Strona 34 z 55 PierwszyPierwszy ... 2430313233343536373844 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 826 do 850 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #826
    Totalna maniaczka Avatar Zuuzaneczka
    Zarejestrowany
    Feb 2010
    Skąd
    Warszawa
    Postów
    1 055

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    50zł - co dusza zapragnie, french, zdobienia

    ---------- Dodano o godzinie 21:25 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 21:10 ----------

    Cytat Napisał losek78 Zobacz post
    a ja nie liczę jak lakier klientki - i to mój błąd
    Eee ja też nie liczę jeśli lakier klientki - dla mnie to żadna robota pomalować paznokcie. To jest już w cenie jeśli mój lakier to +5zł, mam głównie Inglota i Sally Hansen. Za to nie wyobrażam sobie ściągać żelu zupełnie za darmo bo tego nienawidzę za ściągnięcie + odżywka, itd. biorę 30zł, a jeśli przy tym zakładam nowe to wtedy nic. Wcześniej brałam 10zł ale w sumie to nie klientki wina że po 2 miesiącach wraca z kompletem pazurków i chce nowe, a innej odpadną czy zerwie cieszy mnie że moje pazurki długo się trzymają i że klientka wraca - brak opłaty za zdjęcie pazurków i zrobienie nowych to ukłon w jej stronę.

  2. #827
    Kosmetyczka Avatar Askar
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Skąd
    Bydgoszcz
    Postów
    1 435

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Dziewczyny, jak tak czytam Wasze wypowiedzi, to coraz bardziej przekonuję się, że macie świętą rację! Popieram dopłaty za zdjęcie starej masy, jeśli klientka przychodzi od kogoś innego. Jeśli wróci do mnie po poprzedniej stylizacji, to doliczenie jest chyba nie do końca fair (tu popieram Zuuzaneczkę)
    Cytat Napisał Zuuzaneczka Zobacz post
    [...] w sumie to nie klientki wina że po 2 miesiącach wraca z kompletem pazurków i chce nowe, a innej odpadną czy zerwie cieszy mnie że moje pazurki długo się trzymają i że klientka wraca - brak opłaty za zdjęcie pazurków i zrobienie nowych to ukłon w jej stronę.
    Od dziś trzeba będzie doliczać przynajmniej 10-15zł. Czas zacząć się szanować
    Tylko co zrobić z klientkami, które wracają co 2tyg.i za każdym razem chcą nowy wzorek- zdejmując masę można cholery dostać ale z drugiej strony, to jednak stała klientka, która wraca do nas...
    Kalorie to małe stworki, które mieszkają w szafie i w nocy zwężają ci sukienki.

  3. #828

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    nie rozumiem przychodzi dziewczyna z odrostami do was i za kazdym razem cchca zdjecie starych pazurkow i robienie nowych
    a nie latwiej zmienic wzorek poprpstu

  4. #829
    Szkoleniowiec Avatar dzikakura
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    2 793

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    łatwiej zmienic po prostu, tylko trzeba ja namowic, a to juz nasza rola

    ja za zel na stopach biore 45 zlotych(french, lub brokaty) nie doliczam za svarowskiego, bo to najczesciej trzy male kamyczki, albo jeden

  5. #830
    Szkoleniowiec Avatar paznokietek1000
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Bogdaniec
    Postów
    2 529

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    nio łatwiej zmienić, ale czasami na łożysku żel się trzyma ale od wolnego brzegu odchodzi, i rozwarstwia się osobno naturalny pazurek osobno masa i wówczas lepiej zrobić nowe, ale na szczęście to zależy od klientki czy jej się odkleja, czy nie, czasami nawet można wyciąć to frezarka i lecieć dalej z pazurkami.
    a co do stópek, to ja biorę 40-50 zależy czy w komplecie czy osobno, i czy klientka stała czy nowa





  6. #831
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja zawsze 50 za stópki.

    ---------- Dodano o godzinie 14:14 ---------- Poprzedni post był napisany o godzinie 14:10 ----------

    i oczywiscie od stałych klientke nie biorę za zdjęcie masy
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  7. #832
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja za ściągnięcie masy "po sobie" nic nie biorę, bo czasem jest tak, ze po 4-6 miesiącach uzupełniania żel od naturala rzeczywiście odchodzi i wtedy skoro nie mam frezarki to usuwam masę i zakładam nowy komplet.
    Stópki u mnie 50 zł założenie, co tak klientka sobie życzy i jeżeli już chce potem dolewka 40 zł.

    A ja do was z inna sprawą uderzam. Otóż mam stałe klientki od kilku miesięcy. Za założenie brałam od nich 60 zł z dojazdem, uzupełnienie 50 zł. No i klientka ma paznokcie typu "skocznia". Pazur wypiera żel i trzeba zdejmować będzie go bo już nie dam rady uzupełnić, bo słabo się trzyma. Więc co w tej sytuacji? Mam brać jak za nowe, czy jak za uzupełnienie? W sumie to stała klientka, i teraz mi głupio tak mówic, że np. 60 zł , bo co będę jej co drugi miesiąc tak mówic/ Czy lepiej miec stałą cenę? '
    I miałam druga klientkę, która zadzwoniła po 8 tygodniach na UWAGA: UZUPEŁNIENIE! Wprawdzie wszystkie pazurki były na miejscu, ale urobiłam się strasznie przy tym i podałam cenę jak za założenie nowych, bo mówiłam, że uzupełnienie jest tak do 5-6 tygodni góra.
    Nie wiem czy się obraziła za to czy nie, ale wyjęła kasę normalnie i się nie upomniała, chociaż wiedziała, że uzupełnienie 10 zł taniej.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  8. #833
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    I w domku bierzecie też 50 zł? Bo dzisiaj ma przyjść do mnie klientka na stópki, ale bez pedi bo już będzie miała. I nie wiem ile policzyć

  9. #834
    Szkoleniowiec Avatar edytakon
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Postów
    1 467

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    oczywiscie że w domku


    Sztynka licz ja jak za uzupełnienie, ja tez starym klientkom nie doliczam jak zdejmuję do zera i zakładam nowe po kilku uzupelnieniach
    zapraszam na swojego mini bloga
    http://www.edytakon.pinger.pl

    oraz na stronkę

  10. #835
    Molestantka klawiatury Avatar asiek
    Zarejestrowany
    Nov 2009
    Postów
    2 170

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Wrrr znalazłam na necie ogłoszenie, że laska robi pazurki żelowe za 25 zł Tipsy, kurde.

  11. #836
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    kobitki ile brac za probny makijaz jesli za normalny biore 60zl? i malowac na probnym bez bazy czy jak? sorki za glupie pytanie ale chce zeby klientka byla zadowolona i nie wiem co zrobic...:/

  12. #837
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    a jakiego typu makijaż?
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  13. #838
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja bym dała bez bazy i utrwalacza za 30 zl nie mniej, a jesli na zyczenie klientki będzie chciała z bazą i utrwalaczem by sprawdzić wytrzymałość to albo normalnie 60 zł, albo -10zł z racji, że próbny.

  14. #839
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja sie nei znam, ale jeżeli probny robisz dokladnie tak samo jak 'normalny' to bym wziela tyle samo, bo w zasadzie to taka sama usługa.

  15. #840
    SuperVIP Avatar ivonna70
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Łódź
    Postów
    2 749

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał edusia777 Zobacz post
    kobitki ile brac za probny makijaz jesli za normalny biore 60zl? i malowac na probnym bez bazy czy jak? sorki za glupie pytanie ale chce zeby klientka byla zadowolona i nie wiem co zrobic...:/
    Próbny makijaż robi się po to, żeby klientka sprawdziła jak się w nim czuje, jak długo się trzymał, czy nie jest za mocny lub zbyt słaby. Nie można pominąć niczego, a cena musi być taka jak za normalny makijaż. Jeśli to panna młoda, to powinnaś mieć cenę makijażu ślubnego z już wliczonym próbnym.

  16. #841
    No to..wpadłam Avatar Wena
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Skąd
    Legnica
    Postów
    266

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Dobrze prawisz Ja bym robiła po tej samej cenie i tyle.

  17. #842
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Powinnaś mieć kochana podana cenę ślubny+próbny i np. wtedy w pakiecie 10 zł taniej, oczywiście płatne z góry już przy próbnym. Tak ma u mnie wspólniczka.
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  18. #843
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    fajna mysl, tylko z punktu widzenia panny młodej "więzi" ją to, musi zrobić ślubny u tej osoby, ja bym chyba dala niby-zniżke na ślubny, tzn ten sam układ cenowy ale za ślubny płacone by było po zrobieniu ślubnego

  19. #844
    Nałogowiec Avatar ana_zaba
    Zarejestrowany
    Apr 2010
    Skąd
    Gdynia
    Postów
    428

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    To fakt bo moze ze probnego nie bedzie zadowolona i bedzie chciala u kogos innego robic, a wtedy to tak glupio kase oddawac

  20. #845
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Przecież i tak kaskę przyjmujecie już po zrobieniu próbnego? Powiedzmy przychodzi babka umawia się na jutro, wy jutro robicie próbny, cykacie foty, ona sobie ogląda i zastanawia się co i jak. Jeżeli jej się podoba, to płaci z góry za oba makijaże. jeśli nie to za jeden, a na drugi ewentualnie się potem umawia. mam na myśli, że wtedy wiążecie sobie klientkę i zachęcacie ją tym rabatem np. 10 zł to nie jest mało, może tez być, kępki gratis, cyrkonie gratis czy coś takiego w formie gratisu. Ja kosmetyczkę/wizażystkę wybierałam z ulicy i byłam zadowolona. Teraz są albumy, jest internet można obejrzeć prace i być pewny tak jak z pazurkami, na których się z własnej winy przewiozłam...
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  21. #846
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ale może chcieć zrobić sobie ze 3 próbne, a gdy sie od razu nie umowi na slubny to potem może być jej glupio zadzwonić. a z kolei jeżeli zapłaci z góry a potem coś wyskoczy (typu kuzynka ktora sie uprze zrobić jej makijaz czy coś w tym stylu) to też glupio bedzie wszystko odkręcać

  22. #847
    Wizażystka Avatar Lady26
    Zarejestrowany
    May 2011
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Kochane- tutaj właśnie musimy pokazać swój profesjonalizm. Umawiając się na makijaż ślubny musimy od razu powiedzieć cenę- możemy podać osobno: próbny i docelowy, lub jak ktoś wspomniał łączną cenę z rabacikiem.
    Natomiast (zwykle tak jest u mnie), że dopasuję makijaż do urody klientki i zawsze są zadowolone z efektu końcowego makijażu Ja używam baz i fikserów zarówno do próbnego jak i końcowego makijażu. Proponuję też klientce zakup bibułek matujących jeśli jej cera będzie się świecić po iluś tam godzinach noszenia makijażu Pieniążki również biorę już przy próbnym, bo potem wiadomo- panna młoda ma taki stres,że nie sposób skupić się na innych rzeczach

  23. #848
    Totalna maniaczka Avatar sztynka
    Zarejestrowany
    Sep 2010
    Postów
    1 319

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Jeśli chodzi o moje zdanie, to podzielam je z Lady26 w zupełności, dokładnie to miałam na myśli Trzeba się postarać, aby zatrzymać klientkę, nie miałam ekstremalnych przypadków 3 makijaży próbnych, z reguły wcale nie chcą próbnego, tylko tekst; " ja się zdaję na Panią"
    Jestem SZTYNKA (zdrobnienie od imienia Justynka)
    nie SZATYNKA bo ja jestem blondynka
    Moje hobby i pasja http://stylizacjaiwizaz.blogspot.com/

  24. #849
    Nałogowiec Avatar losek78
    Zarejestrowany
    Jan 2011
    Postów
    450

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    do mnie się umawiają wcześniej na inny makijaż np. dzienny i aby zbadać sprawę , podyskutować co i jak , na próbny miałam raz ale dziewczyna była kompletnie nie zdecydowana , przede mną była u 3 kosmetyczek na próbnym i w końcu i tak mnie nie wybrała

  25. #850
    INM & RaNails Educator EF Avatar asia
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    ndm / warszawa
    Postów
    6 951

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    o to mi chodzi wlaśnie, nie że jedna wizażystka robi 3 próbne tej samej osobie, tylko, że ta osoba szuka po prostu czegoś dla siebie

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •