Strona 27 z 55 PierwszyPierwszy ... 1723242526272829303137 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 651 do 675 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #651
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    mala tylko pozazdroscic takiej klientki
    ale to nic do mnie osttanio sie umowila laska, przyszla z mama (moja byla nauczycielka z podstawowki) no i pyta o zel na nat. plytke bo idzie na studniowke no to mowie ze samo przedluzenie 50zl + zdobienie, zaproponowalam kwiatki akrylowe i cyrkonie
    przyszla na wizyte i nim usiadla mowi a ile to bedzie kosztowalo bo ja mam tylko 50zl,
    no szok
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  2. #652
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał Askar Zobacz post
    sztynka, niektóre babiska na wszystko kręcą nosem: a to drogo, a to za długo robimy paznokcie i one biedne już zesztywniały(a my co mamy powiedzieć po kilku klientkach dziennie?!) itd. I zresztą nie rozumiem jej pytania "czy to już z tym rabatem?"- rabatu udzieliłaś jej chyba za nieudaną trwałą, czy tak?
    A co do dojazdu to ja (od niedawna, ale zawsze) mówię, że jak muszę gdzieś dojechać to będzie dopłata dodatkowa lub "zapraszam do mnie", większość jednak woli dopłacić....
    Ciężko jest mieć koleżanki i znajome- każda sądzi, że z tego tytułu należy jej się zniżka! Chyba podniosę ceny do 60zł a po zniżce "po starej znajomości" to będzie 50zł (czyli normalna teraźniejsza cena)
    Tak ten rabat był za to, że trwała po jednym dniu się rozprostowała (płyn był za długo otwarty, choć termin ważn. był ok)
    Ja mam w cenę paznokci teraz 60 zł wliczony dojazd do 15 km w jedną stronę, mam auto na gaz , więc się wyrabiam, ale otwieram stanowisko, więc skończy się moje jeżdżenie do klientek, całkowicie rezygnuję z tego, nawet z tych stałych. Wole stracic je za te 20 zł, które mi wychodzi na czysto za stylizację, niż pakować tyle kasy w auto.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  3. #653
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    hyhy mała dobre możesz też zaproponować, że jeżeli chce to bierzesz to 1euro i przy następnej wizycie będzie o 1euro taniej

    natka i co, zrobiłaś samo przedłużenie?

  4. #654
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    natka, właśnie jak zareagowałaś?
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  5. #655

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ty kochana miałaś numer z 4 euro a ja ze! 1,50 NORMALNIE MASAKRA mówię klience że naprawdę nie mam wydać ona dalej stoi no to szukam juz po skarbonce małej ale nie znalazłam i mówie jej że jeśli tak bardzo potrzebuję to pójdę po małą do przedszkola to rozmienię i żeby przyszła to oddam ale nie przyszła pewnie się upomni na nastepnej wizycie odliczę jej bo nie chcę być taka!

  6. #656
    No to..wpadłam Avatar pazureczek89
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja za tipsy biorę 50zł czasem 60zł.
    Za ściąganie biorę dopłatę 20zł.
    Jest za duża konkurencja niektóre dziewczyny ogłaszają sie po 30 zł ! Karygodne !
    Nie da rady się podniesc ani na 70 ;/

  7. #657
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    pazureczek bierzesz dodatkowo 20zł jeśli klientka przyjdzie do Ciebie z założonymi paznokciami a Ty masz jej zmienić na inny wzór? czy za samo ściągnięcie?
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  8. #658
    Kosmetyczka Avatar natka_23
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Zielona Góra
    Postów
    999

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    haha powiedzialam ze jedynie zel na naturalna plytke i zrobilam soak offy bo laska zaczela krecic ze tylko na jeden raz chce ;/ normalnie masakra jakas
    dotego tylko wzorek lakierem i juz
    jedna klentke mam taka ze jak przychodzi na uzupelnienie frencha na naturalnej plytce i dorobimy np kwiatki akrylowe szt2 i mowie 38zl a ona tylko tyle... i bach 50zl dla mnie
    Effect Centrum Stylizacji

    ul. Sobieskiego 9 (koło meteora i Turkey Kebab)
    Zielona Góra
    www.effect-stylizacja.pl

    Zapraszam

  9. #659
    Nałogowiec Avatar Sylwia1982
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Skąd
    lubuskie
    Postów
    349

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    O taka klientke to tylko calowac po raczkach . Sa na tym swiecie ludzie, ktorzy doceniaja Nasza prace. Oby wiecej takich klientek

  10. #660
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Askar-ja w ściąganiu paznokci biję rekordy chyba;p za ściąganie bez względu na to czy będzie nowe zakładanie czy nie biorę 25 zł A co, w końcu moje mięśnie rąk odczuwają to podwójnie, gdy nie wezmę frezarki

    a odnowę traktuję albo jako ściąganie+nowe zakładanie (czyli 25zł+ 50/60/70/80 zł - w zależności od tego co chce mieć na paznokciach klientka) lub jako spiłowanie nie do końca (wzór na wzór ten sam) i dożelowanie z pogłębioeniem wzoru (15 zł + 50/60/70/80 zł).

    Odkąd napotkałam na mojej dordze pazerne klientki postanowiłam być twarda- jeśli się komuś nie podoba to nie niech szuka kogoś innego. Stałe klientki są wierne mi a ja im- rabaty itd.


    Boję się tylko, że potracę klientki jak otworzę to solarium, bo one takie wygodnickie, że tylko dojazd do nich wchodził w grę, a solarium otwarte ma być od 10 do 21 i na początek będę sama tam.
    Ostatnio edytowane przez katherinne ; 17-01-2011 o 23:54

  11. #661
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja bym zrobila tak, ze dla tych stałych zostawila stałą cenę i zaznaczyła dobitnie, że mają rabat dla stałych klientek, a tak to ceny troche podniosła, kochana 11 godzin codziennie to wykonczyc moze

  12. #662

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    a stala klientka dla was to jaka
    taka ktoraprzychodzi na pazurki raz w miesiacu
    czy taka raz na pare miechow?

  13. #663
    Współzałożyciel forum Avatar mala
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Skąd
    niemcy
    Postów
    3 461

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    hihi to jest dobre pytanie
    ja zostawiam ceny stare dla stalych klientek (czyli takich dla mnie ktore sa mi wierne przez x czasu)...

    ja wczoraj mialam babke ktora zawsze za bialy french (uzupelnienie)placi mi 25 euro (a normalnie biore 20).I wczoraj musialam 3 nadrobic i kladzie mi 30 euro,ale od niej nie wzielam bo bylo mi glupio (niedosc ze jako jedyna dajemi zawsze wiecej to ja robie 4 paznokcie za darmo (dorobienie jak sie polamia)

  14. #664
    Redaktor Avatar katherinne
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    398

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    stała klientka to taka, która zawsze idzie do nas jak chce coś zrobić z paznokciami bez względu na czas itd. Tak mi się wydaje.

  15. #665
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Tak jest stała to taka, która nie jęczy jak jej termin nie pasuje, taka która przychodzi na czas lub dzwoni w razie czego. Przychodzi przynajmniej co miesiąc i zawsze wraca do nas mimo konkurenci. Ja mam taką na razie jedną, tez Justynkę tak jak ja, a jej synio mówi do mnie ciociu he he i czasem mu kładę na niby żel i wkłada do lampy (ma roczek z kawałkiem) . I druga mam taką też "prawie stałą" bo robiłam jej dwa razy, ale się zapowiada na kolejne. Więc mimo, że już nie dojeżdżam , bo otwieram się 20 km od niej , to do niej dojeżdżam za te 50 zł, bo dba o pazury. Robi skromne wzorki, więc się nie urobię przy niej, ale za to ogląda pazury z każdej strony, w trakcie pracy , jakbym popełniała przestępstwo ehh nie cierpię tego
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  16. #666
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    pytałam o tę opłatę za ściągnięcie żelu, bo uczestniczyłam kiedyś w rozmowie na tym forum, gdzie wiele stylistek twardo twierdziło, że nie powinno się brać za zdjęcie żelu przed stylizacja- "bo kogo to obchodzi, że nie mamy frezarki i musimy się namachać"

    Ja robię tak, że nie doliczam tej usługi stałym klientkom (czyli takim, które niekoniecznie przychodzą raz w miesiącu, ale takim które robią u mnie paznokcie już od jakiegoś czasu- wliczam tu te co przychodzą co "odrost" ale też takie, które paznokcie robią sobie tylko na wyjątkowe okazje).
    Wliczam natomiast tę kwotę kiedy ktoś przychodzi do mnie na paznokcie, a potem 2x idzie na dopełnianie do sąsiadki, bo ona bierze mniej, następnie wraca do mnie i chce znowu nowe pazury.
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  17. #667
    No to..wpadłam Avatar pazureczek89
    Zarejestrowany
    Nov 2010
    Skąd
    Kraków
    Postów
    114

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    za samo ściągnięcie

  18. #668
    Rozkręcanko Avatar Lilka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brąszewice
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja robię tipsy w małej miejscowości w dodatku w domu, "na czarno" i biorę 50-60zł. Wydaje mi się, że jest to mało (ale u nas takie ceny są, nie mam możliwości się podnieść)
    Jak widzę , że dziewczyny biorą po 30 zł to mi ręce opadają. Za materiał tylko się wróci, a gdzie zarobek
    Dla mnie ważne jest aby zarabiać i nadal inwestować w dodatkowe kursy i lepszej jakości materiały. A jak ktoś tylko na materiał pracuje to stoi w miejscu, nie rozwija się i w końcu rzuci tą robotę bo stwierdzi że się nie opłaca.
    Dziewczyny nie zaniżajcie tak cen!

  19. #669
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ostatnio moj telefon zamilkła to chyba powód tej ciszy
    komplet rzęsy 1:1 i tipsy 100 zł ( promocja do 14 lutego ) - Firmy Usługi Zdrowie Pielęgnacja Uroda- Gumtree Poznań

    Dziewczyna - podobno specjalista a zaniża ceny o minimum 100%
    Szlag by człowieka trafił
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  20. #670
    VIP Avatar natalia268
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    7 165

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    edytakon ooo raju.. nie wierze... jestem ciekawa jak wygladaja rzesy i paznokcie za 100zł... chyba ze to sztuczne rzesy a paznokcie to tylko tips przyklejony + ew. zalanie żelem hahahah wiec liczmy 15zł+20zł+robocizna i dziewczyna wychodzi na tym rewelacyjnie śmiechu warte


    do mnie pare dni temu napisała znajoma za ile bym zrobiła paznokcie z brokatem i cyrkoniami.. tak sobie mysle ze znam ja itd. jakies kiedys kontakty miałysmy wiec mowie ze 45zł.. ona nagle a french z cyrkoniami? ja mowie ze 40.. później nagle czy mam SV. mowie ze tak ale dopłata.. to mowi ze nie chce bo jak jej odpadnie to pieniadze wyrzucone w błoto.. przemilczałam.. Dalej proponuje mi czy jak przyniesie swoje brokaty i swoje cyrkonie czy jej nie zrobie za 20/25zł... Wyśmiałam ją, ale chyba nie zrozumiała i dalej drążyła temat.. później doczepiła sie tego ze nie chce jej zrobic na tipsie (tpsów nie posiadam, tylko szablony) i mówi ze szablonów nie chce bo sie boi i wie ze to sie gorzej trzyma, bo wiekszosc osob robi na tipsie.. Od siebie dodałam tylko jedno zdanie : 'Zależy w jakim środowisku sie obracasz, u mnie teraz formy są na porzadku dziennym' .. dalej przemilczałam bo nie warto było cokolwiek pisac..

    Oczywiscie dorzuciła mi ze jej kolezanka po kursach itd. ze paznokcie sie trzymaja 3-4 tygodnie.. i płaci 25/30zł .. Zadałam jej pytanie : 'To po co trace czas na pisanie z toba skoro ona i jej paznokcie sa takie wysmienite i tanie.. Po co do mnie piszesz..idź do tej kolezanki?'
    Odpowiedziała: 'no wiesz tak po znajomosci bys mogła hihihi'

    Ręce mi opadły
    i kolezanka skreslona u mnie na wieki

    ale kurcze no ze ta dziewczyna takie swietne robi to czemu chce zmienic osobe.. skoro nie wie jakie robie paznokcie, a tamte sa cudne i wytrzymałe to po co zawracac sobie głowe i szukac kogos nowego skoro przy sobie mamy taka cudotwórczynie za małe pieniadze..

    Ostatnio edytowane przez natalia268 ; 25-01-2011 o 16:22

    ________________________________________


  21. #671
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    natalia, mnie dziś znajoma z pracy wypytywała za ile robię paznokcie i na jakich firmach pracuję. Tak sobie trochę gawędziłyśmy, w końcu ona i jeszcze jedna koleżanka z naszego pokoju poszły zapalić, po ich powrocie temat ciągnął się dalej. Nagle zapytała, czy zdarza się, że biorę mniej? Odpowiedziałam, że owszem, zdarza się ale rzadko. Za chwilę oznajmiłam, że "dobija mnie, kiedy kobiety liczą na upust, a czasem nawet sugerują, że im się on należy 'po znajomości' ". I nagle na tym temat się skończył... Kiedy Ewelina wyszła z pokoju druga kumpela powiedziała mi, że tamta na papierosie zastanawiała się, czy nie zrobiłabym jej paznokci taniej.... Ewelinę znam od miesiąca. Ona sama też robi paznokcie za 25zł i chyba za tyle chciała mieć zrobione.
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  22. #672
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Za 25 zł? Chyba frencz manicure lakierami w to uwierzę, bo tyle mi dają klientki. U mnie jest to samo, ciągła licytacja. Mam na blogu cennik, który jest dla każdego i wraz dostaję maile , a za ile byś Mi zrobiła? Odsyłam linkiem do cennika. Już opisywałam swoją historie, która zakończyła się tym, ze koleżanka od rabatu po trwałej się do mnie nie odzywa ehh. Znowu dowiedziałam się , że mi dziewczyna-sąsiadka której robiłam na ślub paznokcie zrobiła mi antyreklamę, czysto niechcący, że mam paznokcie w strasznym stanie po "zdjęciu" tipsów (czyt. zerwaniu ich zębami) . O maj gosz... Stwierdzam, że już nigdy więcej jej nie zrobię. A tak poza tematem to u mnie ostatnio cisza... żadnej klientki ehh zaczynam się martwic, czy to może we mnie coś jest nie tak, że nie mam klientek? Oczywiście reklamuję się. Mam już wynajęte miejsce w salonie od marca, ale boję się, ze nie ma dla kogo otwiera tego stanowiska
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  23. #673
    Molestantka klawiatury Avatar Tosiaczek
    Zarejestrowany
    Jan 2010
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    1 513

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    No więc mam kumpele która zadzwoniła do mnie z tekstem: 'HEJ kochana mam klientek dla ciebie' .. Ja już uchachana zaraz przed świętami pieniądze się przydadzą.. Kumpela ciągnie temat: ' to jest anka ta siostra od geka co ci o niej opowiadałam' .. Myślę sobie noo ok klientka to klientka. Kumpela:'a może potrzebowała byś jakiejś modelki która odda ci swoje ręce i będzie cie reklamować'.. Ehh mnie zatkało szczerze powiem.. To jej powiedziałam że nie ma takiej opcji że najtaniej mogę dać 25zł. Ale pod warunkiem że załatwi mi klientki ona powiedziała że ok nie ma sprawy, zrobi ci taką reklamę że z krzesła spadniesz.. yhy.. Spotkałam się z ta anką zrobiłam jej pazury dała 25zł. No i .. Anka pisze smsa na drugi dzień: 'hej mam klientkę dla ciebie, która chce żebyś jej zrobiła paznokcie takie jak mi zrobiłaś 24.12.2010r.' .. Ja jej odpisałam:'Anka sorry ale to jest wigilia, i ja nie mam czasu muszę mamie pomóc przygotować kolację i dom ogarnąć'.. I wiecie co mi szmata napisała Z wielkim oburzeniem: ' Ty wiesz co to ona se pójdzie do kogoś innego, i ten ktoś na bank jej zrobi..' .. No i cholera mnie trafiła jak to przeczytałam.. I już o Ance nie usłyszałam.. Tyle obiecywania i srania na marne.. Ludzie sa tacy fałszywi że masakra.. No i na tym się nauczyłam żeby nikomu nie robić taniej.
    Ale ta koleżanka która poleciła mi tą Anke, zadzwoniła ostatnio 21.01. z pytaniem czy mogę zrobić paznokcie byłej szefowej jej siostry, powiedziałam jej ok. tylko że co ona chce na tych pazurach. Ona powiedziała że szpice długie czerwone. To ją policzyłam żel na szkielet, na budowę+ czerwony żel+robocizna=90zł. bo to w domu nie w salonie. Ona mi powiedziała że to za dużo. Ja jej powiedziałam żeby poszła gdzieś indziej. A ona mi mówi że nie mogła bym jej zrobić za 50zł. I jej odmówiłam.. Nie będę się dawała wrabiać jak postawiłam sobie stawki jakie chce brac za paznokcie wykonane prze zemnie. Proste no nie?


    Ps. Sorry za błędy ale piszę na szybciocha
    Ostatnio edytowane przez Tosiaczek ; 27-01-2011 o 07:58 Powód: To była zwykła pomyłka!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

    http://bellissima-joanna-werbska.blogspot.com/

    "Możesz wychylić do dna nawet litra, a jednak,
    Nie odnajdziesz uczuć w dużych cyckach bez serca..."

  24. #674
    Rozkręcanko Avatar Lilka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Brąszewice
    Postów
    86

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja też tak mam, nagle koleżanki się znalazły, a przez lata się nie odzywają!
    Ja robię w ten sposób, nie mam cennika opublikowanego, jak dzwoni jakaś "koleżanka" to ja się pytam co chce mieć zrobione, zawsze padnie magiczne pytanie, a za ile mi zrobisz? to ja podaje 50zł (a mam przedział 50-60zł). To są ceny najniższe z możliwych i nie wyobrażam robić taniej! W życiu bym nie robiła paznokci za 25 zł. Wole już za darmo zrobić jak to jest naprawdę bliska koleżanka, albo ktoś z rodziny.

  25. #675
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Tosiaczek klientki trafiły Ci się niezłe.
    Ja też miałam kiedyś zrobić koleżance koleżanki i miała ona mi nazbierać klientek. Nie zgodziłam się (miałam zrobić za darmo). Powiedziałam, że jak przyjdą 3 klientki z jej polecenia to następnym razem ona ma za darmo i... ani koleżanek ani jej...
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •