch kosztów i wasze dobre serce ze poswiecacie dla kogos swoja wiedze, czas i najwazniejsze zdrowie..

    w mniejszch aglomeracjach ok moze wygladac to inaczej ale rowniez nie za 30zl juz nie wspomne o 15 czy 20zł (szok)a nawet spotkałam sie za 10zł za usługe..
    Cena usługi jaka wykonujecie poczawszy od najtanszch produktow,zuzte
    j energii,wody konczac na produktach z najwyzszej pólki ,narzedziach na ktorych pracujecie wacha sie od 40zł do 85 a nawet wiecej zalezy to juz od wykonywanego zdobienia(produktow zuzytych na dane zdobienie)

    a gdzie nasza wlozona w to praca,serce,pasja,czas,nieziemska wrecz czasami cierpliwosc,wasza edukacja w tm kierunku i co najwazniejsze zdrowie ...?gdzie przy tej pracy jestesmy narazone na wiele niebezpieczenstw o ktorych nawet nie zdajemy sobie sprawy..

    Ja wiem ze mamy czasy gdzie kazdy w swojej branzy walczy o klienta a jak go juz mamy chcemy wyjsc poza jego oczekiwania rozpieszczajac go roznymi innymi dodatkowymi uslugami czy innymi gadzetami ktore umila ta chwile z korzscia tylko dla klienta..a gdzie w tym wszystkim jestescie wy same...

    jezeli same nie bedziecie szanowały wykonywanego przez was zawodu to klientki tym bardziej nie beda i jeszcze wiecej beda wymagały..

    a wierzcie Mi jezeli jestescie dobre a klientki to widza raz na jakis czas ja zaskoczycie,lubi przebywac w waszym towarzystwie ona zawsze wroci..i zapłaci kazda cene..

    oczwiscie wszystko rowniez zalezy od naszych umiejetnosci i przyslowiowego menu..ktore oferujecie swoim klientkom..to rowniez ma znaczenie ale ceny rzedu 30 czy 40 zł dla mnie sa przerazajaco niskie ze szkoda tylko dla was..

    nie bojcie sie klientkom swoim mowic o takich rzeczach niech maja swiadomosc tego z kim maja do czynienia minely czasy przyslowiowej tipsiary gdzie kazdy myslal siedzi i stuga pazury i kase zbiera..

    Ten zawód nadal walczy o swoje odrebne miejsce,na razie jestesmy dolaczeni do kosmetyki
    jest to ciezki zawód wbrew pozorom i nalezy uswiadamiac w tym nasze klientki na czym on polega..

    Moich cen nie zmienie sa one moze i wysokie kreuja sie miedzy 35 podstawowe zabiegi manicure a stylizacje od 90 do 250zł pracujac w Holandii za usluge kasowałam dwa razy tyle i było dobrze bo to standard,
    i klientki wracaja,ja posiadam swoje stałe klientki wiec nowch zbytnio nie przyjmuje,jeszcze te z problemami paznokci to tak bo wiem ze tu mozna sie wykazac i szkolic nadal sobie ten ciezki dosc szeroki temat..
    mam cicha nadzieje ze pewne rzeczy pozmieniaja sie w naszej kochanej pl ale to jeszcze długa droga..

  18. #518
    Molestantka klawiatury Avatar dzoana
    Zarejestrowany
    Aug 2009
    Postów
    1 554

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Aniu niestety wlasnie dluga droga...
    byly, sa i beda laski, ktore w domu zrobia za 20-30 zl pazury.... byle by bylo taniej niz u konkurencji i byle jak zrobione, byle by bylo.... tanio

  19. #519
    No to..wpadłam Avatar amorek
    Zarejestrowany
    Aug 2010
    Postów
    180

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Od razu muszę się wytłumaczyć, że jeśli ja brałam 25zł to nie dlatego byle by tylko było taniej od konkurencji, tylko wydawało mi się nie fair, brać 80zł za paznokcie, które w ogóle mało przypominały paznokcie Przed usługą informowałam, że uczę się i biorę tylko za materiały..

    Aczkolwiek znam taką dziewczynę, która ma klientek od rana do wieczora ale po 40zł pracuje na średniej półce cenowej i nie podniesie się, bo twierdzi, że straci wszystkie klientki. Chyba nie udało mi się jej przekonać do zmiany zdania

  20. #520
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Amorek to już jest sprawa... jeśli klientki doceniają to co robi i ona robi to dobrze to nigdzie nie pójdą, to jak z fryzjerem czy lekarzem, dana osoba zna cię wie co będzie dla ciebie najlepsze. Ja miałam większe ceny, bo szanuję swój czas i zdrowie, więc nie interesuje mnie tylko zwrot za produkty, kiedy się uczyłam brałam 40 zł. W miarę podnoszenia się moich umiejętności podnoszą się także ceny, powoli małymi kroczkami by nie były aż tak odczuwalne, a każda ze stron zadowolona. Dla stałych klientek zawsze znajdzie się jakiś gratis przy którejś wizycie, niby nic, a babki lubią takie pierdółki, to zachęca. Ania ma rację...

  21. #521
    Totalna maniaczka Avatar klanat
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Belfast
    Postów
    955

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja sie w 100% zgadzam z Anią
    Jak tu przyjechałam to Polki robiły w domu pazurki za minimum 20 Funtow
    teraz są już ceny od 10 F mnie to przeraża i nierozumiem tego
    Ładne pazurki robi sie około 3 godzin a tu najnizsza stawka to to okolo 5,70 na godzine
    wiec mysle ze te 20 funtow to powinno byc minimum ale tak niestety nie jest
    W salonach za czystego frencza od 25 do 35 funtow nie mowiac juz o skomplikowanych zdobieniach to napewno z 50 kosztuje
    Wypysia

  22. #522
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja też sie zgadzam z Ania co juz kilka razy zreszta pisałam, nie wyobrażam sobie za tak niska cene utrzymac salonu, dokupywac wciaz nowych produktow, jezdzic na warsztaty i jeszcze ŻYĆ, bo przecież utrzymać sie też z czegoś trzeba. nie wiem wydaje mi sie ze to nie chodzi o to żeby "tłuc" sety, tylko coś ciekawego tworzyć

    ---------- Dodano o godzinie 16:36 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 16:36 ----------

    a jeszcze matematycznie rzecz biorąc, 10 klientek za 40zł to 5 klientek za 80zł, a jeszcze czas dla rodziny zostaje

  23. #523

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    dokladnie zgadzam sie z poprzedniczka
    ja chcilabym zwiekszyc cene ale nie wiem jak zareaguja na to moje klientki
    juz raz to zorbilam i jakos przezyly:d odpadla tylko 1
    chce to robic po troszku zeby nei bylo szoku
    myslicie ze moje prace warte sa 60zl

  24. #524
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    60 zł to minimum, u mnie tyle w cenie promocyjnej, nałapię trochę stałych klientek to powoli cena wzrośnie, 5 zł... za kilka miesięcy znów 5 zł, żeby od razu nie przywalić z grubej rury U mnie w mieście niestety cenniki takie w obiegu są, że pożal się...

  25. #525
    Totalna maniaczka Avatar _kasiunia_4
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Wołów/Wrocław
    Postów
    867

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    w piątek mam np. koleżankę dobrą z klasy której mam robić pazurki bez przedłużenia tylko naturalki jej żelem utwardzić a płyteczke ma może z centymetr na centymetr na każdym pazurku płyteczkę ma bardzo małą więc po znajomości się z nią umówiłam na 15 zł za pierwszą wizytę głupio mi wziąć więcej jak 25 od dobrych koleżanek bo się dopiero uczę jak będzie do mnie co 2 tyg przychodzić to będę ją tak kasować póki co a później się zobaczy czy jak trochę doświadczenia już będę mieć to nie podwyższę

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •