Strona 4 z 55 PierwszyPierwszy 123456781454 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki 76 do 100 z 1374

Temat: ceny naszych uslug

  1. #76

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    elirena wyraźnie napisała że zezwala więc nie musisz się pytać możesz kliknąć podziękowanie za ten post

  2. #77
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja do tej pory tylko czasem robiłam pazurki i brałam 20-25, bo tylko kumpelom robiłam. Ostatnio jednak koleżanki zaczęły mnie polecać i jakieś obce dziewczyny zaczęły pisać, potem dałam opis na nk. Teraz muszę zmienić cennik. Ostatnio w Akademii Paznokcia był fajny artykuł o cennikach i promocjach. Pożyczyłam sobie jeden pomysł i jak opracuję do końca to Wam pokarzę
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  3. #78
    Gość
    niezalogowany

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał farbstift Zobacz post
    Ja do tej pory tylko czasem robiłam pazurki i brałam 20-25, bo tylko kumpelom robiłam. Ostatnio jednak koleżanki zaczęły mnie polecać i jakieś obce dziewczyny zaczęły pisać, potem dałam opis na nk. Teraz muszę zmienić cennik. Ostatnio w Akademii Paznokcia był fajny artykuł o cennikach i promocjach. Pożyczyłam sobie jeden pomysł i jak opracuję do końca to Wam pokarzę
    no to dajesz ten artykuł, dajesz

  4. #79
    Stylistka na medal Avatar rudi80
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Berlin
    Postów
    759

    Domyślnie

    Ja znalazlam artykul dotyczacy cen w gazetce "Paznokcie":
    PS-kopia fotek niezbyt dobra ale mam nadzieje ze idzie rozczytac

    mam jeszcze pytanie, wczoraj byla u mnie babka co robila paznokcie w innym studio i mozna powiedziec ze nie byly dobrze zrobione wiec musialam posciagac wszystko i zalozyc na nowo. chcialam spytac wlasnie czy doliczacie do ceny nowo zakladanych paznokci siaganie starych?
    a to te paznokcie wykonane w innym studiu:
    Ostatnio edytowane przez samaron ; 15-06-2010 o 15:36

  5. #80
    buzi :* Avatar DymciA
    Zarejestrowany
    Feb 2009
    Postów
    921

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    o boze kto robil te paznokcie ---> HA HA HA !

  6. #81
    Stylistka na medal Avatar rudi80
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Berlin
    Postów
    759

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    nie wiem dokladnie kto-nie chciala powiedziec ale napewno w studiu byly robione-tragedia, ze tej stylistce nie wstyd robic cos takiego i sie do tego jeszzce chwalic jak to ona wspaniale nie robi (tak mi ta babka opowiadala) i ze juz od malego w tym siedzi

  7. #82
    No to..wpadłam Avatar Ewelinaaa
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Postów
    154

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    okropne te paznokcie nie wiem jak można z takimi plackami kogoś wypuścić i to z salonu. Ja na początku kupiłam cały sprzęt tylko po to żeby robić sobie, ale koleżankom zaczęły sie podobać pazurki wiec stwierdziłam ze czemu nie i zaczełam robić najpierw za 30 zł a teraz za zrobienie pazurków biore 50 zł a uzupełnienie 40 zł

  8. #83

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał rudi80 Zobacz post
    mam jeszcze pytanie, wczoraj byla u mnie babka co robila paznokcie w innym studio i mozna powiedziec ze nie byly dobrze zrobione wiec musialam posciagac wszystko i zalozyc na nowo. chcialam spytac wlasnie czy doliczacie do ceny nowo zakladanych paznokci siaganie starych?
    a to te paznokcie wykonane w innym studiu:


    Boziu przeciez to jest masakra a co do Twojego pytania Rudi to ja zawsze sobie mowie ze bede brac za sciagniecie starych i zalozenie nowych ale jakos jak przychodzi co do czego to milcze jak grób... ale ogolnie wiem ze powinnam wziasc i Ty takze a ile to nie wiem , w zaleznosci ile jej tych paznokci zostalo hihi
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  9. #84
    Stylistka na medal Avatar rudi80
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Berlin
    Postów
    759

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Cytat Napisał dzidzia19841210 Zobacz post
    Boziu przeciez to jest masakra a co do Twojego pytania Rudi to ja zawsze sobie mowie ze bede brac za sciagniecie starych i zalozenie nowych ale jakos jak przychodzi co do czego to milcze jak grób... ale ogolnie wiem ze powinnam wziasc i Ty takze a ile to nie wiem , w zaleznosci ile jej tych paznokci zostalo hihi
    to ja mam to samo, ustalilam sobie ze bede brac chociaz te 4€ za sciagniecie starych-wkoncu dodatkowy czas i pilnk ale tez siedze cicho i licze chociaz na napiwek za to
    a ta miala wszystkie oprocz dwoch wiec sie napilowalam
    teraz moje stale klientki sie przyzwyczaily ze nie biore wiecej za sciagniecie starych ale jak juz jakies nowe beda przychodzic koniec z ulgami

  10. #85

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja ez tak wlasnie mam zamiar zrobic dla starych ulgowo a dla nowych da troszku po portfelu hehe
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  11. #86
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    A ja mam teraz problem, bo robiłam do tej pory pazurki tylko sobie i przyszłej teściowej. Ale zadzwoniła do mnie ostatnio Babeczka z jej rodziny że była w różnych miejscach robic pazury i wciąż cos nie tak i czy może przyjść do mnie. Chcę ją skasowac tylko za produkty a nie za prace bo to i tak będzie dla mnie nauka, ale niemam pojęcia ile? 10zł - 15 zł ? Bo tak gadałam z moim że jak teraz nie wezmę a zacznie do mnie przychodzić to później już bedzie mi głupio wołac od Niej pieniążki . Co myślicie?

  12. #87

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    no cos by tam wypadalo wziasc i sie nie szczyp jakies 30 zl chociaz wez , bo dobrze Ci chlopak mowi ze jak nie wezmiesz to pozniej Ci bedzie glupio a babka na pewno by na tym tylko korzystala
    Iz

    Wymyśliła sobie, że kiedyś będzie tak cholernie szczęśliwa.... I będzie

  13. #88
    Stylistka na medal Avatar rudi80
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Skąd
    Berlin
    Postów
    759

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    to Twoj ma racje-bierz kase od poczatku, ja mialam tak ze niechcialam brac bo to dobra sasiadka itp i to byl blad.
    a ile masz za te produkty wziasc to ci nie pomoge niestety bo nie mam pojecia, zalezy jakie drogie zele kupujesz itp, ja bralam 15€

  14. #89
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    To właśnie te cennik, o którym pisałam.
    Przytaczam artykuł z AP nr 23:

    Pozwól nam zmienić swoją dotychczasową stylizację i daj się nam wykazać kreatywnością. Dla każdej odważnej klientki, która zdecyduje się oddać w nasze ręce i pozwoli ozdobić przedłużane paznokcie wg naszej wizji, w oparciu o najnowsze trendy, mamy wyjątkowy prezent w postaci regenerującego zabiegu pielęgnującego na dłonie, Wybierz jedynie rodzaj zdobienia, zaufaj specjalistą i ciesz się oryginalnymi paznokciami oraz wypielęgnowaną skórą dłoni.
    Zdobienie Light (stonowane kolory, stylizacje a la french)
    Zdobienie Colour Mix (zdecydowane barwy, wykorzystanie ozdób wtapianych)
    Zdobienie Glamour (błyszcząca stylizacja, przyklejone cyrkonie i ozdoby szklane)
    Zdobienie Flower Power ( motywy kwiatowe wtapiane i wypukłe)
    UWAGA Mała sugestia klienta jak najbardzije dozowlona- możesz wybrać tonację kolorystyczną, długość i kształt modnych paznokci.


    Można sobie pozmieniać np. zamiast zabiegu regenerującego rabat na kolejną wizytę itp. I ogólnie ten cennik nazwano "Wiosenna Metamorfoza", ale teraz trzeba zmienić nazwę na coś pokroju "Zachowaj lato na paznokciach"
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  15. #90
    Wizażystka Avatar Ladyss
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Częstochowa
    Postów
    1 022

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Świetne to jest ale w domku raczej nie skorzystam z takich rzeczy.
    pa_pi1 bierz pieniądze bo później przekonasz się jacy są ludzie... Dasz palec a weźmie całą rękę Robiłam na początku mojej sąsiadce - miałam sobie tylko poćwiczyć. Ćwiczyć to sobie można ale do pewnego czasu - a ja już 9 razy zrobiłam jej tipsiory i ani razu nie zapytała czy ma coś zapłacić. Mało tego - "poleca" mnie swoim koleżankom mówiąc że ja to im na pewno zrobię za 30 zł... Moja matula zresztą też mi takie numery odwala i mówi sąsiadkom żeby przychodziły na paznokcie i zapłacą tylko za materiały... A co najlepsze moja mama jest krawcową i podobno strasznie ją denerwuje gdy jej ktoś za wszycie zamka da czekoladę za 2 zł. Czasami zastanawiam się czy ona robi mi to nieświadomie czy specjalnie. A wcale nie uśmiecha mi się robić komuś paznokcie praktycznie za darmo kiedy wiem że cały sprzęt i opłaty za szkołę (prawie 2 tys) mam dzięki tyraniu w TRW - dziewczyny z moich okolic powinny wiedzieć co to za miejsce.

  16. #91
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Robienie za darmo to bezsens. Przecież, żeby się rozwijać trzeba inwestować w kursy, sprzęty, książki itp, a skąd wziąć kasę, jak nie z pazurków?
    Ja ten cennik przekształciłam do warunków domowych
    Oto on:
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  17. #92
    Szkoleniowiec Avatar edusia777
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    Biała Podlaska
    Postów
    492

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja biore tak:
    żel na tipsie+ozdoby-50zl
    żel na formie+ozdoby-60zl.
    żel na naturalnym paznokciu-30zl
    zdobienie z kwiatkow akrylowych-od 10 do 20 zl.
    dopelnienie-30zl
    odnowa-50zl
    zdjecie tipsow-15zl

  18. #93
    Nałogowiec Avatar afterglow
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    Holandia
    Postów
    409

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    hmmma u mnie nie ma znaczenia czy tips czy forma.
    dłonie
    czysty french: 25e
    french + delikatne zdobienie: 30e
    paznokcie full zdobione: 30e

    stópki
    czysty french: 15e
    french+ zdobienie: 20e
    full zdobienie: 20e

    u mnie w Holandii w domach kobietki robią za 40e... a w salonach nawet od 70 w górę... myślę, że ceny są ok jak na razie. Mam pare klijetek holenderskich no i oczywiscie mecze kolezanki jak sie da

  19. #94
    Totalna maniaczka Avatar pa_pi1
    Zarejestrowany
    May 2009
    Postów
    715

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Bardzo Wam dziękuje Dziewczyny za radę macie rację, powinnam od początku wziąść bo poźniej się już chyba nie odważę. Jeszcze pomyślę ile mam wziąść. Dziękuję za rady!

  20. #95
    Totalna maniaczka Avatar dudejla
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Postów
    1 030

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja myślę, tak samo jak dziewczyny że trzeba brać od początku. Bo potem będzie ci głupio powiedzieć, że to już nadszedł ten moment kiedy trzeba płacić.

    I tak samo też mnie to denerwuje, że sasiadki czy znajome myslą ze będziemy im za darmo robic bo po znajomosci...;/

  21. #96
    Zabierzcie jej klawiaturę ;-) Avatar farbstift
    Zarejestrowany
    Mar 2009
    Skąd
    Katowice
    Postów
    4 143

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    a jak znajome pytają czy mogą za darmo itp. to przytaczaj argumenty o kosztach materiałów, nauki itp. Inaczej już zawsze będziesz musiała robić za free
    https://www.facebook.com/kopalniatwojegostylu
    http://kopalniatwojegostylu.blogspot.com/



  22. #97
    Wolny strzelec <3 Avatar plushak
    Zarejestrowany
    May 2009
    Skąd
    Bielsko-Biała
    Postów
    3 505

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja zrobiłam ten błąd i nie brałam pieniążków że niby początki że niby się uczę a to przyjaciółkom tylko ... teraz wielki foch obraza na całe życie jak powiedziałam że sory ale chcę pieniążki bo nikt mi przyborów za darmo nie daje, także dziewczyny nie popełniajcie tego błędu na prawdę! bo to się tylko może źle skończyć









  23. #98
    Rozkręcanko Avatar megi222
    Zarejestrowany
    Jun 2009
    Skąd
    góry
    Postów
    47

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    Ja też na początku a bo się uczę to teraz jedna przychodzi co dwa tygodnie i czasami ślęcze nad nią po 2. godziny i to za grosze.Na szcęście tylko ona bo resztę kasuje tak:
    Żel:50 zł
    Dolewka 30 oczywiście robie w domu
    a za zdobienia wtapiane też nic nie brałm a powinnam i chyba zacznę.

  24. #99
    No to..wpadłam Avatar tipserka78
    Zarejestrowany
    Apr 2009
    Postów
    104

    Domyślnie Odp: ceny naszych uslug

    ja jestem z małego miasteczka a to mój cennik:

    tipsy żelowe od 80zł
    żelowanie naturalnych 60zł
    uzupełnienie 40zł
    manicure 20zł
    pedicure 40zł

    takie ceny mnie satysfakcjonują choć na pewno przydałoby się więcej

  25. #100
    Rozkręcanko Avatar Jagna
    Zarejestrowany
    Jul 2009
    Skąd
    100-lica
    Postów
    59

    Domyślnie Cena za uzupełnienie, a rekonstrukcja paznokcia?!

    Postanowiłam o to zapytać, bo kiedyś moja znajoma chadzała na paznokciowe przyjemności do salonu, w którym płaciła za uzupełnienie 10 sztuk paznokci 80 zł (zwykły french żelowy- bez zdobień).
    Ponieważ jest bardzo energiczną osobą, to nader często zdarzało się jej złamać 1- 2 paznokcie.
    I teraz sytuacja jest następująca:

    Idąc już na uzupełnienie wszystkich paznokci (czyli ośmiu) i odbudowę 2 sztuk, zapłaciła 80 zł + 20 zł (po dychu od sztuki za naprawę). Bardzo ją to irytowało, ponieważ w ramach naprawy i wydanych na ten cel 20 zł nie mogła zrozumieć, dlaczego kazano zapłacić wciąż 80 zł za uzupełnienie, skoro uzupełniono tylko 8 sztuk, a nie 10 (bo za dwa zapłaciła osobno po 10 zł).

    Wcześniej się nad tym nie zastanawiałam, lecz płaciłam, co Pani kazała.
    Ale patrząc na to z tej strony, to moja znajoma chyba miała rację...

    Jak Wy traktujecie takie przypadki?

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Podobne wątki

  1. Zdjęcia naszych gabinetów, salonów i kącików - my w pracy
    By Kamis in forum Własny gabinet kosmetyczny
    Odpowiedzi: 1640
    Ostatni post / autor: 25-04-2023, 10:35
  2. Wrastające paznokcie
    By Marzena in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 108
    Ostatni post / autor: 22-12-2021, 01:10
  3. Odpowiedzi: 34
    Ostatni post / autor: 06-04-2017, 12:02
  4. panowie korzystajacy z naszych uslug
    By mala in forum Pedicure
    Odpowiedzi: 89
    Ostatni post / autor: 02-06-2016, 14:11

Tags for this Thread

Zasady postowania

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •