Strona 26 z 55 PierwszyPierwszy ... 1622232425262728293036 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 626 do 650 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #626
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    oooo sprytne

  2. #627
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja mieszkam w okolicy Łęcznej i u mnie niestety jest mentalność: usługa w salonie+ usługa super ekstra na wet za 100 zł, a usługa w domu to na pewno brud , stare pilniki itd. Moje znajome, które robiły w domu powychodziły do salonów i teraz zarabiają. A ja się boje i przez to mam 4 klientki na miesiąc ehh. Ale dostałam propozycje podnajęcia stanowiska na razie na czarno , wiec będę kombinowała bo jak na razie to krucho. Chcę coś ruszyć, bo teraz mam taki postój, nawet na studniówki mam tylko 4 klientki. Pytałam znajomą z salonu i widziałam, że już w październiku miała pozamawiane laki na studniówki. Więc u nas w Lubelskim kobiety wola zapłacić więcej ze względu na ten 'komfort" salonowy. Lubia się pochwalić znajomym: 'a idę do salonu na tipsy" . Teraz sama stoję przed dylematem , czy podnieść tu o produkty, tylko o paliwo. Bo ja jednak dojeżdżam czasem 40 km w razem, a paliwo doszło do 5zł/litr. A biore za założenie 50 zł. Więc sądzę, że przynajmniej 5-10 zł muszę podnieść... teraz zarabiam na jednym secie ok 10 zł
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  3. #628
    Molestantka klawiatury Avatar xsunnyolciax
    Zarejestrowany
    Mar 2010
    Skąd
    Koszalin
    Postów
    2 368

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    wydaje mi się, że nie to nie do końca tak jak piszesz do salonu się umawiają, bo wiedzą, że to jest miejsce gdzie się taką usługę wykonuje, np. jak chcesz kupić masło to idziesz do sklepu. A jeśli koleżanka sprzedaje, możesz pójść do niej i wcale nie znaczy, że będzie gorsze. Ale jeśli nie wiesz, że koleżanka sprzedaje, to idziesz do sklepu. Tak samo myślę, że jest z paznokciami. Gdybym nie robiła i chciała nosić, to też poszłabym do salonu, nie dlatego, że mogłabym się chwalić, że "salonowe", tylko że wiem, że tam zakładają paznokcie. Myślę, że w tym jest problem. I wiadomo, że jak robi się w domu, to raczej na czarno i reklamować się nie można, więc mało osób wie, znajomi, czasami znajomi znajomych i to wszystko Dlatego też się przyjęło (przynajmniej u mnie) że ceny w domu są niższe niż w salonie. Chyba mocno zagmatwałam
    "Każdego dnia jeden mały krok do przodu."
    bł.Jakub Alberione

  4. #629
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    sztynka ja też dojeżdżam i też biorę 50zł ale ustaliłam sobie limit 10km bez dopłaty. Jeśli klientka mieszka od 11 do 15km, to 10zł więcej biorę, jeśli 16 i więcej to 20zł dodatkowo biorę, niektóre klientki słysząc to wolą dojechać same- na razie nie zdarzyło się, żeby któraś w ogóle zrezygnowała
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  5. #630
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    SZTYNKA SKARBIE 40 KM?!

    Jak tak czytam to dochodzę do wniosku, że chyba mam wysokie ceny.... (prowadzę legalnie salon mobilny) i najzwyklejsze paznokcie to 50 zł, za takie już fajne z kwiatkami akrylowymi itd biorę 90 z odnową dla stałych klientek plus 5 zł za dojazd na terenie mojego małego miasta (max 5 km).... U mnie w salonach ceny są za takie paznokcie jak ja dajmy na to biorę 70 to w salonie na miejscu 160 zł...

  6. #631
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Ja miałam w planach salon mobilny zakładać, ale koszt paliwa plus amortyzacja auta, plus opłaty OC itd., to wcale nie wyszedł mniejszy niż czynsz w salonie he he Ja jak na razie za zakładanie dla nowych klientek brałam 60 zł, zmiana wzoru 50 zł z dojazdem.
    40 km mam na myśli obie strony, bo u mnie do najbliższego miasta jest tyle
    Ceny nie są nigdy za wysokie jeżeli masz na to popyt, to nie ma problemu. U mnie jest tak, że mieszkam na wsi i muszę iść do miasta, do ludzi bo tutaj zwyczajnie nie mam szans na rozwój, bo jest to taka wieś w stylu 'Chłopska" i kobiety wolą do Łęcznej pojechać na pazury czy włosy, bo czują się wtedy dowartościowane. I jest to prawda niestety, byc może niektóre kobitki nie wiedzą, że robię, ale reklamuję się ciągle i zdobywam nowe klientki z poza miejsca zamieszkania. Moje "wsiówki" lubią zaszpanowac, że w mieście były hahhaha
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 11-01-2011 o 10:22
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  7. #632

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    chciclam podniesc cene z 50 na 60zl ale nie wiem jak to zrobic boje sie ze klientki sie wystrasza.
    jak kazdej mam to tlumaczyc

    ostatnio mialam dziwny przypadek pojechalam do pani juz 2 raz wtedy policzylam za dojazd a tym razem zapytala sie ile bedzi ekosztowalo wiec pytam sie czy calosc czy za pania bez tesciowej aona mowi ze za nia powiedizlam jej , tesciowa zapytala sie ile za nia nie zdazylam powiedziec ze 20zl za dojazd a ona juz mnie policzyla i polozyla mi pieniadze na stole jeszcze mając pretensje ze mówiłam ze uzupełnienie kosztowało mniej niz jej policzylam ale nie zorzumiala ze mowilam 2rozne rzeczy poprzednim razem o uzupelnieniu i odnowie...
    jak poradzic sobie z czyms takimmam wiecej doniej nie jezdzic
    ona nie moze przyjechac bo mam 2malych dzieci:/eeh

  8. #633
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Malutka, ja mam ten sam problem. W każdym ogłoszeniu mam napisane, że do 5 km dojazd gratis, ale powyżej to już 10 do 20 zł. Na usługach nie chce się podnosić, i Ty tez tego nie rób, dla stałych klientek, ale dla nowych tak. Uzasadnij, że od dzisiaj bierzesz za dojazd , bo po pierwsze paliwo podrożało o nawet 30 gr na litrze, a po drugie, jeśli to twój samochód, to ubezpieczenie i amortyzacja także. Gdy będzie dzwoniła następnym razem to powiedz, że od teraz doliczasz 10 zł więcej za dojazd i zapytaj czy jej to nie przeszkadza? Dodaj,że cena paznokci dla niej, jak stałej klientki jest bez zmian. Tym jej podbudujesz ego.
    nie cytujcie wypowiedzi , która jest tuż przed waszą / Emila
    Ostatnio edytowane przez Emilia B. ; 11-01-2011 o 10:21
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  9. #634
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    niestety ludzie tacy sa, ze nie widza wlozonej w tym pracy.wymuszaja na nas zebysmy byly "tansze".ja ostatnio mialam za nowe 25 euro i podnioslam do 30.balam sie mimo ze to tylko 5 euro,ale znam moje babki.i zadna nic nie powiedziala.tak sie rzucaly ze drogo itp a jak co to jest ok.nawet nowe przychodza i nic nie mowia.ja stwierdzilam ze musze nauczyc sie Nie bac podwyzszac ceny.
    ja juz jade dla nowych na nowych cenach-zobaczymy

  10. #635

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    kurcze jeśli chodzi o pieniądze to zawsze jest dla mnie krępujący temat z natury troche nieśmiała jestem! ale mam cennik i trzymam się go jak kamienia biorę 50 -60 zł

  11. #636
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    malutka istotka- wydrukuj jej cennik i zostaw przy następnej wizycie. I albo będzie zadowolona, że go dostała i będzie wiedziała,że jej nie skantujesz albo się obrazi i więcej nie zadzwoni. Tak czy inaczej poniżenie/nerwy nie są warte kilkudziesięciu złotych... więc postaw sprawę jasno.

  12. #637
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Kod:
    Treść została ukryta, zaloguj się lub zarejestruj jeśli jeszcze nie masz konta aby zobaczyć treść
    Yyy... nieszczególnie kulturalna osoba... Chyba bym nie chciała takiej klientki w domu nie w domu, osoby "domowe" też nie mają łatwo, za prąd płacą, stanowisko muszą mieć takie samo, produkty te same, rodzina musi cicho siedzieć ani głośno rozmawiać ani nic... Przynajmniej u mnie są dość skrępowani.. Ja teraz zmieniłam cennik, ceny poszły mniej więcej o 10zł wzwyż i ja tłumaczę to vatem. Jedna klientka moja, zawsze bardzo dociekliwa i męcząca (wszyscy mnie dziś denerwują chyba ) też gadała że vat to tylko 1%... Ale ja jej na to że tu 1%, tam 1% i wszystko drożej wychodzi i koniec tematu. Stałym klientkom staram się nie podnosić cen, daję rabaty, gratisy.

  13. #638
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Zuzaneczka, właśnie niektórzy ludzie chcą za wszelką cenę zaoszczędzić. Ostatnio mojej jednej klientce też powiedziałam, że myślę o podniesieniu ceny. Od razu powiedziała, że jeśli ją podniosę, to chciałaby żebym powiadomiła ją o tym w smsie, Zapytała też dlaczego chcę to zrobić, to też powiedziałam o wzroście Vatu. Zaczęła narzekać, że wszystko przez ten Vat zdrożało i "jeszcze teraz i paznokcie?!". Wytłumaczyłam, że ja także za wszystko płacę więcej...

    A kilka dni temu wpadła do mnie na paznokcie koleżanka z podstawówki. Wspominałyśmy sobie dawne czasy, aż poczuła się pewniej i zapytała czemu biorę tak drogo? (50zł) Wytłumaczyłam, że wszystko kosztuje: żele, pilniki, rękawiczki, waciki (wymieniałam co się da) A ona na to: "no ale żele na allegro kosztują po 20zł cała reszta też z 20zł. A przecież możesz zrobić tym tyyyle klientek". Zamurowało mnie... Kiedy wspomniałam, że tracę też przy tym mój czas i prąd, to odpowiedziała, że paznokcie robi się ok. 2 h i 25zł za godzinę każdy by chciał zarabiać... Miałam ochotę wywalić ją za drzwi! ! ! ! ! ! !

    Bezczelność ludzka nie zna granic
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  14. #639
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    hahaah jak ja lubie robic paznocie kolezankom i rodzinie.......o matko swieta....

  15. #640
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Trzeba było zapytać powiedzieć wprost: "jeśli to dla Ciebie za dużo, to czemu do mnie przyszłaś? Poza tym skoro chcesz zarabiać "taakie koookosy" jak 25zł/h to do dzieła! Na co czekasz". Z reguły tego typu osoby od razu czują się mniej pewnie 50zł to jest niska cena w dużym mieście, bo widzę że jesteś z Bydgoszczy (ja mam tyle dla znajomych). Nie przejmuj się, koleżanka się ośmieszyła.

  16. #641
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    to trzeba było jej powiedzieć, żeby sobie kupiła te żele i żeby paznokcie jej się trzymały z jeden dzień. ludzie są tragiczni po prostu;/

  17. #642
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    bo ludzie nie zdaja sobie sprawy ze to nasza praca, oni 'odbebnia' 8 godzin pieniazki wplywaja na konto i nie zdaja sobie sprawy, ze niektorzy maja naczej

  18. #643
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    No dla tej "koleżanki" po jej wyjściu cena wzrosła do 70zł.i tyle powiem jej jak przyjdzie ponownie.
    Całe szczęście większość koleżanek i obcych klientek podziwia cierpliwość i dokładność- twierdzą, że same nie nadają się do tego.
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  19. #644

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja dla tzw koleżanek po ostatniej wizycie i rozmowie mówię NIE! nigdy nie zrobię pazurków za darmo lub nawet po kosztach biorę normalnie po 50 60zł bo podłość ludzka nie zna granic

  20. #645
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ostatnio robiłam na święta znajomej, dawnej sąsiadce pazury, wzięłam 50 z dojazdem . Robiłam jej potem trwałą za 30 zl bo się uczę, a ona się zgodziła być moją modelką, ale trwała nie wyszła, więc za to powiedziałam, że dam jej rabat 10 zł na pazurki. Po nowym roku podniosłam ceny do 60 zł za nowe, a ona chciała uzupełnić i naprawić jednego, więc jej mówię, że z dojazdem to 40 zł będzie, a ona się pyta , czy to już z tym rabatem, bo jak tak to drogo, a ją nie stać ehh. Pracuje w chłopakiem oboje po tysiaku zarabiają, ja bym chciała chociaż tyle zarabiać , a tak radzę sobie całkiem nieźle za tysiaka na 2 osoby, ha i mam nawet kredyt! Dojeżdżam do niej 15 km w jedną stronę i ona by chciała za 20 zł uzupełnić. Powiedziałam ok, ale zapraszam do mnie. Kurde jakoś nikt sie nie chełpi. Inne klientki wolą abym nawet za dopłate dojechała niz miały by z domu wychodzic np. w zimie czy w deszcz, a ona mi takie cyrki. I w końcu nie odpisała wcale ... Niby 1% vatu, ale to już droższe paliwo, droższy olej, płyn do szyb, OC, AC i materiały, ale klientka tego nie widzi...Więc powiedziałam dość i owszem uzupełnię jej za 30 zł jeżeli sama dojedzie i jakoś się nie kwapi heh , własnie dlatego wolę otworzyc salon, będa wiedziały za co płacą...
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  21. #646
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    masakra, dobrze ze sie nie dajesz bo potem na glowe wchodzą

  22. #647
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    sztynka, niektóre babiska na wszystko kręcą nosem: a to drogo, a to za długo robimy paznokcie i one biedne już zesztywniały(a my co mamy powiedzieć po kilku klientkach dziennie?!) itd. I zresztą nie rozumiem jej pytania "czy to już z tym rabatem?"- rabatu udzieliłaś jej chyba za nieudaną trwałą, czy tak?
    A co do dojazdu to ja (od niedawna, ale zawsze) mówię, że jak muszę gdzieś dojechać to będzie dopłata dodatkowa lub "zapraszam do mnie", większość jednak woli dopłacić....
    Ciężko jest mieć koleżanki i znajome- każda sądzi, że z tego tytułu należy jej się zniżka! Chyba podniosę ceny do 60zł a po zniżce "po starej znajomości" to będzie 50zł (czyli normalna teraźniejsza cena)
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  23. #648
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja ostatnio mialam nowa klientke (od mojej jednej klientki z polecenia).Ogolnie bardzo sympatyczna babka,super mi sie robilo jej paznokcie (okazalo sie ze nasze dzieci chodza do jednej szkoly,tylko innych klas-takze temat byl).Wczesniej chodzila do innego salonu gdzies gdzie jej robili 2,5 h zwykly french (ile placila nie pytalam).No ale przychodzi do placenia i mowie jej ze ma dac 23 euro (za uzupelnienie).Ona daje 20i szuka i szuka i mowi ze ma tylko 4 euro.Wiec patzre w portfel i mowie jej ze nie mam 1 euro zeby jej wydac.to ona dalej szuka i zaczyna mi odliczac po centach.Doszukala sie 60 centow i mowi ze 40 przyniesie mi jej szwagierka (moja klientka).Ja se mysle do cholery jasnej,juz te 1 euro by powiedziala ze na kawe mi zosgtawia albo cos (nie wspominajac ze zaoszczedzila u mnie godzine go ja jej robilam 1 h i 20 min pazurki.)
    Ja to bym sie chyba wstydzila tak zrobic.WOlalabym zostawic te glupie 1 euro (bo to nie majatek).Ja rozumieme 10 euro ale 1

  24. #649
    Nałogowiec Avatar Sylwia1982
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Masakra. Klientki sa okropne. Ja czesto mam wrazenie, ze jak przychodzi do zaplaty, to jakby mi jakas laske robily...

  25. #650
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    mala klientka boska!
    mnie by było wstyd tak się zachować, już wolałabym dać 1euro więcej niż przysyłać kogoś z 40centami za kilka dni... klientka nie do pozazdroszczenia
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •